Tiek pārdots labs HP laptops !

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Pag, ja dāmai pa tiešo, ieliec viņas bildi ar.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Deksters kā vienmēr elementā...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Bet pircējam tak jāredz zaķis, kuram tādu kāpostu par vecu laptopu dot.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka būs vien pašam jābūt par starpnieku kāposta saņemšanā par datoru, kas lietots nepilnu gadu. Nez, varbūt tas ir daudz, bet es savējo lietoju jau ilgāk. Nu lai vai kā - vizuāli un tehniski nekas neliecina par šo nepilno gada lietošanu.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Izskatās, ka būs vien pašam jābūt par starpnieku kāposta saņemšanā par datoru

Neesi drošs par zaķi?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Neesmu drošs par tiem, kas kāpostu dos...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu, ja kāds zaķi iebaros ar kāpostu, tad satraukums pamatots tik par zaķi....

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

man kaa reiz pavilions 6018 ir... pusgadu vecs...

nupat jaadod uz garantiju jau, kaukas ar wireless atnjirdzies, tad ir tad nau

baterija tur 20!!! min...

nekad muuuzhaa taadu suudu nepirktu vairs...

smuks jau ir, bet tas arii vieniigais labums.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Man tieši tāds pats, bērns izravējis 3 pogas, moš tās var nopirkt

P.S. austiņu ligzda strādā? Man nokārās pirmajā nedēļā, bet tā ne vainas, kaut gan cena man domāt pa lielu priekš lietota, jo jauns maksāja 499 pirms gada, kaut gan ppats pa tādu samaksāju 160 Ls par jaunu

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nuuu, maneejais pirms 1/2 gada maksaaja 740.. uzhas...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tiešām HP tādi nekādi? neticās kaut kā...

nezinu par citiem, bet es pilniigi noteikti vairs nepirkshu hp. redzees kaa veel ar to garantiju ies...

taada sajuuta, ka tiek maksaats par brendu un viss.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Man tieši tāds pats, bērns izravējis 3 pogas, moš tās var nopirkt

P.S. austiņu ligzda strādā? Man nokārās pirmajā nedēļā, bet tā ne vainas, kaut gan cena man domāt pa lielu priekš lietota, jo jauns maksāja 499 pirms gada, kaut gan ppats pa tādu samaksāju 160 Ls par jaunu

Man ar pogas interesee, siikaa bik paraveejusi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

200Ls..... ne vairāk.... tagad jau labāk tādu jaunu iegadāties.. www.metaleks.lv/...

ļoti uzticams un jaudīgs.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār zažralisj... www2.220.lv/...

jauns ap 415Ls maksā....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu nez, man ar HP nekādu problēmu nav bijis. Austiņu ligzda strādā - za to manam Fujitsu-Siemens gan atkārās pēc mēneša. Nopirku USB austiņas...

Kolēģis principā lieto vienu HP klēpjdatoru jau 5 gadu... Varbūt mazohists, bet viss joprojām strādā. Jā, arī sīkais pāris pogas izplēsa, bet joprojām džeks strāda. Specifika ar tiem HP datoriem ir gaužām vienkārša - ja esat ļoooti intensīvs lietotājs, staipāt to riņķī, dodat bērniem, mētājat kur pagadās - tad HP noteikti nederēs. Tur vajag labu dārgu IBMu, lai to visu pavilktu Bet normālam ikdienas darbam pie galda vai zvilnot gultā šitais ir labu labais. Turklāt necepina klēpi kā daudzi citi kompīši. Par jaunajiem Pavilioniem man ir tikai viena nelaba atziņa - tā glancētā virsma dikti smērējas un skrāpējas, bet ko Tu dāmai padarīsi, ieraudzīja, iepatikās.

Cena - tāpēc jau rakstīju, ka runājama + pievienoju bonusā garantēti kvalitatīvu pašmāju medu.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

HP ir un paliek HP... Tas tāpat kā pirkt Sony ... par nosaukumu ir nedaudz jāsamaksā...

Reku alternatīvas, lai spētu novērtēt attiecību cena/komplektācija

www.m79.lv/...

... vēl vesela kaudze Aceru...

www.m79.lv/...

... vēl pāris BenQ...

www.m79.lv/...

... Reku arī sākas jauni HP...

Vienvārdsakot... varbūt vari atrast kādu draugu, kuram pārdot pa patreizējo cenu... Faktiski datora vērtība varbūt ir kādi 350Ls, ņemot vērā, ka tas ir HP... Ja vienkārši skatās pēc iekšām, ignorējot brendu - 250 -> 300 Ls...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

Man ar pogas interesee, siikaa bik paraveejusi

Mo6 uz diviem kādu remkomplektu varam paņemt

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: man kaa reiz pavilions 6018 ir... pusgadu vecs...

nupat jaadod uz garantiju jau, kaukas ar wireless atnjirdzies, tad ir tad nau

baterija tur 20!!! min...

nekad muuuzhaa taadu suudu nepirktu vairs...

smuks jau ir, bet tas arii vieniigais labums.

Nevēlos būt subjektīvs, bet tieši tādēļ es arī neizvēlos datoru ar AMD procesoru... Neesmu tik liels specs, bet tomēr ar Intel pročiem un Intel chipsetu vismaz šai ziņā (tehniski gļuki ar supportiem un standartiem) problēmu nekad nav bijis. Jaudīgie AMD parasti ir par lētu ciparu, bet redz, kaut kā ļaudis tomēr izvēlas labāk Intel izstrādājumu. Un nesaki, ka te pamatā ir pieķeršanās zināmākajam zīmolam... Tam, kas lietas saprot un prot pats krāmēt kopā - AMD ir labs un izdevīgs pirkums.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu nez, man ar HP nekādu problēmu nav bijis. Austiņu ligzda strādā - za to manam Fujitsu-Siemens gan atkārās pēc mēneša.

Man lietošana ir Amilo XI 1526... pilnīgi nekādu problēmu.... pārdzīvoja ceļojumu uz Grieķiju, Itāliju..... katru dienu tiek ekspluatēts un pārvādāts uz objektiem.... ieži vien neplānotie pārvietojas pa bagažnieku vai salonu līdz kārtējam šķēslim....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: HP ir un paliek HP... Tas tāpat kā pirkt Sony ... par nosaukumu ir nedaudz jāsamaksā...

Reku alternatīvas, lai spētu novērtēt attiecību cena/komplektācija

www.m79.lv/...

... vēl vesela kaudze Aceru...

www.m79.lv/...

... vēl pāris BenQ...

www.m79.lv/...

... Reku arī sākas jauni HP...

Vienvārdsakot... varbūt vari atrast kādu draugu, kuram pārdot pa patreizējo cenu... Faktiski datora vērtība varbūt ir kādi 350Ls, ņemot vērā, ka tas ir HP... Ja vienkārši skatās pēc iekšām, ignorējot brendu - 250 -> 300 Ls...

Nekaunīgs jautājums Tev - Tu fiziski esi kādu lētā/vidējā gala Aceru (par BenQ nemaz nerunājot) rokās turējis un pastrādājis??? Neņem ļaunā, bet tādu lētuma piegaršu un kvalitāti es nevienam nenovēlu. Korpusa plastmasa gurkst rokās, pogas čerkstoši plānas un nekvalitatīvas, viss tāds nu nekāds, prasts.... Par dārgo Acer un BenQ galu neņemos spriest.

Bet nu "lēto" datoru jomā HP gribi negribi ir kvalitatīvākā un uzticamākā izvēle. Iekšas - jā, iekšu ziņā daudzi Acer un BenQ varbūt ir spēcīgāki par konkrēto ciparu, tomēr atcerieties, ka klēpjdators nav tā manta, kas tiek pastumta pagaldē. To ir jātur klēpī, jānēsā apkārt, jātausta ar rokām - te sūdīgi izstrādes materiāli absolūti neder!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu nez, man ar HP nekādu problēmu nav bijis. Austiņu ligzda strādā - za to manam Fujitsu-Siemens gan atkārās pēc mēneša.

Man lietošana ir Amilo XI 1526... pilnīgi nekādu problēmu.... pārdzīvoja ceļojumu uz Grieķiju, Itāliju..... katru dienu tiek ekspluatēts un pārvādāts uz objektiem.... ieži vien neplānotie pārvietojas pa bagažnieku vai salonu līdz kārtējam šķēslim....

Viss atkarīgs no datora kvalitātes pakāpes - Tevis pieminētais ir tāds konkrēts verķis, es lietoju vienkāršo lētā gala Amilo - nesūdzos, bet austiņu ligzda atmetās. Pārējais gluži kā Tev iet "bezotkazno". HP šo sīko sūdiņu un korpusa kvalitātes/dizaina ziņā ir soli priekšā pārējiem (lētā gala kategorijā).

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

speciāli LyNx8....

www2.220.lv/...

izskatās ka jauns maksā le\'tāk nekā tu tirgo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu akujeķ.... izrādās iauto ne tikai mašīnas, bet arī lietotus datorus tirgo par dubultām tirgus cenām

ķipa moš svaigi mainīta siskna un eļļa

par hp vai sīmensa kvalitāti - kādas ilūzijas

pats lietoju ibm - vot to jau varētu sākt uzskatīt par BRENDU

vecais x24 ieslēgts bija un strādāja brīdī, kad metām 3 kūleņus pa pļavu... pēčāk tika atrasts pļavā ritīgi smilšains, izrubījies... bet tūlīt pēc tam tika ieslēgts un joprojām strādā.... vienīgā vaina - tam kompim ir fiziski salauzta kreisā monitora eņģe... ir jau ibm servisā pasūtīta jauna (38ls ar piegādi) - IBM serviss vispār rulz.... jebkuru mantu (eņģes nemaina katru dienu) var dabūt vēlākais pēc 2 dienām

teorētiski es to varētu notirgot kādam par kādiem 400ls

tagad jau apmēram gadu lietoju x41.... tiek vazāts līdzi ikdienā, kā arī izmantots iauto rallijos....

maziņš (1.3kg) un smuks.... vienīgā lieta, ka kā jau visiem ibm/lenovo X sērijas datoriem bača nav nekāda lielā un nav cd (ir, bet nevis kompī pašā, bet atsevišķi nopērkamā dokstacijā)

HP ir portatīvo datoru BRANDS?????? muhahā

rezumējums.... ja kāds par topicā minēto cenu tirgotu ibm x41 vai labāku, vai arī t sērijs 60nieku vai labāku, tad varētu padomāt...

bet priekš topicā minētās lietotās mantiņas ceņņiks ir par šerpu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

spams rulz

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti