2,0 16v DTI dzinēja sūknis

wiiruss Reģ.: 10.01.2007

Nu ta beidzot notika tas par ko visi runā - noklājās sūknis... ! a kas īsti viņiem tur mēdz nobirt?

 
1 2 3
wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

MSH... Tu runā par šroti Liepājā, aaaafloted ielā??? tātad Tu runā par mani.... )) es tur sapabiju un mana epopeja veel nav galā...! iekš tās elektronikas kautkas tika itkā pārlodēts ( kas - nezinu, jo cik saprotu tā rūpala tiek turēta stingrā noslēpumā. vienkārši visiem plīst, bet vietā likt nav ko, tapēc maksā 300-400 EUR un varēsi braukt atkal, ja nē, jauns sūknis var dubultot Opel vērtību tavās acīs...) tad nu gaidam rītdienu , kad tiks likts viss kopā - varbūt pat iedarbināt varēs...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaut ko nisaprotu- Tu par remonta iespèjàm intereséjies? kàds cenniks BAP bùtu uz apmainju?Pirksi nezinàmu sù par 400 eur?kas to sùkni ir razhojis?

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

neee, sūkni nemainu - tā pati vecā elektronika esot pārlodēta...

cenas ir dažādas gan par remontu, gan par apmaiņu, gan par lietotiem sūkņiem = no 200 - 700 ls... un pat vairāk.

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

wiiruss rakstīja: nu neee... baaka tīra, filtri regulāri tiek mainīti un netankojos tankā, taka redzu ko leju. bet nobeidzās pēkšņi - ne staigāja apgriezieni, ne problēmas ar pielaišanu

Man šķiet, ka problēma ir apgalvojumā: "taka redzu ko leju". Kannās mēdz būt netīrumi, nosēdumi, ūdens kondensāts, kas nudien nav vitamīni sūknim.

pastāv jau arī iespēja nostādināt degvielu un nevis liet ar kannu, bet tecināt ar šļauku - lai šļaukas gals nav kannas dibenaa. to cik tīras ir kannas jau nu es domāju, ka daudzmaz katrs zin un redz?!? nu a gruzīšus - caur sievas zeķi... )

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

huju... mēnesi pabraucu un atkal nosprāga! viss - jāsataisa un jāsit gaisā un vairs nekādu Opeļu....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Kaut ko nisaprotu- Tu par remonta iespèjàm intereséjies? kàds cenniks BAP bùtu uz apmainju?Pirksi nezinàmu sù par 400 eur?kas to sùkni ir razhojis?

a ko es teicu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

wiiruss rakstīja: huju... mēnesi pabraucu un atkal nosprāga! viss - jāsataisa un jāsit gaisā un vairs nekādu Opeļu....

un tagad Tu gribi weel A2 , nu ljoti drosmiigs

P.S. opels ir suuc 'by default' - personiska un chomu pieredze .

Par A2 neko objektiivi nevaru teikt , tjipo 'knjigu njechital , no znaju' no malas vinjsh shkjiet paarmudriic zjuzjiks, kuru apkopt speej tik 'kvalificeeti' audiii iznzjeneeeri par attieciigiem $$$$$

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Saucas "prieki turpinās"...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja sūknis maksā pusi no opel vērtības, tad kura detaļa sastāda atlikušo vērtību?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nē,nu to jau mēs noskaidrojām,ka vislabākais auto ir Audi 80 1,6i 1986.gada un pieder msh,visi jaunākie un modernākie auto ir mēsli. Ja tas vēl ir dīzeis,tad vispār nekam neder.

Ak tad reko es biju palaidis garām sarunās ar viņu

SPS par info, turpmāk ņemšu vērā!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nē,nu to jau mēs noskaidrojām,ka vislabākais auto ir Audi 80 1,6i 1986.gada un pieder msh,visi jaunākie un modernākie auto ir mēsli. Ja tas vēl ir dīzeis,tad vispār nekam neder.

Ak tad reko es biju palaidis garām sarunās ar viņu

SPS par info, turpmāk ņemšu vērā!

Maza piebilde - motora tilpums neatbilst realitātei

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un pārējais teksts pa pusei arī...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

ko tu piipee?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

ko tu piipee?

Ej ka.kāt šīri. Starp citu atjaunots sūknis Vācijā ar visām garantijām maksā 500 eur.

Atkārtošu vēlreiz tiem kas nesaprata - astra rullē

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti