VW Polo BlueMotion/Sabiedriskais transp.

Taisniiba Reģ.: 04.10.2005

VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

 
sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Taisniiba rakstīja: VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

Gadījumā nav ar zemo grīdu?

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Taisniiba rakstīja: VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

Gadījumā nav ar zemo grīdu?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Mēnešbiļete visiem transporta veidiem (tranvajs, troleibuss, autobuss) darba dienām maksā 27.50 LVL. Studentiem un pensionāriem lētāk.

Es domāju, ka lētāk pārvietoties sanāk ar sabiedrisko. Auto vajag nedēļas nogalēm ārpilsētas izbrauciniem un iepirkumu pārvešanai mājās. Ārpilsētais šis aprarāts liekas pārāk sīks.

Pie tam -mazs motors ne vienmēr eksplutācijā izrādās ekonimisks...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans šito sauktu par baudāmu

Taisniiba Reģ.: 04.10.2005
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

Taisniiba rakstīja: VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

Gadījumā nav ar zemo grīdu?

Pēc bildes internetā skaties? Šobrīd šāds auto ir populārs Vācijā!

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Taisniiba rakstīja: VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

ko ņemās.....

pec 2 - 3 gadi visi brauks ar maziem eko autiņiem..... palūkojiet kas notiek ārezemēs kur dzīves dārdzība ir mazliet lielāka par Latviju.....(domāju arī degvielas ziņā)..... tākā ir vērts padomāt vai ņemt lielu un rijīgu BMW,MB u.t.t. vai tomēr labāk mazāku praktiskāku un ar mazu pašizmaksu....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu nu... Visi par mazohistiem nepaliks, kā vwfans

Viena daļa vienkārši baudas dēļ paņems kaut ko normālāku, bet vienai daļai būs po, ar kādu limuzīnu braukt

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu nu... Visi par mazohistiem nepaliks, kā vwfans

Viena daļa vienkārši baudas dēļ paņems kaut ko normālāku, bet vienai daļai būs po, ar kādu limuzīnu braukt

arī fakts....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gatins rakstīja:

Taisniiba rakstīja: VW Polo BlueMotion:

3,9l/100km

3 cilindru-dīzelis ar turbīni

80 ZS

Vaik kāds ar šādu auto pārvietojas, un vai ir izdevīgi no ekonomiskās/tehniskās puses?

ko ņemās.....

pec 2 - 3 gadi visi brauks ar maziem eko autiņiem..... palūkojiet kas notiek ārezemēs kur dzīves dārdzība ir mazliet lielāka par Latviju.....(domāju arī degvielas ziņā)..... tākā ir vērts padomāt vai ņemt lielu un rijīgu BMW,MB u.t.t. vai tomēr labāk mazāku praktiskāku un ar mazu pašizmaksu....

tikko palūkoju... "paskrējos" uz vācu bāņiem ar Q7, S8, M5 u.c. ekonomiskiem auto ar mazu pašizmaksu. drīz braukšu uz vīni, pavizināties kopā ar cilvēkiem, kur starp Carreram var izcelties vienīgi Ferrari vai Lambo īpašnieki.

palūkojies pats mazlit tālāk par poļu fiatiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: VWfans šito sauktu par baudāmu

nē...

tāc jau būtu Nirvāna...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

tikko palūkoju... "paskrējos" uz vācu bāņiem ar Q7, S8, M5 u.c. ekonomiskiem auto ar mazu pašizmaksu. drīz braukšu uz vīni, pavizināties kopā ar cilvēkiem, kur starp Carreram var izcelties vienīgi Ferrari vai Lambo īpašnieki.

palūkojies pats mazlit tālāk par poļu fiatiem.

es a'...

Rīgas centrā zemes kadastrālā vērtība x4...

ja gadu atpakaļ uz īpašnieka zemes daudzīvokļu mājas īrnieki maksāja 5% no 100 000.-, tad šodien 5% no 400 000...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es a'...

Rīgas centrā zemes kadastrālā vērtība x4...

ja gadu atpakaļ uz īpašnieka zemes daudzīvokļu mājas īrnieki maksāja 5% no 100 000.-, tad šodien 5% no 400 000...

tas saucas nopirku dzīvokli centrā pa 3keur/m2 tagad vēl saimniekam par zemi jāatloka ik gadu 500Ls jāatloka par zemi

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

es braucu ar 2007 gada diizeltpolo ar 1,4td, nezinu kaadaa kraasaa man tas motion sanaak, bet gandriiz 20 000 km noripoju kopsh 06.2007.

kaadi ir konkreetie jautaajieni?

Taisniiba Reģ.: 04.10.2005
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: es braucu ar 2007 gada diizeltpolo ar 1,4td, nezinu kaadaa kraasaa man tas motion sanaak, bet gandriiz 20 000 km noripoju kopsh 06.2007.

kaadi ir konkreetie jautaajieni?

Cik dzirdama ir dzinēja darbība?

Salons grab/negrab?

Tehniskas problēmas pie tevis jau nobrauktajiem 20 000km?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

tehnisku probleemu nav bijis- viss darbojas.

salons- skrapst kaut kas bagazhnieka telpaa un grab hlamu kratuve uz panelja.

hlamu kraatuve uz panelja grab laikam deelj taa ka ziemaa aukstumaa saraujas plastmasa.

kaut kad braukshu uz servisu- lai paskataas.

motoru protams var dzirdeet- nav jau nekaads luksus auto, bet man netraucee.

pirku Siguldas VW- pagaidaam par servisa kvalitaati nevienu labu vaardu nevaru pateikt. Riigas VW atkal paardeveeji bija garaam- nemaz netiku liidz sarunaam par cenaam utml.

visaadi citaadi normaals auto- ceeliens mani apmierina un aizvien liekas, ka visi paareejie velkas un bremzee

uz shosejas 120km/h iet normaali, iet arii aatraak bet reti kad aatraak braucu.

patiikamaakais ir protams pateerinsh- no Riigas var izbraukaat Vilnu (140-150 km/h pa plato shoseju) un Trakai un atbraucot atpakalj 40l bakaa veel vismaz 100km ir degviela.

taa kaa auto 60% paarvietojos viens un 30% divataa, tad vajadziibu peec lielaaka pagaidaam nejuutu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl jau ir A2 1.2 TDI (61 Hp)

Расход топлива на шоссе 2.7 л/100км

Расход топлива в городе 3.6 л/100км

Расход топлива Смешанный цикл 2.99 л/100км

Tikai jaunus laikam vairs nevar nopirkt, jo noņēma no ražošanas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti