Ultimātais Jautājums SAABistam...

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kāpēc Tu brauc ar SAAB?

 
1 2 3
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.

Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai

nevis parasti nepērk, bet Tu parasti nepērc.. Mans pauris nav tik izturīgs un ar bērniem riskēt man arī nekad nav gribējies..

mans domu gājiens toreiz, kad pirku pirmo SAAB bija tāds un to nevar izmainīt tāpēc vien, ka citi cilvēki parasti rīkojas un domā citādāk. mašīnas pirkšana man nav nekas parasts.

cik cilvēku, tik domu gaitu.. Pates redzi, cik te dažādas pieredzes.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tas ko es gribēju pateikt - visas pieredzes ir pareizas un nav salīdzināmas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Konfūcijs gan reiz esot teicis - pieredze ir laterna, ko mēs nesam garas kārts galā, kas pārmesta pār plecu, tā lieliski izgaismo to ceļa gabalu, kuru esam jau nogājuši, bet met melnu ēnu virzienā kurp dodamies...

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Konfūcijs gan reiz esot teicis - pieredze ir laterna, ko mēs nesam garas kārts galā, kas pārmesta pār plecu, tā lieliski izgaismo to ceļa gabalu, kuru esam jau nogājuši, bet met melnu ēnu virzienā kurp dodamies...

Šitais gan ir labs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Konfūcijs gan reiz esot teicis - pieredze ir laterna, ko mēs nesam garas kārts galā, kas pārmesta pār plecu, tā lieliski izgaismo to ceļa gabalu, kuru esam jau nogājuši, bet met melnu ēnu virzienā kurp dodamies...

Liekaas ka pat Dižajam Kon-Fu-Dzi ir bijusi dariisana ar SAAB

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

marinero rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Konfūcijs gan reiz esot teicis - pieredze ir laterna, ko mēs nesam garas kārts galā, kas pārmesta pār plecu, tā lieliski izgaismo to ceļa gabalu, kuru esam jau nogājuši, bet met melnu ēnu virzienā kurp dodamies...

Šitais gan ir labs.

+1

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.

Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai

nevis parasti nepērk, bet Tu parasti nepērc.. Mans pauris nav tik izturīgs un ar bērniem riskēt man arī nekad nav gribējies..

mans domu gājiens toreiz, kad pirku pirmo SAAB bija tāds un to nevar izmainīt tāpēc vien, ka citi cilvēki parasti rīkojas un domā citādāk. mašīnas pirkšana man nav nekas parasts.

cik cilvēku, tik domu gaitu.. Pates redzi, cik te dažādas pieredzes.

Un ar ko tad saabs tik izturigs ir???Iebrauc siena un nevienam nekas vai ka???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: .

Un ar ko tad saabs tik izturigs ir???Iebrauc siena un nevienam nekas vai ka???

hvz!

toreiz bija tāda slava zviedru mašīnām. Citu marku PRisti bija mazāk pacentušies. Un no Volvo pēc tā kūleņa izbira 4 bērni un viņiem nevienam nekas...

vai nav vienalga? kas bijis bijis..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.

Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai

nevis parasti nepērk, bet Tu parasti nepērc.. Mans pauris nav tik izturīgs un ar bērniem riskēt man arī nekad nav gribējies..

mans domu gājiens toreiz, kad pirku pirmo SAAB bija tāds un to nevar izmainīt tāpēc vien, ka citi cilvēki parasti rīkojas un domā citādāk. mašīnas pirkšana man nav nekas parasts.

cik cilvēku, tik domu gaitu.. Pates redzi, cik te dažādas pieredzes.

pēc tava kūleņa ar volvo tev ir pārliecība, ka volvo ir labākās mašīnas kūleņošanai???? bet kā ar tavu pārliecību - vai arī fords ir gana labs kūleņošanai

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Konfūcijs gan reiz esot teicis - pieredze ir laterna, ko mēs nesam garas kārts galā, kas pārmesta pār plecu, tā lieliski izgaismo to ceļa gabalu, kuru esam jau nogājuši, bet met melnu ēnu virzienā kurp dodamies...

tā jau bija atklāta pendele...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pēc tava kūleņa ar volvo tev ir pārliecība, ka volvo ir labākās mašīnas kūleņošanai???? bet kā ar tavu pārliecību - vai arī fords ir gana labs kūleņošanai

nē.. es vienkārši nejūtos labi žigulī vai kādā plastmasas kārbā uz draņķīgiem ceļiem, dinamiski braucot un zinot, ka pretī, blakus garām brauc visādi cilvēki - t.sk. arī atsaldeņi. Man nav žēl pavadāt līdzi liekus kg drošībai, jo zinu cik vienkārši ir pēkšņi atjēgties vai neatjēgties ar riteņiem gaisā.

bet Volvo ir labākais pieejamais ko kāds ir saražojis manām braukšanas vajadzībām. Bet tas vairs nav šī topika un šīs zonas jautājums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

pēc tava kūleņa ar volvo tev ir pārliecība, ka volvo ir labākās mašīnas kūleņošanai???? bet kā ar tavu pārliecību - vai arī fords ir gana labs kūleņošanai

nē.. es vienkārši nejūtos labi žigulī vai kādā plastmasas kārbā uz draņķīgiem ceļiem, dinamiski braucot un zinot, ka pretī, blakus garām brauc visādi cilvēki - t.sk. arī atsaldeņi. Man nav žēl pavadāt līdzi liekus kg drošībai, jo zinu cik vienkārši ir pēkšņi atjēgties vai neatjēgties ar riteņiem gaisā.

bet Volvo ir labākais pieejamais ko kāds ir saražojis manām braukšanas vajadzībām. Bet tas vairs nav šī topika un šīs zonas jautājums

muļķīgs jautājums - ja tu tik ļoti uzticies volvo....... kāpēc pirki fordu????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tāpēc ka Ford vēl nav uzlicis savu emblēmu uz tāda auto, ar kuru es gribētu braukt

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ai, Pirmais - mums laikam kaut kad kafijas spainis jāizlieto...

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

Pavisam īsi. Ar Saabu braucu apmēram 7 gadus. Pirmais bija 9000, tagad ir 9-5 combi.

1) Godīgi sakot, 9-5 combi manā izpratnē ir noteikti viens no glītākajiem/stilīgākajiem auto salīdzinot ar citiem šādas klases universāļiem. Piekrītu - subjektīvi.

2) Aprīkojums. Man iespējams pietrūkst parkošanās sensori un otras glāzes turētājs. Pārējais šķiet ir atrodams

3) Braukšanas prieks/Dinamika (varbūt bērnišķīgi, bet patīk Sport poga) Nemīlu trakot, bet pa retam noder. Kopumā - braukt ar Saab ir prieks un ļoti ērti. Atslēga pie rokasbremzes nav neērtība, bet gan sava veida prikols. Nedomāju, ka tāpēc kāds būtu pārskatijis savu pirkumu.

Par to kas nepatīk jautājums nebija uzdots, tāpēc nerakstīšu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

batka rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: .

Un ar ko tad saabs tik izturigs ir???Iebrauc siena un nevienam nekas vai ka???

hvz!

toreiz bija tāda slava zviedru mašīnām. Citu marku PRisti bija mazāk pacentušies. Un no Volvo pēc tā kūleņa izbira 4 bērni un viņiem nevienam nekas...

vai nav vienalga? kas bijis bijis..

Nu daudzi ir kuleņojuši ari ar žguļiem un citam markam un nekadas vainas.Baigais jau nu arguments.Starp citu kuleņi parasti ir vismazak traumatiski jo ļoti mazs negativais paatrinajums.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

man ir bijuši 2 SAABi 9000 viens 90g viens 97g abiem viena un tāpaša vai dažādu iemeslu dēļ (hvz kkas ar aizdedzi) ar skaļu būkšķi braucošai mašīnai nolidoja Ieplūdes koletors, kā rezultātā nospiežot sajūgu/izņemot no ātruma auto ļoti palielinājās apgriezieni - pilns pulkstenis. a vispār auto ļoti labs, ērts un pamatīgs

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Sākumā pierādi ka esi cienīgs braukt ar Saab!!

Sāc ar iziņām no ārstiem ,

Pastāsti lūdzu no savas pieredzes - pēc cik pārciestiem smadzeņu satricinājumiem ārsts izdod izziņu, ka pacients ir pietiekoši piemērots SSABa iegādei

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

batka, a kas te jāargumentē vai jāpierāda? topiks ir par to, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies SAAB. nevis par to, kāpēc labāk būtu bijis nosisties ar žiguli

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Sākumā pierādi ka esi cienīgs braukt ar Saab!!

Sāc ar iziņām no ārstiem ,

Pastāsti lūdzu no savas pieredzes - pēc cik pārciestiem smadzeņu satricinājumiem ārsts izdod izziņu, ka pacients ir pietiekoši piemērots SSABa iegādei

Man ir bijuši trīs smadzeņu satricinājumi, bet visi vieglā formā, tik vieglā, ka pēc tiem, 1988.gadā ,Karaklausības komisariāta medicīniskā komisija mani atzina par derīgu dienestam PSRS bruņotajos spēkos....

bet kad pirku savu pirmo Saab, man neviens par tām traumām neprasīja....

nu jā, bet toreiz bija citi laiki, toreiz jau katrs inporta auto bija kā brīnums, un neba jau visiem to pircējiem var paspēt izziņas paprasīt..... un papīrs arī bij brīžam deficītā statusā...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Man ir bijuši trīs smadzeņu satricinājumi,

Ā....tas būtu apmēram vienu reizi nokrist no staba.

OK, būs darīts līdz vasaras otrajai pusei.

Torqs Reģ.: 28.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirku, jo nais izskataas un otkaart labi iet, saliidzinajaumam-

Saab 9-5 Aero (manual): 258lb.ft

BMW 535: 254lb.ft

Jaguar S-type 3.0: 221lb.ft

Porsche 911 Carrera: 251lb.ft

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

lb.ft - tās ir futorkas ar labo vītni

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: batka, a kas te jāargumentē vai jāpierāda? topiks ir par to, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies SAAB. nevis par to, kāpēc labāk būtu bijis nosisties ar žiguli

Tu uzsver ka saabs ir drošakais no visiem.Man vienkarši gribas zinat kas viņa ir drošaks ka audi,bmw vai mb piemeram.

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

www.euroncap.com/...

Te šo to attiecībā uz drošību var redzēt... It īpaši atšķirību starp Saab 900 NG un Saab 9-3 OG un SS... kā arī starp BMW e36 un e46....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti