Kāpēc tik lēti auto?

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
 
1 2 3
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tā ir tāda labdarības organizācija Vācijā,atbalsta jaunās Eiropas dalībvalstis. Vācieši paši tur nevar pirkt.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau mums te visādas KISKAS brauka pa trotuāriem

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Kaut kas tur nav tiri legals) cenas loti saulainas

sheit links uz viniem home.mobile.de/...

Neiet cenas kopaa bus rit jauzzvana intreses peec man tiesi 3 auto vajag kadi vinam ir

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tā shēma jau veca kā pasaule - tepat ar tas ir apspriests

karoč stāsts par to ka aizbraucis dieneet uz angliju un šis autiņš vairs neer, tad kaut kaadas pirmaas iemaksas utt un saakas chakareeshana

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

padod ziņu kas ar tām cenām.

jo tajā lapā cenas ir vnk

bezmaz rīt jau braucu uz fāterlandi pēc affto

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā ...

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

subaru - tu tur palūri tā kantora lapu. tur viss pa ļimonādi iet. jauns A6 pilnīgi nopakots līdz acīm - 20eiro. parasti ~40-50 eiro.

ziemassvētku 50% atlaide? neticās

vai tā varbūt pirmā iemaksa?!

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Kaut kas tur nav tiri legals) cenas loti saulainas

sheit links uz viniem

Neiet cenas kopaa bus rit jauzzvana intreses peec man tiesi 3 auto vajag kadi vinam ir

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

jaa jaa - es ar papeetiiju - 2003 gada 530d tourings (veel e39) pa 8000 eur ... stranna pļe ... un pirmai iemaksai ar hvz, ja njem veer pa cik es nopirku 530d pilniibaa nopakotu (2002)

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

un noskreejieni ar kaut kaadi mazinji ...

kaut kas iisit neliimeejas !!!

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Cik es esmu saskaries ar tam auto pirksanam varu pateikt vienu rit bus citas cenas vai pat citas masinas ieksa un zvanot viniem atbildes , ka nekas tads nav bijis

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Ja cenas tur ir tadas kaaa ir tad es ieperku uzreiz ap 20 masinam)

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

un parit esmu miljonars)

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

a viņa lapā: www.gebr-dejong.de/...

rakstīts : An- und Verkauf von neuwertigen Unfallfahrzeugen = Buying and sales of as good as new accident vehicles

bet nu bliezts ne1 neizskatās ... varbūt slīkoņi ????

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

dova es arī piedalos miljonāru būšanā

bet nu kāds points vispār likt šitādu maļinu iekšā? reklāma? moš bez nodokļa, bet tāpat, pat ja nodoklis būs 30% cipars ir krietni zem vidējā tirgus.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

ā nu skaidrs

subaru - tu zini ko nozīmē izp1^#$@ airbags?! mazajām mašīnītēm aptuveni 1/3 - 1/4 no cenas

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

neenu bet bildees ta viss sterils

nekaadi airbagi it kaa nekaraajas nekur un ārēji ar viss čotka

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nu savest kārtībā gan jau. izravēta airbag lampiņa, nogriezti spilveni, etc

man pēc vienas avārijas, bez airbagiem būtu strjomna braukāt, neskatoties uz to, ka sprādzējos vienmēr

nenu lai gan, ja starpība ir 10 - 20 eiro tad ir dziļi po par to naudu uztaisīs normālu veselības apdrošināšanu

btw fočēts nav no visiem rakursiem, moš kkur palicis kāds crash evidence. tjip - remontē pats

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

vēl variants - kkādā veidā atsavinātie affto. jo nu ja pat viņi ir bijuši sisti, tādu kosmisku skidonu neviens nedos.

par to atsavināšanu te pazīstami bankā strādāja - par līdzīgu ļimonadņiku varēja dabūt svaigus bmw, utt. tjip - celtnieki sapirkušies, darba nav, līzings žmiedz nost nu i atņem. pēctam bankas darbinieki tiek pie zolīdiem affto. tiesa gan es nez kā viņi pēctam to auto uztur - nu tur apkopes, riepas, apdrošināšana - tomēr, jo dārgāks auto, jo proporcionāli arī viss pārējais dārgāks

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

www.gebr-dejong.de/...

Tas suv nemaz neizskatās bliezts.

Pirms kāda laika pa kriminal inform rādīja džeku, kas Rīgā cilvēkiem prasīja naudu paturēt un, ka esot burvis un, ka tūlīt dubultosies Ls vai arī, ka mājās zem dīvāna būs divtik - un daudzi deva un tas vienkārši aizgāja prom.

Ceriet vien tālāk.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Šie varētu būt līzingā nopirkti auto, ar jauniem papīriem pārdod, maksās līzingu pāris mēnešus un pēc tam sākas meklēšana, un beigās kādam gudram latvietim izrādās "zagts" auto.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: a viņa lapā: www.gebr-dejong.de/...

rakstīts : An- und Verkauf von neuwertigen Unfallfahrzeugen = Buying and sales of as good as new accident vehicles

bet nu bliezts ne1 neizskatās ... varbūt slīkoņi ????

Te varetu but turku bizness - cik zinu vacija ir aizliegts atjaunot deformetu virsbuvi. Ta ka varetu but, ka siem ir kads slieksnis vai lonzerons parmetinats un attiecigi ar to pasu VIN vacijas robezas vairs nav registrejams.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

apaljais_buss rakstīja: Zinu kur ir lētais siers - tomēr gribētos zināt, kur āķis - kāpēc tik lēti autiņi (nākamās cenas līdzīgiem auto ir +10K EUR)

suchen.mobile.de/...

suchen.mobile.de/...

suchen.mobile.de/...

Tie visi sludinājumi ir padjobkas..Aptuveni kā spams. Parasti mobile.de taisa "tīrīšanu" pa sludinājumiem un aptuveni pēc stundas jau tie paši sludinājumi vairs neeksistē.. Parasti sevišķi daudz tādi manīti pirmdienu rītos, kad pa brīvdienām kāds paspējējies.. Lielā daļā gadījumu sludinājumam ir tikai pilsētas/miesta nosaukums un nav ne pārdevēja vārda, na plača nosaukums, nedz arī telefona nr.. Ja arī ir telefona Nr., tad tas neeksistē reāli vai pieder cilvēkam, kas par to visu nav nemaz lietas kursā...

jau pāris ļoti daudz reizes starp sludinājumiem ir izdevies atrast piem. 2006-07. gada auto(piem. Bmw) pa 3500Eur...Ideālā stāvoklī, nesistu, ar visām ekstrām utt...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā ...

Pie tam tikai katrai otrajai pelei

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sodien jau neviens sludinanjums nav vais redzams

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti