Ultimātais Jautājums SAABistam...

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kāpēc Tu brauc ar SAAB?

 
1 2 3
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kas var atljauties tas arii brauc

a kas ?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

A kapeec ne Vienkaarshi gribeejaas pameeginaat, un izraadaas, ka patiik Varbuut naakoshais auto buus cits brends un tas nepatiks un veel naakamais atkal cits un varbuut tas arii patiks... un veel naakamais moshka buus opelis a moshka infinity... da vispaar kaada skirba

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Master_D

Tu laikam sevi par žurnaļugu uzskatiiji

Kas tas par vaardu-Ultimaatais

Latviski buutu Tiešs

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Man patīk klasiskie Saab ar savu īpašo auru un izskatu, kas ļauj nepazaudēt savu individuālitāti un nejusties pelēkam lielpilsētas autostraumē!

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Paņēmu Saab vairāk vai mazāk kā tādu pagaidu variantu. Bet pietiek iekāpt, pabraukt - un saproti, ka tas tik ir dampis. Dupsim ērti, aizraujošs paātrinājums, utt. Un sirdij tīkami ir tieši vecie sābuči, iekāpjot 9-5 es vairs nejūtos kā 9k. Tas gan nenozīmē, ka nepaņemšu 9-5 Aero kā nākamo, lai gan vairāk gribētos ideāli sakoptu/saķīlētu to pašu 9k. Vienīgi, tā kā šis paliek ar viens retāks auto, būs žēl ikdienā braukt. Tā pat kā vecā pīle nenormāli pievelk, vienīgi ar galīgu grabažu braukt negribās, taču labi sapostu katru dienu dzīt arī nevelk.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ko nozīmē 'ultimātais' ????

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ko nozīmē 'ultimātais' ????

Bezogovoročnaja kapituļacija.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Traki.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sākotnēji - biju tā kā mazliet interesējies par 9000 (tajos laikos cena un komplektācija nelīdzinājās nekam citam) un pēkšņas apstākļu sakritibas rezultātā tiku pie tāda. Kopš tā laika nav bijušas citas mašīnas. Par pāreju uz 9-5 arī sākumā biju visai skeptisks, bet tagad nemaz arī negribas atpakaļ pie 9000. Sieva meklēja auto ilgi... un beigās tāpat nopirka 9-3.

Galvenā problēma - ne jau tās "basņas", ko par remontiem un visām kaitēm stāsta, bet tas, ka pēc tam grūti tik pie jaunas... Nekas cits nepatīk.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Master_D

Tu laikam sevi par žurnaļugu uzskatiiji

Kas tas par vaardu-Ultimaatais

Latviski buutu Tiešs

priekš kam forumā rakstīt latviski

neesmu es nekāds žurnaļuga turklāt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vot kas ir tas kas pamudina pirkt auto ar atslēgu pie rokasbremzes, U veida priekšējop stiklu un dīvainām ventilācijas restītēm?

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Paņēmu Saab, jo patika - dizains, tēls, gaita, vadāmība, drošība... un turklāt tam ir daudz ekstru, kuras tādas pašas klases (vidējās - D) auto ir retums... turklāt par salīdzinoši pieņemamu cenu... un vīlies neesmu...

Un ja nekas ārkārtējs nenotiks, arī mans nākamais auto būs Saab..

P.S. Starp citu - pēc pamatīgas stereosistēmas instalācijas šajā Saab'ā tam nekas negrab un nevibrē... un vibroizolācija arī nebija vajadzīga...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.

Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Vot kas ir tas kas pamudina pirkt auto ar atslēgu pie rokasbremzes, U veida priekšējop stiklu un dīvainām ventilācijas restītēm?

wtf ir u veida prieksheejais stikls?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ļoti iespējams, ka vasaras nogalē arī es beidzot nopirkšu sābu. Kāpēc? Vienkārši - lai izpalīdzētu pazīstamam cilvēkam.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Ļoti iespējams, ka vasaras nogalē arī es beidzot nopirkšu sābu. Kāpēc? Vienkārši - lai izpalīdzētu pazīstamam cilvēkam.

Sākumā pierādi ka esi cienīgs braukt ar Saab!!

Sāc ar iziņām no pamatskolas, par sekmēm, tad raksturojumu no šis, un iepriekšājām darba vietām, no ārstiem , protams, un uzrakstu nelielu sacerējumu par tēmu

"Kā es Mīlēšu savu Saabu, ja man kāds tādu pārdos "

un tad paskatīsimies!!

P.S.

Centis sacerējies, ta zin, kurš katrs ies un pirks sev Saabu..

Kas vēll nebūss....

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

TG/AM

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pamēģini Classic MINI 38 mašīnas valstī, un visi visus pazīst

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pamēģini Classic MINI 38 mašīnas valstī, un visi visus pazīst

..un es arī dažus .

Mini ir OK, bet man par mazu un - man nav ne jausmas par mini drošību..

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

ja pirms pāris gadiem nebūtu iegādājies Preludi (III Lude - tomēr diezgan rets auto mūsdienās..., pašlaik braukāju ar V), tad arī būtu pavilcies uz SAABiem toreiz vienkārši nepietika skanošā...

man patīk tieši tās visas dīvainības - pīles forma (neciešu 9000o!), atslēga viduskonsolē, galvas atbalsti. utml... protams, arī SsangYong vai visādi korejiešu sūdi ir dīvaini, taču SAAB ir kvalitatīva dīvainība ar vēsturi

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Kāpēc Tu brauc ar SAAB?

vai tu esi braucis ar SAAB?

Pārsvarā ir cilvēki sadalās divās kategorijās vieniem patīk, otriem nē, ir arī izņēmumi. Attiecīgi kuriem patīk tiek nopērk un braucot viņi šo auto "izbauda" katrā brīdī , gan patīkamā (braukšana, komforts, paatrinājums, drošiba un tt), gab skarbajā (remontos).

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

gan ar 90 gan 9000 gan ar jauno 9-3 aero

vissābiskākais protams bija 90 en.wikipedia.org/... diemžēl owners viņu neprata novērtēt un aizlaida postā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.

Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.

Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.

pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Man patīk klasiskie Saab ar savu īpašo auru un izskatu, kas ļauj nepazaudēt savu individuālitāti un nejusties pelēkam lielpilsētas autostraumē!

Pelekaja puli var nepzaust ari stagajot ar piekakatam biksem,bus tev tada aura

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti