Sods pa pastu?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007

Sveiki,

reckur vakar saņēmu smuku vēstulīti pa pastu no CP, ka ar tādu un tādu auto esmu atradies vēlā vakara stundā uz Elizabetes ielas pie kino Rīga, kur kā izrādās nemaz nedrīkst stāvēt. pārkāpuma datums 2. decembris. jā, tik tiešām, norādītajā laikā mans auto tur atradās, BET - cik atceros (2 mēneši tomēr pagājuši), tad tur toreiz drīkstēja stāvēt, pietam es nostājos blakus daudziem citiem affto, kuri tur bija novietoti - visi taču nevarētu būt tik nahalīgi pārkāpēji un tupo ignorēt aizliegumu. otra lieta - man nebija nekāda plākstera (soda kvītis) uz loga. tā kā tajā brīdī kad braucu prom nemaz nezināju, ka esmu kaut ko pārkāpis.

galu galā atcerējos - kad braucu prom, pašā galā, kur ir apstāties aizliegts (pie tērbatas ielas) zīme stāvēja salātzaļo ekipāža ar gaismiņām, bet nu sēdēja mašīnā. varbūt tas viņiem jauns darba stils - pierakstīt mašīnu VN un pēctam izsūtīt pa pastu sodus?

gribētos zināt, vai tiešām tajā laikā tur nedrīkstēja stāvēt (2.decembris, no ~22:00 - ~00:30), jo tagad moš nomainītas zīmes, un tur tiešām ir aizliegts stāvēt. un vai ir iespēja šito brīnumu pārsūdzēt kaut kā un galvenais - vai ir vērts. laika maz, skraidīt pa tām iestādēm negribās, ja nu tomēr vainīgs izrādos tad protams, ka bez ierunām samaksāšu, bet atbalstīt kaut kādas kreisās naudas piedziņas shēmas netaisos.

paldies

 
1 2
juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

starpcitu par to vēju utt - tajā vakarā sniga daudz daudz sniega un nebija vēja - tā kā par aizpūsto lapeli nevar būt ne runas - būtu pielīmēta pēc labākās sirdsapziņas tieši centrā

Krancis00 Reģ.: 05.02.2008
0 0 Atbildēt

Nojaušu par ko tev uzlikts sods - droši vien biji nolicis auto slīpi tāpat kā visi citi kas tur pēc paraduma vēl parkojas slīpi. Elizabetes ielā jau kādus 3-4 mēnešus drīkst parkoties tikai paralēli brauktuvei.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

par ātruma pārkāpumiem arī nāk šitās kvītis pa pastu vai kā?

cik ilgī pēc pārkāpuma var gaidīt vēstules?

ar moci pāris reizes jau esmu pabraucis garām videoekipāžām un netiku apstādināts. precīzu ātrumu protams nezinu, bet 100% ka daudz pa daudz

tagad domāju, video nofilmē objektu bez numura, un tad atpakaļskata kamerās piefiksē numuru? reāli ja abi kustas ar ~100km/h, tad uz 200km/h tas video spēj piefiksēt nr? šķiet jau ka vajdzētu... bļjehh...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: par ātruma pārkāpumiem arī nāk šitās kvītis pa pastu vai kā?

cik ilgī pēc pārkāpuma var gaidīt vēstules?

ar moci pāris reizes jau esmu pabraucis garām videoekipāžām un netiku apstādināts. precīzu ātrumu protams nezinu, bet 100% ka daudz pa daudz

tagad domāju, video nofilmē objektu bez numura, un tad atpakaļskata kamerās piefiksē numuru? reāli ja abi kustas ar ~100km/h, tad uz 200km/h tas video spēj piefiksēt nr? šķiet jau ka vajdzētu... bļjehh...

Ja tu brauc ar ~ 100, tad kādēļ tev liekas,ka tas kādam interesē? Un kur tur sanāk daudz par daudz? Bet par 200 vari nesatraukties. Top Gear un vēl daži ir šo jautājumu testējuši. Tādu transportlīdzekli, ko kamera neķer, tev neviens nedos.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja: par ātruma pārkāpumiem arī nāk šitās kvītis pa pastu vai kā?

cik ilgī pēc pārkāpuma var gaidīt vēstules?

ar moci pāris reizes jau esmu pabraucis garām videoekipāžām un netiku apstādināts. precīzu ātrumu protams nezinu, bet 100% ka daudz pa daudz

tagad domāju, video nofilmē objektu bez numura, un tad atpakaļskata kamerās piefiksē numuru? reāli ja abi kustas ar ~100km/h, tad uz 200km/h tas video spēj piefiksēt nr? šķiet jau ka vajdzētu... bļjehh...

Ja tu brauc ar ~ 100, tad kādēļ tev liekas,ka tas kādam interesē? Un kur tur sanāk daudz par daudz? Bet par 200 vari nesatraukties. Top Gear un vēl daži ir šo jautājumu testējuši. Tādu transportlīdzekli, ko kamera neķer, tev neviens nedos.

ja brauktu uz 100, tad tēmu neceltu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Seene rakstīja:

rt rakstīja: par ātruma pārkāpumiem arī nāk šitās kvītis pa pastu vai kā?

cik ilgī pēc pārkāpuma var gaidīt vēstules?

ar moci pāris reizes jau esmu pabraucis garām videoekipāžām un netiku apstādināts. precīzu ātrumu protams nezinu, bet 100% ka daudz pa daudz

tagad domāju, video nofilmē objektu bez numura, un tad atpakaļskata kamerās piefiksē numuru? reāli ja abi kustas ar ~100km/h, tad uz 200km/h tas video spēj piefiksēt nr? šķiet jau ka vajdzētu... bļjehh...

Ja tu brauc ar ~ 100, tad kādēļ tev liekas,ka tas kādam interesē? Un kur tur sanāk daudz par daudz? Bet par 200 vari nesatraukties. Top Gear un vēl daži ir šo jautājumu testējuši. Tādu transportlīdzekli, ko kamera neķer, tev neviens nedos.

ja brauktu uz 100, tad tēmu neceltu...

"reāli ja abi kustas ar ~100km/h, tad uz 200km/h tas video spēj piefiksēt nr?"

to marsieši tavā vietā rakstīja?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: to marsieši tavā vietā rakstīja?

pn

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Situācija sekojoša. Pirms aptuveni mēneša sanāca pārkāpt noteikumus. Fakts neapstrīdams un šajā kontekstā man ne pret vienu nav pretenziju, pats vainīgs un viss. CP darbinieks sastādīja protokolu, atnāca mani iepazīstināt ar to un teica, ka man būs jāierodas Rīgas CP Klijānu ielā uz izskatīšanu, ko jau bija arī ierakstījis protokolā. Teicu, lai sūta lietu izskatīšanai atbilstoši manai dzīvesvietai (uz Jūrmalas CP, jo nav, ne laika, ne vēlēšanās lieku reizi uzturēties Rīgas korķos). CP darbinieks paskaidroja, ka mana klātbūtne principā nemaz nav nepieciešama, jo par doto pārkāpumu ir paredzēts viens konkrēts sods (nevis no - līdz) un to var izskatīt arī bez manis, attiecīgi pēc tam lēmumu saņemot pa pastu un atbilstoši tam samaksāt sodu. Tikai vajagot pierakstīt klāt protokolā vienu teikumu, ka piekrītu lietas izskatīšanai bez manas klātbūtnes. Tā arī izdarīju. Un līdz šim brīdim vēl neko neesmu saņēmis. It kā jau nav nekāda prieka pašam uzprasīties uz naudas maksāšanu, tomēr saņemt vēstules no tiesu izpildītājiem vai Creditreform-veidīgajiem arī diez ko negribās... varbūt kāds var ieteikt turpmāko darbību secību?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Situācija sekojoša. Pirms aptuveni mēneša sanāca pārkāpt noteikumus. Fakts neapstrīdams un šajā kontekstā man ne pret vienu nav pretenziju, pats vainīgs un viss. CP darbinieks sastādīja protokolu, atnāca mani iepazīstināt ar to un teica, ka man būs jāierodas Rīgas CP Klijānu ielā uz izskatīšanu, ko jau bija arī ierakstījis protokolā. Teicu, lai sūta lietu izskatīšanai atbilstoši manai dzīvesvietai (uz Jūrmalas CP, jo nav, ne laika, ne vēlēšanās lieku reizi uzturēties Rīgas korķos). CP darbinieks paskaidroja, ka mana klātbūtne principā nemaz nav nepieciešama, jo par doto pārkāpumu ir paredzēts viens konkrēts sods (nevis no - līdz) un to var izskatīt arī bez manis, attiecīgi pēc tam lēmumu saņemot pa pastu un atbilstoši tam samaksāt sodu. Tikai vajagot pierakstīt klāt protokolā vienu teikumu, ka piekrītu lietas izskatīšanai bez manas klātbūtnes. Tā arī izdarīju. Un līdz šim brīdim vēl neko neesmu saņēmis. It kā jau nav nekāda prieka pašam uzprasīties uz naudas maksāšanu, tomēr saņemt vēstules no tiesu izpildītājiem vai Creditreform-veidīgajiem arī diez ko negribās... varbūt kāds var ieteikt turpmāko darbību secību?

man nepienāca 8 mēnešus nekāds lēmums /klijānu ielā gan biju/ un par sodu biju jau aizmirsis; samaksāju CSDD pie auto pārdošanas. Arī citi sodi ir maksāti reizē ar apskati.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Situācija sekojoša. Pirms aptuveni mēneša sanāca pārkāpt noteikumus. Fakts neapstrīdams un šajā kontekstā man ne pret vienu nav pretenziju, pats vainīgs un viss. CP darbinieks sastādīja protokolu, atnāca mani iepazīstināt ar to un teica, ka man būs jāierodas Rīgas CP Klijānu ielā uz izskatīšanu, ko jau bija arī ierakstījis protokolā. Teicu, lai sūta lietu izskatīšanai atbilstoši manai dzīvesvietai (uz Jūrmalas CP, jo nav, ne laika, ne vēlēšanās lieku reizi uzturēties Rīgas korķos). CP darbinieks paskaidroja, ka mana klātbūtne principā nemaz nav nepieciešama, jo par doto pārkāpumu ir paredzēts viens konkrēts sods (nevis no - līdz) un to var izskatīt arī bez manis, attiecīgi pēc tam lēmumu saņemot pa pastu un atbilstoši tam samaksāt sodu. Tikai vajagot pierakstīt klāt protokolā vienu teikumu, ka piekrītu lietas izskatīšanai bez manas klātbūtnes. Tā arī izdarīju. Un līdz šim brīdim vēl neko neesmu saņēmis. It kā jau nav nekāda prieka pašam uzprasīties uz naudas maksāšanu, tomēr saņemt vēstules no tiesu izpildītājiem vai Creditreform-veidīgajiem arī diez ko negribās... varbūt kāds var ieteikt turpmāko darbību secību?

Ceri, ka atradīs to protokolu pēc 4 mēnešiem

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Situācija sekojoša. Pirms aptuveni mēneša sanāca pārkāpt noteikumus. Fakts neapstrīdams un šajā kontekstā man ne pret vienu nav pretenziju, pats vainīgs un viss. CP darbinieks sastādīja protokolu, atnāca mani iepazīstināt ar to un teica, ka man būs jāierodas Rīgas CP Klijānu ielā uz izskatīšanu, ko jau bija arī ierakstījis protokolā. Teicu, lai sūta lietu izskatīšanai atbilstoši manai dzīvesvietai (uz Jūrmalas CP, jo nav, ne laika, ne vēlēšanās lieku reizi uzturēties Rīgas korķos). CP darbinieks paskaidroja, ka mana klātbūtne principā nemaz nav nepieciešama, jo par doto pārkāpumu ir paredzēts viens konkrēts sods (nevis no - līdz) un to var izskatīt arī bez manis, attiecīgi pēc tam lēmumu saņemot pa pastu un atbilstoši tam samaksāt sodu. Tikai vajagot pierakstīt klāt protokolā vienu teikumu, ka piekrītu lietas izskatīšanai bez manas klātbūtnes. Tā arī izdarīju. Un līdz šim brīdim vēl neko neesmu saņēmis. It kā jau nav nekāda prieka pašam uzprasīties uz naudas maksāšanu, tomēr saņemt vēstules no tiesu izpildītājiem vai Creditreform-veidīgajiem arī diez ko negribās... varbūt kāds var ieteikt turpmāko darbību secību?

CSDD var uzzinaat par uzliktajiem sodiem bija kaut kaads maksas telefons pat laikam.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti