SAAB 9- to- 5 iegaade!

Jet Reģ.: 08.05.2007
 
1 2 3
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu pēc skata baigā konfekte...

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

jaaa, konfekte indeed... pagajuso nakt nevareju pat aizmigt es ceru ka Vikingaa nekadi defekti neatklasies...

kads uz manis interesejosiem jautajumiem ari varetu atbildet ?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nu 2.0 un 2.3 starpiiba buus jaudaa un man liekas nekas cits buutiski neatšķiras, vikingmotors iepriekš jāpierakstās kad pārdevu savu saabu tad ar viens pirceejs gribeeja skatiit tur bet nesanaaca jo kameer kameer pienaaca taa diena kad vikingaa var diagnosticeet tikmeer es jau biju paardevis. Taa ka ieteiktu apzavniit citus servisus un to jautaajumuatrisinaat vienas dienas laikaa , ja mašīna ir laba un cena arī tad ilgi tas saabs netirgosies, jo autiņš tiešām labs.

Jāpievērš uzmanība ķēdei, un visam paareejam, vai nav eļļas noplūdes nekur, vai visi šķidrumi līmenī stūres pastiprinātājā kārbā, motorā, tosola līmenis, un vispaar izbraucot pats var ļoti daudz ko pateikt, izbrauc pie lieliem aatrumiem vismaz 120 var notesteet vai neparaadaas nekaadas vibraacijas, svilpoņas gaudošanas, grabēšanas utt.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais defekts jau ir redzams.... Lampas tiiriitaaja motoriitis!

Brauc vien uz Wikingu! Internetdiagnostika sheit nederees. Vizuaalais ar ritosho, motoru un el. lietaam iipashi nav saistiits!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

veel diagnostikaVikingā maksaa 35LVL kur buus kompliceeta visu mezglu paarbaude, elektronika, motors, kārba, ritošā utt.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Vispaar man personiigi taa kraasa ne īpaši, taada pablaava ... Daudz labaaka buutu ķiršsarkanā, metallic zila, vai melns

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Ja uz diagnostiku bus jabrauc pie Vikinga, jau piezvabniju ..ir iespejams rit sarunashu konkretaku laiku.. Tik kka mazlietinj divaini, 1999.gads.. a cena tada mazliet zema.. bet nu ko tur..ta jau Vikingiesi visu pateiks!

Par tiem lukturishu tiritaju stavokliem dzirdeju, ka nakama reize, kad apsmidzina lukturi, tie nostajas pareiza stavokli.... , lai vai ka cik maksa motorisha nomainja?

Kraasa.. ja ..fakts, kas fakts.. kka trapas uz sarkanam masinam, pasreizeja ari sarkana mums

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Luktura tīrītāja motorītis Vikingā maksā LVL 127 + vēl darbs par nomaiņu

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

127Ls ???

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

un cik tad ir cena? Minēšu.... ~5000EUR?

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

5.5K... a ka zinaji?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Jet rakstīja: 5.5K... a ka zinaji?

Degpunktā teica. Šitās mašīnas pērk ugnsdzēsējiem, krāsa atbilstoša standartam.

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: un cik tad ir cena? Minēšu.... ~5000EUR?

Ka tu zinaji par cenu? aizdomigi man jau likas mazlietinj :!

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

A kas? Normāla cena opelim.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Aizdzen uz viking un lai izkrata to auto kaartiigi no taa gada un taas cenas ir jaauzmanaas visvairaak.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Diski nesmuki, motors pārāk švaks, nav universāls. Bet krāsai nav ne vainas, pārējo tehnisko pateiks Vikingi, ja tas OK un pašam auto patīk, tad jāņem. Luktura slotas motors -Ls 35 šrotā netālu no Vikingiem, nomaiņa - ~1-2 ali (ko pats izsūc kādā sestdienas pēcpusdienā, kamēr maini)

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Diski nesmuki, motors pārāk švaks, nav universāls. Bet krāsai nav ne vainas, pārējo tehnisko pateiks Vikingi, ja tas OK un pašam auto patīk, tad jāņem. Luktura slotas motors -Ls 35 šrotā netālu no Vikingiem, nomaiņa - ~1-2 ali (ko pats izsūc kādā sestdienas pēcpusdienā, kamēr maini)

cik alu tik viedoklu.. a kam butu jamaksa par Viknga apskati ..tie 35Ls pec idejas? Man vai pardevejam!?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Kāpēc sābiem vajag lukturu slotas un ieliekamos ksenonus??

Manam volvo nav nekā no tā un nekas, braucu. Ko tās slotas dod? labāk saskrāpē lukturi?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Jet rakstīja:

Yukki rakstīja: Diski nesmuki, motors pārāk švaks, nav universāls. Bet krāsai nav ne vainas, pārējo tehnisko pateiks Vikingi, ja tas OK un pašam auto patīk, tad jāņem. Luktura slotas motors -Ls 35 šrotā netālu no Vikingiem, nomaiņa - ~1-2 ali (ko pats izsūc kādā sestdienas pēcpusdienā, kamēr maini)

cik alu tik viedoklu.. a kam butu jamaksa par Viknga apskati ..tie 35Ls pec idejas? Man vai pardevejam!?

Tev,protams. Pārdevējam tak to nevajag.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Jet rakstīja: 5.5K... a ka zinaji?

nezinaaju mineeju labs saabs saakas ~ ap 6000EUR ja šitam mehaaniskaa kaarba + 2.0 motoriitis tad normaala cena ne baigi leeti ne daargi. man bija versija ar 2.3 motoru + automaats + gaišs ādas salons, ideaals staavoklis tiko no beļģijas svaiga TA pārdevu pa 6000EUR nedēļas laikā.

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Jet rakstīja: 5.5K... a ka zinaji?

nezinaaju mineeju labs saabs saakas ~ ap 6000EUR ja šitam mehaaniskaa kaarba + 2.0 motoriitis tad normaala cena ne baigi leeti ne daargi. man bija versija ar 2.3 motoru + automaats + gaišs ādas salons, ideaals staavoklis tiko no beļģijas svaiga TA pārdevu pa 6000EUR nedēļas laikā.

haha labs.. ir mosh vell kadi piedavajumi pa 6k .. sveazaki..

Ne sim ir auto+2.0L... a kada starpiba..meh, vai auto.. doma sis kko slepj no manis.. pagaidam apgalvojis, ka viss kartibaa ar mashiunu..rita mes tiekamies!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

riit pastaasti, tad jau maniis, vai tev paranoja vai kas...

Jet Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

okzz!

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Loti laba izvele tiem kas grib apgut auto konstrukciju, rezerves dalu veikalu tiklu un sadraudzeties ar servisa personalu. Zinu vismaz 5 (ne)laimigos, kas no sis markas ir atradinati pec personigas pieredzes. Nu bet ja nekadi - lai izdodas

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Diski nesmuki, motors pārāk švaks, nav universāls. Bet krāsai nav ne vainas, pārējo tehnisko pateiks Vikingi, ja tas OK un pašam auto patīk, tad jāņem. Luktura slotas motors -Ls 35 šrotā netālu no Vikingiem, nomaiņa - ~1-2 ali (ko pats izsūc kādā sestdienas pēcpusdienā, kamēr maini)

Kur tieši tas šrots atrodas, kur var dabūt lietotus lukturu slotas motorīšus?

Man tieši tāds viens ir vajadzīgs (laikam jau divi )

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti