degvielas pateerinsh

Kasparens Reģ.: 23.10.2007

Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

 
1 2 3
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

ā 1.8i....nu tak normāls patēriņš...ņemot vērā rīgas tupikus un arī auto gadu....un vispār...sūdzēties par 10l patēriņu ir muļķīgi....tad nevajag auto pirkt...jo zin autiņam vel arī e'la reizēm un riepas būs jāmaina un pat maita.as logu slotiņas

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: man liekas, ka problēma ir galvā......pilota galvā

1. ja kompis nerāda patēriņu vai liekas neticams, tad pielej bāku, noliec odometru pa nullēm...izbrauc lielāko daļu bākas....tad pielej atkal pilnu un sarēķini kas tad tev tur sanāk....un atkārto šo procesu 5 reizes un tad izdari secinājumus...

2. kas tam tavam opelim vispār par motoru un kāda pārnesumkārba?

ja tas ir kaut kād 2.0 vai uz augšu automāts, bendzīnnieks...tad man liekas ka vidējas patēriņš 50:50 braucot 10l ir normāls.....

varbūt nevajadzēja pirkt mašīnu....bet izvēlēties braukt ar trolejbusu?

motors kaa jau teicu ir 1.8 un kaarba manuaalaa 5pak.

varbuut labaak ir vispaar staigaat kaajaam

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

staigāt kājām...nu tad tev būs tēma nākamajam topikam...ka apavi baigi dilst...ko darīt...vai staigāt uz iekšmalām vai labāk ārmalām

ps - nothing personal, bet 10l patēriņs kombinētā braukšanā liekas visnotaļ ok konktrētajam auto...ja pēc specifikas rakstīts, ka jāēd mazāk paskaties uz auto gadu un nobraukumu....ja vienalga liekas ka ēd pa daudz tad dzen uz servisu, lai pārbauda un nomaina visas OZZ iepriekš uzskaitītās lietas.....filtrus, klučus, logu slotiņas

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: staigāt kājām...nu tad tev būs tēma nākamajam topikam...ka apavi baigi dilst...ko darīt...vai staigāt uz iekšmalām vai labāk ārmalām

ps - nothing personal, bet 10l patēriņs kombinētā braukšanā liekas visnotaļ ok konktrētajam auto...ja pēc specifikas rakstīts, ka jāēd mazāk paskaties uz auto gadu un nobraukumu....ja vienalga liekas ka ēd pa daudz tad dzen uz servisu, lai pārbauda un nomaina visas OZZ iepriekš uzskaitītās lietas.....filtrus, klučus, logu slotiņas

paldies jums visiem nu tagad esmu gudrs un speeshu probleemu noveerst..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Riigaa jau sen nevajag reekjinaat litros uz kilometriem, bet stundaas.....

veel-kameer auksts, tikmeer rij lopaa....kad uzsilst, tad mazaak....

var buut, ka gljuko "čoks"...resp-brauc visu laiku ar liesu maisiijumu...

aizbrauc ka ne uz diagnostiku, un nomeeri CO/CH....ja siltam motoram CH ir augsaa, tad varbuut taa fignja kas čoku virina ir amba...

kaa jau teicu-100 un viens iemesls...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

jaunas Vectras dati: 1.8 VVA ECOTEC® (140 ZS) 5 pakāpju mehāniskā Pilsētā: 9,9 - 10,4 - 10,4 Ārpus pilsētas: 5,6 - 6,1 - 6,1

Tev ir 10 gadus veca Vectra un Tu gribi labākus rādītājus????? Nu neesi tak kosmonauts esi reāls....ieziemo auto un brauc ar trolllllli

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pozij, var arii vecu savest kaartiibaa....bet cik tas maksaas

varbuut labaak sito tomeer paardot, ja jau nepatiik

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pozij, var arii vecu savest kaartiibaa....bet cik tas maksaas

varbuut labaak sito tomeer paardot, ja jau nepatiik

jā vecam ielikt jauna tipa motoru ar 10 gados pilnveidotām tehnoloģijām....nu var jau arī vīli ņemt rokās...nē drīzāk dorni un dauzīt dīzes ciet lai mazāk lej iekšā

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: ā 1.8i....nu tak normāls patēriņš...ņemot vērā rīgas tupikus un arī auto gadu....un vispār...sūdzēties par 10l patēriņu ir muļķīgi....tad nevajag auto pirkt...jo zin autiņam vel arī e'la reizēm un riepas būs jāmaina un pat maita.as logu slotiņas

Es takš ar saku, ka vidēji 10 litri ir normāli! Sievas Carismai 1,6, arī vienreiz konstatēju ~9 litri, kur vairāk bij pa pilsētu ar AC- jāatdzīst, ka kāja ar pasmaga, bet esmu priecīgs, ka ēd zem 10 L.

atceros, kad Golf II 9-10 litri bij norma.

Nesatraucies- Tavs auto tērē pilnīgu normālu daudzumu degvielas...

Esmu pats pārliecinājies, ka man benzīnauto netērēs 6 litrus degvielas, jo kad pabraucu ar kāda benzīnauto, kas īpašniekam tērē 5,5- 6.5 litri- es ar viņu pamanos normāli braucot iztērēt 8,5 - 9,5 litri.

Starpcitu man dīzeļastra arī tērē ~7litri/100 vidēji (patīk, kad turbīna griežas).

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man 3.0 bendzīnieks gan tikai 6l/100 km ēd

ps - šis ir aprīļa joks avansā

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ar jaunu-kaa kas saiet griistee, taa PN uz garantijas servisu lai veci ipsaas....

vecie-ir visaadi karbuljnieki un prastie spricinieki, kuri vai nu iet vai neiet...tos var pa leeto-sveces, vadi, visi sitie siikie suu, masaam paari paariet utmldz...

a vot taads opels, kurš jau zamudriits ar elektroniku...jaasaka ka prrimitiivu, bet daudz....tur jau diagnostikaa nenomeeriis, ka teiksim, dzeses skjidrums neatbilst tam, kaadam buutu jaabuut, un tad tas maita no temperaturas deveeja regulee kompi, kursh taisa mazliet nepareizu aizdedzi ceriibaa ka nupat uzsils un brauks....a pamataa vainiigs ir termostats...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

A man ir 14.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: A man ir 14.

pilni vai ar pusi?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nupat atcereejos....

man bija kaadreiz vw fokss-nu polo vecais, kantainais...

tas ar stuuma savus 10 litrus uz štraases....

kaaja bij smaga(kaa jau jauniibaa)+ bendza pa pusei haljavnaa kanna pa pieciiti kaut kaa pof bija....

kad aizdedzes kontaktinji nobeidzaas, un tad profilaksei uztaisiija kaartiibu ar jaunaam sveceem, vadiem, sadaliitaajiem u.c. drazu, tad vins peeksnji saaka eest nuu 8 un es aiz tiem priekiem vinju njeemu un noskjiilu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

A mans 3.0 tere 5,5-9,5 robezas... Videji sanak ~8,0. Un kompis rekina tiesi to pasu, ko bakas metode.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

btw, aukstam laikam iestaajoties ar saak par kaadu litrinju vairaak teereet, taa kaa ir ok

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

un agros rītos un pievakarē arī ēd pa pārdesmit litriem vairāk jo kaut kā tajos laika periodos laikam gaiss ir biezāks

ps - nu tā ap 8.00-9.00 un ap 17.00-18.00 kaut kas tajā laikā ir tāds ēdelīgs

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Riepās gaisu vajag regulāri mainīt, lai samazinātu dinamiskās rites pretestības koeficientu.

Ja grib maksimāli labu rezultātu, gaisu jāmaina 1x 3 dienās, pie kam pumpēšanas laikā lai vējš pūš no jūras puses. Tad gaiss ir svaigāks.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

un kratīt vajagot horizontāli

Kasparens Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

man prieks par jums visiem speciaalistiem it sevishkji par Dorisu un gaisa mainju

lai jau nu paliek cik speciaalistu tik viedoklju,tikai nez kapeec manam bijushajam 92gada b4 ar 2 litru motoru eeda videeji 8 litri uz 100km

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Bij man kādu brīdi apakaļ kāreiz tāds opelis. Hmm, nu labi, automāts, ja godīgi. Aber tas diezko daudz nemaina, jo, ja galīgi kauko tagad nejaucu, diži liela starpība patēriņos nebij. Ar vienvārdsakot, 10l/100km ir normāls patēriņs viņam. Ja nomainīsi visas Ozz iepriekš minētās lietas, iespējams, ieekonomēsi kādu null zīben uz simta.

Tam, kas man bija, ātrumkastei varēja ieslēgt ķipa sporta režīmu ar kuru arī mierīgi 16 litrus varēja nosvilināt, tāpē iespringt par 10 litriem nevajag....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sudigas miskastes jums, man bumers ar automatu rij 13 litrus pilseta un 8 pa shoseju. ziniet, nekad nebraukshu ar 1.6 opeli vairs, jo tas rija gandriz tikpat. nu labi, pilseta rija mazaak, bet tapat tas opelis ir mesls. nepersiet opeljus. vini ir sudigi.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: man prieks par jums visiem speciaalistiem it sevishkji par Dorisu un gaisa mainju

lai jau nu paliek cik speciaalistu tik viedoklju,tikai nez kapeec manam bijushajam 92gada b4 ar 2 litru motoru eeda videeji 8 litri uz 100km

a nafig ta neturpini braukt ar to superduper ideaalo audii bee ketri? tam 92 gada audjikam visticamaak ka nebij nekaadu katalizatoru, u.c. ekomeeslu, kas atgaazes uzlabo, kaa arii audjiks bij par kaadiem 100kg vieglaaks, un arii jaudiigaaks pie zemiem apgriezieniem atshkjiriibaa no ecotec opelja, no kura lai izmaaniitu laukaa jaudu motors normaali jaagriezj

kaada jeega no taas saliidzinaashanas? apmeeram tas pat vien ir, priecaajies ka nav 20l/100km un taa 2l starpiiba maz braukaajot ir nieciiga, ja gribi kapeiku taupiit, ta liec gaazi vai peerc diizeli

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja jau meeramies ar kraaninjiem, mans 1.8 benziina picasso tagad braucot 50/50 pilseeta/shtraase rij ap 11l/100km, vai man tagad iet noshauties?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Riepās gaisu vajag regulāri mainīt, lai samazinātu dinamiskās rites pretestības koeficientu.

Ja grib maksimāli labu rezultātu, gaisu jāmaina 1x 3 dienās, pie kam pumpēšanas laikā lai vējš pūš no jūras puses. Tad gaiss ir svaigāks.

To koeficentu ietekmē saskābušais gaiss,bet tu to čali nebaidi-pilnīgi pietiek ja gaisu pamaina reizi trīs mēnešos.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti