Volvo S60 elektronika - navigācija u.c.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007

Sveiki! Esmu iegādājusies Volvo S60, bet ir dažas problēmas Ceru, ka varēsiet man palīdzēt izprast dažas lietas, kas saistītas ar šo (un varbūt ne tikai ar šo auto).

Tātad, man ir 2002. gada mašīniņa ar D5 motoru. Tas tā kā ātrumu nemazina, bet tā elektronika! Pirmkārt - borta kompī un līdzi nākušajā servisa grāmatiņā viss kaut kādā mistiskā valodā (iespējams, ka itāļu, neesmu pārliecināta). Kā var nomainīt valodu kompī?

Pielaižot auto, panelī iznāk mazais ekrāniņš (redzu TV3 un vēl dažus kanālus, bet švaki, it kā varot redzēt DVD, pašlaik neesmu pārbaudījusi), bet ne tur tā problēma. Kas jādara, lai šis ekrāns paliktu iekšā, panelī? Lai nelien laukā un nerāda savus mistiskos uzrakstus braukšanas laikā?!

Nākamnedēļ braucu uz Volvo centru, bet kamēr tik tālu neesmu tikusi... ko nozīmē panelī degošā dzeltenā izsaukuma zīme?

Vai uzinstalēt navigācijas disku ir vienkārši? Man viens paziņa solīja iedot DVD navigācijas disku, bet šaubos, vai tas man ko mainīs Kur to var uzinstalēt un cik tas varētu maksāt? Ja tur jau ir kaut kāda navigācija instalēta, vai to kaut kur un kaut kā var redzēt? Kāpēc man neko tur nerāda? Melns ekrāns un mistiski uzraksti par kaut kādu problēmu

Pašlaik laikam viss!

Jau tagad saku paldies par palīdzību!

 
1 2 3
Lindstrom Reģ.: 29.07.2005
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Cullmann rakstīja:

2.Par TV ir zem stures labaja puse ir 3 pogas vinas uzspiezot tv vajadzetu aizverties .

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Zems stūres nav pogu! Ir stūres labajā malā: Back, Enter un tad tāda apaļa poga uz četrām pusēm spaidāma. Spiež kuru grib, TV nepazūd

Nevaru ieraudzīt DVD lasītāju bagāžniekā

Vēl tikai rezerves riteni laukā neizcēlu Droši, ka tas tur nemaz nav.

Lai izslēgtu monitoru, nospied pogu BACK . Labajā pusē parādīsies izvēlne.Ar bultiņām nobrauc uz pēdējo rindiņu un nospied ENTER.

DVD lasītājs atrodas bagāžnieka kreisajā pusē zem apšuvuma.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Nospiežot pogu Back nekur nekas neparādās.

Ahā. Tas melnais plastmasas veidojums

Ak, kā gaidu savu rindu MM. Tie puiši tur būs nelaimīgi

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: bet Owner Manual pašķirstīt?

vai tajā pašā MM tādu iegādāties ja nav?

Es jau izšķirstīju. Tik ne Owner Manual, bet gan savu USO E MANUTENZIONE

Sāku pamazām saprast da italiano.

Sanāks vēl tā, ka nemaz nevajadzēs kompī to angļu valodu

Bet par TV ekrāna dabūšanu iekš paneļa (lai nedalien laukā) nav ne manā manutenzionē, ne navigazionē

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Kas Tev tur ar to čali bija?

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Kas Tev tur ar to čali bija?

Tevi savaldzināja manas conoscenza italiana di una lingua vai māka ietaupīt kāpostu (nodarbojoties ar italiana lingua pašmācību)?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

protams rakstīja: Kas Tev tur ar to čali bija?

Tevi savaldzināja manas conoscenza italiana di una lingua vai māka ietaupīt kāpostu (nodarbojoties ar italiana lingua pašmācību)?

No comprendo,como tu hablas.Y ,tu ultimo pendejo, no me gusta mucho!

De puta madre!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Pagaidām mani nekas te valdzina,izņemot to ka skuķis nopērk auto ar kuru pašā sākumā jau kreņķi un neatlaidīgi cīnās par rezultātu-visu cieņu.Tik ar to visu vajadzētu nodarboties kādām vīrietītim

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Rururuu rakstīja:

protams rakstīja: Kas Tev tur ar to čali bija?

Tevi savaldzināja manas conoscenza italiana di una lingua vai māka ietaupīt kāpostu (nodarbojoties ar italiana lingua pašmācību)?

No comprendo,como tu hablas.Y ,tu ultimo pendejo, no me gusta mucho!

De puta madre!

Ja jau tik gudrs,varēji jau meitenei sākumā palīdzēt.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

No comprendo,como tu hablas.Y ,tu ultimo pendejo, no me gusta mucho!

De puta madre!

Nu, nu, balamute

Buona notte visiem. Centīšos vairs neaizskart te daža laba smalkjūtīgo dvēseli

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nelicies traucēta,kad laikam tā notiek kad beidzas adult chanel abonoments

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Rururuu rakstīja:

protams rakstīja: Kas Tev tur ar to čali bija?

Tevi savaldzināja manas conoscenza italiana di una lingua vai māka ietaupīt kāpostu (nodarbojoties ar italiana lingua pašmācību)?

No comprendo,como tu hablas.Y ,tu ultimo pendejo, no me gusta mucho!

De puta madre!

Ja jau tik gudrs,varēji jau meitenei sākumā palīdzēt.

Vai ne!?

Ar vīriešiem ir kā ar bitēm Man tas rezultāts tāds steidzīgi meklējams, jo pēc pāris mēnešiem par remontu pati dabūšu bleķot (ja atklāsies būtiskas šaizes). MM baigās rindas. Bet nekas cits neatliek. Būšu gaidīt.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Pagaidām mani nekas te valdzina,izņemot to ka skuķis nopērk auto ar kuru pašā sākumā jau kreņķi un neatlaidīgi cīnās par rezultātu-visu cieņu.Tik ar to visu vajadzētu nodarboties kādām vīrietītim

kāpēc

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

protams rakstīja: Pagaidām mani nekas te valdzina,izņemot to ka skuķis nopērk auto ar kuru pašā sākumā jau kreņķi un neatlaidīgi cīnās par rezultātu-visu cieņu.Tik ar to visu vajadzētu nodarboties kādām vīrietītim

kāpēc

Mazākas iespējas tikt apmānītai,jau sākumā tiek ieekonomēta paliela nauda nenopērkot ko sliktu,vairāk laika atliek pašai,draudzenēm,kultūrai,un tē tē un tā tā

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Manam ar viss itāliski. Un nu jau es ar visu saprotu kas tur 'aperta' un kas ne

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Nezinite rakstīja:

protams rakstīja: Pagaidām mani nekas te valdzina,izņemot to ka skuķis nopērk auto ar kuru pašā sākumā jau kreņķi un neatlaidīgi cīnās par rezultātu-visu cieņu.Tik ar to visu vajadzētu nodarboties kādām vīrietītim

kāpēc

Mazākas iespējas tikt apmānītai,jau sākumā tiek ieekonomēta paliela nauda nenopērkot ko sliktu,vairāk laika atliek pašai,draudzenēm,kultūrai,un tē tē un tā tā

nu apmānīt jau var arī dumu veci tāpēc jau nav pat brunči jāvelk

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Fartuks rakstīja:

De puta madre!

tas ir spāniski...

puta - ielene

madre - māte

dikti rupji...

Da cilvēkam slapji sapnīši,uzrāvās nabadziņš no miega un sarakstīja nepadomājis

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

To visi zin, ka Gnoms ir spāņu ments.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Fartuks rakstīja:

De puta madre!

tas ir spāniski...

puta - ielene

madre - māte

dikti rupji...

Da cilvēkam slapji sapnīši,uzrāvās nabadziņš no miega un sarakstīja nepadomājis

Viņš vienmēr ir sasapņojies.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Es to par Fartuks.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Es to par Fartuks.

Es ar, tas par to, ka Fruktaks sasapņojies. A par spāņu mentu tas ar fakc.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

protams rakstīja: Es to par Fartuks.

Es ar, tas par to, ka Fruktaks sasapņojies. A par spāņu mentu tas ar fakc.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: da deksters ir polārlācim brālēns, tāpēc no šamā tādas gudrības... gēnu joki...

Tev tika teikts- nebāz galvu ledusskapī...sasaldēsies...neklausīji, re kā sanāca Gļuki klāt.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Manam ar viss itāliski. Un nu jau es ar visu saprotu kas tur 'aperta' un kas ne

Aha! Es jau tā skatos, ka nebūs tik bēdīgi

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Fartuks rakstīja:

De puta madre!

tas ir spāniski...

puta - ielene

madre - māte

dikti rupji...

Šajā tekstā vis nebūs māte, bet mātīte

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Cullmann rakstīja:

2.Par TV ir zem stures labaja puse ir 3 pogas vinas uzspiezot tv vajadzetu aizverties .

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Zems stūres nav pogu! Ir stūres labajā malā: Back, Enter un tad tāda apaļa poga uz četrām pusēm spaidāma. Spiež kuru grib, TV nepazūd

Nevaru ieraudzīt DVD lasītāju bagāžniekā

Vēl tikai rezerves riteni laukā neizcēlu Droši, ka tas tur nemaz nav.

DVD lasitajs ir bagaznieka kreisajaa puse aiz apdares tur ir klokitis kuru pagriezot vina attaisaas un tur arii jabuut

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti