VW passat B4 bremžu sistēma!

Kircha Reģ.: 05.11.2007

Sveiki! Ir radusies sekojoša problēma. Aizmugurējie riteņi bremzē stiprāk nekā priekšējie! Metot pa nažiem pakaļa slīd bet priekša nē.

Esmu nomainījis priekšā - bremžu diskus, bremžu klučus, atgaisots!!

Kas varētu būt par vainu pie šādas šmuces?

Paldies jau iepriekš!

 
1 2
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ABS viņam ir?

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Ir ABS! Tikai nestrādā jo viens dachiks nomiris!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ABS datčiks nebūtu lētāks kā diski un kluči?

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Jūs domājat ka tas ir pie vainas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Normāli riteņiem nebūtu jābloķējās. Cik sapratu no pirmā posta, gribēji panākt, lai visi 4 riteņi bloķējās

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Nevajadzētu bloķēties!! Bet stūlbums jau tas ka pirmās sāk bremzēties pakaļējās, vismaz man tā liekas!! Jo nospiežot līdz galam slīd pakaļa bet priekša nē!! Normāli jābut ka labāk bremzē priekša. Ja ABS nestrādātu tad slīdētu arī priekš!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

pie pakaļējā tilta bremžu regulators moken nobeidzies

es B3 pasātam ar nestrādājošu abs neizjūtu aizmugures ratu bloķēšanos..., priekša pirmā sabloķējās!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

www.elcats.ru/...

es šo domāju - reguļator tormoznova usiļija!

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Taada doma man arii ieshaavaas galvaa!!! Veel doma ir vai bremzhu cilindrs nav beigts!!!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

nu nezinu par to cilindru!

uz aizmuguri strādā, uz priekšu strādā bet nepietiekoši...

nav gadījies.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Kircha rakstīja: Nevajadzētu bloķēties!! Bet stūlbums jau tas ka pirmās sāk bremzēties pakaļējās, vismaz man tā liekas!! Jo nospiežot līdz galam slīd pakaļa bet priekša nē!! Normāli jābut ka labāk bremzē priekša. Ja ABS nestrādātu tad slīdētu arī priekš!

ja liekas var sasisties, sorry paspruka joks no 8-ās klases

pa nopietnam - pārbaudi bremzes uz stenda un tad runā. attiecībā par testu ar slīdēšanu - pakaļa arī slīdēs pirmā, jo bremzējot auto svars tiek pārnests uz priekšu, rezultātā aizm. riteņiem samazinās saķere un tiek sāk slīdēt, kurpretim uz priekšas riteņiem gulstas papildus svars, kas tos spiež pie ceļa virsmas, liekot tiem griesties

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: attiecībā par testu ar slīdēšanu - pakaļa arī slīdēs pirmā, jo bremzējot auto svars tiek pārnests uz priekšu, rezultātā aizm. riteņiem samazinās saķere un tiek sāk slīdēt, kurpretim uz priekšas riteņiem gulstas papildus svars, kas tos spiež pie ceļa virsmas, liekot tiem griesties

tam bremžu regulatoram brīdī, kad aizmugure atslogojas, vajadzētu samazināt bremzēšanas spēku uz tiem pašiem aizm. riteņiem!

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Labs joks!!! Uz stenda viss ok!!!! Ja CSDD stendu var nosaukt par adekvātu!! Es gribu redzeet to mašinu kurai pirmie sabloķejas pakaļējie rati (izņemot manu autiņu).

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Kircha rakstīja: Labs joks!!! Uz stenda viss ok!!!! Ja CSDD stendu var nosaukt par adekvātu!! Es gribu redzeet to mašinu kurai pirmie sabloķejas pakaļējie rati (izņemot manu autiņu).

Kādreiz bija tāda mašina moskvich M 2141

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt galvenais cilindrs nedod vajadzīgo spiedienu ?

Ja tādu vajag ziņo,ir no passata palicis ar visu abs un vakumnieku.

abs datčiki jau Nada bija ,un nemaz netik dārgi zem 10ls

ja nezini tad www.nads .lv

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: Varbūt galvenais cilindrs nedod vajadzīgo spiedienu ?

Spiediens par mazu, tāpēc bloķējas riteņi

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kircha rakstīja: Labs joks!!! Uz stenda viss ok!!!! Ja CSDD stendu var nosaukt par adekvātu!! Es gribu redzeet to mašinu kurai pirmie sabloķejas pakaļējie rati (izņemot manu autiņu).

Brauc šurp, parādīšu.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

jurkins rakstīja: Varbūt galvenais cilindrs nedod vajadzīgo spiedienu ?

Spiediens par mazu, tāpēc bloķējas riteņi

Uz priekšejiem protams spiediens par mazu!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: Uz priekšejiem protams spiediens par mazu!

Pasātam kontūri nedalās pa diagonāli????

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

jurkins rakstīja: Uz priekšejiem protams spiediens par mazu!

Pasātam kontūri nedalās pa diagonāli????

var būt arī nestrīdos .

m2141 dalījās pa diagonāli ,bet ņema pakaļa pa prieksu .Respektīvi nospiežot niknāk bremzi uzreizi bija šķērsām.

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Jurkins - varbūt vēl ir palicies tas bremzhu cilindrs. Gribeetu iepirkt.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Kircha rakstīja: Jurkins - varbūt vēl ir palicies tas bremzhu cilindrs. Gribeetu iepirkt.

jaaa ira 45ls

au90di @inbox.lv,raksti sazvanies ,brauc un ņem ciet ja der

atrodas rīgā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nomainīs to cilindru un cepsies tālāk, ka nekas nemainās Nomaini labāk to regulatoru + piešķil ABS.

Kircha Reģ.: 05.11.2007
0 0 Atbildēt

Jurkins- aizsūtīju Tev e-pastu. Gaidu atbildi!

Aleks2k Reģ.: 25.02.2003
0 0 Atbildēt

Manam '93.gada "Delfīnam" 1.8L ir atņirdzies ABS. Diagnostika parādīja, ka detektori ir dzīvi, bet nolamājās par kaut kādu elektronikas bloka vājstrāvas daļu. (vismaz tā teica servisā).

Varbūt kāds zina, kas tas par zvēru, un kā tas ir labojams, uz kādām izmaksām ir jārēķinās.

Iepriekš pateicos par padomiem!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti