Piekabes legalizācija

Galvenais Reģ.: 02.07.2001

Ir man piekabe, kurai nav ražotāja plāksnītes, līdz ar ko csdd nereģistrē. Varbūt kāds var aizdot savas piekabes plāksnīti - tikai reģistrācijas nolūkiem (pēc tam atdošu)?

Piekabe galīgi jauna. Varbūt kāds piekabju izplatītājs var palīdzēt?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, iemet vismaz bildi ( vai arii liidziigas kastes), jo IMO jebkuras piekabes glizji nederees- ja meegjinaasi iestaastiit kas tas ir MAZ - Zubrjonoks (tas buutu tas ko vareetu meegjinaat piedavaat), diez vai izdosies, tika dumji jau CSDD ar nava.

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Intereses pēc -- kādam nejauši nav pazudusi piekabe? Pilnīgi jauna?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
1 0 Atbildēt

Tochna nereīstrē? - jeb tu tikai tā domā ka nereģistrē?

Manā gadijumā plaksnīte ar visām kniedēm no rusa bija nokrituse un pazuduse, bet neko- i paaregistreeju i tehnisko izgaju - vienigais uz disteles ir saglabajies ramja nr

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Varbūt kāds var aizdot savas piekabes plāksnīti - tikai reģistrācijas nolūkiem (pēc tam atdošu)?

?

Tev ar prātiņu viss kārtībā ?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Galvenais rakstīja: Varbūt kāds var aizdot savas piekabes plāksnīti - tikai reģistrācijas nolūkiem (pēc tam atdošu)?

?

Tev ar prātiņu viss kārtībā ?

ja neiebrauc tēmā, nespamo.

piekabe atvesta no Eiropas un tur ne visām piekabēm liek to šilti - Anglijā, holandē, beļģijā tās nav jāreģistrē, uzzīmē aizmugurē velkošās mašīnas Nr. un aiziet.

CSDD reģistrēt jau mēģināju - nereģistrē, jo nav plāksnītes. Būs plāksnīte, reģistrēs.

Ā un tā ir divasniece

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

Legalizēt vajag marihuānu, nevis piekabi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Uz tās plāksnītes parasti ir šasijas numurs. Kā tu domā piereģistrēt divas piekabes ar vienu numuru??

Iebrauc pats tēmā.

P.S. Tā iet,ka grib pa lēto

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Uzraxti uz rūpnīcu - ka tev ir tada un shitaada probleema, jo parasti rupnica vismaz atbild, Ir gadijumi ka viņi atsūta to plaksnīti un visus registracijai nepieciešamos papirus Nekautrējies!

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Uz tās plāksnītes parasti ir šasijas numurs. Kā tu domā piereģistrēt divas piekabes ar vienu numuru??

Iebrauc pats tēmā.

P.S. Tā iet,ka grib pa lēto

šeit gribētos piekrist. tas būtu tāpat kā 2reizes reģistrēt auto ar vienu un to pašu kuzava nr.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Cik atceros,topika autors bij tas,kurš lielījās,ka piekabi no Beļģijas pa lēto atstiepis. Mož čiepta?

Nezinu kādu muļķi tu centies atrast,kurš ņems un kniedēs no savas piekabes nost reģistrācijas plāksnīti ar šasijas numuru un dos tev,lai tu savai piekabei to pieliec Tā,starp citu,ir krāpniecība.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Legalizēt vajag marihuānu, nevis piekabi.

un aatri... citaadi te kjikjinaamais materiaals saak p adaudz palikt

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Galvenais rakstīja: Varbūt kāds var aizdot savas piekabes plāksnīti - tikai reģistrācijas nolūkiem (pēc tam atdošu)?

?

Tev ar prātiņu viss kārtībā ?

ja neiebrauc tēmā, nespamo.

piekabe atvesta no Eiropas un tur ne visām piekabēm liek to šilti - Anglijā, holandē, beļģijā tās nav jāreģistrē, uzzīmē aizmugurē velkošās mašīnas Nr. un aiziet.

CSDD reģistrēt jau mēģināju - nereģistrē, jo nav plāksnītes. Būs plāksnīte, reģistrēs.

Ā un tā ir divasniece

Izklausaas mazliet diivaini-jauna un bez plaaksniites.. esmu pircis piekabes vieglajiem autora piemineetajaa Anglijaa,bet nu jaunaam tik tieshaam VISAAM bija shasijas numura plaaksniite,tas jau neko nenoziimee,ka taas netiek regjistreetas..

jurkins Reģ.: 09.01.2003
1 0 Atbildēt

Izgriez dzelzs plāksnīti ,nopērc sia Latgalitē sitamos numurus un kļepī augšā kadus vien tik ciparus vajag !Pēc tam piekniedē pie piekabes un lieta darīta ,i nevajag nevienam plāksnītes prasīt.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Uz tās plāksnītes parasti ir šasijas numurs. Kā tu domā piereģistrēt divas piekabes ar vienu numuru??

Iebrauc pats tēmā.

P.S. Tā iet,ka grib pa lēto

oi, du.riks. es taču neprasu, lai kāds man dod savas reģistrētas piekabes dokumentus - ir daudz tādas, kas pusizjauktas šķūnī mētājas un nevienam viņas vairs nevajag.

Uzsmaidi saulītei un pasaule kļūs gaišāka

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

vai negribi paardot to piekabi bez dokumentiem,un pa cik?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: vai negribi paardot to piekabi bez dokumentiem,un pa cik?

nē, pārdot negribu. Baigi labā - esmu bez problēmām vedis 2,5 tonnas.

Un galu galā var jau arī braukāt ar nereģistrētu - nav jāmaksā nodokļi, jāiet skates un jādrošina. Var pateikt, ka tikko ievesta no ārzemēm un aiziet Manī vienkārši ierunājās godīgais pilsonis

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

RLaguna rakstīja: vai negribi paardot to piekabi bez dokumentiem,un pa cik?

nē, pārdot negribu. Baigi labā - esmu bez problēmām vedis 2,5 tonnas.

Un galu galā var jau arī braukāt ar nereģistrētu - nav jāmaksā nodokļi, jāiet skates un jādrošina. Var pateikt, ka tikko ievesta no ārzemēm un aiziet Manī vienkārši ierunājās godīgais pilsonis

a pa cik ta tur vinu neemi?

kaadi ta nummuri tev tagad staav virsuu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

oi, du.riks. es taču neprasu, lai kāds man dod savas reģistrētas piekabes dokumentus - ir daudz tādas, kas pusizjauktas šķūnī mētājas un nevienam viņas vairs nevajag.

Uzsmaidi saulītei un pasaule kļūs gaišāka

Galvenais rakstīja: Varbūt kāds var aizdot savas piekabes plāksnīti - tikai reģistrācijas nolūkiem (pēc tam atdošu)?

Piekabe galīgi jauna. Varbūt kāds piekabju izplatītājs var palīdzēt?

izplatītājiem piekabes parasti stāv šķūnīšos tādas ,kuras nevienam vairs nevajag Un kā tu domā pereģistrēt jaunu piekabi ar vecu,nevajadzīgas piekabes plāksnīti ,ražojuma gads 1985.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Galvenais rakstīja:

RLaguna rakstīja: vai negribi paardot to piekabi bez dokumentiem,un pa cik?

nē, pārdot negribu. Baigi labā - esmu bez problēmām vedis 2,5 tonnas.

Un galu galā var jau arī braukāt ar nereģistrētu - nav jāmaksā nodokļi, jāiet skates un jādrošina. Var pateikt, ka tikko ievesta no ārzemēm un aiziet Manī vienkārši ierunājās godīgais pilsonis

a pa cik ta tur vinu neemi?

kaadi ta nummuri tev tagad staav virsuu

virsū stāv manas mašīnas numurs - sarkaniem burtiem uz balta fona - kā Beļģijā (no turienes vedu)

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Manī vienkārši ierunājās godīgais pilsonis

Tas gan apsveicami

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Izklausās vienkāršāk, nekā mans saprāts atļaujas to pieņemt. Vai tad tiešām normālos apstākļos ražotai piekabei var nebūt rāmī iesists šasijas nr???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti