degvielas pateerinsh

Kasparens Reģ.: 23.10.2007

Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

 
1 2 3
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

riepas, bremzes, izveeleeto marshrutu - pa grants celju dinamiski kaashot garus gabalus 3-4 robaa taads arii tas pateerinjsh vareetu buut

btw, degvielas pateerinjsh meeriits ar baakas metodi vai arii nolasiits no kompja?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: ko vareetu samazinaat pateerinju?

Nozāģē koka klucīti un paliec zem gāzes pedāļa.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

Mazāk tici tam priekšas priboram,

Vairāk tici tam DUS-a onkam)))

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

Nopirki, jo sludunajumā bija teksts: "ļoti ekonomisks"?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

bākā Tev caurums...aizbāz ar santīmu un būs labi

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

Kasparens rakstīja: Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

Nopirki, jo sludunajumā bija teksts: "ļoti ekonomisks"?

******************************************************* Pirka, jo domaaju, ka Ecotec noziimee ekonomisks, bet nezinaaja, ka Ecotec noziimee ekologisks

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

mosh aizmirsa autors pateikt, ka auto ir ar nojaatu automaatisko kaarbu

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: mosh aizmirsa autors pateikt, ka auto ir ar nojaatu automaatisko kaarbu

Autors vispār maz ir pateicis- ne braukšanas stils, ne kādi ceļi, ne kājas smagums, braukšanas ātrums utt.

Vispār man liekas normāli, ja benzīnauto tērē līdz 10 litriem uz 100 km vidēji.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

a man 6l/100km pilsētas režīmā un vel saka, ka Golpi neesot ekonomiski...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: a man 6l/100km pilsētas režīmā un vel saka, ka Golpi neesot ekonomiski...

tu to golfu stum? rokas nesalst?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

nejauc...man nav Golfs, bet gan Golps...tur ir atšķirība

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kas ir golps?

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

Meeriits ar baakas metodi peec raadiitaaja iedaljaam

Kamikadze rakstīja: riepas, bremzes, izveeleeto marshrutu - pa grants celju dinamiski kaashot garus gabalus 3-4 robaa taads arii tas pateerinjsh vareetu buut

btw, degvielas pateerinjsh meeriits ar baakas metodi vai arii nolasiits no kompja?

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

izskataas ka baigie gudrinieki komenteetaaji a reaali taa arii neko nevar pateikt

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: Meeriits ar baakas metodi peec raadiitaaja iedaljaam

Kamikadze rakstīja: riepas, bremzes, izveeleeto marshrutu - pa grants celju dinamiski kaashot garus gabalus 3-4 robaa taads arii tas pateerinjsh vareetu buut

btw, degvielas pateerinjsh meeriits ar baakas metodi vai arii nolasiits no kompja?

Tas nu gan ir ļoooooti precīzi

Tad man sanāk, ka visekonomiskakā mašīna ir ar pilnīgi pilnu vai gandrīz tukšu bāku, bet pa vidam galīgi neekonomiska

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

nu atvaino mani ja es ar 60 litriem varu nobraukt 600km +- un braucu ta taalos gabalus ta pilseetu 50/50 tad es to par ekonomisku nesauktu

Uggga rakstīja:

Kasparens rakstīja: Meeriits ar baakas metodi peec raadiitaaja iedaljaam

Kamikadze rakstīja: riepas, bremzes, izveeleeto marshrutu - pa grants celju dinamiski kaashot garus gabalus 3-4 robaa taads arii tas pateerinjsh vareetu buut

btw, degvielas pateerinjsh meeriits ar baakas metodi vai arii nolasiits no kompja?

Tas nu gan ir ļoooooti precīzi

Tad man sanāk, ka visekonomiskakā mašīna ir ar pilnīgi pilnu vai gandrīz tukšu bāku, bet pa vidam galīgi neekonomiska

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: Meeriits ar baakas metodi peec raadiitaaja iedaljaam

ta nu gan labaa metode tur taksh precizitaate galiigaa dee

vajag piegaazt pilnu baaku ar benzju, izbraukt baaku tukshu un ta saliet pilnu un sareekjinaat cik litru uz 100km sanaak izdalot iepildiitos litrus ar nobraukto kilometru simtiem, tjip ieleeju 47 litrus, nobraucu 634km znachit dalu 47 ar 6,34

50% pa shtraasi un 50% pa pilseetu ar videejo 10l ir ok, ja pa shtraasi brauc virs 90km/h ... bez tam, odometrs var melot ja uzliktas nepareizaa izmeera riepas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Ko piesejies, nav cilvekam naudinas pilnai bakai.

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

kaa jau agraak teicu esmu pieleejis pilnu baaku tas ir 60litri un kad baaka jau gandriiz sausa (tikpat cik bija pirms pilnas baakas piepildiishanas) esmu nobraucis +- 600km

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

bremzes kjiilee

rocene kjiilee

obratkas vads pushu

gaisafiltrs ciet

degvielas filtrs ciet

dzineejam agonija

miikstas riepas

suudigas riepas

ziemas riepas (var eest degvielu vairaak)

caura baaka

beigtas sveces

beigti svecvadi

beigts gaisa masas meeriitaajs

aizdedzes bloks

vadiibas bloks

pilns pelnutrauks

blablabla utt...

ir vismaz 100 iemeslu...un tu gribi, lai tev forumaa atrod iisto vieniigo

Aptracis esi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaa pa miglu atceros kkad Aarnija rakstiito (laikam ka aarnijs)

ecotecu resurss-300-400 kkm....un remonts praktiski nav iespeejams....

laikam taadeelj, ka čaulas dikti plaanas, un nevar laaga izsliipeet...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: kaa jau agraak teicu esmu pieleejis pilnu baaku tas ir 60litri un kad baaka jau gandriiz sausa (tikpat cik bija pirms pilnas baakas piepildiishanas) esmu nobraucis +- 600km

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Tad pielej atkal pilonu un izrēķini nevis uz iedaļu blisinies...

ja tas ir jauktais 50/50 tad ir OK ap 10L, apskaties tehniskajos datos cik jārij kombinētajā ciklā..tikai šoseja vajadzētu tādam rīt ap 7L, tikai pilsēta 12-13L, i togo vid. ir ap 10L...gribi mazāk, pērc dīzeli

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man liekas, ka problēma ir galvā......pilota galvā

1. ja kompis nerāda patēriņu vai liekas neticams, tad pielej bāku, noliec odometru pa nullēm...izbrauc lielāko daļu bākas....tad pielej atkal pilnu un sarēķini kas tad tev tur sanāk....un atkārto šo procesu 5 reizes un tad izdari secinājumus...

2. kas tam tavam opelim vispār par motoru un kāda pārnesumkārba?

ja tas ir kaut kād 2.0 vai uz augšu automāts, bendzīnnieks...tad man liekas ka vidējas patēriņš 50:50 braucot 10l ir normāls.....

varbūt nevajadzēja pirkt mašīnu....bet izvēlēties braukt ar trolejbusu?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

risinājums ------------> trolejbussss

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti