Mazcenas auto.

curmis Reģ.: 29.03.2004

Vai kāds nepiedāvā savu veco mīļo golf2, kurš visu laiku ir uzturēts ļoti labā stāvoklī, taču ar jaunas mīlas parādīšanos tiek pamests novārtā? Meklēju mazcenas auto, golfriņu vai ko nebūt līdzīgu. Atrodos madonā. gaariks@inbox.lv

 
1 2 3
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

pļē, man liekas, ka tu pats i jocīgs- 2golpu salīdzināt ar E46/E39, nu tur vaig daudz izdzert

es nesaliidzinu tur neko. vienkarshi tu saki ka 2 golfs ar automaaatu ir baigi labs vaagjis. nu nav tur nekaa laba. tie vecie automaati konkreeti suu.kaa dibenu. vairak es neko neteikshu. ja tev liekas ka raustishanaas 3 aatrumos un zagjeshana ar nepiemerotiem apgriezieniem ir forshi tad ok. man liekas ka pirkt 2 golfu ar automatisko karbu ir pats stulbakais ko homo sapiens budams skaidraa varetu izdomaat

mans otrais golps ir daudz vairak vērts par tavu sinchro passātu...:0

Vot un tagad pastāsti tautai par homo sapienu

jaa un tavs otrais golfs ir arii skaistaaks, aatraaks un seksiigaaks. ciinies malaci, gan jau tev izdosies!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

redz.. laikam jau te taa vecumu starpiiba paraadaas... kaa reiz otraadi- ljoti daudziem motoriem nelokaas... un neiet runa par saliidzinoshi svaigiem

maz esi njeemies ar folkshiem...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

upzdu ...pshol sliipi...

shiiri- zilus pautus tev...ja veel i palikushi... i prieciigus PN sveetkus

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ar labu nakti Šīri, nav mans golps ne atrs, ne seksīgs, bet nagožnijs gan... labi, atā, mans iet cučet.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: redz.. laikam jau te taa vecumu starpiiba paraadaas... kaa reiz otraadi- ljoti daudziem motoriem nelokaas... un neiet runa par saliidzinoshi svaigiem

maz esi njeemies ar folkshiem...

klausies jefinj. panjem DC++ novelc tadu programmu autodata. tad tev nebus jateelo gudrs pamulkjis kursh striidas par visparzinaamaam lietaam par to ka vw motoriem nelokas varsti tu man te vari nestastiit. un netaisi sevi pa mulkji publiski, citadi zirgi latgalee pa tevi arii saaks smieties, ne tikai iauto lietotaaji

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

2 golfam 1.6 motoram plīsa siksna. Nomainīja siksnu (servisā gan, ne uz ielas) un braucu tālāk. Vārsti vietā.

Plīsa gan tukšgaitā strādājot, nevis zem slodzes bet pēc manas saprašanas tas neko nemaina.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man ir plīsusi siksna 1.3 kadetam (apaļajam) - vārsti nesalocījās, tāpat siksna ir trūkusi sierai 1.6, salocīja tieši vienu vārstu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shiiri- iebaaz autodatu ar visu dc tirzaa...

honda accord- peec taas pashas autodatas ...vaarsti locaas... a dabaa-uj un ja veel tas buutu viens auto- znachit noveicaas... bet tieshi taads pats motors preluudei... a nekas nesalociijaas...

teoreetikjis va zinies...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es teiksim E46 vai E39 labaak njemu ar automaatu, jo braukshana ir daudz patikamaka. a tos visus vecos meeslus mierigi var noraut klozetee.

tu nu njemtu, papinjsh tev panjems, hahaha "es njemtu"

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

1.8 bendziniekam varsti neliecas tu dunduk

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

4 cilindru,8vaarstu VW grupai nelokas. iznjeemums ir 2.0 4 cilindru-50/50.

shiiri te esi auzaas sabraucis. bet tu jau savas kjuudas neatziisti,tik smirdiigi dirs.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

Pirms n-tiem gadiem šāda apkope ir veikta uz Kalnciema ielas Mk2 1.3 bezmotoram, prasīja gan tas ap 1.5 st., jo siksna nebija līdzi un nācās vēl iegādāties to (~4Ls), bet no instrumentiem tur laikam pietika ar 10 atslēdziņu

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

Volvo 740 2.3 benziinmotors. Draugam pliisa, aizvedu lietotu, uzlika un braukaa......

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

labi es jau neieshu striideeties ar iauto "mehaanikjiem". laikam jau razhotaajs ir mulkjis izdodot nepareizus remonta manuaaljus

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

shearer rakstīja: es teiksim E46 vai E39 labaak njemu ar automaatu, jo braukshana ir daudz patikamaka. a tos visus vecos meeslus mierigi var noraut klozetee.

tu nu njemtu, papinjsh tev panjems, hahaha "es njemtu"

laikam tavs papinsh ir nodzeeries bomzis ka visu laiku par papinjiem ar labu sirdi cepies. hahaha abols no abeles jau talu nekriit ja kas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: labi es jau neieshu striideeties ar iauto "mehaanikjiem". laikam jau razhotaajs ir mulkjis izdodot nepareizus remonta manuaaljus

pareizi... aizej labaak palaizi pakaljas glamuuriigajiem degunmaakonjiem

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: labi es jau neieshu striideeties ar iauto "mehaanikjiem". laikam jau razhotaajs ir mulkjis izdodot nepareizus remonta manuaaljus

AutoData vnk JEBKURAM auto - neatkariigi, loka vai ne, liek paarbaudiit kompresiju, kaa iespeejamo ceeloni minot bojaatus vaarstus

Nedomaaju, ka aiz galda seezot un saliekot katalogu, kaads tur iipashi iedziljinaas tehniskajaas niansees

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Speciaali Siirim.... Auto, kuram TOCH neloka, bet - kas rakstiits AutoDataa? foto.inbox.lv/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

shearer rakstīja: es teiksim E46 vai E39 labaak njemu ar automaatu, jo braukshana ir daudz patikamaka. a tos visus vecos meeslus mierigi var noraut klozetee.

tu nu njemtu, papinjsh tev panjems, hahaha "es njemtu"

laikam tavs papinsh ir nodzeeries bomzis ka visu laiku par papinjiem ar labu sirdi cepies. hahaha abols no abeles jau talu nekriit ja kas

wnk tevi zinu dunduk

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shearer (19.12.2002 11:22) :

2nafs:

jaa nu mani arii auto nav pieviilis, gadaa nobraucu vismaz kaadus 15tk km. vienreiz gan bija jaashlepee beigaas izraadiijaas, ka svechvads nokritis

VARBUUT KAADAM IR SHITAADS AUTO, ES LABPRAAT NOPIRKTU PAR LEETU NAUDU REZERVES DALJAAM, VAI ARII NOPIRKTU AATRUMKAARBU...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

Vēl var Opel Kadett E ar 1.3 motoru. Savulaik iemanījos to izdarīt pusstundas laikā Un siksna maksāja vēl lētāk ~Ls5

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Speciaali Siirim.... Auto, kuram TOCH neloka, bet - kas rakstiits AutoDataa? foto.inbox.lv/...

Varu apstiprināt - šitam toč nelocās. Kādas 5 reizes uz ceļa nācās mainīt. Kaut kāda šaize tam motoram bija- plīsa neprognozējami.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Arnijs rakstīja: Speciaali Siirim.... Auto, kuram TOCH neloka, bet - kas rakstiits AutoDataa? foto.inbox.lv/...

Varu apstiprināt - šitam toč nelocās. Kādas 5 reizes uz ceļa nācās mainīt. Kaut kāda šaize tam motoram bija- plīsa neprognozējami.

Droshvien savulaik bija mainiita vai nu galva , vai arii uzlikts lietots uudenssuuknis! Nepaseeja vairs zobrati no viena komplekta....

Kadetam zobsiksnas mainjas rekords man bij 12 minuutes! Vinjam vareeja z- siksnu "ieveert" , nenoskruuveejot skriemeli Pat uudenssuukni nelaidaam valjaa. Uz sadalenes vnk "uzgriezaam" ieliekot aatrumaa un pastumjot

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

golpam mk1 ar daudz vairaak nebij jaadara... a par metkaam- kaa ta savaadaak neies tak mekleet zvaigzni ko uz klokjenes likt un griezt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: redz.. laikam jau te taa vecumu starpiiba paraadaas... kaa reiz otraadi- ljoti daudziem motoriem nelokaas... un neiet runa par saliidzinoshi svaigiem

maz esi njeemies ar folkshiem...

klausies jefinj. panjem DC++ novelc tadu programmu autodata. tad tev nebus jateelo gudrs pamulkjis kursh striidas par visparzinaamaam lietaam par to ka vw motoriem nelokas varsti tu man te vari nestastiit. un netaisi sevi pa mulkji publiski, citadi zirgi latgalee pa tevi arii saaks smieties, ne tikai iauto lietotaaji

1,1 1,3 1,8 dohc un dizeļiem lokas parejiem ne.Tas par otro golfu.Un manuaļos visur raksta ka visiem pie zobenes trukšanas ir damage kaut gan ta nav

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti