Tiek pārdots Buick Century

ingus_v Reģ.: 17.06.2004

Tiek pārdots Buick Century

 
1 2 3
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nu dikti sāpīgi uztver... un kas "tāc" bij Nr kuru kopā ar buferi aiznesa?

Tu padla nospēri? A nekas nebija... kaut kāds 9997 laikam. Nekā īpaša. Uzliku pilnīgi parastu 4ciparu nurmuru pēc tam. Es uz numuriem neiespringstu. Ja neskaita BMWPOWER, bet tur ir cits stāsts...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Milicists rakstīja: Dēļ nummura vien ir vērc ņemt

un ko talak ar to numuru? vinu tapat nevar uzlikt eiropas auto.

bet edzulim ir pilniga taisniba. daudz prata noteikti tam cilvekam nav kursh shitada grabazha naudu vel ieksha gruzh...

nelien tirsa

nu passat 4x4 85 gada ir mega aparats kura ieguldit naudu

nelienu. passata esmu iegazis tikai benju un neko vairak. un vispar atspardies no manis shrotu tirgotaj

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: ...

Tu padla nospēri? ...

da nepasē tev mutē mana padla...

interesanti, vienkārši...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:...

un vispar atspardies no manis shrotu tirgotaj

pāksti pavēra ekskluzīvu auto tirgonis...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:...

un vispar atspardies no manis shrotu tirgotaj

pāksti pavēra ekskluzīvu auto tirgonis...

kaut tev kraans uz pieres izaugtu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:...

un vispar atspardies no manis shrotu tirgotaj

pāksti pavēra ekskluzīvu auto tirgonis...

kaut tev kraans uz pieres izaugtu

Kāpēc tu gribi,lai citi izskatās kā tu???

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Runas par naudas grūšanu šajā auto ir pilnīgi nepamatotas. 3 gadu laikā esmu nomainījis vienīgi pakaļējos amīšus par 20 Ls gabalā, priekšējos bremžu diskus ar klučiem, kopā 80 Ls un vēl pakaļējā tilta bukses par 9 Ls gabalā. Gāzi tērē kaukur 14 l/100 km. Vien jārēķinās, ka rezerves daļas jāpagaida 10 dienas.

Kāzām tiešām esmu aizlienējis, bet man netika ziņots, ka aizmugurē būtu sēdējuši geji

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ingus_v rakstīja:

Kāzām tiešām esmu aizlienējis...

Laikam tādas normālas Zilupes kāzas bijušas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ja neskaita BMWPOWER, bet tur ir cits stāsts...

Nu šauj vaļā, neturi sveci zem pūra.

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Tas, ka gadu laikaa tiek ieguldiits maz un nomaina pakaljeejos amiishus, nenoziimee, ka auto negriba veel investiicijas un/vai tam nedraud aizbraukt prieksheejais tilts pats uz savu galvu....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Speciālisti...

Džeks ieliek sludekli par auto pārdošanu, bet visvairāk cepas tie kuri nav un nebūs pircēji. Un vēl virtuālie speciālisti, kuri neredzot ķerru jau zin, kurp aizbrauks priekšējais tilts.

Lai tak tas tilts brauc, kur grib. Dažiem te šīberis ir aizbraucis vēl tālāk un jau krietni sen.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

1) Pardodamais auto ir interesants,lai arii vecs. Katraa zinjaa es labaak brauktu ar taadu nekaa jaunu Getzu.

2) Edzulim ir prostatas probleemas,dej kuraam vinsh var tik izideet tris burtus BMW, iesaku vinjam samest zaaleem un ignoreet kameer nekljust normaals.

3) Paareejie gudrishi ir kompleksu maakti letinji ar alus puzaam un zemu izgliitiibas liimeni. Ceru, ka Juus tiksiet galaa ar savaam negaacijaam.

4) Veelu paardeveejam paardot savu auto (maz ticams, ka caur iauto). Katrai mashiinai savs pirceejs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tadu grabazhu var pa 600ls pardot kadam stulbam treninjbikses terptam idiviidam vai arii laukjim, ja vinai ir jauna skate. 1500eiro - aizmirsti.

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Šo auto nekad nepirks iauto manāmā publika ; šo auto nopirks kāds, kuram ir saprašana par labu auto un ilgi lietos laimīgs.

Ja viss pārējais ir ok, tad lielākā ķibele ir ieliktā gāze - nu nav tādiem auto gāze jāliek ...

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Paldies visiem atbalstītājiem, jāturpina vien meklēt tas "īstais"

Par cik strādāju autodiagnostikā, arī es sākumā biju principā pret gāzes iekārtām, bet šim auto uzstādīju un ne mirkli nenožēloju - pilnīgi nekādu problēmu, degvielu ēd līdzvērtīgi kā 8l/100km benzīnu. Šausmīgi patīk vēl cēliens no 140 km/h uz augšu. Tad gan, protams, 8 litrus vairs neēd

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

ingus_v rakstīja: Paldies visiem atbalstītājiem, jāturpina vien meklēt tas "īstais"

Par cik strādāju autodiagnostikā, arī es sākumā biju principā pret gāzes iekārtām, bet šim auto uzstādīju un ne mirkli nenožēloju - pilnīgi nekādu problēmu, degvielu ēd līdzvērtīgi kā 8l/100km benzīnu. Šausmīgi patīk vēl cēliens no 140 km/h uz augšu. Tad gan, protams, 8 litrus vairs neēd

Par tiem 8 litriem gāzes 3.3 motoram ir tīrākais pizģjošs. Pat ar 2.0 vajadzēja ļoti prātīgi braukt, lai pilsētā dabūtu zem 10 litriem (ar jaunu reduktoru un 0,5% lambdas regulējumu).

eu kas tas tads 0,5% lambdas regulejums?

bet par 8 litriem uz 100km gan man liek reekt. man ir dafiga auto ar gaazi bijushi, pat 1.8 motors praktiski pat pa shoseju zem 10 litriem nepalien, nemaz nerunajot par pilseetu.

bet ja pircejs ir tik stulbs lai pa to pikji pirktu shitadu lamatu, ganjau par tiem 8 litriem uz 100 km arii noticees.

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Paskatieties uz augšu, es teicu, ka gāzi ēd līdzvērtīgi kā 8 L benzīnu. Tas nozīmē, ka gāzi ēd 14l/100km.

Es gan varētu ierēkt par 0,5 % lambda regulēju, kas drošvien nav nekas cits, kā 0,5 % CO regulējums, kaut gan šajā sfērā neiebraukušam tas neliktos nekas atšķirīgs

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

INformācija(expertu pētījumi ) no viena saita(ja atcer. ielikšu linku) par pēdējās paaudzes gāzes iešprici:-----1)gāzei ir labāks griezes moments un ekonomiskums līdz 2000 apgr. min.nekā benz.!,virs 2000 otrādāk .2)nedaudz palielinās termiskā slodze uz vārstiem-tāpēc vēlami motori ar 2vārst. uz cil(lielāks vārsts)3)Tātad gāz. iešpr. seviški efekt. lielas kubat .,zemapgr..V8 amer. mot.,neefektīva-mazas kubat 4-vārst augstapgr,piem hondas mot. PIeredze ar vienu dodge durango 5.2 v8 --ar gāzi ikdienas pils. rež velk labāk,kā ar benz(1500-2000apgr)-patēriņā nekādas starp.Uz šosejas jūt niecīgu starp virs 140 km/h. un 3.Bembis 1999. 2litri-te gāzes iešpr. nav tik efekt.-patēr.10% vairāk visos rež,velk nedaudz sliktāk. ,jo mazs augstagr. mot. Tā ka teorētiski iespējams ko dot. buicks ar 3.3 mot. uz šos būs ekon. par 1.8 mot.,jo pie 100 kmh 3.3 strād. pie apm 1800apgr(gāzei efekt rež),bet kaut kāds 1,8 4vārst. strādā pie 3000 (gāzei neefekt rež).Praktiski tā var nebūt jo 90. gadu sāk buickam laikam ir mono iršprice un tātad nav iespējams uzlikt pēdējās paaudzes multi gāzes iešpr. Vispār gāzes mot. griežot tuvu sark .zonai uz to brīdi ieteicams īslaic. pārsl. uz benz.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs, ingus grib teikt, ka izmaksu ziņā viņam sanāk tikpat cik 8 l benzīna uz 100 km, kam varētu arī piekrist. Nez kāpēc tautā valda uzskats, ka lielie motori obligāti daudz rij. Uzstādot dažādas kubatūras motorus vienam un tam pašam modelim un piekopjot daudz maz identisku braukšanas stilu rezultāts atšķirsies minimāli, tik vien cik uz motoru iekšējās pretestības pārvarēšanas un motoru masu atšķirības. Domāju, ka tas varētu būt max līdz litram (kaut gan diez vai tik daudz, piemērs - A80 ar 2,8 bīdeli vai 2 litru, jauktajā režīmā nekas neatšķiras). Cita lieta, ka lielos motorus parasti liek iespaidīgiem izmēru ziņā dampjiem, lai tos var pietiekami dinamiski kustināt, nu un uz to protams arī patēriņš. Savu laiku braucu ar audi C4 2.o monomotoru, tagad ar Volvo S70 2,5 DOCH. Patēriņa ziņā starpības nekādas nejūtu. Trase 7 - 8, Rēzeknes pilsēta un tās tuvākā apkārtne - apmēram 10.

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Pilnībā piekrītu pēdējiem komentiem par gāzes patēriņa salīdzinājumu dažādiem motoriem. Varu vien piebilst, ka dotajam buickam nav daudzpunktu gāzes iesmidze, bet arī monošprice ne. Ir 6 spauslas, kas sadalītas 2 grupās. Arī augstspriegums tiek sadalīts statiski, bez sadalītāja Karoče - gandrīz moderns

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: INformācija(expertu pētījumi ) no viena saita(ja atcer. ielikšu linku) par pēdējās paaudzes gāzes iešprici:-----1)gāzei ir labāks griezes moments un ekonomiskums līdz 2000 apgr. min.nekā benz.!,virs 2000 otrādāk .2)nedaudz palielinās termiskā slodze uz vārstiem-tāpēc vēlami motori ar 2vārst. uz cil(lielāks vārsts)3)Tātad gāz. iešpr. seviški efekt. lielas kubat .,zemapgr..V8 amer. mot.,neefektīva-mazas kubat 4-vārst augstapgr,piem hondas mot. PIeredze ar vienu dodge durango 5.2 v8 --ar gāzi ikdienas pils. rež velk labāk,kā ar benz(1500-2000apgr)-patēriņā nekādas starp.Uz šosejas jūt niecīgu starp virs 140 km/h. un 3.Bembis 1999. 2litri-te gāzes iešpr. nav tik efekt.-patēr.10% vairāk visos rež,velk nedaudz sliktāk. ,jo mazs augstagr. mot. Tā ka teorētiski iespējams ko dot. buicks ar 3.3 mot. uz šos būs ekon. par 1.8 mot.,jo pie 100 kmh 3.3 strād. pie apm 1800apgr(gāzei efekt rež),bet kaut kāds 1,8 4vārst. strādā pie 3000 (gāzei neefekt rež).Praktiski tā var nebūt jo 90. gadu sāk buickam laikam ir mono iršprice un tātad nav iespējams uzlikt pēdējās paaudzes multi gāzes iešpr. Vispār gāzes mot. griežot tuvu sark .zonai uz to brīdi ieteicams īslaic. pārsl. uz benz.

ko tu tur muldi! shis 3.3 motors nekada gadiijumaa nevar but ne tuvu paterinja zinja 1.8 motoram uz gaazi. ko tu piipee? teoreetikjis hrenovs. man ir bijushi visadi auto uz gaazi. saakot ar 1.6 lidz pat 3.0 mitsubishi V6 12 varstnieks, kursh rija vismaz 15litrus uz 100 km. nevajag te demagogkjiju dzit. shitais te 3,3 litrigais rijiigais meesls eedis 15+ litrus uz 100 km. tas ir fakts un nestastiet nemaz preteejo. tie kuri tic shitam pasakam par vienado paterinju 1.8 un 3litrigiem dzinejiem ir daunji kvadraataa, bet ta ir vinu probleema savukart 16varstigais 1.8 opel motors tocna rija videji 10litrus, ne vairaak. par ko ari parliecinaajos pats personigi. un skaitas "apgriezienu" motors.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

to shiirs-----Iformācija nav nav mans izdomājums,Vajag lasīt uzmanīgi,praktiķis hrenovs. Par praksi gāja runa pēc tam un tur ne viena vārda ,ka 5,2 v8 rij mazāk par 2 litr mot,gāja runa par to ka gāze 5.2 mot strādā efektīvāk,kā 2 litr. mot. Par 1.8 un 3.3 iet runa par monotonu Šosejas režimu(overdrive,cruise control)-vienādas masas auto.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

to shiirs:---- vārstu skaitam uz gāzes patēr. nav nekādas ietekmes.,4vārsti ir vairāk pakļauti pārkarš.riskam,jo gāzes sadegš temp ir augst it sev pie augst apgr.

Piche Reģ.: 10.02.2008
0 0 Atbildēt

[URL=www.piche.lv/... ]www.piche.lv[/URL]

Piche Reģ.: 10.02.2008
0 0 Atbildēt

www.piche.lv

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti