OCTA apdrošināšana

Viktos Reģ.: 01.07.2006
 
1 2
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Būs sods, ja brauksi. Labāk paņem apdrošināšanu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bez OCTA aizliegts pārvietoties, bet pagalmā vai stāvlaukumā vari turēt pofig cik ilgi. Kā nopirksi OCTA polis tā zreiz vari braukt.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz mani??

nav skaidrs , kā varēji paarakstīt neveicot apdrošināšanu uz sava vaarda!!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

Viktos rakstīja:

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz mani??

nav skaidrs , kā varēji paarakstīt neveicot apdrošināšanu uz sava vaarda!!!!

Apdrošināšana nav vajadzīga pie pārrakstīšanas,labrīt.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

martinello rakstīja:

Viktos rakstīja:

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz mani??

nav skaidrs , kā varēji paarakstīt neveicot apdrošināšanu uz sava vaarda!!!!

Apdrošināšana nav vajadzīga pie pārrakstīšanas,labrīt.

nu tad lai brauc dillees! tur jau tie ahūnie lētie kantori papillam, vareeja jau uzreiz nopirkt. a tagad trīs dienas stresu ķer

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Šis cilvēks ir viens no tiem,kuri tiesības pērk nevis iegūst kursos.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Vai nu arī iauto redakcija atsvaidzina savu pirmo lapu un cepj brīžiem pilnīgi absurdus topikus,kuros būtu kāda aprunājamā tēma. Lai būtu kustība,tāteikt.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Lai jau brauc bez! izraisīs CSN, kur būs vainīgs un maksās par otras a/m remontu! ja, būs paveicies summa būs četrciparu! Topiks jau,protams, kruts!

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Lai jau brauc bez! izraisīs CSN, kur būs vainīgs un maksās par otras a/m remontu! ja, būs paveicies summa būs četrciparu! Topiks jau,protams, kruts!

............... katru mēmesi pa latu 20gadus, jo nekur nestrāda un netaisās

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

jaspers rakstīja: Lai jau brauc bez! izraisīs CSN, kur būs vainīgs un maksās par otras a/m remontu! ja, būs paveicies summa būs četrciparu! Topiks jau,protams, kruts!

............... katru mēmesi pa latu 20gadus, jo nekur nestrāda un netaisās

Tas lai satrauc apdrošināšanas kantori.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

jaspers rakstīja: Lai jau brauc bez! izraisīs CSN, kur būs vainīgs un maksās par otras a/m remontu! ja, būs paveicies summa būs četrciparu! Topiks jau,protams, kruts!

............... katru mēmesi pa latu 20gadus, jo nekur nestrāda un netaisās [/c

Man jau liekas,ka uzreiz tiesu izpildītāji klāt un vēl parādnieku sarakstā automātiski iekļūsti! Domāju,ka aplokšņu algas lēnām legalizējas!

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Autor, nopērc labāk KASKO, tā varbūt noderēs vairāk!

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.

Žetons! www.iauto.lv/...

Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l

www.iauto.lv/...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.

Žetons! www.iauto.lv/...

Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l

www.iauto.lv/...

Exx, kādi jūs ļauni esat

Mož jūs ar auto esat jau saistīti sen, bet man at to līdz šim nebij nekāda sakara...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Uggga rakstīja:

piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.

Žetons! www.iauto.lv/...

Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l

www.iauto.lv/...

Exx, kādi jūs ļauni esat

Mož jūs ar auto esat jau saistīti sen, bet man at to līdz šim nebij nekāda sakara...

Kāpēc uzreiz ļauni? Vai tad līdz šim mucā esi audzis un neko no pārējās pasaules neesi redzējis? Tādas elementāras lietas, ka bez obligātās apdrošināšanas nedrīkst braukt,jau nu vajadzētu saprast.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Viktos rakstīja:

Uggga rakstīja:

piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.

Žetons! www.iauto.lv/...

Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l

www.iauto.lv/...

Exx, kādi jūs ļauni esat

Mož jūs ar auto esat jau saistīti sen, bet man at to līdz šim nebij nekāda sakara...

Kāpēc uzreiz ļauni? Vai tad līdz šim mucā esi audzis un neko no pārējās pasaules neesi redzējis? Tādas elementāras lietas, ka bez obligātās apdrošināšanas nedrīkst braukt,jau nu vajadzētu saprast.

Nu ar to "mucu" tas ir nedaudz pārspīlēts, bet par auto var teikt NEKO nejēdzu, varētu būt drīz būs daudz jūsuprāt tilzu jautājumu...

Tagad lasu manuāļus par autiņu, nokačātus no bmwlife.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Autor, nopērc labāk KASKO, tā varbūt noderēs vairāk!

Esu jau iegāājies...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: PS. iesākumam - netur izliku tēmu

un gan jau tāda tēma jau ir tik laikam slikti meklēju.

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz manis...

Tātad auto ir izieta tehniskā, bet nava apdrošināšanas - cik dienu laikā man vajag veikt apdrošināšanu ?

Un ja šodien "zaļš vestes" mani nostopēs būs kāds sods par to ka nava OKTA's ???

Jaapdrošina uzreiz pēc parrakstīšanas. Nezinu ka Tu izgāji TA, jo man vienmēr prasa OCTA. Sods, ja nemaldos kaut-kad bija 50ls, kā tagad-nezinu, slinkums meklēt, pameklē pats csdd.lv.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Viktos rakstīja: PS. iesākumam - netur izliku tēmu

un gan jau tāda tēma jau ir tik laikam slikti meklēju.

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz manis...

Tātad auto ir izieta tehniskā, bet nava apdrošināšanas - cik dienu laikā man vajag veikt apdrošināšanu ?

Un ja šodien "zaļš vestes" mani nostopēs būs kāds sods par to ka nava OKTA's ???

Jaapdrošina uzreiz pēc parrakstīšanas. Nezinu ka Tu izgāji TA, jo man vienmēr prasa OCTA. Sods, ja nemaldos kaut-kad bija 50ls, kā tagad-nezinu, slinkums meklēt, pameklē pats csdd.lv.

Jau vakar šo visu lietu izdariju, pie TA iziešanas man par OCTA neko neteica, tik atbraucot mājās no CSDD maniju ka ir tik 1 uzlīme uz stikla, bet citiem parasti itkā divas ...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

phenom rakstīja:

Viktos rakstīja: PS. iesākumam - netur izliku tēmu

un gan jau tāda tēma jau ir tik laikam slikti meklēju.

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz manis...

Tātad auto ir izieta tehniskā, bet nava apdrošināšanas - cik dienu laikā man vajag veikt apdrošināšanu ?

Un ja šodien "zaļš vestes" mani nostopēs būs kāds sods par to ka nava OKTA's ???

Jaapdrošina uzreiz pēc parrakstīšanas. Nezinu ka Tu izgāji TA, jo man vienmēr prasa OCTA. Sods, ja nemaldos kaut-kad bija 50ls, kā tagad-nezinu, slinkums meklēt, pameklē pats csdd.lv.

Jau vakar šo visu lietu izdariju, pie TA iziešanas man par OCTA neko neteica, tik atbraucot mājās no CSDD maniju ka ir tik 1 uzlīme uz stikla, bet citiem parasti itkā divas ...

iisteniiibaa ir taadi kuriem ir tiirs stikls , bez uzliimeem, ko tie dara peec tava praata???

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Viktos rakstīja:

phenom rakstīja:

Viktos rakstīja: PS. iesākumam - netur izliku tēmu

un gan jau tāda tēma jau ir tik laikam slikti meklēju.

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz manis...

Tātad auto ir izieta tehniskā, bet nava apdrošināšanas - cik dienu laikā man vajag veikt apdrošināšanu ?

Un ja šodien "zaļš vestes" mani nostopēs būs kāds sods par to ka nava OKTA's ???

Jaapdrošina uzreiz pēc parrakstīšanas. Nezinu ka Tu izgāji TA, jo man vienmēr prasa OCTA. Sods, ja nemaldos kaut-kad bija 50ls, kā tagad-nezinu, slinkums meklēt, pameklē pats csdd.lv.

Jau vakar šo visu lietu izdariju, pie TA iziešanas man par OCTA neko neteica, tik atbraucot mājās no CSDD maniju ka ir tik 1 uzlīme uz stikla, bet citiem parasti itkā divas ...

iisteniiibaa ir taadi kuriem ir tiirs stikls , bez uzliimeem, ko tie dara peec tava praata???

Nu tur laikam ja ir papīrī līdzi tad uzlīmi nav obligāti

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

TA bez OCTA nevar iziet.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā redzi, var Vismaz citi. Tev laikam aizdomīgs izskats, un tāpēc tu nevari - par to jau liecina tavs avatars

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: PS. iesākumam - netur izliku tēmu

un gan jau tāda tēma jau ir tik laikam slikti meklēju.

Nu lieta tāda ir nopirkts auto neen atdzīts no vācijas, vakar tika pieregistrēts CSDD, un šodien tas tika pārrakstīts uz manis...

Tātad auto ir izieta tehniskā, bet nava apdrošināšanas - cik dienu laikā man vajag veikt apdrošināšanu ?

Un ja šodien "zaļš vestes" mani nostopēs būs kāds sods par to ka nava OKTA's ???

++

Kas tu domaa - bezmaksas eestuve vai kaa? Laksts!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti