Ziedojiet mazturiigam disku+riepu (R16)

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Hehe

Vajadziigs hotj teerauda disks R16 (lai caurumi paseetu Audi A6) ar +/- normaalu kalashu. Nopirkshu. Nedaargi. Vajadziigs zapaskai.

 
1 2
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ui, laabs

paardod lampas, sanaaks zapaskai

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diska man gan naf bet ir divas normalas kalošas, gribu pa abām 30Ls, bet pa vienai gan nepārdošu..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

mazturiigie faaree ar r13 galashaam waj Kaa2 , a te , redz waj , R16 , podaikje na propitaanjiju ...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Inflācija iet platiem soļiem, odnako.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nee, nu shitais ir viens Aldis (lasiit sviests).

Vai tieshaam naf neviena letinja, kas izpaliidzeetu tautietim? Vai tieshaam jums gruuti noskruuveet no sava autinja ripuli un uzdaavinaat man? Laikam pasham buus jaaiet kaadam noskruuveet JOX

Situaacija vispaabaa stulba. garazjaa meetaajas 3 sasisti diski, 4 sasistas gumijas uz R16, ir arii viens R15 teeraudnieks ar sagrieztu gumiju virsuu. Laikam jau tas lietais viens buus jasalabo, bet kur? Diskam ir ielociita mala + komplektaa aizgaajusi plaisa. Gudriishi gan saka ka disks ir labojams, bet kur?

Bocis Reģ.: 02.09.2003
0 0 Atbildēt

A man ka reiz uz balkona vasarene puslidz laba metajas! R16 205/55 Ņem polšu un vari braukt uz pļaviniekiem pakaļ! A ja 2 polši tad sarunasim kaut kur tikties Rīgā.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Bocis rakstīja: A man ka reiz uz balkona vasarene puslidz laba metajas! R16 205/55 Ņem polšu un vari braukt uz pļaviniekiem pakaļ! A ja 2 polši tad sarunasim kaut kur tikties Rīgā.

shekulants

neizlasiiji ka bomzim? to vajag?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

neesi meegjinaajis jautaat riepuserviss.lv , taapataam ss.lv ira dajebenchii skudeklju par sho teemu

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Varu tev pa 10 bauskas gaišajiem divas 205/55/16 ar super protektoru! Centrā!!!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Varu tev pa 10 bauskas gaišajiem divas 205/55/16 ar super protektoru! Centrā!!!

Tikai vo disku gan man nav!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Varu tev pa 10 bauskas gaišajiem divas 205/55/16 ar super protektoru! Centrā!!!

ar lisiju proķi?

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Bocis rakstīja: A man ka reiz uz balkona vasarene puslidz laba metajas! R16 205/55 Ņem polšu un vari braukt uz pļaviniekiem pakaļ! A ja 2 polši tad sarunasim kaut kur tikties Rīgā.

Gumija ar blekji ir kopā?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Smart7 rakstīja: Varu tev pa 10 bauskas gaišajiem divas 205/55/16 ar super protektoru! Centrā!!!

ar lisiju proķi?

Nē lielisku!!!, bet viena riepa cik atceros meta nolaižu līdz 7 aliņi

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kauč, kas traks, visi grib tik ieraut.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Kauč, kas traks, visi grib tik ieraut.

A tu nē?

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nee, nu shitais ir viens Aldis (lasiit sviests).

Vai tieshaam naf neviena letinja, kas izpaliidzeetu tautietim? Vai tieshaam jums gruuti noskruuveet no sava autinja ripuli un uzdaavinaat man? Laikam pasham buus jaaiet kaadam noskruuveet JOX

Situaacija vispaabaa stulba. garazjaa meetaajas 3 sasisti diski, 4 sasistas gumijas uz R16, ir arii viens R15 teeraudnieks ar sagrieztu gumiju virsuu. Laikam jau tas lietais viens buus jasalabo, bet kur? Diskam ir ielociita mala + komplektaa aizgaajusi plaisa. Gudriishi gan saka ka disks ir labojams, bet kur?

jāprasa pa kurieni tu braukā,sasistas riepas sajāti diski

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

Peksiic rakstīja: nee, nu shitais ir viens Aldis (lasiit sviests).

Vai tieshaam naf neviena letinja, kas izpaliidzeetu tautietim? Vai tieshaam jums gruuti noskruuveet no sava autinja ripuli un uzdaavinaat man? Laikam pasham buus jaaiet kaadam noskruuveet JOX

Situaacija vispaabaa stulba. garazjaa meetaajas 3 sasisti diski, 4 sasistas gumijas uz R16, ir arii viens R15 teeraudnieks ar sagrieztu gumiju virsuu. Laikam jau tas lietais viens buus jasalabo, bet kur? Diskam ir ielociita mala + komplektaa aizgaajusi plaisa. Gudriishi gan saka ka disks ir labojams, bet kur?

jāprasa pa kurieni tu braukā,sasistas riepas sajāti diski

LV celji. Un ir ne tikai sasistas riepas, arii ritoshajai neklaajas viegli. Turklaat pamanos diezgan biezji kaadu skruuvi ieraut, bet tas viss labojams.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Novēlu autoram kļūt par mazturīgo...

tirslis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Hehe

Vajadziigs hotj teerauda disks R16 (lai caurumi paseetu Audi A6) ar +/- normaalu kalashu. Nopirkshu. Nedaargi. Vajadziigs zapaskai.

pagrabā mētājas viena laba r16 kalaša un zinu kur var dabūt lieto disku uz A6.

sūti ziņu uz perforators@gmail.com un esi priecīgs

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

īstenībā tur pat r16 divi diski ir un pieļauju, ka owners viņus atdos pa alumīnija cenu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ja atmiņa neviļ šitādi

www.bmwpower.lv/...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Blakus topikā vien tirgo disku koplektu ar riepā uz R15. Tādam antonam kā autoram labāk braukt ar R15. Tas vairāk atbilst viņa braukšanas stilam un mazturīgā statusam.

dafai netirs ja. R15 pasham ir viens, tikai bez kaloshas. varu tev atdot, ja vajag.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Kauč, kas traks, visi grib tik ieraut.

A tu nē?

Svēta lieta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

gastello rakstīja:

Peksiic rakstīja: nee, nu shitais ir viens Aldis (lasiit sviests).

Vai tieshaam naf neviena letinja, kas izpaliidzeetu tautietim? Vai tieshaam jums gruuti noskruuveet no sava autinja ripuli un uzdaavinaat man? Laikam pasham buus jaaiet kaadam noskruuveet JOX

Situaacija vispaabaa stulba. garazjaa meetaajas 3 sasisti diski, 4 sasistas gumijas uz R16, ir arii viens R15 teeraudnieks ar sagrieztu gumiju virsuu. Laikam jau tas lietais viens buus jasalabo, bet kur? Diskam ir ielociita mala + komplektaa aizgaajusi plaisa. Gudriishi gan saka ka disks ir labojams, bet kur?

jāprasa pa kurieni tu braukā,sasistas riepas sajāti diski

LV celji. Un ir ne tikai sasistas riepas, arii ritoshajai neklaajas viegli. Turklaat pamanos diezgan biezji kaadu skruuvi ieraut, bet tas viss labojams.

Nevajag braukt ar R16 un sūdzēties, ka nabags esi Es kaut kā pieturos pie ražotāja izmēriem un nesūdzos Tādas lietas kā pārsistas riepas arī nepazīstu

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Peksiic rakstīja:

gastello rakstīja:

Peksiic rakstīja: nee, nu shitais ir viens Aldis (lasiit sviests).

Vai tieshaam naf neviena letinja, kas izpaliidzeetu tautietim? Vai tieshaam jums gruuti noskruuveet no sava autinja ripuli un uzdaavinaat man? Laikam pasham buus jaaiet kaadam noskruuveet JOX

Situaacija vispaabaa stulba. garazjaa meetaajas 3 sasisti diski, 4 sasistas gumijas uz R16, ir arii viens R15 teeraudnieks ar sagrieztu gumiju virsuu. Laikam jau tas lietais viens buus jasalabo, bet kur? Diskam ir ielociita mala + komplektaa aizgaajusi plaisa. Gudriishi gan saka ka disks ir labojams, bet kur?

jāprasa pa kurieni tu braukā,sasistas riepas sajāti diski

LV celji. Un ir ne tikai sasistas riepas, arii ritoshajai neklaajas viegli. Turklaat pamanos diezgan biezji kaadu skruuvi ieraut, bet tas viss labojams.

Nevajag braukt ar R16 un sūdzēties, ka nabags esi Es kaut kā pieturos pie ražotāja izmēriem un nesūdzos Tādas lietas kā pārsistas riepas arī nepazīstu

LOHS???? Ražotājs jau noteicis 16', vismaz man!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti