Nav \"pazudis\" Golf III?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003

Sveetdien pirms Seemes netaalu no pagrieziena uz Raudu, mezha malaa pamests zils 3. golfs ar numuru GM-8293. Spriezhot peec apburziitaa saana, norautaa prieksheejaa bampera un izblieztaa saana loga, ir pamats domaat, ka saimnieks diez vai seenjoja kkur tuvumaa.

 
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt vajadzēja piezvanīt policijai? Viņi nokonstatētu vai auto nav meklēšanā ....

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Varbūt vajadzēja piezvanīt policijai? Viņi nokonstatētu vai auto nav meklēšanā ....

Bij man taada doma, bet atceroties paaris iepriksheejaas pieredzes ar kantoriem- policiju/municiPaaljiem, paardomaaju, negribeejaas sachakareet atlikusho briivdienas dalju. Buutu kkas no seerijas:

-"..staav pamesta mashiina.."

-"..kaa juus sauc kaads juusu nummurs (dooh) un kur juus dziivojat.."

-"..palieciet uz vietas, peec 3.5 stundaam buusim klaat.."

..

-"..ko juus te mezhmalaa to golfu izdemoleejaat.."

-".. es neizdemoleeju es tikai ieraudziiju.."

-".. ja jaa... tikai nevajag, ko ta juus te sveetdienas dienaa mezha malaa darat? Buus jums jaabrauc liidzi paskaidrojuminju rakstiit.."

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt vajadzēja piezvanīt policijai? Viņi nokonstatētu vai auto nav meklēšanā ....

Bij man taada doma, bet atceroties paaris iepriksheejaas pieredzes ar kantoriem- policiju/municiPaaljiem, paardomaaju, negribeejaas sachakareet atlikusho briivdienas dalju. Buutu kkas no seerijas:

-"..staav pamesta mashiina.."

-"..kaa juus sauc kaads juusu nummurs (dooh) un kur juus dziivojat.."

-"..palieciet uz vietas, peec 3.5 stundaam buusim klaat.."

..

-"..ko juus te mezhmalaa to golfu izdemoleejaat.."

-".. es neizdemoleeju es tikai ieraudziiju.."

-".. ja jaa... tikai nevajag, ko ta juus te sveetdienas dienaa mezha malaa darat? Buus jums jaabrauc liidzi paskaidrojuminju rakstiit.."

Vot, vot - šis ir zināms scenārijs...

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Arsmens rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt vajadzēja piezvanīt policijai? Viņi nokonstatētu vai auto nav meklēšanā ....

Bij man taada doma, bet atceroties paaris iepriksheejaas pieredzes ar kantoriem- policiju/municiPaaljiem, paardomaaju, negribeejaas sachakareet atlikusho briivdienas dalju. Buutu kkas no seerijas:

-"..staav pamesta mashiina.."

-"..kaa juus sauc kaads juusu nummurs (dooh) un kur juus dziivojat.."

-"..palieciet uz vietas, peec 3.5 stundaam buusim klaat.."

..

-"..ko juus te mezhmalaa to golfu izdemoleejaat.."

-".. es neizdemoleeju es tikai ieraudziiju.."

-".. ja jaa... tikai nevajag, ko ta juus te sveetdienas dienaa mezha malaa darat? Buus jums jaabrauc liidzi paskaidrojuminju rakstiit.."

Vot, vot - šis ir zināms scenārijs...

Un tad pie reizes piešuj klāt arī visus pārējos noziegumus kas minētajā rajonā izdarīti ....tā teikt plāna izpildei

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt vajadzēja piezvanīt policijai? Viņi nokonstatētu vai auto nav meklēšanā ....

Bij man taada doma, bet atceroties paaris iepriksheejaas pieredzes ar kantoriem- policiju/municiPaaljiem, paardomaaju, negribeejaas sachakareet atlikusho briivdienas dalju. Buutu kkas no seerijas:

-"..staav pamesta mashiina.."

-"..kaa juus sauc kaads juusu nummurs (dooh) un kur juus dziivojat.."

-"..palieciet uz vietas, peec 3.5 stundaam buusim klaat.."

..

-"..ko juus te mezhmalaa to golfu izdemoleejaat.."

-".. es neizdemoleeju es tikai ieraudziiju.."

-".. ja jaa... tikai nevajag, ko ta juus te sveetdienas dienaa mezha malaa darat? Buus jums jaabrauc liidzi paskaidrojuminju rakstiit.."

Tad vajag darīt sekojoši, nolīst malā, izņemt sim karti tad 112 un zvana Andris Sķēle nr. tāds un tāds un lieta tāda un nepaies ne ilgs laiks, kad būs jau klāt, cits jautājums vai viņi pareizi novērtēs zvanītāju par to ko viņš ir izdarījis, precīzāk, ko nav darījis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:... izņemt sim karti ...

ēzelis...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja:... izņemt sim karti ...

ēzelis...

muļķis.

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Yetti rakstīja:

orion rakstīja:... izņemt sim karti ...

ēzelis...

muļķis.

NJā IMEI ta paliek!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Pēc tam pēc I-mei ātri tevi izčekos! Bet par pārējo, jā ir tā problēma mentenē!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Šādiem zvaniem vajag Zelta zivi.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Es domaju, ka Zivs nepalīdzēs. Runa jau ir par IMEIu, kas ir pieejams arī gadījuma ar ZZ.

Tad jau drīzāk jāvadā līdzi telefons no lombarda sitādiem gadījumiem, ko pēc tam var izsviest miskastē...

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Es domaju, ka Zivs nepalīdzēs. Runa jau ir par IMEIu, kas ir pieejams arī gadījuma ar ZZ.

Tad jau drīzāk jāvadā līdzi telefons no lombarda sitādiem gadījumiem, ko pēc tam var izsviest miskastē...

tieši tā, un vēl lombardu bez kamerām!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Es domaju, ka Zivs nepalīdzēs. Runa jau ir par IMEIu, kas ir pieejams arī gadījuma ar ZZ.

Tad jau drīzāk jāvadā līdzi telefons no lombarda sitādiem gadījumiem, ko pēc tam var izsviest miskastē...

Pričom miskastē? Lai stāv bardakā mūžīgais mobis bez sim + lādētājs, jāzvana - ierubām un pajāt Tagad jau vēl piedevām, nomainot savam mobim IMEI, paliec par noziedznieku

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Nu, skatos, visi te kriminālie profiņi - IMEI, ZZ utt. Runa tač bija par pamestu golpu, nevis svaigiem masu kapiem...Mentiem nav citu ko darīt, kā noskaidrot zvanītāja identitāti.....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Yetti rakstīja:

orion rakstīja:... izņemt sim karti ...

ēzelis...

muļķis.

pamatojums par ēzeli...

iesakot izņemt sim karti, lai būtu neatpazīstams, ir tas pats, kas mēģināt zvanīt neizņemot karti palienot zem segas vai no gultapakšas, esot pārliecībā, ka esi noslēpies...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja:

Yetti rakstīja:

orion rakstīja:... izņemt sim karti ...

ēzelis...

muļķis.

pamatojums par ēzeli...

iesakot izņemt sim karti, lai būtu neatpazīstams, ir tas pats, kas mēģināt zvanīt neizņemot karti palienot zem segas vai no gultapakšas, esot pārliecībā, ka esi noslēpies...

Tagad tiešām gribās lamāties.

Neesmu ieteicis sim karti, lai iegūtu anonimitāti!!!

Viennozīmīgi ir redzams kāda sim bijusi utt. IMEI paliek, bet nav par to runa!!!

Vienkārši zvanot bez sim kartes, brīvā formā iespējams pateikt numuru un sākotnēji, bez dziļāka procesa virzības IMEI UN VISS CITS NEUZRĀDĀS!!! Turklāt ir runa tikai par šo situāciju, šajā gadījumā tas ir tieši kas ir vajadzīgs, ja gribēs kāds zvanīt par kādu futbola bumbu stacijas laukumā tad veids būs cits.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Njā, lai mūsu valstī paziņotu par pamestu auto nepieciešmas Dž Bonda iemaņas. Diez kas nav...

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja: Njā, lai mūsu valstī paziņotu par pamestu auto nepieciešmas Dž Bonda iemaņas. Diez kas nav...

Lai daudz, ko izdarītu! Dažreiz vajag Makgaivera! Tāda dzīve!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var jau nobildēt un faksu aizsūtīt

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

James Bond

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti