Pavasara varenpiedāvājums!

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
 
1 2
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Mashiic rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Mashiic rakstīja: savukārt, ja pūķotāji grib diezgan profīgas bildes, tad var padot man ziņu tad kad Vidzemes jūrmalā ir kāds ekšen paredzēts.

samaksu neprasīšu, jo man vajag patrenēties uz lidojošiem objektiem pieredze jau ir.

ar ko bildee ? kaadi stikli klaastaa ?

Canon 40D un stikli 300mm F2.8, 400m F2.8 un gaidāms 500mm F4.0. Tā kā komplektācija jau manuprāt rullē nejēgā. Vajag tikai momentus ķert.

a tie ir FIX stikli ? pljeeee... a jebkuraa gadiiumaa tieshaam labi

eLjkas protams ? droshi vien ne-eLjkas taadi nemaz nemeedz buut

es gan pagaidaam no garaa gala iztieku ar 70-300 is usm, saulainaa laikaa - tutto perfetto ! Vot ekstreemaakos apstaakljos gan prasaas gaishaaku un plataaku to stiklu....

protams, ka L un fix un vēl balti ar sarkano strīpiņu

70-300 ir forša cenas/kvalitātes attiecība. pie 300mm ir mīkstāka asums.

vispār jau tie 2.8 nav galvenais. augstākās klases stikliem ir labāka izšķirtspēja, kontrasts un krāsas. pie 2.8 ir diezgan šaurs asuma dziļums tādēļ to labāk izmatot, ja galīgi nav citi varianti.

nu respect, ar shaadiem stikliem arsenaalaa var knipseet jebkuru action... vai tas buutu kite, vai rally, vai kalnu sleeposhana... bet bez sponsora shaads arsenaals nav paceljams pa to 3 stiklu naudu labaak sievai jaunu mazauto nopirkt, ja vien foto nav domaats naudas pelniishanai

a par 70-300 piekriitu - labs, un liidz 200mm vispaar neko no L neatshkiras, peec 200 jau saak mazliet pievilt, neskatoties uz visu IS... zato kaa portretnieks ir ljoti labs

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti