2,0 16v DTI dzinēja sūknis

wiiruss Reģ.: 10.01.2007

Nu ta beidzot notika tas par ko visi runā - noklājās sūknis... ! a kas īsti viņiem tur mēdz nobirt?

 
1 2 3
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja sūknis maksā pusi no opel vērtības, tad kura detaļa sastāda atlikušo vērtību?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

Mašīna nesalaužama, bet sūkņi sprāgst kā sēnes un maksā naudu

Šito es tiešām nesaprotu - napig ķīseļjopeļi maksā dārgāk par benzīnniekiem - petļuru liet nevar, savādāk sūknis atdod galus, bet savādāk tolks nav - tie mazķīseļi tak šujmašīnas vien ir un ķīselis maksā tik, cik tas maksā

Audi 80 šitāds opels noskrien vēsā mierā.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

Mašīna nesalaužama, bet sūkņi sprāgst kā sēnes un maksā naudu

Šito es tiešām nesaprotu - napig ķīseļjopeļi maksā dārgāk par benzīnniekiem - petļuru liet nevar, savādāk sūknis atdod galus, bet savādāk tolks nav - tie mazķīseļi tak šujmašīnas vien ir un ķīselis maksā tik, cik tas maksā

Ne jau katru gadu tas sūknis jāmaina, nu varbūt 2 reizes visā auto mūžā. Un gan jau, ka kādas prasmīgas rokas var arī saremontēt.

Rēķinam ka uz virsbūvi garantija ir 12 gadu, dīzelis mierīgi iet 300 + kkm bez remonta, piekare ir vienkārša = auto maļina Plus vēl ja dabū normālā aprīkojumā ar klimatu, automātu un radio uz stūres

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tā 12 gadu virsbūves garantija ir pie nosacījuma ka auto stāv apsildāmajā garažā visus 12 gadus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un vienaklga tas buus tikai mazs, grabošs, ruuseejošs opelis..

suuknji arii taa ap 300 vareetu taisiities uz beigaam....taa ka skaties ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

Mašīna nesalaužama, bet sūkņi sprāgst kā sēnes un maksā naudu

Šito es tiešām nesaprotu - napig ķīseļjopeļi maksā dārgāk par benzīnniekiem - petļuru liet nevar, savādāk sūknis atdod galus, bet savādāk tolks nav - tie mazķīseļi tak šujmašīnas vien ir un ķīselis maksā tik, cik tas maksā

Audi 80 šitāds opels noskrien vēsā mierā.

Arī B4 Competition?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Nortel rakstīja:

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja: Sūknis ja nomirst, tad nomirst pēkšņi. Nekādu iepriekšēju pazīmju tur nav.

Neķer kreņķi, ebay tāds sūknis maksā drusku virs 900 eur. Nav tik dārgi.

Astrā ir vērts drusku investēt, jo šī mašīna ir nesalaužama

Mašīna nesalaužama, bet sūkņi sprāgst kā sēnes un maksā naudu

Šito es tiešām nesaprotu - napig ķīseļjopeļi maksā dārgāk par benzīnniekiem - petļuru liet nevar, savādāk sūknis atdod galus, bet savādāk tolks nav - tie mazķīseļi tak šujmašīnas vien ir un ķīselis maksā tik, cik tas maksā

Audi 80 šitāds opels noskrien vēsā mierā.

Arī B4 Competition?

kāpēc jāsalīdzina moderna mašīna ar kautkādu aizvēsturisku B4???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tā 12 gadu virsbūves garantija ir pie nosacījuma ka auto stāv apsildāmajā garažā visus 12 gadus.

Tas ir par sābu,neputrojies.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Arī B4 Competition?

Tev tāds nav,nesapņo.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un ļoti iespējams,ka noskrien ar to kompetišenu. Man abi ir bijuši,Opelim ir diezgan OK dinamika.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Un ļoti iespējams,ka noskrien ar to kompetišenu. Man abi ir bijuši,Opelim ir diezgan OK dinamika.

DTI dīzeli pa 200 eirikiem nočipojam, sanāk ap 130 zs un 350 Nm

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kompetišenam ir 140 zirgi , griezi nezinu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Arī B4 Competition?

Tev tāds nav,nesapņo.

Jā, un? Ja es būtu gribējis, tad es būtu priekš sava to ACE motoriņu nopircis un ielicis

ACE motoriņam ir 181 nm, žopeļķīselim noteikti vairāk - vismaz B4 1.9 TDI kaut kādi 200 nm bija.

Šodien šrotā aiz gara laika ilgi pļāpāju ar to veci, kas tur rukā, piepeši ienāk viens, meklē 2k ķīseļžopeļvētras sūkni... Akujeķ... Tas vecis teica - jams ir atradis vienā šrotā sūkni ar savādāku kodu, jams zina piemēru, kad cilvēks ielicis tādu sūkni un pie viena arī citu ECU un esot darbojies... Baigi normāli... Liekas, ka dievs [vai kaut kādi jeņķi] ir smagi nozvērējušies pret ķīseļžopelistiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh,glupš tu esi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: msh,glupš tu esi.

Vispirms paskaties spogulī, tad uz citiem skaties

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Audi 80 šitāds opels noskrien vēsā mierā.

tas dti 16V var noskriet burbuli? vienigais ja tu doma 1.6 karburator

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Es vienam kaimiņam pirms kāda laika prikola pēc solīju skrieties, kad mana šrota motoriņš darbosies uz pilnu atdevi, a tam kaimiņam ir kaut kāda B ķīseļžopeļvētra ar 16 vārstu klabekli, gan jau šitas pats motoriņš vien ir Cita lieta, ka ātrak par vasaru tā skriešanās nesanāks

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

wiiruss rakstīja: nu neee... baaka tīra, filtri regulāri tiek mainīti un netankojos tankā, taka redzu ko leju. bet nobeidzās pēkšņi - ne staigāja apgriezieni, ne problēmas ar pielaišanu

Man šķiet, ka problēma ir apgalvojumā: "taka redzu ko leju". Kannās mēdz būt netīrumi, nosēdumi, ūdens kondensāts, kas nudien nav vitamīni sūknim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Konkrētais žopelists, kas šrotā ieklīda, teica, ka jama sūknim taisni elektronika atņirgusies, nevis mehāniskā daļa. Žopelists neesmu, nezinu, vai visiem tiem sūkņiem elektronika atkožas [bet nebrīnītos - kā var mehānisms pēkšņi izbeigties? ], bet ja tiešām - tur arī kondensāts un netīrumi vainīgi?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nē,nu to jau mēs noskaidrojām,ka vislabākais auto ir Audi 80 1,6i 1986.gada un pieder msh,visi jaunākie un modernākie auto ir mēsli. Ja tas vēl ir dīzeis,tad vispār nekam neder.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Klasiska situācija. Tāpat bija ar Marčiku,kamēr desas mazgāja Lido kantorī,tikmēr baigi slavēja Audi kantaino kvatru,pārējie nekam nederot tagad vecā māte uz 21 gadu uzdāvinājusi viņam kaut ko jaunāku, tagad tas ir labs. Tāpat ar šito msh gudreli,leišu radu uzdāvinātais vecais Audi ir sasniegumu kalngals pašlaik

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Klasiska situācija. Tāpat bija ar Marčiku,kamēr desas mazgāja Lido kantorī,tikmēr baigi slavēja Audi kantaino kvatru,pārējie nekam nederot tagad vecā māte uz 21 gadu uzdāvinājusi viņam kaut ko jaunāku, tagad tas ir labs. Tāpat ar šito msh gudreli,leišu radu uzdāvinātais vecais Audi ir sasniegumu kalngals pašlaik

Nevar nepiekrist.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Klasiska situācija. Tāpat bija ar Marčiku,kamēr desas mazgāja Lido kantorī,tikmēr baigi slavēja Audi kantaino kvatru,pārējie nekam nederot tagad vecā māte uz 21 gadu uzdāvinājusi viņam kaut ko jaunāku, tagad tas ir labs. Tāpat ar šito msh gudreli,leišu radu uzdāvinātais vecais Audi ir sasniegumu kalngals pašlaik

Jā. Un tu atradi pie štrota vārtiem pamestu pontijaku ar ikarusa motoru un tagad uzskata ka tas ir vislabākais

P.S. Cik litri lētās ļergas jāizdzer, lai to tekstu samurgotu?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Es nekur neesmu teicis,ka pontiaks ir pats labākais auto un tehnikas sasniegums. Es ar to braucu,jo man patīk, nevis tāpēc,ka man kāds to uzdāvināja ;(

Tas viens. Otrs, es neapstrīdu tehnikas sasniegumus un nestāstu,ka aizvēsturisks pepelacs ir kruta

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Klasiska situācija. Tāpat bija ar Marčiku,kamēr desas mazgāja Lido kantorī,tikmēr baigi slavēja Audi kantaino kvatru,pārējie nekam nederot tagad vecā māte uz 21 gadu uzdāvinājusi viņam kaut ko jaunāku, tagad tas ir labs. Tāpat ar šito msh gudreli,leišu radu uzdāvinātais vecais Audi ir sasniegumu kalngals pašlaik

Pļe, ko tu domāji ar tiem leišu radiem

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti