Degvielas patēriņš Renault Lagunai

Kalnietis Reģ.: 07.10.2003

Degvielas patēriņš Renault Lagunai

 
1 2 3 4 5 6
mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja: Lai vidējo paceltu par 20 km/h, brīvajos posmos būtu jāspiež krietni vairāk kā 20 virs ierastā un jāapdzen diezgan atsaldētā manierē, jo uz ceļa neesi viens- "sēnes" un citi ceļa apstākļi krietni deldētu tavu vidējo.

Kas sapratis dzīvi, tas nesteidzas

tieši tā. vakar sanāca pasmieties par mūsu skrienošo kompāniju. braucām no Virtsu prāmja un trīs reizes apdzinām divu Defenderu kompāniju ar austrijas numuriem. šie tā pieklājigi ar 90 dudināja. bet mēs vienreiz zaļā pietura, otreiz benzīntanks, tad veikals. Visu laiku braucam ar aptuveni 110-120km/h. Kā izbraucam no stopa, tā atkal šie priekšā reāli tā skriešana neko nedod, tikai nokurini degvielu un biedē pārejos uz ceļa. Parasti es arī braucu pieklājīgā atrumā, jo tās 5min nav tā vērtas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Ar kādu auto Tu brauc un cik viņam ir dzinējs?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: ..Vai laika plānošana visiem pēkšņi sveša kļuvusi? ...

Plānot vajag darbus nevis laiku! Tas tā- no teorijas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jums miegs nenāk uz 100 braukt? Man baigi nāk!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Man kaut kā līdzīgi.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja: Lai vidējo paceltu par 20 km/h, brīvajos posmos būtu jāspiež krietni vairāk kā 20 virs ierastā un jāapdzen diezgan atsaldētā manierē, jo uz ceļa neesi viens- "sēnes" un citi ceļa apstākļi krietni deldētu tavu vidējo.

Kas sapratis dzīvi, tas nesteidzas

Viedi vārdi.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Tādu adrenalīnu kā uz ceļa nevar noķert nevienā trasē.

var.... trasē ir jāmauc ar tavu jauno PAR SAVU PIĶI PIRKTO tačku kopā ar 20 atsaldētiem zaparistiem

veel lielaaks ardenaliins buutu, ja pie mineetaa autinja stuures buutu nevis pats, bet atsaldeetais, shmigainais drugaans

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tādu adrenalīnu kā uz ceļa nevar noķert nevienā trasē.

bet shitas arii nenoveerteejami, kad redzi pa savu joslu naakam pretii xc90, kas i netaisaas piebremzeet un ieliist atpakalj savaa joslaa, kaut gan redzams, ka apdziit nepaguus.

labi jau ka nomale abaas pusees cieshama bija un pa to vareeja gan apdzenamais paraut malaa gan es.

adrenaliins visai dienai.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Nortel rakstīja: Tādu adrenalīnu kā uz ceļa nevar noķert nevienā trasē.

bet shitas arii nenoveerteejami, kad redzi pa savu joslu naakam pretii xc90, kas i netaisaas piebremzeet un ieliist atpakalj savaa joslaa, kaut gan redzams, ka apdziit nepaguus.

labi jau ka nomale abaas pusees cieshama bija un pa to vareeja gan apdzenamais paraut malaa gan es.

adrenaliins visai dienai.

Man pie Ādažiem (uz Tallinas šosejas), kur tas taisnais gabals, gadījās, ka pretī viena fūra otru tādu pat sadomāja apdzīt nav noslēpums, ka fūrai dinamika sliktāka nekā XC90, nācās vien vākties uz nomali- ko tu lielam padarīsi. Nagļaki!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Izmēģināju šinīs brīvdienās mierīgo braukšanas stilu - kruīzā uz 95-100. Ideāli, patēriņš normāls, stresa nekāda, ir laiks novērtēt citu ālēšanos utt. Aizbraucot galamēºķī ir labs garastāvoklis, jo brauciens ir izbaudīts, nevis izspiests no kaut kurienes...

+1

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev tak ātrāk vienkārši neiet

emils_s Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

Vidēji pilsētā 9.5-10 litri ar 1.8 16v 2003.gada

Ārpus pilsētas 7-9 atkarīgs cik pilna mašīna un kā brauc.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Aizvizināties uz veikalu patiešām nav nekāda starpība. Bet parēķini savādāk - ja brauksim 20 stundas un tu konstanti brauksi 20km/h lēnāk, tad es iešu gulēt, bet tev vēl 400km būs braucami.

Bet nu vidējais patēriņš apsveicams... Man lai tādu dabūtu, vajag uz vācu bāņiem nokļūt. Citādi pat ar +20 nekas vairāk par 6,5 nesanāk.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Aizvizināties uz veikalu patiešām nav nekāda starpība. Bet parēķini savādāk - ja brauksim 20 stundas un tu konstanti brauksi 20km/h lēnāk, tad es iešu gulēt, bet tev vēl 400km būs braucami.

Bet nu vidējais patēriņš apsveicams... Man lai tādu dabūtu, vajag uz vācu bāņiem nokļūt. Citādi pat ar +20 nekas vairāk par 6,5 nesanāk.

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Aizvizināties uz veikalu patiešām nav nekāda starpība. Bet parēķini savādāk - ja brauksim 20 stundas un tu konstanti brauksi 20km/h lēnāk, tad es iešu gulēt, bet tev vēl 400km būs braucami.

Bet nu vidējais patēriņš apsveicams... Man lai tādu dabūtu, vajag uz vācu bāņiem nokļūt. Citādi pat ar +20 nekas vairāk par 6,5 nesanāk.

Pareizi, pareizi, isuzu V6 ķīselis.

Žēl, ka te nav novērojams neviens kārtīgs C4 2.5 TDI jūzeris, būtu tev ar ko samērīties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

emils_s rakstīja: Vidēji pilsētā 9.5-10 litri ar 1.8 16v 2003.gada

Ārpus pilsētas 7-9 atkarīgs cik pilna mašīna un kā brauc.

pieskaiti 2 litrus un dabūsi reālo patēriņu īpaši negonkojot

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

emils_s rakstīja: Vidēji pilsētā 9.5-10 litri ar 1.8 16v 2003.gada

Ārpus pilsētas 7-9 atkarīgs cik pilna mašīna un kā brauc.

pieskaiti 2 litrus un dabūsi reālo patēriņu īpaši negonkojot

Uz šosejas 9-11?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Žēl, ka te nav novērojams neviens kārtīgs C4 2.5 TDI jūzeris, būtu tev ar ko samērīties

Un ko jaunu šis pastāstītu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau manītu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Seene rakstīja:

Nortel rakstīja: Es jau kādu nedēļu neesmu braucis ātrāk par 100. Un vienmēr esmu visur paspējis laicīgi. Un vidējais benzīna patēriņš nokritis līdz baudāmajiem 7,8 litriem.

Aizvizināties uz veikalu patiešām nav nekāda starpība. Bet parēķini savādāk - ja brauksim 20 stundas un tu konstanti brauksi 20km/h lēnāk, tad es iešu gulēt, bet tev vēl 400km būs braucami.

Bet nu vidējais patēriņš apsveicams... Man lai tādu dabūtu, vajag uz vācu bāņiem nokļūt. Citādi pat ar +20 nekas vairāk par 6,5 nesanāk.

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

ne jau 120, bet 70/110/150

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

Ja uz kasti konjaka saderam, tad parādīšu gan.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

arba rakstīja:

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

Ja uz kasti konjaka saderam, tad parādīšu gan.

Ja tā, tad es pat par kasti Užavnieka parādīšu

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

arba rakstīja:

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

.

Daudz vietas pasaulē,kur vilciens ir spējīgs uz šādu varoņdarbu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

arba rakstīja:

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

.

Daudz vietas pasaulē,kur vilciens ir spējīgs uz šādu varoņdarbu

Te ir iAuto nevis iVilciens, tāpēt es runāju par auto.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Velomens rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

arba rakstīja:

parādi pasaules kartē vietu kur 20 h var konstanti ar 120 km/h nobraukt

.

Daudz vietas pasaulē,kur vilciens ir spējīgs uz šādu varoņdarbu

Te ir iAuto nevis iVilciens, tāpēt es runāju par auto.

Ja drīkst par iVelo, tad šeit pat Latvijā ir brauktas 30 stundas konstanti uz 18km/h!

Bet ar auto uz 120....pa jebkuru ovālo trasi (ASV tādu daudz)

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti