Volvo S60 elektronika - navigācija u.c.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007

Sveiki! Esmu iegādājusies Volvo S60, bet ir dažas problēmas Ceru, ka varēsiet man palīdzēt izprast dažas lietas, kas saistītas ar šo (un varbūt ne tikai ar šo auto).

Tātad, man ir 2002. gada mašīniņa ar D5 motoru. Tas tā kā ātrumu nemazina, bet tā elektronika! Pirmkārt - borta kompī un līdzi nākušajā servisa grāmatiņā viss kaut kādā mistiskā valodā (iespējams, ka itāļu, neesmu pārliecināta). Kā var nomainīt valodu kompī?

Pielaižot auto, panelī iznāk mazais ekrāniņš (redzu TV3 un vēl dažus kanālus, bet švaki, it kā varot redzēt DVD, pašlaik neesmu pārbaudījusi), bet ne tur tā problēma. Kas jādara, lai šis ekrāns paliktu iekšā, panelī? Lai nelien laukā un nerāda savus mistiskos uzrakstus braukšanas laikā?!

Nākamnedēļ braucu uz Volvo centru, bet kamēr tik tālu neesmu tikusi... ko nozīmē panelī degošā dzeltenā izsaukuma zīme?

Vai uzinstalēt navigācijas disku ir vienkārši? Man viens paziņa solīja iedot DVD navigācijas disku, bet šaubos, vai tas man ko mainīs Kur to var uzinstalēt un cik tas varētu maksāt? Ja tur jau ir kaut kāda navigācija instalēta, vai to kaut kur un kaut kā var redzēt? Kāpēc man neko tur nerāda? Melns ekrāns un mistiski uzraksti par kaut kādu problēmu

Pašlaik laikam viss!

Jau tagad saku paldies par palīdzību!

 
1 2 3
Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja:

Rururuu rakstīja:

Cullmann rakstīja:

DVD lasitajs ir bagaznieka kreisajaa puse aiz apdares tur ir klokitis kuru pagriezot vina attaisaas un tur arii jabuut

Vakarā palūrēšu.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Rururuu rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Fartuks rakstīja:

De puta madre!

tas ir spāniski...

puta - ielene

madre - māte

dikti rupji...

Šajā tekstā vis nebūs māte, bet mātīte

tik un tā rupji...

Kā ir tā ir. Kādam TĀDAM jau ar starp jums jābūt. Līdzsvaram

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pamēģini \"novilkt\" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...

Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Pamēģini "novilkt" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...

Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.

Piereģistrējos, bet labuma nekāda! Neko no viņiem nedabūju. Nav man krievu burti tastatūrā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Uggga rakstīja: Pamēģini "novilkt" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...

Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.

Piereģistrējos, bet labuma nekāda! Neko no viņiem nedabūju. Nav man krievu burti tastatūrā

Njā

Krievu burtus tur nemaz nevajag, bet tiešām nokačāt no turienes neko nevar, toļi nav tiesību, toļi info vairs tajā adresē neatrodas

Ja caur krievu saitiem meklē, tiek piedāvāts manuālis uz DVD caur emule, bet tā kā pašam man naf, tad nevaru palīdzēt.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Rururuu rakstīja:

Uggga rakstīja: Pamēģini "novilkt" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...

Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.

Piereģistrējos, bet labuma nekāda! Neko no viņiem nedabūju. Nav man krievu burti tastatūrā

Njā

Krievu burtus tur nemaz nevajag, bet tiešām nokačāt no turienes neko nevar, toļi nav tiesību, toļi info vairs tajā adresē neatrodas

Ja caur krievu saitiem meklē, tiek piedāvāts manuālis uz DVD caur emule, bet tā kā pašam man naf, tad nevaru palīdzēt.

Man parādījās uzraksts, ka mani un viņu fonti nesakrīt.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

2001. gada manuālis ir šite

www.analogstereo.com/...

turpat arī visi pārējie gadi, ierakstot atticīgu gadaskaitli.

tas gan ir USA variants, bet nezinu, cik ļoti atšķīras

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja: 2001. gada manuālis ir šite

www.analogstereo.com/...

turpat arī visi pārējie gadi, ierakstot atticīgu gadaskaitli.

tas gan ir USA variants, bet nezinu, cik ļoti atšķīras

PALDIES

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es arī palasījos.. Paldies!

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Atradu DVD lasītāju un arī disks iekšā iraid.

Tagad, kad izņēmu disku, dabūju iekšā monitoru

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Vēl pēdējais jautājums Kur var nopirkt jumta slices? (iz;nemot pasūtīšanu iekš MM)

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja: Vēl pēdējais jautājums Kur var nopirkt jumta slices? (iznemot pasūtīšanu iekš MM)

Ups, slieces, ne slices

Lindstrom Reģ.: 29.07.2005
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Rururuu rakstīja: Vēl pēdējais jautājums Kur var nopirkt jumta slices? (iznemot pasūtīšanu iekš MM)

Ups, slieces, ne slices

Es gan tomēr ieteiktu pirkt iekš MM. Cena 84.55 LS .Būs oriģinālās un stiprinās speciāli tam paredzētās vietās jumtā. Darbs trīs minūšu jautājums. Salīdzinot ar Mont Blank vai Thule cenu starpība minimāla. Pasūtot jāgaida līdz desmit dienām. Man atnāca septiņās.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Es jau izšķirstīju. Tik ne Owner Manual, bet gan savu USO E MANUTENZIONE

Sāku pamazām saprast da italiano.

Sanāks vēl tā, ka nemaz nevajadzēs kompī to angļu valodu

S60, V70 navigācijas monitorā valodu var nomainīt pašrocīgi uz angļu, bet borta kompjūterā valodu nomaina tikai servisā, pieslēdzot pie kompja.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja:

S60, V70 navigācijas monitorā valodu var nomainīt pašrocīgi uz angļu, bet borta kompjūterā valodu nomaina tikai servisā, pieslēdzot pie kompja.

Nūū, kamēr nedabūšu navigācijas disku, tas nebūs aktuāli. MM man teica, ka LV navigāc. disks būšot rudenī. Interesanti, cik par tādu prasīs?

Bet remontu cenas gan tur zvērīgas. 3 reizes dārgākas kā pie mana iecienītā meha.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti