Tiek pārdots labs HP laptops !

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

zinkarība laba lieta... google arī nejauši uzzināju savas bijušas draudzenes jauno uzvārdu un jauno darba vietu....

visvairāk man patīk cilvēki kuri vēlas apslēpt savu identitāti - bet tajā pašā brīdi zem nika dod meila adresu kura sastāv no vārda un uzvārda...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kāds tur vēl dizains... visas lāpstas lidz 1,5k izskatās vienādas...

Neveiksmigs marketinga trika mēģinājums,celt debesis dēlj izskata...

Man Fu...Si... Peņķiks ir jau vairāk kā pusgadu... iet saepcom

Bača ari tur ap 2h ar palaistu JS... tiesa gan šams neko citu nav ēdis... vienreiz netu bišku paostija...

Un vispar... HP ir tikpat "labs" brends kā sadz.tehn. Philips ... uzpūsts fufels... made in Taiwan,China,India vai Rumbula 5. angārs...

Nesaku,ka lietoju tikai patiesi labus verķus ar lielu vārdu,bet no Philips man mājās nav neviena mēsla...

... tāpat,ja man kāds mēģinātu ieborēt,ka HP ir labāks par FuSi ,tad es viņu pasūtitu nah. ...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Viss atkarīgs no datora kvalitātes pakāpes - Tevis pieminētais ir tāds konkrēts verķis, es lietoju vienkāršo lētā gala Amilo - nesūdzos, bet austiņu ligzda atmetās. Pārējais gluži kā Tev iet "bezotkazno". HP šo sīko sūdiņu un korpusa kvalitātes/dizaina ziņā ir soli priekšā pārējiem (lētā gala kategorijā).

Pavillion ir kā reiz lētais gals. HP valodā consumer product.

Tas noteikti nav izturīgākais un remotējamākais dzelzis, bet ražots no tualetes papīra un paredzēts izmešanai pēc garantijas termiņa beigām. Tam pat garantijas pagarinājumu nevar legāli iegādāties.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

taa, visparejai sajusmai par forsho cenu shim brinumjaukajam Hp izstradajumam varu iemest linku, par cik var jamo ieguut jaunu: www.misco.de/... Ar visu VAT cena brinumjaukaa kaartaa sanak taada pati. Nu tad naakamais laimigais ipashnieks iegust par jauna HP cenu lietotu ar saiisinaatu garantijas laiku un visam jautribaam, kas naak lidzi kaa bonusi Welcome to used HP world Autoram - ja reali gribi notirgot, droshi met nost savus 30-40%, citadi tava draudzene buus arii peedejaa shii paviljona ipashniece ne tikai pirmaa

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uhhh, ka te visi IBM slave... Vienigi pamosties jau ta ka butu laiks. Nav vairs tadu IBM protativo. Ir tikai Lenovo, kam vel ir atlauts tirdzniecibas veicinasanai izmantot IBM zimolu. Bet par vecajiem IBM es varu teikt visu to labako, pasam viens tads majas metajas - "designed for Win98". Un neko - XP iet, leni, bet iet.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

deksters rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

www.delfi.lv/...

pilns ar redaktoriem

redaktoru toč daudz, bet brīnos, kāpēc darba devējs šos ar sū**ainu mietu neslāna- rets ir raksts bez kļūdām un kāda puse no virsrakstiem arī ir kļūdaini- reizēm visai ņirdzīgi.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: zinkarība laba lieta... google arī nejauši uzzināju savas bijušas draudzenes jauno uzvārdu un jauno darba vietu....

visvairāk man patīk cilvēki kuri vēlas apslēpt savu identitāti - bet tajā pašā brīdi zem nika dod meila adresu kura sastāv no vārda un uzvārda...

tu veel pastaasti kaa vina apgajas pret lietam sadzive, lai zinam vai tas staasts par rupigu letoshanu ir fufelis vai nee

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja:

modena rakstīja: zinkarība laba lieta... google arī nejauši uzzināju savas bijušas draudzenes jauno uzvārdu un jauno darba vietu....

visvairāk man patīk cilvēki kuri vēlas apslēpt savu identitāti - bet tajā pašā brīdi zem nika dod meila adresu kura sastāv no vārda un uzvārda...

tu veel pastaasti kaa vina apgajas pret lietam sadzive, lai zinam vai tas staasts par rupigu letoshanu ir fufelis vai nee

nē... delo v drugom... uzvārdi sanāca vienādi....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Man HP paviljons jau kādu pusgadu ideāli kalpo...

Strādā gandrīz nonstopā - ticis staipīts līdz gan super aukstajās šīsziemas dienās, lietu dabujis, triecienus ķēris, kad mājās - nekad netiek slēgts ārā. Tāka izskatās vien, ka vaina ir tajos pašos neapmierinātajos j(l)ūzeros!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

modena rakstīja:

deksters rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

www.delfi.lv/...

pilns ar redaktoriem

Ārzemju ziņas

Redaktore Lelde Liepiņa - laikām būs īsta...

Varu būt šī www.draugiem.lv/...

ja vien delfos nav 2 Leldes Liepiņas

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt
Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Es ar shitajaam lietaam nodarbojos, liidz ar to varu pateikt...

1) Cena ir paarspiileeta, jo par taadu naudu var nopirkt gandriiz jaunu. Reaalaa cena ap 200 Ls.

2) Shitais modelis leetais gals, diezgan paprasts bet maajas lietotaajam ir ok. Ja gribas kvalitatiivu produktu, labak njemt biznesa klasi no 1000 Ls uz augshu ar 3 gadu garantiju, tie pliist retaak, bet tajos 3 gados toch kaut kas sapliisiis.

3) Es savu HP pirku pa 1300 ar 3 gadu garantiju un so far garantija nodereejusi 2 reizes. Veel diviem chomiem tieshi tas pats ar HP un veel ceturtajam ar IBM arii tas pats. So ... protatiivo jaanjem ar normalu garantiju!

4) HP un Lenovo/IBM biznesa klases modelji ir labaaki par citiem.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Geex taisniiba T60p uuber alles bet nu tas taa shekureku viens links www.pcworld.co.uk/... tas nu taa, protams PackardBells nav Hpackards, bet aatrumu tas nemaina, jams nav ne ar ko sliktaks par hp, ja pat ne vel uzticamaks. Cena dota jaunam kompim, tipa ieej shopaa noperc. Taa kaa, iespejams ka arii 200 pa lietotu ir jau ljoti labs cipars. Un nevajag stastiit ka tipa tas jau nav latvijaa un blablabla... Dikti gribesi, sakartosi sho jautajumu par nelielaam naudinjaam.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

modena rakstīja:

modena rakstīja:

deksters rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

www.delfi.lv/...

pilns ar redaktoriem

Ārzemju ziņas

Redaktore Lelde Liepiņa - laikām būs īsta...

Varu būt šī www.draugiem.lv/...

ja vien delfos nav 2 Leldes Liepiņas

izskatās īsta - pirmais viņas draugs drugos tirgo HP laptopu.....

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Tātad Lynksis ir Janka

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tātad Lynksis ir Janka

Laikām s perepoju nolema pārdot datoru....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kampjuķer ņe moi, ja toļka razmesķil abjavu!

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Tā jau ir...ja nevar izdomāt, kādu vārdu likt, ieliek Jānis.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nezinu gan, mums visiem darbiniekiem ir normāli vārdi .

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

HP un vinju serviss rullee.

Bija man kaadreiz HP Paviloin DV6000. Bija.

Saaka man gljukot WLAN, te bija te nebija. OK, taa kaa man tas iipashi netrauceeja, uz servisu nenesu. Tad vienaa dienaa veel siikaa uzleja nedaudz sulas. Bet kompis darbojaas un nebija nekaadas probleemas. Peec kautkaada meenesha- diviem, saaka rasties nepiecieshamiiba peec WLAN, tamdeelj aiznesu kompi uz servisu. Kur uzreiz man pateica ka taa esot standarta probleema shiem PC, taapeec jaanomaina maates plate. Nododot PC pateicu lai iztiira arii PC no netiirumiem un citaam drazaam kas vareetu buut tur sagaajushas iekshaa. Man veel pateica ka tas ir maksas pakalpojums. OK, no problem. Peec nedeeljas kompi savaacu, viss gaaja tieshi vienu dienu. Naakamajaa dienaa iesleedzot kompi uzradaas uzraxts "Operating system not found" Vairaakas reizes meegjinaaju iesleegt PC tachu nesekmiigi. Peec kautkaadaam 3 dienaam aizvedu atpakalj uz servisu, izstaastiiju kas pa probleemu, man soliija atzvaniit. Peec 2 dienaam servisa meistars man zvana un prasa kaapeec es veselu PC esmu aizvedis?!?!?! Vinjam viss straadaajot utt. Teicu lai veel kaartiigaak paarbauda. Kad peec 3 dienaam zvaniiju uz servisu man teica ka man jau pazinjots ka kompis vesels un ka vinjsh gaida mani lai es savaaktu vinju. Aizbraucu, savaacu. Maajaas pastraadaaju 2 dienas un 3 dienaa vinjam atkal uzradaas tas pats uzraxts turklaat no sanjemshanas briizja kompism nelaadeejaas batereja, kaa no vada nost taa rubijaas aaraa. Sleedzu veelreiz un veelreiz un ar kautkaadu 3X iesleedzaas un aizgaaja. Naakamajaa dienaa atkal uzraxts atkal paarstarteeshana tachu jau vairaak pa otro reizi taa arii neizdevaas to meeslu iesleegt. Kompis genoh. Kad aizvedu atkal uz servisu, man teica ka tajaa pashaa dienaa apskatiis un pazvaniis man. Pagaaja 3 dienas liidz zvaniiju es pats un kur man atbildeeja: kompis ir aizliets, garantija nedarbojas, jaamaksaa 340LS+PVN. Kad prasiiju kad tad vinjsh bijis aizliets ja jau vinji tiiriija to PC. Tipa no taa briizja kad iztiirija un kad aiznesu peedeejo reizi. Karoche, mans uz pakaljas. Kad teicu vinjiem ka tas nekaadi nevar buut, man atbildeeja ka vinji ir paarliecinaati par preteejo. Un tad es uzdevu jautaajumu: vai pirmajaa reizee kad vinjiem tika aiznests kompis un paluugts iztiiriit, vai vinji tieshaam to ir dariijushi un kaapeec tad vinji nav konstateejushi ka kompis ir "ar mitruma ietekmes paziimeem", uz ko man pateica ka vinji ir tiiriijushi un nekas taads nav bijis konstateets. Karoshe, savaac savu katlinja paliktni un netraucee muus.

Tad es pazvaniiju uz HP biroju, noskaidrot, vai tas vinjiem servisos taa pienjemts chakareet klientus? Kad pateicu ka jau pirmajaa reizee ir luugts iztiiriit PC, man uzrasiija vai es esmu maksaajis par pakalojumu jo tas esot tikai maksas pakalpojums. Protams neko nemaksaaju. HP atzina ka taadaa gadijumaa visdriizaakais PC nav pirmajaa reizee kaartiigi paarbaudiits un iztiiriits, soliija sho jautaajumu atrisinaat. Un protams atrisinaaja. Pazvaniija man peec kaada laika un pateica, ka vinji saviem servisiem uzticoties un pretenzija tiek noraidiita.

OK, saprotu, mana vaina, pc tomeer tika aizliets, bet ja tas buutu bijis konstateets jau pirmajaa reizee ka tas mitrums kas tur tomeer kautkaa bija iekljuvis var vispaar izniicinaat to PC, tad domaajams man nebuutu vinjsh jaamet aaraa, jo 340+PVN jau ir puse no normaala portatiivaa.

Karoche saape izkliegta.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

par dell varu teikt tik vislabāko - ir 600. sērijas ikdienas (darba devēja) dzelzis, kas veic visu, kas man vaidzīgs, tūlīt būs 3 gadi, nekas nav noticis, izņemot kad iekš Timbuktu caur USB atmiņu iebaroju viņam kkādu tārpu.

Ir arī 400. sērijas mazāks bet biznesa klases aparāc, pirks lietots pa 185 angļu naudām. Iet kā zvērs, un neķeras. Tieši tas, kas no kompja tiek prasīts - lietošana!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Paziņa dabūja fikso naudu un iepirka desktop PC pa detaļām - sistēmbloks uz 600Ls.

Tad nu pats saviem spēkiem skrūvēja kopā un mēģināja piedabūt pie dzīvības. Saskrūvēja salika kopā, piestartēja un netīšām atvērtā sistēmblokā iegāza pilnu krūzi ar tikko izvārītu melno malto kafiju ar 3karotēm cukura...

2sekunžu šoks un španuns izrauts...

3stundas žāvēšanas ar lupatu un jaudīgu fēnu- vēsā gaisa režīmā un sāka likt kopā....

pēc 3stundu čakara sistēmbloks piesartējās, bet vienīgāproblēma ka no 4 atmiņas slotiem tikai 3 strādāja...

tad nu paņēma fairy un birstīti, kārtīgi izmazgāja MĀTESPLATI no kafijas atlikumiem un aizstiepa uz m79 garantijas servisu. tur protams izlikās par šļauku un tekstu- tip saliku kopā viss itkā iet viens slots neiet...

serviss paņēma kasti testēšanai un naākamajā dienā zvana un saka ka viena atmiņa nestrādājot.

izrādās no kafijas nevis mātesplate nosvila, bet gan viens no atmiņas moduļiem, to viņam samainīja bez ierunām

tādi lūk mums tie servisa centri...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kāds netirgo portatīvo?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kādu tad vajag?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

īsti neko daudz no tiem verķīšiem nesaprotu..

aptuveni tā -

puslīdz sakarīgā vizuālā stāvoklī

ne lielāku par no 12 līdz 14.. inčiem..

bišķiņ žiglāks par pusotru GHz

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti