padzisusie displeji

maily Reģ.: 05.08.2007

problema kad mazaja displeja varu redzet tikai paris punktu un noko sakarigu izlasit!! respektivi iedomties kas tur butu rakstits.

cik esmu dzrdejis ta ir daudzu problema, ko darit??

saab 9-5 1998

 
1 2 3
iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Beidzot es savam nopirku lietotu sataisītu SID.

Tagad domāju, ka varbūt labāk nevajadzēja, paskatoties uz savu degvielas patēriņu

Nav jau tā, ka to degvielas kanniņu ielej ugunskurā un vēl matus nosvilini

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Njā, bet nav patīkami, ka aukstu motoru sildi, lai varētu iesēsties siltā solonā, bet bendžas patēriņš uzreiz ir augsts

Bet tas tā, pa ērtībām ir jāmaksā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Njā, bet nav patīkami, ka aukstu motoru sildi, lai varētu iesēsties siltā solonā, bet bendžas patēriņš uzreiz ir augsts

Bet tas tā, pa ērtībām ir jāmaksā.

Sildot patēriņš nemainās. Vismaz neesmu neko tamlīdzīgu ievērojis. Uzsākot gan var dabūt pat gandrīz 50l/100.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: stapcitu, varbūt kādam nevajag sabeigtu SID (viss strādā, bet tā plēve, kas savieno displeju ar shēmu ir pilnībā norauta).

Nu - ja galiigi met aaraa, uzraksti uz arteh ieksh inbox el vee

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: sakoties salam man displejs pats saremontējās..

maneejam tieshi otraadaak! nopirku auto 2. janvarii, displejs nestraadaaja. pavasarii saaka straadaat un visu vasaru ne rezi neka s neizdzisa. tagad, kaa palika aukstaaks, akal dazhi cipari/burti padzisushi

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Man savukārt ar displeju paveicās - tikai daži pikselīši ir izdzisuši...

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

aiz neko dariit sazvaniiju Juriju - 29720000

displeja remonts, bez jebkaadas garantijas Ls 45.-

varot saakt darboties, bet tikpat labi varot arii palikt veel sliktaak.

terminjsh apmeeram 3 dienas, atkariibaa no taa cik shamajam briiva laika.

godiigi sakot vinjsh neizklausiijaas paarliecinosh. arii aiznjemts diezgan esot.

vai kaads no Jums pie vinja ir remonteejis sho displeju un ja esiet tad ar kaadiem panaakumiem?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Unima rakstīja: aiz neko dariit sazvaniiju Juriju - 29720000

displeja remonts, bez jebkaadas garantijas Ls 45.-

varot saakt darboties, bet tikpat labi varot arii palikt veel sliktaak.

terminjsh apmeeram 3 dienas, atkariibaa no taa cik shamajam briiva laika.

godiigi sakot vinjsh neizklausiijaas paarliecinosh. arii aiznjemts diezgan esot.

vai kaads no Jums pie vinja ir remonteejis sho displeju un ja esiet tad ar kaadiem panaakumiem?

40 un ar garantiju! Apmierina?

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

pie nosaciijuma, ka man nav pasham jaarda aaraa tas displejs no panelja. nav ne vietas kur to izdariit ne arii veeleeshanaas.

kas kur un kaa?

ja kas mans emiils: unima pie tunt.lv

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu baigi tur kas jāārda - paņem ar ksautkādu smalku plakano skrūvgriezi izvelc ārā, atvieno kabeli un viss - 1-2min

Kamēr tas SID labojas tāpat var braukt bez viņa, vienīgais ko esmu dzirddējis, nav pagrieziena rādītāja klikšķināšana un signāltaure laikam nestrādāja.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu baigi tur kas jāārda - paņem ar ksautkādu smalku plakano skrūvgriezi izvelc ārā, atvieno kabeli un viss - 1-2min

Kamēr tas SID labojas tāpat var braukt bez viņa, vienīgais ko esmu dzirddējis, nav pagrieziena rādītāja klikšķināšana un signāltaure laikam nestrādāja.

Un ja nostrada kaut viens no sistemas pazinojumiem, kam butu japaradas uz SID, tad pec tam jabrauc pie dilera dzest kludu Tas ta zinasanai, lai pec tam nav parsteigumu.

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Un ja nostrada kaut viens no sistemas pazinojumiem, kam butu japaradas uz SID, tad pec tam jabrauc pie dilera dzest kludu Tas ta zinasanai, lai pec tam nav parsteigumu.

arii tad ja pazinjojums ir par izdegushu spuldzi galvenajos lukturos?! hmmm ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vai tas, ka jātestē bremžugunis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Kamēr tas SID labojas tāpat var braukt bez viņa, vienīgais ko esmu dzirddējis, nav pagrieziena rādītāja klikšķināšana un signāltaure laikam nestrādāja.

Un tur nevar iespraust peremičkas?

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja tiešām ir tāda problēma, tad ir ideja. Ja kādam vajag remontēt to SID, tad man mētājās viens mājā nerādošs, bet ja pievieno pie kabeļa, tad savas funkcijas veic, tikai neko nevar redzēt. Ja kādam ir interese, tad par kādiem 10Ls varu pārdot.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Unima rakstīja:

Seene rakstīja: Un ja nostrada kaut viens no sistemas pazinojumiem, kam butu japaradas uz SID, tad pec tam jabrauc pie dilera dzest kludu Tas ta zinasanai, lai pec tam nav parsteigumu.

arii tad ja pazinjojums ir par izdegushu spuldzi galvenajos lukturos?! hmmm ...

Jā. Arī tad, ja beidzas logu mazgājamais šķidrums. Ideja vienkārša - ja kompis sūta datus uz SID un nesaņem apstiprinājumu par saņemšanu, tad konstatē kļūdu, ko SID pieslēgšana atpakaļ vairs nenodzēš.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Un pašu SID kompis arī testē.

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ideja vienkārša - ja kompis sūta datus uz SID un nesaņem apstiprinājumu par saņemšanu, tad konstatē kļūdu, ko SID pieslēgšana atpakaļ vairs nenodzēš.

liakam iebraucu. tas domaats gadiijumaa ja braukaa rinkjii ar nonjemtu displeju un tajaa laikaa kompis suuta kljuudas zinjojumu?

nu jaa taapeec man labaak patiik Arnija piedaavaajums - aizbraucu, nomainiiju, straadaa - samaksaaju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Unima rakstīja:

liakam iebraucu. tas domaats gadiijumaa ja braukaa rinkjii ar nonjemtu displeju un tajaa laikaa kompis suuta kljuudas zinjojumu?

nu jaa taapeec man labaak patiik Arnija piedaavaajums - aizbraucu, nomainiiju, straadaa - samaksaaju

Jā, tieši tā.

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Man ir jautājums, kādu benzīnu lej saab 9-5 2,3t autombīlim, gadinš - 2002 ? 95 vai 98?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Stratosfērā bez 98 pacelties neizdosies

Tāda lieta kā grāmatiņa sešus gadus veciem sābiem neeksistē?

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

drRD rakstīja: kādu benzīnu lej saab 9-5 2,3t autombīlim, gadinš - 2002 ? 95 vai 98?

OFFT! gads 1999, benziins tikai 98 ultima un tikai statoil. statoil taapeec, ka uznjeemuma karte 98 taapeec, ka ... vot i nezinu kaapeec. vsjo luchsheje djetjam!? (visu labaako beerniem! (krievu val.))

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu jau gandrīz gadu leju tikai Lukoila 95-to. Nekādu problēmu. Tikai lidošanas vaina.

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Unima rakstīja: aiz neko dariit sazvaniiju Juriju - 29720000

displeja remonts, bez jebkaadas garantijas Ls 45.-

varot saakt darboties, bet tikpat labi varot arii palikt veel sliktaak.

terminjsh apmeeram 3 dienas, atkariibaa no taa cik shamajam briiva laika.

godiigi sakot vinjsh neizklausiijaas paarliecinosh. arii aiznjemts diezgan esot.

vai kaads no Jums pie vinja ir remonteejis sho displeju un ja esiet tad ar kaadiem panaakumiem?

40 un ar garantiju! Apmierina?

Paldies Arnij! Displejs kaa jauns!

007edgars Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Arij,kā ACC displeja remontu 9-3 `01,vai tos Tu arī remontē?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti