Ir arī kas labs

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Gribēju arī ko labu pateikt par CP.

Mans vadītāja stāžs ir 13 gadi, soda punktu nav, un CP, paņemtot mani uz ātrumu ( +22 km/h) divas reizes nedēļas laikā, izteica tikai brīdinājumu

Tagad braucu godīgi

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Gribēju arī ko labu pateikt par CP.

Mans vadītāja stāžs ir 13 gadi, soda punktu nav, un CP, paņemtot mani uz ātrumu ( +22 km/h) divas reizes nedēļas laikā, izteica tikai brīdinājumu

Tagad braucu godīgi

daudz godīgāk tu būtu braucis ja samaksātu 40 ls

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Gribēju arī ko labu pateikt par CP.

Mans vadītāja stāžs ir 13 gadi, soda punktu nav, un CP, paņemtot mani uz ātrumu ( +22 km/h) divas reizes nedēļas laikā, izteica tikai brīdinājumu

Tagad braucu godīgi

daudz godīgāk tu būtu braucis ja samaksātu 40 ls

Jā, bet tad man nebūtu ne Ls 40 ne arī ko pateikt par CP labajiem darbiem

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Brīdinājums iedarbojas daudz labāk nekā sods.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Brīdinājums iedarbojas daudz labāk nekā sods.

Pirmās 3 reizes, pēc tam sāc pierast un sodu uztver personīgi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Brīdinājums iedarbojas daudz labāk nekā sods.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Bailes no soda jau var rasties arī pēc brīdinājuma saņemšanas.

Kādreiz vispār nelietoju siksnas, tad sāka kontrolēt to lietošanu un dabūju brīdinājumu. Sāku pie tās lietas piedomāt un sāku lietot siksnu. Tad vienreiz atrāvos sodu par tām pašām siksnām, lai arī braucu tikai pārsimts metrus no pagalma līdz stāvvietai un kādu laiku pat visīsākajos braucienos liku siksnu. Tagad tas jau mazliet piemirsies

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Pastāv robeža,kad bailes no ātruma sāk dominēt pār bailēm no soda...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Tas tev,varbūt. Ja policists parunā ar vadītāju pie ne sevišķi liela pārkāpumu,nebūtiska satiksmes drošībai, vadītājam labs prāts un tikpat padomā par to,ka nevajag pārkāpt.

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Mans vadītāja stāžs ir 6 gadi, šobrīd ir 6 soda punkti (nesen bija 11), braucu kā maniaks, un CP mani paņemot uz 22-23 izteica brīdinājumu.

Ir, ir arī kas labs policijā.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kamazs rakstīja: Mans vadītāja stāžs ir 6 gadi, šobrīd ir 6 soda punkti (nesen bija 11), braucu kā maniaks, un CP mani paņemot uz 22-23 izteica brīdinājumu.

Ir, ir arī kas labs policijā.

Īstenībā ir dzirdēts, ka CP ir dots rīkojums tagad spiest uz pozitīvām jūtām, nesodīt kur to saprāta robežās var nedarīt etc, un tad nu šie tagad pat protokolus ar brīdinājumiem raxta ārā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Pirmais rakstīja: vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Pastāv robeža,kad bailes no ātruma sāk dominēt pār bailēm no soda...

sābs tik ātri neiet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: vienīgais, kas reāli darbojās ir BAILES NO SODA

Tas tev,varbūt. Ja policists parunā ar vadītāju pie ne sevišķi liela pārkāpumu,nebūtiska satiksmes drošībai, vadītājam labs prāts un tikpat padomā par to,ka nevajag pārkāpt.

visiem tak pofig

reku viens atsaldēts bembists zina, ka ātrumu pārkāpjot ir jāmaksā sods.... a ko vi1ņš dara???? viņš nopērk krutāku radardetektoru

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, cp tagad darbojas ļoti labi, aptur par 65km/h un nepaiet ne minūte kā jau protokols gatavs. Ļoti nopietns pārkāpums.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Jā, cp tagad darbojas ļoti labi, aptur par 65km/h un nepaiet ne minūte kā jau protokols gatavs. Ļoti nopietns pārkāpums.

tu uzskati ka nav?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

orion rakstīja: Jā, cp tagad darbojas ļoti labi, aptur par 65km/h un nepaiet ne minūte kā jau protokols gatavs. Ļoti nopietns pārkāpums.

tu uzskati ka nav?

Protams,ka nav. Jāskatās gan,kur. Ja pie skolas, tad ir nopietns. Ja uz lidostas viadukta,tad nu galīgi nav.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Slinkais rakstīja:

orion rakstīja: Jā, cp tagad darbojas ļoti labi, aptur par 65km/h un nepaiet ne minūte kā jau protokols gatavs. Ļoti nopietns pārkāpums.

tu uzskati ka nav?

Protams,ka nav. Jāskatās gan,kur. Ja pie skolas, tad ir nopietns. Ja uz lidostas viadukta,tad nu galīgi nav.

Uzskatu, ka nav.

Protams, jāskatās kādos apstākļos tas notiek un kādā situācijā.

Šajā gadījumā tas bija Mūkusalas ielā, uz pilnīgi tukša ceļa, ļoti labos laika apstākļos.

Par kādu labo darbību var runāt?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

man uz liepājas ceļa gadījās ~+40 un tehpases lai nebija līdz; šie būtībā neko, pakratīja pirkstu un teica, lai lidojot zemāk. pat nepārbaudīja tos papīrus kompī.

paklausīju

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti