Tiek pārdots labs HP laptops !

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LENOVO sux.... Siemens rulz!

A par tiem kūleņiem - kas tad tur neparsts? Vot ja ar pašienu pārkuleņot pāri... un tad paluiek norm;āls... tad ja... bet pa veciem lūžniem... sorry... jaunie ne tuvu nebus tik labi izturībvas ziņā.....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Par spamu - galvenais rezumē, lasīt smalki negribās, bet uzkakāt par sīkumiem, kuri līdz galam netika saprasti, tā gan ir goda lieta! Kā jau vienmēr...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Par spamu - galvenais rezumē, lasīt smalki negribās, bet uzkakāt par sīkumiem, kuri līdz galam netika saprasti, tā gan ir goda lieta! Kā jau vienmēr...

vienīgais, atkārtoju VIENĪGAIS sīkums, par kuru UZKAKĀT ir PRASĪTĀ CENA

un nevajag cenu mēģināt pamatot ar apgalvojumu, ka tas taču ir HP vai ka lietots tikai gadu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

Pavilions tiešam cita .... lielā lieta...

bet izņemot lēto dizainu tur nekā nav.... Siemensam ir klasisks dizains... jebkurā gadijumā jauna DELL priekšā visi sux... www1.euro.dell.com/...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Aha, Dell rulezzz... Pats esi intensīvi Dellu lietojis? Lētā gala (līdz 500 - 600 Ls) Delli ir tik pat \"lieliski\" šņirkstoši plastmasas gabali kā Acer un BenQ. Gribi lēto dzelzi - ņem šito --> www.lattelecom.lv/...

Lēts bez gala, bet tikai iesaku dzīvē palūrēt... Drausmas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

Pavilions tiešam cita .... lielā lieta...

bet izņemot lēto dizainu tur nekā nav.... Siemensam ir klasisks dizains... jebkurā gadijumā jauna DELL priekšā visi sux... www1.euro.dell.com/...

man patreiz vienā sapulcē tieši priekšā sēž 6 deguni no vienas angļu programētāju kompaņijas.... viņiem visiem ir delli....

tavs izslavētais dizains ir tas stūru pusapaļums kā veciem televizoriem???

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

Pavilions tiešam cita .... lielā lieta...

bet izņemot lēto dizainu tur nekā nav.... Siemensam ir klasisks dizains... jebkurā gadijumā jauna DELL priekšā visi sux... www1.euro.dell.com/...

man patreiz vienā sapulcē tieši priekšā sēž 6 deguni no vienas angļu programētāju kompaņijas.... viņiem visiem ir delli....

tavs izslavētais dizains ir tas stūru pusapaļums kā veciem televizoriem???

apskjaties linku.... pēc tam runā.... pie tiem parametriem dizains ir vienkarši izcils

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu bļin.... Laikam kategorijas apzīmējumu "lētais gals" te vispār cilvēki cenšas neieraudzīt un neņemt aubē. Programmētāji nesēž Tev priekšā ar 400 Ls Delliem - viņiem kā minimums ir 800 Ls aparāti, un tas jau absolūti cits stāsts.

Lai vai kā - par dizainu/gaumi nestrīdās... Ja salīdzina pārdodamā Paviliona izskatu ar manu FSC Amilo - HP izskatas glītāks. Bet tas tīri subjektīvi... Whatever.

Nus, ja kādam tāds HP Pavilions interesē - dodiet private ziņu, par cenu vienosimies.

Kam vajadzēs - nopirks, nevajadzēs, lietos paši. Nav jau te veca Opeļa variants, kad pats ar vairs nevar lietot.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

Pavilions tiešam cita .... lielā lieta...

bet izņemot lēto dizainu tur nekā nav.... Siemensam ir klasisks dizains... jebkurā gadijumā jauna DELL priekšā visi sux... www1.euro.dell.com/...

man patreiz vienā sapulcē tieši priekšā sēž 6 deguni no vienas angļu programētāju kompaņijas.... viņiem visiem ir delli....

tavs izslavētais dizains ir tas stūru pusapaļums kā veciem televizoriem???

apskjaties linku.... pēc tam runā.... pie tiem parametriem dizains ir vienkarši izcils

nu paskatījos..... nejauc mušas ar kotletēm.... dizains konrētajā linkā ir OK, bet tas tomēr nav nekāds PORTATĪVAIS dators

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Dizains, protams, ir okei - jaunais apaļais, bet, ja piesienamies un esam sīkumaini - Hewlett Packard 530 ir absolūts budžeta klases dators (lētāka par šo nav), kurš no manis piedāvātā Paviliona atšķiras ar RAM (DDRII-533 pret DDRII-667), Pavilionam ir S-Video izeja, ir normāli Altec Leansing stereo skaļruņi. Nu tie ir absolūti sīkumi, tomēr 1:1 šie datori nav...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka LyNx8 grib nevis datoru pārdot, bet gan paspīdēt, ka viņa draudzene ir Delfu redaktore

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja es to būtu vairākas reizes izcēlis, tad Tu pats te varētu paspīdēt ar šo atklājumu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: man patreiz vienā sapulcē tieši priekšā sēž 6 deguni no vienas angļu programētāju kompaņijas.... viņiem visiem ir delli....

ne tikai angļu, arī manai vācu kompānijai visiem ir DELLi, un mūs nav maz

zviedrinenniem arī šite visiem ir deļļi

bet jamie saka, ka laprātāk gribētu ibmus, bet kompānija ir sākusi lietot dēļus un nemainīs savietojamības/servisa uc figņu dēļ

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā man viens vieds bankas admins izsakās, tad IBMi pēc draudzības uzsākšanas ar Lenovo vairs nav tie, kas agrak bija... Žēl, bet par vecajiem IBM tiešām daudz labu vārdu dzirdēts...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais - a kurā brīdī es apgalvoju, ka HP ir krutais brends? Es sacīju - lēto datoru lauciņā HP ir spēcīgāks par Acer un BenQ. Bet, ja runājam par profesionālo laptopu galu - kā jau pirms tam teicu, piekrītu Tev par IBM!

Modena - jautājums speciāli Tev!? Tu zini, kas tā ir par kategoriju, ko Tu man rādi? Pavilions tomēr ir cita padarīšana + atkārtoju 3o reizi, cena runājama un ir bonuss. Kam interesēs, par cenu vienosies pats!

Pavilions tiešam cita .... lielā lieta...

bet izņemot lēto dizainu tur nekā nav.... Siemensam ir klasisks dizains... jebkurā gadijumā jauna DELL priekšā visi sux... www1.euro.dell.com/...

man patreiz vienā sapulcē tieši priekšā sēž 6 deguni no vienas angļu programētāju kompaņijas.... viņiem visiem ir delli....

tavs izslavētais dizains ir tas stūru pusapaļums kā veciem televizoriem???

apskjaties linku.... pēc tam runā.... pie tiem parametriem dizains ir vienkarši izcils

nu paskatījos..... nejauc mušas ar kotletēm.... dizains konrētajā linkā ir OK, bet tas tomēr nav nekāds PORTATĪVAIS dators

pirmais daunis... paskaties linka aukšdaļa - You are here: United Kingdom > SMALL BUSINESS > Notebooks > Inspiron.... to ka viņu var ērti izjaukt - nanozīme ka viņš nav portatīvais.....

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Viss kaartiibaa, tikai cena kosmoss Punkc

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu lai cilvēki dod priekšlikumus! es tak īsti nezinu, pa cik jābūt. Pirkām par mazliet virs 500 Ls. A kā man tagad zīlēt? Te ierakstīju, tad nu arī redzu, kāda ir attieksme. Kam interesē, rakstiet, zvaniet un sakiet savu cenu, vienosimies.

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

400ls par lietotu celeronu?

Lai veicas tirgoshanaa

P.S. Tur jau taa cena jaamet, uz kaadiem 50% nost.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

nu nez - nau jau tie jaunie hp pavilioni tik slikti - man ir 9000 laapsta intensivi lietojot - stradaa ok un jaudiigs gana, neticu ka 6000 baterija 20 min tur....noteikti nokauta visu laiku pie vada sezhot....man tur 2h stabili - ja samazina spilgtumu un atsledz bezvadniekus ..patik ka ir hdmi out un citas fiichas

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Mums ar redakcijā divi jauni krutākie HP Pavilioni 9232 ieviesti galddatoru vietā. Nu baigie monstri...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: man kaa reiz pavilions 6018 ir... pusgadu vecs...

nupat jaadod uz garantiju jau, kaukas ar wireless atnjirdzies, tad ir tad nau

baterija tur 20!!! min...

nekad muuuzhaa taadu suudu nepirktu vairs...

smuks jau ir, bet tas arii vieniigais labums.

aizbrauc uz garantijas servisu Tur tev maates plati nomainiis (esot defekts), es jau to pirms 2 nedeeljaam izdariiju. Vakar atkal vedu uz servisu, HP pilniibaa noklaajaas.

Welcom to the HP club Un ne es viens kam probleemas tieshi ar jaunajiem paviljoniem. Visi pazinjas kuriem ir shie HP (tagad varu saskaitiit 5gab), jau ir vismaz vienu reizi pabijushi garantijas remontaa. Un tas viss peec 6meeneshu lietoshanas.

Tagad kad skatos sev asham portatiivo, viennoziimiigi nenjemshu HP Pavilion

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

www.delfi.lv/...

pilns ar redaktoriem

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

deksters rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aizej uz SS un palūri, ko pa 200 Ls vari iepirkt. Veiksmi izvēlē!

ss nenozīmē cenu līmeni

P.S. Kas ar to zaķa foto?

www.delfi.lv/...

pilns ar redaktoriem

Ārzemju ziņas

Redaktore Lelde Liepiņa - laikām būs īsta...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti