Chrysler Grand Voyager Limited 2.8CRD

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Chrysler Grand Voyager Limited 2.8CRD

 
1 2 3
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Reku ņem jauno CV,tauta jau štatos pat paspējusi notestēt un atzīt par labu esam blogs.motortrend.com/... .Un doma vest no aizjūras paliek arvien pievilcīgāka-cenas smieklīgas dēļ USD zemā kritiena.

palūgšu nejaukt divas lietas - CV un CTC

pajautā kādam štatos, vai chryslers ražo voyageri? uz tevi skatīsies kā uz mazo zaļo no marsa

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

UUSA rakstīja: Reku ņem jauno CV,tauta jau štatos pat paspējusi notestēt un atzīt par labu esam blogs.motortrend.com/... .Un doma vest no aizjūras paliek arvien pievilcīgāka-cenas smieklīgas dēļ USD zemā kritiena.

palūgšu nejaukt divas lietas - CV un CTC

pajautā kādam štatos, vai chryslers ražo voyageri? uz tevi skatīsies kā uz mazo zaļo no marsa

Nemaz jau tik radikāli atšķirīgi nav CV un CTC-pamatā atšķiras aprīkojums un apdare,mazliet ārējā dizaina elementi.Un jaunajam būs tikai garā virsbūves versija,tā ka atšķirību paliks vēl mazāk.Un,runājot par štatiem,tur ir pilnum pilns ar vienkārši CV,CGV-gribi teikt,ka viņi tos visus sauc par CTC?

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Pastāv jau arī japāņu alternatīvas:

ss.ss.lv/...

Salīdzinoši ekonomisks, ietilpīgs un izturīgs autiņš.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

911 rakstīja:

UUSA rakstīja: Reku ņem jauno CV,tauta jau štatos pat paspējusi notestēt un atzīt par labu esam blogs.motortrend.com/... .Un doma vest no aizjūras paliek arvien pievilcīgāka-cenas smieklīgas dēļ USD zemā kritiena.

palūgšu nejaukt divas lietas - CV un CTC

pajautā kādam štatos, vai chryslers ražo voyageri? uz tevi skatīsies kā uz mazo zaļo no marsa

Nemaz jau tik radikāli atšķirīgi nav CV un CTC-pamatā atšķiras aprīkojums un apdare,mazliet ārējā dizaina elementi.Un jaunajam būs tikai garā virsbūves versija,tā ka atšķirību paliks vēl mazāk.Un,runājot par štatiem,tur ir pilnum pilns ar vienkārši CV,CGV-gribi teikt,ka viņi tos visus sauc par CTC?

iespējams neesmu bijis gana vērīgs, taču nevienu reizi esot štatos nemanīju ne CV, ne CGV - tie visi ir DC vai PV. un kad chrysler dīlerim jautāju pēc man vajadzīgās CV detaļas, viņiem likās, ka jokoju

p.s. loģiski, ka visi viņi suņi ir vienādi, tik CV priekš eiropas, DC priekš amīšiem un PV priekš kanādiešiem.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Nevaru spriest par Tavu acīgumu,bet es gan tiešām tur redzēju CV(protams,arī DC un PV) pietiekoši lielā skaitā.Ja pareizi atceros,USA Chrysler Voyager ražoja līdz 2003.g.Pamatā ganījos Austrumu piekrastē.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

hidrs rakstīja: .....pati pati iz jaa taa kaa + lukturiishi tam US kaaram buus jaaliek no oiroopas CV uz kaadiem ls500+ labi voyageri ieksh US maksaa nesliktaak kaa oiroopas voyageri , vieniigais ka oiroopaa nau ne 3,8l ar 225zs ne pilnpiedzinja

Nu ko var muldēt par tām lampu maiņām utt. Auto no US tiek vests caur Vāciju, kur tas iziet pilnu Eiropas sertifikāciju (lukturi, bremzes, utt.). Galā laimīgais LV īpašnieks ar Vācijā izdotu sprafku rullē uz tehnisko apskati un rāda inspektoram. Pats esmu to darījis, zinu, kā tas notiek.

ja teu patiik aizsviidushi 'pielaagotie' ussuu dlukturi ar vienu leecu un universaalo HB4 lampochku , tad tik airee

. Konkreeti topika autors k79 , liidz shim nau radijis taadu zantiim 3,14seeja iespaidu .

un neiz3,14sts T&C , iipashi LIMITED versijaa un origin paardesmit kmileem , par puspiiraadzinju tur nemeetaajaas .

loxotronaa via LT tikai taadi ir ieguustami

P.S. chomam via DE shogad ienaacaas 07 starkrafc un muusu baaleelinju ieksh TA stipri centaas to DE sertifikaaciju pasuutiit na..ui . muusu TA prasiibas ,atsevishkjos momentos, ir nedaudz skarbaakas

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

mūsu bāleliņi vispār ir skarbākie pasaulē....

paprovē piereģistrēt latvijā kādu "kitkāru"

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Ford-am tagad atlaides. VArbūt der apskatīt S-max...jauns un cena turpat vien grozās...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ilis rakstīja: Ford-am tagad atlaides. VArbūt der apskatīt S-max...jauns un cena turpat vien grozās...

wot wizuaali wish izskataas 'baudaams' a kaa tur ira iisteniibaa ...

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

ilis rakstīja: Ford-am tagad atlaides. VArbūt der apskatīt S-max...jauns un cena turpat vien grozās...

wot wizuaali wish izskataas 'baudaams' a kaa tur ira iisteniibaa ...

Reklāma bija forša... ar to pietiek

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Nevaru spriest par Tavu acīgumu,bet es gan tiešām tur redzēju CV(protams,arī DC un PV) pietiekoši lielā skaitā.Ja pareizi atceros,USA Chrysler Voyager ražoja līdz 2003.g.Pamatā ganījos Austrumu piekrastē.

Tev taisnība - CV ražoja usā no 2000-2003. gadam, kā turpinājumu PV modelim, taču tagad pēc web datiem CV ražo vairs tikai Austrijā. Savukārt CV joprojām esot iepērkams Maksikā.

Reku interesanti fakti, kas tajā Austrijas fabrikā vēl tik nav bijis un ir joprojām:

Historic production:

* Audi

* Fiat

* 1994–1998 Jeep Grand Cherokee

* Mercedes-Benz M-Class

* Volkswagen Golf Country (1990 - 1991)

* Volkswagen Transporter Syncro (1984 - 1992)

Current production:

* BMW X3 - 8770 produced in 2003, 34,604 in 2004

* Chrysler Voyager

* Chrysler 300 (sold as the 300C internationally)

* Jeep Commander

* Jeep Grand Cherokee

* Mercedes-Benz E-Class 4MATIC - 23624 produced in 2003

* Mercedes-Benz G-Class - 6833 produced in 2003

* Saab 9-3 Cabrio - 9800 produced in 2003

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Palasot tekstus secinu, ka laikam jaunākie Voyageri tiešām baigie sū...

Pats braucu ar 2003. gada Chrysler Grand Voyager 2,5 CRD ar manuālo kārbu. Šobrīd auto nogājis 220 000km. Laikam gan mans ir savādāks, jo man tādu lielu problēmu nav bijis, neskatoties, uz to, ka Vācijā pirms manis 2 gadus bija piederējis kaut kādai Vetklīnikai. Tie bija riktīgi braukuši, kad paņēmu bija jau 100 000km. Lielākais un dārgākais remonts bija uz 200 000km, kad mainīju zobsiksnu. Ir bijuši sīkumi, tādi kā priekšējās stabilizatora atsaites, kas parasti uz ziemu sāk grabēt, bet tas nav nekas dārgs. Vienreiz esmu mainījis pusass ārējās granātas, šovasar mainīju visus bremžu diskus un uzlikas. Nu apkopes ik pa 20 000km.

Salonā nekas negrab. Jā, motors paskaļš. toties -30 grādos, kādi bija pagājušo un aizpagājušoziem, atlika tikai 2 reiz uzsildīt kvēlsveces un motors leca. Daudzi kaimiņi ar smalkiem BMW un MB tikmēr vazājās ar vadiem un trosēm. Vēl man patīk, ka auto ir autonomā apkure, ļoti ātri uzsilst salons.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Juze rakstīja: Palasot tekstus secinu, ka laikam jaunākie Voyageri tiešām baigie sū...

Pats braucu ar 2003. gada Chrysler Grand Voyager 2,5 CRD ar manuālo kārbu. Šobrīd auto nogājis 220 000km. Laikam gan mans ir savādāks, jo man tādu lielu problēmu nav bijis, neskatoties, uz to, ka Vācijā pirms manis 2 gadus bija piederējis kaut kādai Vetklīnikai. Tie bija riktīgi braukuši, kad paņēmu bija jau 100 000km. Lielākais un dārgākais remonts bija uz 200 000km, kad mainīju zobsiksnu. Ir bijuši sīkumi, tādi kā priekšējās stabilizatora atsaites, kas parasti uz ziemu sāk grabēt, bet tas nav nekas dārgs. Vienreiz esmu mainījis pusass ārējās granātas, šovasar mainīju visus bremžu diskus un uzlikas. Nu apkopes ik pa 20 000km.

Salonā nekas negrab. Jā, motors paskaļš. toties -30 grādos, kādi bija pagājušo un aizpagājušoziem, atlika tikai 2 reiz uzsildīt kvēlsveces un motors leca. Daudzi kaimiņi ar smalkiem BMW un MB tikmēr vazājās ar vadiem un trosēm. Vēl man patīk, ka auto ir autonomā apkure, ļoti ātri uzsilst salons.

Vo blaaaa,tika daudz ko visu samainīt un vēl teikt ka labs auto....tiešām latvju bāleliņierm nav ko citu darīt kā remontēt vāciešu un citu nobrauktos auto?!

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Vis jau atkarīgs no braucēja.Vai Rīgai cauri brauc pa Kr.Barona ielu vai Brīvības ielu. Viens aizbraucot līdz mājām bremžu pedāli nospiež 30 reizes ,cits tikai 5 reizes.

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Vo blaaaa,tika daudz ko visu samainīt un vēl teikt ka labs auto....tiešām latvju bāleliņierm nav ko citu darīt kā remontēt vāciešu un citu nobrauktos auto?!

Minētie remonti uz 100'000 km nobraukuma ir normāla padarīšana, tā ka nav nekā tur šausminoša.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti