MC un Norde servisi

EgilsF Reģ.: 06.08.2007

sveiki,

vēlējos uzzināt, vai to centru (N,MC) servisi nav sadārdzināti?? piem. salīdzinājumā ar Roliss (Bosch/čiekurkalnā)

un vai tur pieejamas lietotas auto daļas

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

EgilsF rakstīja: sveiki,

vēlējos uzzināt, vai to centru (N,MC) servisi nav sadārdzināti?? piem. salīdzinājumā ar Roliss (Bosch/čiekurkalnā)

un vai tur pieejamas lietotas auto daļas

Tu Everman veikalā arī jautā pēc lietotiem uzvalkiem?

p.s. spriežot pēc pēdējiem topikiem (otrs ir par A4, A6 un A8 "Kāda atškirība?"), EgilsF ir persona, kas apzināti izaicina uz spamu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tu Everman veikalā arī jautā pēc lietotiem uzvalkiem?

kopš kura laika everman veikalā var nopirkt uzvalkus ? man likās ka tur tikai kartupeļu maisus tirgo

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nomiks rakstīja: Tu Everman veikalā arī jautā pēc lietotiem uzvalkiem?

kopš kura laika everman veikalā var nopirkt uzvalkus ? man likās ka tur tikai kartupeļu maisus tirgo

Nu nerakstīju es Palazzo Italia, jo nez vai cilvēks, kurš interesējas par lietotāt detaļām maz zin, kur šāds veikals atrodas un ko tur tirgo!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kas vainas lietotaam detalaam

imho labaak lietots origjinaals, nekaa kjiinas aftermaarketsuuc.(tas gan neattiecas uz visaam).

Un veel ir vesela kategorija, kuras ir pieejamas tikai origjinaalaas un maksaa no 100 ls un vairaak....

toyuga Reģ.: 25.05.2007
0 0 Atbildēt

Papildinat varu tikai to, ka jaunu auto labāk pirkt Motorcentrā- kvalitatīvāk apkalpos, izdarīs labaku piedāvajumu, ātrāk piegadās auto. Tas bija manā gadījumā kad iepirku Kaskaiš. Vēl mani pārsteidza viena būtiska lieta- pirmā tehniskā apkope Motorcentrā pēc 20000km, bet paziņam Nordē obligati bija pēc 5000km. Man liekas , ka ta ir mānīšanās vai pat teiktu apzagšana. Ko domājat pārējie?

Par lietotam detaļām dīleriem laikam nav japrasa..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

toyuga rakstīja: Papildinat varu tikai to, ka jaunu auto labāk pirkt Motorcentrā- kvalitatīvāk apkalpos, izdarīs labaku piedāvajumu, ātrāk piegadās auto. Tas bija manā gadījumā kad iepirku Kaskaiš. Vēl mani pārsteidza viena būtiska lieta- pirmā tehniskā apkope Motorcentrā pēc 20000km, bet paziņam Nordē obligati bija pēc 5000km. Man liekas , ka ta ir mānīšanās vai pat teiktu apzagšana. Ko domājat pārējie?

Par lietotam detaļām dīleriem laikam nav japrasa..

Prieks jauna motora 20 kkm ir ljoti daudz...

elju normaali jaamaina ik pa 10 kkm...

pirmaa eljas mainja parasti 3kkm, nu pieci maksimums...

EgilsF Reģ.: 06.08.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

EgilsF rakstīja: sveiki,

vēlējos uzzināt, vai to centru (N,MC) servisi nav sadārdzināti?? piem. salīdzinājumā ar Roliss (Bosch/čiekurkalnā)

un vai tur pieejamas lietotas auto daļas

Tu Everman veikalā arī jautā pēc lietotiem uzvalkiem?

p.s. spriežot pēc pēdējiem topikiem (otrs ir par A4, A6 un A8 "Kāda atškirība?"), EgilsF ir persona, kas apzināti izaicina uz spamu.

pfff....stulbākais ko esmu dzirdējis un pēc tavas bildes spriežot - redzējis

sorry, ka uzbāžos ar stulbiem jautājumiem.varēji jau nemaz nelasīt, ne!!!????

tipisks pelēkās masas pārstāvis, dara to, kas nepatīk un čīkst!

uz ielas cilvēkiem būtu stulbi prasīt

paprasu tur, kur tas būtu normāli...aspmej...khmm..

EgilsF Reģ.: 06.08.2007
0 0 Atbildēt

p.s. jautājums nemaz nebija tik stulbs, te ir vēl stulbāki jautājumi....

vēl iemācies ksaitīt, nevis topikiem, bet topika!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

EgilsF rakstīja:

pfff....stulbākais ko esmu dzirdējis un pēc tavas bildes spriežot - redzējis

sorry, ka uzbāžos ar stulbiem jautājumiem.varēji jau nemaz nelasīt, ne!!!????

tipisks pelēkās masas pārstāvis, dara to, kas nepatīk un čīkst!

uz ielas cilvēkiem būtu stulbi prasīt

paprasu tur, kur tas būtu normāli...aspmej...khmm..

1) ieliec savu bildi publiskai apskatei un tad te kakā, jauniņais!;

2) jautājums patiešām ir stulbs. 'Vai tev tiešām joprojām šķiet, ka, piemēram, Domeniks piedāvā iegādāties 25 gadus veca MB lietotas detaļas???

3) arī tas otrs topiks par A4, A6 un A8 ir ne mazāk stulbs. Pat uz ielas sastopot katru no šiem auto atškirība starp šiem auto ir acīmredzama un nepārprotama. Bez tam, ja tiešām ir interese iegūt tehnisko salīdzinājumu, tad pakustini savas smadzenes (nu gan jau, ka vismaz mazliet tev tādas ir) un ieej Audi mājas lapā. Būšu labs un došu tev norādi uz linku: www.audi.lv

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

toyuga rakstīja: Papildinat varu tikai to, ka jaunu auto labāk pirkt Motorcentrā- kvalitatīvāk apkalpos, izdarīs labaku piedāvajumu, ātrāk piegadās auto. Tas bija manā gadījumā kad iepirku Kaskaiš. Vēl mani pārsteidza viena būtiska lieta- pirmā tehniskā apkope Motorcentrā pēc 20000km, bet paziņam Nordē obligati bija pēc 5000km. Man liekas , ka ta ir mānīšanās vai pat teiktu apzagšana. Ko domājat pārējie?

Par lietotam detaļām dīleriem laikam nav japrasa..

Prieks jauna motora 20 kkm ir ljoti daudz...

elju normaali jaamaina ik pa 10 kkm...

pirmaa eljas mainja parasti 3kkm, nu pieci maksimums...

Kas 20K ir daudz??? Nesen nopirku jaunu VW Crafter, pirmā eļļas maiņa ir pēc 40Kkm, neviens jau vairs ar žiguļiem nebrauc...arī sintētiskās eļļas ir izdomātas...

Edgars25 Reģ.: 02.02.2005
0 0 Atbildēt

GROSS AUTO prieks KIA CEE'D ar pirmo apkopi noradijis 20 tk km, ak ne pie 15 tk km esot japarbauda riteņu ģeometrija.

EgilsF Reģ.: 06.08.2007
0 0 Atbildēt

nevajag man kakāt virsū, tikai tāpēc, ka uzdevumu muļķīgu jautājumu un esmu jauniņais

es nemaz neprasīju, vai tur tirgo lietotas detaļas utt...nesaprotu, ko tu par tām lietotajām detaļām cepies

vnk gribēju uzzināt, vai viņi neņem lielāku maksu k-vai par eļļas maiņu, nekā citur

jo bieži ir tā, ka tie specializētie servisu ņem vairāk, tikai tāpēc, ka specializētie

Audi - viziāli ir atsķīrība, taču pēc kārbas izskata es nemāku pateikt, kas viņam tur iekšā, tāpēc ar prasīju

ko es zinu, varbūt viena klase ekanomiskā, cita luksus, sporta utt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

EgilsF rakstīja:

es nemaz neprasīju, vai tur tirgo lietotas detaļas utt...nesaprotu, ko tu par tām lietotajām detaļām cepies

un ko tad nozīmē šis jautājums:

"un vai tur pieejamas lietotas auto daļas"???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

EgilsF rakstīja:

Audi - viziāli ir atsķīrība, taču pēc kārbas izskata es nemāku pateikt, kas viņam tur iekšā, tāpēc ar prasīju

ko es zinu, varbūt viena klase ekanomiskā, cita luksus, sporta utt

Virsbūvi gan parasti sauc par bundžu, nevis kārbu, bet tas tā

Nu tavas aizdomas apstiprinājās, ka atšķirās viņi pēc izmēriem un klasēm, kas tālāk?

Nākošais jautājums būs - kādi motori ir iekš A4, A6, A8? Pēc tam par kārbām, riepu izmēriem utt???

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

nu parasti visos autosalonos pirmā eļļas maiņa pie 3-5000 km ir naudas slaukšana nevis nepieciešamība. bet tāpēc jau tā nav obligāta, pretējā gadījumā zaudētu garantiju.

EgilsF Reģ.: 06.08.2007
0 0 Atbildēt

khmm tiešām tur tā ir saulē pārkarsu

vairāk bija domāts vai viņiem nav zināmi šroti, kur var dabūt šo to

jo viņi ņemās pa to līniju

vnk ja nevaru izlemt, vai pārdod un ņemt audi, vai šo pašu uzlabot

tad nepieciešam kondicionieris un el.logu pacēlāji, vēl priekšējam labajam ritenim k-kāda detaļai defekts. servisā teica, ka kreisās un lietotās nezin, jāsūta orģināls (ap 200 ls), bet TA netraucēja iziet...plikā versija vienīgi ir krēslu apsildāmie

nop...par tiem motora tilpumu parasti mēdz rakstīt sludinājumā un mašīnām aizmugurē uzkabināti parametri...tik daudz jau sapratīšu. un ar kārbu, riepām ar k-kā pats tikšu galā...vari Uggga neuztraukties

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

EgilsF rakstīja:

...par tiem motora tilpumu parasti mēdz rakstīt sludinājumā un mašīnām aizmugurē uzkabināti parametri...tik daudz jau sapratīšu.

Un lielākā daļa vecu bembju ir ar ///M pakām

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti