Mazcenas auto.

curmis Reģ.: 29.03.2004

Vai kāds nepiedāvā savu veco mīļo golf2, kurš visu laiku ir uzturēts ļoti labā stāvoklī, taču ar jaunas mīlas parādīšanos tiek pamests novārtā? Meklēju mazcenas auto, golfriņu vai ko nebūt līdzīgu. Atrodos madonā. gaariks@inbox.lv

 
1 2 3
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Var redzet ka širis motoru izjaukta veida ir redzejis tikai manualiPoņas nekadas džekam

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Te ir tabula ar motoriem un interferences motori ir apzīmēti ar zvaigzni *. www.ourautoshop.com/...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Archijam:

man asconai 1.8 8varstu dzinejam saliecaas vaarsti un bonusaa veel rokeris paarluuza. visos servisos dievojaas ka tiem auto tak vaarsti nelokaas kaa tad!

paskaties arii kas rakstits pie vw 1.8 autodataa!

ir stulbi teikt ka nelokaas tie vaarsti, ja vini lokaas. zinu vismaz 2 gadiijumus!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

shearer rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

shearer rakstīja: es teiksim E46 vai E39 labaak njemu ar automaatu, jo braukshana ir daudz patikamaka. a tos visus vecos meeslus mierigi var noraut klozetee.

tu nu njemtu, papinjsh tev panjems, hahaha "es njemtu"

laikam tavs papinsh ir nodzeeries bomzis ka visu laiku par papinjiem ar labu sirdi cepies. hahaha abols no abeles jau talu nekriit ja kas

wnk tevi zinu dunduk

nu tas priecee. labi ka es tevi nezinu, ja zinatu, atbrauktu ciemos un iedotu shtangaa.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Aizbetonējiet kāds tam ākstam muti vienreiz

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Aizbetonējiet kāds tam ākstam muti vienreiz

atnaac aizbetonee pats labaak.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Aizbetonējiet kāds tam ākstam muti vienreiz

atnaac aizbetonee pats labaak.

shitas var

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tādu var nomierināt tikai betona zābaki un no vantinieka daugavā

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ciinieties malachi!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

mazajam changalim liela duusha

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Šīrim piemērotākā mašīna- ascona.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Šīrim piemērotākā mašīna- ascona.

-- shtangaa deveejs var sadusmoties uzmanies

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: mazajam changalim liela duusha

tas changals jau esi tu chirkainaais aakst

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: mazajam changalim liela duusha

Nekas, gan jau kādreiz izaugsi liels, un puikas ņems savā pulkā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Speciaali Siirim.... Auto, kuram TOCH neloka, bet - kas rakstiits AutoDataa? foto.inbox.lv/...

A kas tad jamiem tur jāraksta? Iedomājies, iespējamība viens no citrona, ka kaut kas notiek, bet tur uzrakstīts, ka bojājums noteikti nav iespējams un cilvēks nepārbaudīs, bet būs bojājums - pēc tam mošk iesūdzēs tiesā

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

tadsjautues rakstīja: mazajam changalim liela duusha

tas changals jau esi tu chirkainaais aakst

nu mati garaaki par pus cm nav bijush kur tie gadi, no kaadas sestaas klases

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu šīri, es tev par mk2 golfmašīnas tomāta darbību piekrist nevaru Braucot ar tādu besīja tikai tas, ka tas ir tomāts, tas arī viss

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Vecajiem opeļiem - askonām, kadetiem 1,6 benzīnniekiem vārsti nesaskrienās ar virzuļiem. Dīzeļiem tāda iespēja manuprāt vispār nepastāv.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: labi es jau neieshu striideeties ar iauto "mehaanikjiem". laikam jau razhotaajs ir mulkjis izdodot nepareizus remonta manuaaljus

visi ražotāji drošs paliek nedrošs tomēr raksta visu ar n-kārtīgu rezervi.

Neviens ražotājs manuālī taču nerakstīs ka var braukāt ar tukšu radiaotru un bačoku, bet kā pierāda prakse tad var. Man tosola bačoks vienmēr ir tukšs un radiatorā var vienmeº ieliet 1l tosola, kurš operatīvi pēc tam pa caurumiem iztek laukā. Teorētiski dzinējam būtu jākarst, bet.... praksē braukā kā gribi, nekarst , bet ir normālās temp robežās. (Mazda 626)

Piem. vienam paziņam radinieks atdeva nevajadzīgu Volvo 740. Tas aizbrauca mājās pāris visam novadam (130km), tad apskatīja eļļas līmeni, uz šcupa eļlas vispār nebija, un dzinējā bija jāielēj vairāk par 3l eļļas. Vēl tagad ar to auto braukā (Volvo 740,1983g. 2.3benzīnnieks)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Normāls mazdulis, neko teikt Un īpašnieks arī

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Normāls mazdulis, neko teikt Un īpašnieks arī

Kas vainas īpašniekam

Ipašnieks vienkārši ar galvu domā, tāpēc arī neredz jēgu likt iekšā 300Ls vērtā auto jaunu radiatoru pa 70Ls , ja arī esošais caurais spēj normāli izpildīt savu funkciju.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti