Opel Vectra GTS 2.2 DTI 2003

cakijs Reģ.: 23.10.2007

Sveiki, beidzot esmu nobriedis pirkt konkreto auto, un protams ka velos zinat kadu clveku viedokli kam ir bijusi darisana ar so auto.....Vairak jau interese tie minusi?

Protams kads ir dzinejs, ritosa utt. Atsauksmes ir dzirdetas visvisadas gan labas, gan sliktas.

 
cakijs Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

Protams atvainojos par jauna topicca izveidi bet ieprieksejos rakstos neko pratigu no cilvekiem nedzirdeju

cakijs Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

cakijs rakstīja: Sveiki, beidzot esmu nobriedis pirkt konkreto auto, un protams ka velos zinat kadu clveku viedokli kam ir bijusi darisana ar so auto.....Vairak jau interese tie minusi?

Protams kads ir dzinejs, ritosa utt. Atsauksmes ir dzirdetas visvisadas gan labas, gan sliktas.

Protams atvainojos par jauna topicca izveidi bet ieprieksejos rakstos neko pratigu no cilvekiem nedzirdeju

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Automātu neesaka pirkt pat AdamAuto.

Braucu ar tādu motoru, tikai iekš Signum. Nu, motoram ir ķēde, tas, manuprāt, ir pluss. Velk labi, ir drausmīgi skaļš un problēmu ir padaudz, diemžēl. Ne velna nesilst aukstā laikā - kad esmu nobraucis 30 min., tad parādās silts gaiss.

Visādā gadījumā, ja nebūtu visu ekstru, kas padara atrašanos auto patīkamu, tad braukšana sagādātu ne-prieku.

Ir lielās apkopes ik pēc 40 000 km, kas maksā 120 LVL.

Citas problēmas neuzskaitīšu, jo ir, bija un būs problēmas ar degvielas padevi.

Braukšanas komforts ir patīkams. Cik zinu, tad piekare atšķiras Signumam un Vectra sedanam un hečbekam...

Labi, ka audiosistēma rūpnīcā ir uzstādīta vislabākā, tad vismaz motora troksni nomāc

Kaut kā tomēr dīzeli ir dārgi uzturēt, visādas šļauciņas utt. plaisā. Jau sāk apnikt...

Labāk benzīna dzinēju...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu manam opelim (dīzelis) apkopes ir ik pa 15 000km un maksā ap 100 Ls. Vispār tas jau aptuveni visiem tā ir, vienīgi taga opel un vēl daži ražotāji pagarināja nobraukumu starp apkopēm.

sasha Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Man tāds ir. Jāpiekrīt ka motors nejedzīgi ilgi silst. kad ārā ir auksts laiks, tukšgaitā pat liekas ka dziest. Es pieņemu, ka man ir kāda dievidu valstu versija, lai gan pečka ir normāla.

Man ir gts verijsa - zema un cieta. ātri braucot tas ir forši, lēni pa pilsētu tas nav patīkami. Nevaru teikt, ka motors ir baigi skaļš. normāls dīzelis.

Šad tad braucot izmet engine chek lampinu. Tā ar'nezinu kāpēc. Adam auto arī nezin.

Tomēr uzskatu, ka jaunās C paaudzes vektras ir labi uztaisītas, jo nekas negrab un iet labi. Gāja arī pagājšgad pie -25C

Apkopju biežumu vairs neatceros, bet nekas dārgs nava 100-200ls robežās.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 1 Atbildēt

Velomens rakstīja: Nu manam opelim (dīzelis) apkopes ir ik pa 15 000km un maksā ap 100 Ls. Vispār tas jau aptuveni visiem tā ir, vienīgi taga opel un vēl daži ražotāji pagarināja nobraukumu starp apkopēm.

Ko apkopēs dara ik pēc 15000km pa 100Ls???

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Nomaina eļlu

eļļas filtru

gaisa filtru

degvielas filtru

salona filtru

Darbs

P.S. To visu dara tikai tad ja vajag....un var darīt arī vēl visu ko

lapajs Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Man ir Vectra B Caravan 2001.g. ar 2.2DTI...

Ir ok! Šobrīd noskrējiens 247000km, ripo labi!

Uzrāviens super, ekonomisks.

Pavasarī bija noklājusies turbīna (remkomplekts+remonts iekš turbomotors.lv maksāja 300,-Ls)

Pērkot detaļas, ievēroju, ka šis tas iekš AdamAuto ir lētāks, kā citur...

Kopsummā nesūdzos!

cakijs Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

paldes par infu. Varbut kads var pateikt kur sim modelim var navigacijas disku dabut???

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Sacerējies

Aizmirsti uz laiku... ne jau NCDC modeļiem... Uz DVD varbūt kaut kas ir, bet tas ir jaunajiem tikai...

uzo Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Nomaina eļlu

eļļas filtru

gaisa filtru

degvielas filtru

salona filtru

Darbs

P.S. To visu dara tikai tad ja vajag....un var darīt arī vēl visu ko

nu pag uz 15 000 apkopi maina ellu un filtru, bet uz 30 000 visus filtrus

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

šitais ir tas pats 2.2 dti kas iekš sābiem nāk? un 9-3 hadene (pēc 2002. ) ar ir tāda pati kā tām vectrām?

uzo Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja: šitais ir tas pats 2.2 dti kas iekš sābiem nāk? un 9-3 hadene (pēc 2002. ) ar ir tāda pati kā tām vectrām?

vajadzeetu buut

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Šiatas i labais!!! Biki pabraukāju!!! Man patika!

Martinich Reģ.: 02.12.2007
0 0 Atbildēt

Neskatoties uz topika vecumu, tomēr atbildēšu.

Ja pērk jaunu, salīdzinoši labi nopakotu, tad ir OK, bet ja 2003. gada, tad no personīgās pieredzes: tur sāk birt daudz kas, sākot ar hadeni, ar eļļas noplūdēm, klimatiem, kloķenes skriemeļiem, amortizatoru atbalstiem, turbīna gļuko, visā visumā nekas labs, piedevām auto ir ļoti ciets un grabošs ( GTS ).

Detaļu cenas dārgas, motors ( 2,2 DTi ) diezgan nīkulīgs. Principā neko labu nevaru pateikt, ja nu vienīgi par dizainu.

Ja jau grib pirkt GTS, tad viennoziimigi benzīnu (ieekonomēs gan uz cenu, gan uz motora remontiem), bet ar dārgiem un biežiem piekares remontiem jārēķinās ( pateicoties LV ceļiem).

Pēc šī auto uz opeļiem vairs neskatos

Laikam neviens opelis nav labāks par Omegu B.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cakijs rakstīja: paldes par infu. Varbut kads var pateikt kur sim modelim var navigacijas disku dabut???

TomToms būs lētāk un vienkāršāk...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Tieši tā, nesaprotu tos cilvēku kuri tā priecajas un meklē tās navigācijas, nafig tas viss vajadzīgs, labāk tom tom.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. ... un latviski...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti