Piens izlija auto salonā, ko darīt?

mass Reģ.: 21.12.2005

Ko izdarīt ar uz mašīnas grīdas izlietu pienu?

Tolmetu nepiedāvāt.

 
1 2
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Ko izdarīt ar uz mašīnas grīdas izlietu pienu?

Tolmetu nepiedāvāt.

Skatījies erotiskos žurnālus?? Ai ai....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vispār jau parsati pienu izmazgā. Tu vari provēt izdzert.

T M / A G

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shtrunts par pienu, ko dariit, ja salonaa izlijusi skaabu kaapostu sula?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tikai ķīmiskā tīrītava..

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
1 0 Atbildēt

Vēl ir variants: iemest uz nakti salonā kaķi.

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Viennozīmīgi ķīmiskā tīrīšana. Pienu savādāk ārā nedabūsi, bet smird reti riebīgi...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Esmu pats iztīrījis sēdekli ,kurā izlija krējums.

Un izdevās tas bez stulbu jautājumu uzdošanas.

Interesanti,kā var izmazgāt glāzi,kurā piens bijis?

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nujah, tu savu viedoklīti vari droši sarullēt un iebāzt sev.

Ja kāds nezināja - mašīnā izliets piens ahu_enna smird pēc laika.

Mazgāt? Mazgāt uz grīdas izlietu litru piena? Tur jau varētu nedēļu strādāt. Uzdevu jautājumu ar domu, ka ir "tautas metodes", ka samočī kautkādu ķīmiju, vai tml. whatever..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piens sasūcas visās auduma detaļās un tur sakt skābt.. ar lupatiņām vai ķīmijām bezjēdzīgi.. ko dara speci - mērcē ar ķīmiju un tad spēcīgi izsūc. ja mājās ir tādas iespējas tad ok..

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Māsas krusttēvs ieteica mazgājamo līdzekli... Ja atmiņa neviļ, saucās EKO... Pēc skata prastāku pudeli grūti iedomāties, bet dikti labi izņemot netīrumus...

Pats lietojis gan neesmu...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Esmu pats iztīrījis sēdekli ,kurā izlija krējums.

Un izdevās tas bez stulbu jautājumu uzdošanas.

Interesanti,kā var izmazgāt glāzi,kurā piens bijis?

Skatījies žurnāliņus? Un salīdzināt glāzi ar pie grīdas pielīmētu absorbējošu materiālu - jā nu davai! Lohs.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: piens sasūcas visās auduma detaļās un tur sakt skābt.. ar lupatiņām vai ķīmijām bezjēdzīgi.. ko dara speci - mērcē ar ķīmiju un tad spēcīgi izsūc. ja mājās ir tādas iespējas tad ok..

Skaidrs, putekļu sūcējs, ar kuru var sūkt šķidrumus varētu būt tieši laikā. Jāiet uz tuvējo moiku aprunāties.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

pameklē arhīvā, pirms kāda gada bija topiks par līdzīgu tēmu. Tur viens kekss ieteica griezties apbedīšanas kantorī, viņiem esot spēcīgi dezodoranti.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

kreejumu var izmazgaat gan, bet ne pienu- izsaku liidzjuutiibu

vari pat nemeegjinaat ko tiiriit- sanaaks veel suudiigaak. Njem aara ja ir iespeeja to miikstumu un nomet garazhaa uz kaadu pusgadu lai izsmird. I to veel peec tam jutiiis... Divos autinjos man taa laime ir bijusi, nekas neliidz, lai kaadas kjiimijas lietotu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Man viens choms novaakoja calibru braucot no paakjiem un protams salona tika vesta 3litriga burka ar pienu. taa sapliisa un piens pa salonu. vinsh toreiz dabuuja nomainiit balto jumta apshifku, jo to nevareeja dabuut tiiru, bet paareejo ar kjimiskajiem lidzekljiem dabuuja aaraa. chakars baigais, benkjus janjem aaraa utt. es labak aizvestu uz kjimisko lai iztiira...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Man viens choms novaakoja calibru braucot no paakjiem un protams salona tika vesta 3litriga burka ar pienu. taa sapliisa un piens pa salonu. vinsh toreiz dabuuja nomainiit balto jumta apshifku, jo to nevareeja dabuut tiiru, bet paareejo ar kjimiskajiem lidzekljiem dabuuja aaraa. chakars baigais, benkjus janjem aaraa utt. es labak aizvestu uz kjimisko lai iztiira...

Es arī aizvestu uz ķīmisko, ja tikai būtu garantija, ka tas līdzēs. Ka nekā nav lēts prieks. Varbūt var sarunāt, ka tīra tikai to pleķi nevis visu salonu.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

shearer rakstīja: Man viens choms novaakoja calibru braucot no paakjiem un protams salona tika vesta 3litriga burka ar pienu. taa sapliisa un piens pa salonu. vinsh toreiz dabuuja nomainiit balto jumta apshifku, jo to nevareeja dabuut tiiru, bet paareejo ar kjimiskajiem lidzekljiem dabuuja aaraa. chakars baigais, benkjus janjem aaraa utt. es labak aizvestu uz kjimisko lai iztiira...

Es arī aizvestu uz ķīmisko, ja tikai būtu garantija, ka tas līdzēs. Ka nekā nav lēts prieks. Varbūt var sarunāt, ka tīra tikai to pleķi nevis visu salonu.

Ja gribi garantiju un nevēlies pats jaukt salonu, tīrīt ar labu ķīmiju, izžāvēt un likt kopā, tad atliek tikai pa dārgo pie Laura uz Mr.Cap.

Un vēl, personīga pieredze vēl ar LADA, ja jau sācis smakot, tad ir garantēts ka piens ticis aºi izolācijas materiālos zem grīgas seguma. Un tur visticamāk ka līdzēs vienīgi izolācijas materiālu nomaiņa.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nez kaa taas vecaas burkas laukos mazgaa

Hmmmm, ar dzeramo sodu!

Petrov Reģ.: 04.04.2006
0 0 Atbildēt

Gadījās ar reiz izliet pienu autiņā. Tiesa gan bagāžniekā uz mīkstā paklāja. Darīju ļoti vienkārši. Izņēmu to paklāju ārā iestiepu izstabā un 3 reizes pēc kārtas kārtīgi to tīrīju ar Vanish paklāju tīrītāju. Rezultāts - pusgadu nobraucu un no smakām ne jausmas, ja nu pats nepalaid smakas. Pusstundas darbs un ~2.50Ls Veiksmi darbā!

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Petrov rakstīja: Gadījās ar reiz izliet pienu autiņā. Tiesa gan bagāžniekā uz mīkstā paklāja. Darīju ļoti vienkārši. Izņēmu to paklāju ārā iestiepu izstabā un 3 reizes pēc kārtas kārtīgi to tīrīju ar Vanish paklāju tīrītāju. Rezultāts - pusgadu nobraucu un no smakām ne jausmas, ja nu pats nepalaid smakas. Pusstundas darbs un ~2.50Ls Veiksmi darbā!

Diemžēl man tad būtu jāizņem viss grīdas segums aizmugurē, ko nezin vai var izdarīt viņu nesardriošt.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nez kaa taas vecaas burkas laukos mazgaa

Hmmmm, ar dzeramo sodu!

Ja vien dzeramā soda nesadala pienu pa mendeļējeva pirmreizinājiem, tad neder.

Tie, kas salīdzina ar glāzēm un burkām, iedomājas kasti kura ir izlīmēta ar 1.5cm biezu tepiķa/siltum/skaņas izolācijas sendviču un kurā ir ieliets 1 litrs piena. Pilnai laimei kasti nevar ne sagāzt uz sāniem, ne apgriezt otrādi, un arī caurumi tajā nav izrūsējuši. Mazgāt var cik grib, bet tas viss tur paliek iekšā.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

Diemžēl man tad būtu jāizņem viss grīdas segums aizmugurē, ko nezin vai var izdarīt viņu nesardriošt.

Un kā tad viņš tavuprāt ir ielikts? Visu var izņemt, tikai vajag darīt nevis vaimanāt.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

var pamēģināt uz grīdas izsmērēt 1/2 konservbundžu ar "reņģēm tomātu mērcē" vai šprotēm eļļā. Pēc 3 dienām jaunā smaka interesanti sakombinēsies ar veco un pēc piena vismaz nesmirdēs.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: pameklē arhīvā, pirms kāda gada bija topiks par līdzīgu tēmu. Tur viens kekss ieteica griezties apbedīšanas kantorī, viņiem esot spēcīgi dezodoranti.

bljac speeciigi

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Man pagājušogad izlija skābie kāposti universāla bagāžniekā. Tai pašā vakarā pa tumsu ņēmu spainīti ar siltu H2O un ar pastu un birstīti vairākas reizes izberzu. Nekas vairs nesmirdēja pēc tam. Kā ir ar pienu nepateikšu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti