Crysler PT cruiser

guntizz Reģ.: 28.08.2007

Sveicināti!

Man ir radusies vēlme iegādāties Crysler PT cruiser automašīnu, tādēļ pirms es to daru, gribēju noskaidrot citu cilvēku viedokļus, jo īpaši to, kuri paši brauc ar šo automašīnu.

Es vēlētos, lai padalaties pieredzē par šīs mašīnas vispārējo kvalitāti, kā arī par tehnisko stabilitāti. Interesētu informāciju cik auto ir prasīgs, izturīgums, kā arī, ja ir problēmas tā uzturēšanas izmaksas. (dažādi salīdzinājumi ar piem. citām automašīnām un taml.)

Kā arī ceru uz jebkādu citu informāciju, kas parādītu šīs automašīnas gan pozitīvās lietas, gan negatīvās iezīmes.

Paldies par komentāriem, veiksmīgu dienu!

 
1 2
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

poneesju UUSAm

savam pirmajam Audi 100 likaas ka NEKAS negrab...ar laiku sadzirdeeju(citi nee). nu labi.

Panjeemu C4 -veel klusaaks. nobraucu triis gadi-samainiiju pret citu C4. dzineejs saka nu tavaa jau VISS grab ! man shitaa ko nu muldies

bet tas bija muldeeshanas liimenii. C4 no doiclandes bija ieveerojami KLUSAAKS !

es nesaku ka GRAB,bet muusu celji ne uz to vien speejiigi

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 1 Atbildēt

VWfans rakstīja:

R99 rakstīja: Runa ir par 2.0 turbodīzeli, attiecīgi degvielas patēriņš ir minimāls (~7 l).

Tas nu gan nav nekāds mazais patēriņš...

Protams, protams - minimālais patēriņš, pret ko tev nebūtu iebildumi ir 0

Tu maz zini, kādos apstākļos tas auto ir ekspluatēts? Pa kurieni braukts? Man ar dīzeļauto ziemā vidējais patēriņš pārsniedza pat 9l/100km, bet tas tikai tāpēc, ka braucu īsus gabalus, ar neuzssildītu motoru un lielu daļu pa korķiem (tas nozīmē ar pirmo ātrumu). Ārī tagad, vasarā vidējais ir 7l/100km, tas lielākoties pa Rīgu un reizi nedāļā izbraucot uz laukiem.

Ko var cepties par to patēriņu - tas ir ļoti atkarīgs no tā, cik laika auto pavada sastrēgumos, jo uz vietas darbinot tas tērē 0,6-1,3 l/h; otrs būtisks apstāklis ir ceļu kvalitāte - pa sliktu ceļu patēriņš var palielināties par litru un vairāk uz 100km.

Tā kā visas šīs runas par patēriņu ir ļoti subjektīvas... vēl jau jāņem vērā vēja virziens utt

Piche Reģ.: 10.02.2008
0 1 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti