Kā lai pielīmē atpakaļskata spoguli?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001

Ar kādu līmi?

 
1 2
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ja iekšējo,tad ir speciāla līme spoguļiem ar tādu sietiņu komplektā. Var nopirkt auto rez daļu veikalos un benzīntankos,maksā ap 3-4 ls. Kā līmēt,viss virsū aprakstīts,nekā sarežģīta. Tik nemēģini ar kaut kādām superlīmēm.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 1 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ja iekšējo,tad ir speciāla līme spoguļiem ar tādu sietiņu komplektā. Var nopirkt auto rez daļu veikalos un benzīntankos,maksā ap 3-4 ls. Kā līmēt,viss virsū aprakstīts,nekā sarežģīta. Tik nemēģini ar kaut kādām superlīmēm.

ok, paldies!

Virus Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Faatera autinnjam pagaashruden pieliimeeju ar silikonu, vel turaas

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Virus rakstīja: Faatera autinnjam pagaashruden pieliimeeju ar silikonu, vel turaas

Silikonu tu pupos vari pildīt,ne spoguļus līmēt....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 0 Atbildēt

Kas vainas superlīmei?

Kad pirms pārdošanas aizvedu autiņu uz pilno mazgāšanu un nākošajā rītā, regulējot spoguli, tas palika rokās, piestāju pie kioska, nopirku superlīmi un pēc minutes jau braucu tālāk, kā nekas nebijis

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Ar kādu līmi?

Ar mēli!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Spogulim ir speciāla līme, es kaut kā izmantoju lietas tam,kam tās paredzētas. Stikls ir mazliet izliekts,tāpēc tur pielieto armējošo sietiņu,kas līmei komplektā un līme ar ir savādāka.

Nu,jūs varat līmēt kaut ar pva un desu pakaļā stumt,ne mutē,man vienalga.

schizo Reģ.: 17.11.2007
1 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ja iekšējo,tad ir speciāla līme spoguļiem ar tādu sietiņu komplektā. Var nopirkt auto rez daļu veikalos un benzīntankos,maksā ap 3-4 ls. Kā līmēt,viss virsū aprakstīts,nekā sarežģīta. Tik nemēģini ar kaut kādām superlīmēm.

sābiem bieži tā gadās?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Baisulis rakstīja: Ja iekšējo,tad ir speciāla līme spoguļiem ar tādu sietiņu komplektā. Var nopirkt auto rez daļu veikalos un benzīntankos,maksā ap 3-4 ls. Kā līmēt,viss virsū aprakstīts,nekā sarežģīta. Tik nemēģini ar kaut kādām superlīmēm.

sābiem bieži tā gadās?

Kā tad es to varu zināt???

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 1 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

schizo rakstīja:

Baisulis rakstīja: Ja iekšējo,tad ir speciāla līme spoguļiem ar tādu sietiņu komplektā. Var nopirkt auto rez daļu veikalos un benzīntankos,maksā ap 3-4 ls. Kā līmēt,viss virsū aprakstīts,nekā sarežģīta. Tik nemēģini ar kaut kādām superlīmēm.

sābiem bieži tā gadās?

Kā tad es to varu zināt???

no personīgās pieredzes

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Kā tad es to varu zināt???

no personīgās pieredzes

Tev kaut kas ir aizlipis. Augšpusē,pakrati galvu,varbūt aties.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

l.a.š.a.r.a.s

ir 2 veidi kā līmēt spoguli:

1) ja auto uz pārdošanu - divpusējā līmlenta ( tur līdz pirmajam vasaras karstumam > 25 grādi C) vai super moment!

2) ja sec, tad precīzi tā, kā Baisulis ieteica!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

2) tb, ja sev!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

vārdsakot es aizbraucu uz Viadu un tur nopirku speciālu līmi. Maksāja Ls 1 Gan bez sietinja, bet turas pa pirmo!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

sākotnēji daudzas līmes turas pa pirmo!

ilgtermiņā lēto līmju spoguļi nokrīt!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: sākotnēji daudzas līmes turas pa pirmo!

ilgtermiņā lēto līmju spoguļi nokrīt!

supermoments neturējās pat ne pa pirmo Šite bija līme un paātrinātājs, kuri bija jāsajauc un tad jālīmē. Gan jau kādu laiku turēs.

Bet īstenībā man pie kājas tas spogulis, pusgadu atpakaļ man viņš nokrita un neesmu mēģinājis likt atpakaļ, kārtīgam džipam tāds štruts nav vajadzīgs Vienkārši jābrauc uz apskati

sufferwell Reģ.: 05.09.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kas vainas superlīmei?

Kad pirms pārdošanas aizvedu autiņu uz pilno mazgāšanu un nākošajā rītā, regulējot spoguli, tas palika rokās, piestāju pie kioska, nopirku superlīmi un pēc minutes jau braucu tālāk, kā nekas nebijis

Pieredze taada.Superliime izraava robu stiklaa aizkjerot spoguli.Prieksh paardoshanas taa var liimeet,bet ja taisies pac braukaat,tad iepeerc liimi,kura paredzeeta shim noluukam!

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

kaadreiz liimeeju ar divkomponentu superliimi, tureejaas bez probleemaam

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau mēs te dzīvojam tā kā dzīvojam,ka visādi tūdaliņi salīme visko kā nav paredzēts 'uz pārdošanu', nopērk līdzpilsonis un pēc tam sipās,jo pārdevējam bija žēl lieku latu iztērēt lai sataisītu kā pienākas. Skumji.

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Es arī esmu spoguli ar superlīmi pielīmējis un neredzu nekādu iemeslu, kāpēc to nevarētu darīt.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Pēc pieredzes varu teikt ka vienkāršāk ir iebraukt kādā autostiklu kantorī un pielīmēt tur..

Personīg pašam gadijās noplēst spoguli un pielīmēju Triplex Vagonu iela.. Aizņēma kaut kādas pāris min pa 5Ls.

Nedomāju ka pirkt savas līmes ir vērts nemaz nerunājot ka paņemt kaut kādu nepareizi aka kādu superlīmi un riskēt ar saplaisājušu priekšējo stiklu (ir protams saka ka nekādas problēmas, bet ir kam sanācis čābīgi).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kas vainas superlīmei?

Kad pirms pārdošanas aizvedu autiņu uz pilno mazgāšanu un nākošajā rītā, regulējot spoguli, tas palika rokās, piestāju pie kioska, nopirku superlīmi un pēc minutes jau braucu tālāk, kā nekas nebijis

tas nozīmē tikai un vienīgi to, ka iepriekšējais saimnieks arī bija pielīmējis ar superlīmi....

jāaizbrauc ir uz jebkuru stiklu servisu un viņi visu izdarīs....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

lasu un domāju - kā leišu "autobūvi" aptir.st tā letiņi ir pirmie, kā pašiem lietas darīt tā, kā tās būtu jādara - tā sākās santīma ie3,14šana...

Pirkt Superlīmi, čakarēties salipināt sev pirkstus, piepilināt salonu, iespējams sabojāt priekšējo stiklu - tā pirmie. Tēriņi - iesākumā lats, vēlāk ej nu sazini. Garantijas - nekādas!

Pirkt specializēto līmi - atkarībā no pirkšanas vietas un/vai ražotāja mazliet prātīgāk. Vismaz ir cerība, ka spogulis ir atbilstoši pielīmēts, ja rokas un pirksti nav galīgi līki. Izmaksas - Ls 1 - Ls 3.

Aizbraukt un uzticēt to profiem uz autostiklu darbnīcu - Ls 5. Toties ir garantija, ka viss ir tā, kā tam ir jābūt...

Starpība starp pirmo un pēdējo variantu ir max Ls 4, summa ko vienas piektdienas laikā var neaizdomājoties atstāt bārmenim dzeramnaudā...

Un sakam ka leiši ir skrjagas...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Savulaik Sierra fordam arii centos liimeet ar superliimi (protams, tikai savaam vajadziibaam ), bet laiku pa laikam (intervaalaa no meenesha liidz dazhiem) procesu naacaas atkaartot...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

86. gadā nebija ne superlīmes, ne speciālās līmes, ne speciālo stiklu servisu

Bet spogulis 8 žigulim nokrita, tika pielīmēts ar veciem labiem krivu epoksīda seķiem

Noturējās 6 gadus, līdz auto tika pārdots

Bet šodien diez vai pašam ir vērts čakerēties, vienīgi ja dzivo 50 km no tuvākā servisa

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti