padzisusie displeji

maily Reģ.: 05.08.2007

problema kad mazaja displeja varu redzet tikai paris punktu un noko sakarigu izlasit!! respektivi iedomties kas tur butu rakstits.

cik esmu dzrdejis ta ir daudzu problema, ko darit??

saab 9-5 1998

 
1 2 3
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Nomaini mašīnu!

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

To displeju var atjaunot, pameklē forumā, kautkur bija kontakti.

Ir netā manuāļi kā pašam saremontēt, bet silti iesaku labāk nemaz nesākt.

Pēc manuāliem es arī centos atjaunot, bet nekas nesanāca, tagad vispār man SID ir melns ekrāns.

Jauns maksā kautkur 180Ls+ programmēšana.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt
maily Reģ.: 05.08.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Geskasfans rakstīja: To displeju var atjaunot, pameklē forumā, kautkur bija kontakti.

Ir netā manuāļi kā pašam saremontēt, bet silti iesaku labāk nemaz nesākt.

Pēc manuāliem es arī centos atjaunot, bet nekas nesanāca, tagad vispār man SID ir melns ekrāns.

Jauns maksā kautkur 180Ls+ programmēšana.

Pameklē pa šrotiem.

kurs srota tev dos kaut mazako garantiju, kad atdevu tad gaja a pec nedelas vairs neiet

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vecīt tas ir saab

tavi prieki tikai sākas.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Cik zinu tad alfa motors piedaavaa restaureet pa 40LVL

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dīvains tips. saabclub mājaslapā viņam pateikuši,ko darīt ne,jāpajautā vēl te,laikam mazohists.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vecīt tas ir saab

tavi prieki tikai sākas.

Nu jaa, ko lai saka. Veselu gadu jau braukaju ar bojatu SID. Un viss parejais ari nenormali jaremote - 6 gadus veca un 150K+ km nogajusi masina servisa ir bijusi 1x - ellas nomainai. Skati izgaja ar vienu "1" - bedre parsistas riepas vieta bija uzlikta parak nodilusi.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu šrotā tā ir-

Ideāli darbojošos SID ir praktiski neiespējami atrast. Ja SID šrotā maksā kautkur 60LS (pusizdzisis), tad vēl jānes uz remontu 35-40LS - kopā sanāk 110Ls. Un vēl nav nekāda garantija, ka viņu var uztaisīt, un arī ka pēc mēneša nenobrūk.

Es pagaidām braucu bez SID - galugalā ātrumu tas neiespaido, un arī tie ziņojumi viņam nav fundamentāli, ka nevar braukt. Visi nopietnie ziņojumi ir spidometrā.

Brīnos par NOKIA, kur tādu brāķi varēja uzražot, ka 95% viņi ar laiku bojājas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kas tas tāds vispār ir par brīnumu, ka visi tā satraucas? Kaut kāds info panelis? Izklausās,ka nevienam saabam tas nav kārtībā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Kas tas tāds vispār ir par brīnumu, ka visi tā satraucas? Kaut kāds info panelis? Izklausās,ka nevienam saabam tas nav kārtībā.

Tas brinums ir informacijas displejs - degvielas paterina, radiostacijas nosaukuma un visu citu lietu radisanai. Bojats patiesam ir gandriz jebkuram un bojajuma butiba ir pikselu izdzisana. Iemesls - Nokias konstruktiva kluda - LCD ekrans pie pasa vadibas bloka ir pievienots ar mikstu daudzkontaktu lentu, kas pie plates celiniem ir pielodeta (??) ar kaut kadu mistisku metodi, kuras rezultata ar laiku pa vienam sak atvienoties.

maily Reģ.: 05.08.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Dīvains tips. saabclub mājaslapā viņam pateikuši,ko darīt ne,jāpajautā vēl te,laikam mazohists.

varbut paskaties laiku un datumu kad jautajums uzdots

Zarna Reģ.: 22.09.2006
0 0 Atbildēt

Man arii bija shaada probleema - SID raadiija tikai dazjus pikseljus. kaut kur tepat forumaa dabuuju kontaktus taadam Jurijam, sazinaajos, aptuveni nedeeljas laikaa vinjsh salaboja - tagad SID raada visu, pat to, ko ieprieksh nemaz nezinaaju, ka taadi mazie siikie ciparinju, burtinji ekraanaa arii paredzeeti

Vieniigais noteikums, lai buutu pozitiivs laboshanas rezultaats ir - lai pirms tam neviens tur jau nav paraknjaajies un "labojis", jo taadaa gadiijumaa iznaakums visdriizaak buus negatiivs un salabot nevarees.

Taa kaa pameeginiet uzzvaniit: Jurijs 29720000

Samaksaaju par sho restauraaciju ap 40 ls [pirms paaris meeneshiem tas bija]

Attieciibaa uz jaunu - Vikingi jaunu apreekjinaaja ap 300 ls!!!

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu man tie paši vikingi aprēķinaja 180LS+20LS programmēšana

(biju pie viņiem pirms pāris nedēļām)

Zarna Reģ.: 22.09.2006
0 0 Atbildēt

Diivaini. Jo man par SID cenu pirms aptuveni meenesha iedeva ap 300 ls [preciizi nepateikshu, jo nepierakstiiju, bet cena bija virs shiis summas], par ACC - 240 ls. Tad Tev ir baigais skidons...

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu tie 180Ls bija E&S (kas Astras ielā). Tā man viņš teica, moš viņš pats kautko saputroja.

Šodien biju Ganību dambī24a, viņi teica ka 270Ls, bet ja griv lietotu un atjaunotu, tad 170LS

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Zarna rakstīja: Diivaini. Jo man par SID cenu pirms aptuveni meenesha iedeva ap 300 ls [preciizi nepateikshu, jo nepierakstiiju, bet cena bija virs shiis summas], par ACC - 240 ls. Tad Tev ir baigais skidons...

Labs niks.

maily Reģ.: 05.08.2007
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu tie 180Ls bija E&S (kas Astras ielā). Tā man viņš teica, moš viņš pats kautko saputroja.

Šodien biju Ganību dambī24a, viņi teica ka 270Ls, bet ja griv lietotu un atjaunotu, tad 170LS

tagad varu teikt ka SID man ir kartiba viss smuki deg un par ne tik lielam naudam (40 Ls), jasaka paldies viram kas man vinju sataisija

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Tad priecājies, ka neizmeti 200...Ls.

Nožēloju to dienu, ka pats uzņēmos viņu taisīt

mar4x Reģ.: 12.11.2007
0 0 Atbildēt

maily rakstīja:

Geskasfans rakstīja: Nu tie 180Ls bija E&S (kas Astras ielā). Tā man viņš teica, moš viņš pats kautko saputroja.

Šodien biju Ganību dambī24a, viņi teica ka 270Ls, bet ja griv lietotu un atjaunotu, tad 170LS

tagad varu teikt ka SID man ir kartiba viss smuki deg un par ne tik lielam naudam (40 Ls), jasaka paldies viram kas man vinju sataisija

vari pateikt tā gudrā vīra koordinātes, kurš sataisīja?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

mar4x rakstīja:

maily rakstīja:

Geskasfans rakstīja: Nu tie 180Ls bija E&S (kas Astras ielā). Tā man viņš teica, moš viņš pats kautko saputroja.

Šodien biju Ganību dambī24a, viņi teica ka 270Ls, bet ja griv lietotu un atjaunotu, tad 170LS

tagad varu teikt ka SID man ir kartiba viss smuki deg un par ne tik lielam naudam (40 Ls), jasaka paldies viram kas man vinju sataisija

vari pateikt tā gudrā vīra koordinātes, kurš sataisīja?

Ieej saabclub lapaa! Atradiisi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sakoties salam man displejs pats saremontējās..

mar4x Reģ.: 12.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: sakoties salam man displejs pats saremontējās..

he he, tad gaidi pavasari

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Beidzot es savam nopirku lietotu sataisītu SID.

Tagad domāju, ka varbūt labāk nevajadzēja, paskatoties uz savu degvielas patēriņu

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

stapcitu, varbūt kādam nevajag sabeigtu SID (viss strādā, bet tā plēve, kas savieno displeju ar shēmu ir pilnībā norauta).

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti