volgas sadursmju tests

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

volgas sadursmju tests

 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Un montāžas kvalitāte pasliktinās ar katru modeli, jo paskatoties literatūrā var redzēt, ka pielaides virsbūves izmēriem palielinās ar katru "jauno" volgas modeli.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mud a ks

paluuri Brilliance BS6 testu... tad toch nelaagi metaas ...

volgu te neandelee... bet kitajozu kjeemu gan ...

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums ne pa tēmu, bet par Volgu gan:

Vai gādam šķūnītī nemētājas kādas detaļas no 21 Volgas esmu ar mieru savākt par abiem izdevīgām naudām..

ir nepieciešamas pāris lietas..

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

ko tieši tu meklē?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

www.gaz21.lv

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: www.gaz21.lv

šitie tirgo par astronomiskām cenām, varbūt pēc gadiem 5-10 tās cenas būs adekvātas..

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: ko tieši tu meklē?

Stūre

Radio

Spidometra stikliņš

Priekšējā uzlika kapotam

Briedis

Līstīte briedim

Labās puses šofera durvis

Roku balsti.

Durvju gumijas

Labās puses aizmugurējo durvju logu pacēlāju

Starteri

Esmu ar mieru paņemt da jeb ko..

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu šitas arī labs. ................................

trinixy.ru/...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

šitā notrāpīt un tieši gadu veu topiku pacelt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Labās puses šofera durvis

saprotu ka gads rinjkjii... bet kas tas taaaads? Anglijas versijai uravas medii? vai arii vecajai volgai 2 shoferiishi paredzeeti... viens labaas puses...otrs kreisaas...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: mud a ks

paluuri Brilliance BS6 testu... tad toch nelaagi metaas ...

volgu te neandelee... bet kitajozu kjeemu gan ...

www.youtube.com/...

uzhas

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Nu šitas arī labs. ................................

trinixy.ru/...

bliiinn, nu to vajag mācēt. Žigulītis burtisku uzlido augšā un tad uz mutes citam uz jumta... Cik tur saklapēja? 4 autiņus? Un kas tam monstram? izskatās, ka nekas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

Paskaties viģiku, kurš to atspēko

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

F323F rakstīja:

Labās puses šofera durvis

saprotu ka gads rinjkjii... bet kas tas taaaads? Anglijas versijai uravas medii? vai arii vecajai volgai 2 shoferiishi paredzeeti... viens labaas puses...otrs kreisaas...

Īpašā versija... Ja pa šmigu sajauc durvis, vienalga iekāpis pareizi

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

Cik man zināms, busiņš, kurš tēloja mušu pret stiklu, bija doppelkabine, kurš lidoja uz kādiem 100 km/s pret betona sienu ar balastu kravas kastē. Jebkurš auto pie šādiem nosacījumiem neizskatītos īpaši savādāk.

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

BusDriver rakstīja:

Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

Cik man zināms, busiņš, kurš tēloja mušu pret stiklu, bija doppelkabine, kurš lidoja uz kādiem 100 km/s pret betona sienu ar balastu kravas kastē. Jebkurš auto pie šādiem nosacījumiem neizskatītos īpaši savādāk.

100 km/h bija domāts.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

BusDriver rakstīja:

BusDriver rakstīja:

Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

Cik man zināms, busiņš, kurš tēloja mušu pret stiklu, bija doppelkabine, kurš lidoja uz kādiem 100 km/s pret betona sienu ar balastu kravas kastē. Jebkurš auto pie šādiem nosacījumiem neizskatītos īpaši savādāk.

100 km/h bija domāts.

Tu sevi mierini?

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

BusDriver rakstīja:

BusDriver rakstīja:

Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.

Cik man zināms, busiņš, kurš tēloja mušu pret stiklu, bija doppelkabine, kurš lidoja uz kādiem 100 km/s pret betona sienu ar balastu kravas kastē. Jebkurš auto pie šādiem nosacījumiem neizskatītos īpaši savādāk.

100 km/h bija domāts.

Tu sevi mierini?

Tieši tā! Ātra nesāpīga nāve!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti