degvielas pateerinsh

Kasparens Reģ.: 23.10.2007

Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

 
1 2 3
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Tam autiņam vai nu jāmaina blīve vai kaut kas jāremontē.Meitai kādreiz bija 91gada Vektra1,8 -vidējai patēriņš 7-7,5l100km. Manam vecajam R21 1,7 vidējais7l.Salīdzinājumam tagadējo ģimenes mašīnu patēriņš:Honda akord 2l[aut]-10 ,Nissan primera2 -9l,MB c230[aut]-10l, Renault Laguna 2l -7,5l.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: nu atvaino mani ja es ar 60 litriem varu nobraukt 600km +- un braucu ta taalos gabalus ta pilseetu 50/50 tad es to par ekonomisku nesauktu

Uggga rakstīja:

Kasparens rakstīja: Meeriits ar baakas metodi peec raadiitaaja iedaljaam

Kamikadze rakstīja: riepas, bremzes, izveeleeto marshrutu - pa grants celju dinamiski kaashot garus gabalus 3-4 robaa taads arii tas pateerinjsh vareetu buut

btw, degvielas pateerinjsh meeriits ar baakas metodi vai arii nolasiits no kompja?

Tas nu gan ir ļoooooti precīzi

Tad man sanāk, ka visekonomiskakā mašīna ir ar pilnīgi pilnu vai gandrīz tukšu bāku, bet pa vidam galīgi neekonomiska

Patiesiibaa NORMAALI... Man darba VECTRA CARAVAN 98.g. 1.6 16V ECOTEC ir liidziigi... Iipasji ja sanaak vairaak pa pilseetu braukt... Savukaart ja vairaak pa sjtraasi tad ir juutamaaka ekonomija videeji ap 7-8L/100km... Buutiibaa vairs sjitaadu meeslu - ECOTEC dzineeju NEGRIBU i nemaz redzeet... Nu nav jamam nedz dinamikas, nedz arii ekonomijas... Un tas tipa ekologjiskais moments - nu po... rudzi... Man sievai ir MEGANE II - dzineejs dinamiskaaks, un pateerinjsj pat ikdienaa pa pilseetu gruustoties ir ZEM 9L/100km

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: ja jau meeramies ar kraaninjiem, mans 1.8 benziina picasso tagad braucot 50/50 pilseeta/shtraase rij ap 11l/100km, vai man tagad iet noshauties?

a man a man a man vidēji 14-18l uz simtu...ko man tagad darīt...kur vaina????????

auto 3.0 Golps...automāts...kaut kāds 200x gads....

nu garšo tas benža...nu un 6l var redzēt kompī ripojot tukšgaitā pa kalnu

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: Labdien!

Ir Vectra 1997.g 1.8i 16v ecotec, degvielas pateerinsh uz gariem gabaliem tuvu 10 litriem,liekas tas nav normaali,esmu sleedzis pie kompja nekaadas kluudas neraada,ko vareetu veel pachekot un samazinaat pateerinju?

..komentārus neesmu lasījis, bet ...

vēl var paskatīties riepu izmēru, ja ir stipri lielāki "diametri", tad kilometrs ir īsāks un attiecīgi sanāk, ka patēriņš ir lielāks.

(visbiežāk atšķirība ir zem 5% robežas, t.i., ja akurāt nav uztjūnēts uz traktora riepām

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: sudigas miskastes jums, man bumers ar automatu rij 13 litrus pilseta un 8 pa shoseju. ziniet, nekad nebraukshu ar 1.6 opeli vairs, jo tas rija gandriz tikpat. nu labi, pilseta rija mazaak, bet tapat tas opelis ir mesls. nepersiet opeljus. vini ir sudigi.

Jā jā, šīri- un vēl ja labi ieklausās- var dzirdēt kā samais rūsē!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Kasparens rakstīja: kaa jau agraak teicu esmu pieleejis pilnu baaku tas ir 60litri un kad baaka jau gandriiz sausa (tikpat cik bija pirms pilnas baakas piepildiishanas) esmu nobraucis +- 600km

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Ja tev baakaa 60l un dachiks raada, ka iet uz galu , tad tas nenoziimee, ka esi nobraucis 60l tad tu njemtu kanninju un ietu uz tuvaako benziintanku.

Dari, kaa tev staasiija jau ieprieksh. Pielej pilnu, pabrauc, pielej atkal un izreekjini preciizi.

Dachiks, ibio, tev uz puslitru preciizi neparaadiis.Tikai aptuveni, jo, redz, braucot degviela meedz baakaa shuupoties un liimeni mainiit.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bij domaats, "ja baaka ir 60l liela" nevis baakaa ir 60l

A_123 Reģ.: 24.10.2007
0 0 Atbildēt

Bija kādu laiku atpakaļ tāds aparāc. patēriņš bija sākot no 6l/100km pa štrāsi dudinot uz 90km/h, līdz pat 15-16L/100km pilsētas režīmā.

A_123 Reģ.: 24.10.2007
0 0 Atbildēt

Mērīts tika ar piegāžot pilnu bāku

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Kasparens rakstīja: kaa jau agraak teicu esmu pieleejis pilnu baaku tas ir 60litri un kad baaka jau gandriiz sausa (tikpat cik bija pirms pilnas baakas piepildiishanas) esmu nobraucis +- 600km

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Ja tev baakaa 60l un dachiks raada, ka iet uz galu , tad tas nenoziimee, ka esi nobraucis 60l tad tu njemtu kanninju un ietu uz tuvaako benziintanku.

Dari, kaa tev staasiija jau ieprieksh. Pielej pilnu, pabrauc, pielej atkal un izreekjini preciizi.

Dachiks, ibio, tev uz puslitru preciizi neparaadiis.Tikai aptuveni, jo, redz, braucot degviela meedz baakaa shuupoties un liimeni mainiit.

Un ja gribi pavisam precizi, tad vajag ari parbaudit lai abas reizes uzpildoties ielejamas degvielas temperatura butu vienada. Un vel jarekina riepu nodilumu - bakas sakuma riepam ir mazliet lielaks arejais perimetrs neka beigas - attiecigi odometra griesanas atrums proporcionali pieaug.

P.S. Ikdienas vajadzibam tomer pilniba pietiks ar ieprieks aprakstito metodi.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Kasparens rakstīja: kaa jau agraak teicu esmu pieleejis pilnu baaku tas ir 60litri un kad baaka jau gandriiz sausa (tikpat cik bija pirms pilnas baakas piepildiishanas) esmu nobraucis +- 600km

Uggga rakstīja: Tad kā īsti mēri - pēc iedaļām vai tomēr pēc pilnas bākas metodes?

Ja tev baakaa 60l un dachiks raada, ka iet uz galu , tad tas nenoziimee, ka esi nobraucis 60l tad tu njemtu kanninju un ietu uz tuvaako benziintanku.

Dari, kaa tev staasiija jau ieprieksh. Pielej pilnu, pabrauc, pielej atkal un izreekjini preciizi.

Dachiks, ibio, tev uz puslitru preciizi neparaadiis.Tikai aptuveni, jo, redz, braucot degviela meedz baakaa shuupoties un liimeni mainiit.

Un ja gribi pavisam precizi, tad vajag ari parbaudit lai abas reizes uzpildoties ielejamas degvielas temperatura butu vienada. Un vel jarekina riepu nodilumu - bakas sakuma riepam ir mazliet lielaks arejais perimetrs neka beigas - attiecigi odometra griesanas atrums proporcionali pieaug.

P.S. Ikdienas vajadzibam tomer pilniba pietiks ar ieprieks aprakstito metodi.

Nu tad jau veel veeja aatrums un virziens jaanjem veeraa

precizitaatei ar vienu ciparu aiz komata iipashi iespringt nevajag. VNK ielietie litri/nobrauktie km*100

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

O jaa... Par veju galigi aizmirsu. Un vel - liela nozime ir ari augstumam virs juras limena brauciena galapunktos un ta jau ir par BAISI liela. Viena un taja pasa cela posma braucot pretejos virzienos man ir izdevies uzradit gan 28l/100km gan 0.8l/100km.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Vidzemes augstienē parasti patēriņš strauji pieaug dēļ retinātā gaisa.

Tas gan tikai aizvesturiskiem auto. Visiem, kas atbilst jaunajiem Eiro standartiem tas vienkarsi nav iespejams. Retinata gaisa ietekme vienkarsi zud jauda - vairak atmosferiskajiem, mazak turbodzinejiem.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti