SEAT ALTEA

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

2004gada SEAT ALTEA.Interese vai sis auto ir tuvs GOLFA radinieks,domats -tehniski?Ja vizuali piesaista un es to iegadajos ar kadam problemam naksies satikties?Ludzu bez liela sarkasma,nauda tomer paliela 'ap 7000ls.

 
1 2 3 4
druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Prieks,ka puirmais otro dienu ar labu garigo.Tagad par temu.Neesu pret vacu autorazotaju tehnologijam,vienkarsi vizuali gribas lai katrs otrais kas brauc preti nebutu tads pats ka mans.ss.lv neskatos,mekleju daudz maz zinamos placos,kas nav Riga,bet gan Kurzemes puse.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Jaunam auto maks par planu un lizingam nav vairs tie gadi.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Neesu pret vacu autorazotaju tehnologijam,vienkarsi vizuali gribas lai katrs otrais kas brauc preti nebutu tads pats ka mans

Un tev kraans kljuust iisaaks, ja ieraaugi taadu pashu autinju kaa tev Vot nesaprotu sho veelmi- buut atskiriigam ar savu pepelacu Tad iesaku nopikt VW Beatle churu dzeltenaa kraasaa un buus chiki briki

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Tad laikam esu slims un jamekle arsta palidziba,kaut gan es tur neko sliktu nesaskatu.Jauna vabole man nevisai.Vienam patik mate,otram meita,tresam kleita.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nee, aarsts nepaliidzees, ir arii neaarsteejamas kaites

Ir veel viena ideja- njem ROVER- tieshaam rets autinjsh

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Tad laikam esu slims un jamekle arsta palidziba,kaut gan es tur neko sliktu nesaskatu.Jauna vabole man nevisai.Vienam patik mate,otram meita,tresam kleita.

Tak ko Tu ņem pierē k-kādus lohus,kuri paši brauc ar "pelēkiem Getzzziem" ...Pats jau gadu stūrēju Leon ,tiesa gan pirktu jaunu LV...nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu...iepriekš ir bijušas daudz un dažādas mašīnas BMW,Mazda,VW utt...tā kā pieredze uz kopējā foona ir pietiekami liela...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: ta ko juus te cepaties... msh kaa viemneer IZCELJAAS!!! Ja nav AUDI vai BMW tad meesls... Tak neskaties, ja nepatiik!!! Tev jau neliek braukt...

Ir kam sjie auto patiik un vinji brauc, ir kam patiik RENAULT un tie (arii es) brauc... galvenais lai labi ripo un nav ieberziens!!!

Ja te kāds izceļas, tad tas es tu, durik Es teicu, ka 1.6 motoriņi ir šujmašīnas - kāds tur sakars ar marku?

P.S. Man bembjos patīk tikai motoriņi - bet tu man kaut kā jau sāc piešūt bembismu Kaut gan tas ir piebaldzēns - ko tur brīnīties

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: ta ko juus te cepaties... msh kaa viemneer IZCELJAAS!!! Ja nav AUDI vai BMW tad meesls... Tak neskaties, ja nepatiik!!! Tev jau neliek braukt...

Ir kam sjie auto patiik un vinji brauc, ir kam patiik RENAULT un tie (arii es) brauc... galvenais lai labi ripo un nav ieberziens!!!

Ja te kāds izceļas, tad tas es tu, durik Es teicu, ka 1.6 motoriņi ir šujmašīnas - kāds tur sakars ar marku?

P.S. Man bembjos patīk tikai motoriņi - bet tu man kaut kā jau sāc piešūt bembismu Kaut gan tas ir piebaldzēns - ko tur brīnīties

Tak ko te pieseejies... Pats reiz izteicies, ka brauc ar pavecu laikam AUDI... Baigais paargudriitis atradies... pafiltree kaadreiz arii ko runaa, jo pamataa tavi texti ir taadi maigi sakot bezteemiigi un aizskarosji...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: ta ko juus te cepaties... msh kaa viemneer IZCELJAAS!!! Ja nav AUDI vai BMW tad meesls... Tak neskaties, ja nepatiik!!! Tev jau neliek braukt...

Ir kam sjie auto patiik un vinji brauc, ir kam patiik RENAULT un tie (arii es) brauc... galvenais lai labi ripo un nav ieberziens!!!

Ja te kāds izceļas, tad tas es tu, durik Es teicu, ka 1.6 motoriņi ir šujmašīnas - kāds tur sakars ar marku?

P.S. Man bembjos patīk tikai motoriņi - bet tu man kaut kā jau sāc piešūt bembismu Kaut gan tas ir piebaldzēns - ko tur brīnīties

116 bemberass arī ir šujmašīna

p.n.

ne katrs bembists ir ideots, bet katram ideotam ir bemberass

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais - nu es domāju R6 nevis to mazmotoriņu

Piebaldzēn, pat mana šrota vecajam, nokautajam 1.8 gāzmotoriņam bija vairāk griezes nekā tam tavam sapņu 1.6 Par tagadējo 2.0E nemaz nerunāsim Un par kaut kādu piesiešanos - liekas, ka tev pieder Seats [firma nevis mašīna ] , ka tā pēkšņi man uzklupi Par "aizskāršanu" - kā tas nākas, ka aizskar tikai tevi, piedevām teksti, kas tev nemaz nav domāti? Es joprojām nemainu savas domas, ka tu esi Piebalgas vienīgais bērndārznieks, kas nejauši ticis pie neta Palūdz tak vienreiz audzinātājai lai uzliek tai kastei, pie kuras tu tiec, klavai lv izkārtojumu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Eu, speciālist!

1,8 arī ir mazmotors? Nu tas, kurš iekš Hondas.

Tās Hondas, kura uz diviem riteņiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Te bija runa par seatu uz četriem nevis kondu uz diviem

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirmais - nu es domāju R6 nevis to mazmotoriņu

Piebaldzēn, pat mana šrota vecajam, nokautajam 1.8 gāzmotoriņam bija vairāk griezes nekā tam tavam sapņu 1.6 Par tagadējo 2.0E nemaz nerunāsim Un par kaut kādu piesiešanos - liekas, ka tev pieder Seats [firma nevis mašīna ] , ka tā pēkšņi man uzklupi Par "aizskāršanu" - kā tas nākas, ka aizskar tikai tevi, piedevām teksti, kas tev nemaz nav domāti? Es joprojām nemainu savas domas, ka tu esi Piebalgas vienīgais bērndārznieks, kas nejauši ticis pie neta Palūdz tak vienreiz audzinātājai lai uzliek tai kastei, pie kuras tu tiec, klavai lv izkārtojumu

baac... sjitie kraanotaaji ar saviem griezes, berzes un zirguspeeku mometiem... Man auto ir domats eertai brauksjanai, nevis pagarinaajumam (atsjkjiriibaa no tevis) ar ko dizjoties citu prieksjaa... Kaada starpiiba kaada grieze vai berze ir tam auto... tev dziivee no taa, kas buutiski mainaas??? man ir pilniigi PO, man galvenais lai labi ripo, nepalieku uz celja un vajadziibas gadiijumaa varu arii kaadu apdziit...

Par paareejo - tu nu gan buutu staaveejis pie ratiem un ieveerojis elementaaru cienju rakstot savus briizjiem kraanainos, jeelos un tizlos komentus. Un par klavieri runaajot - nepatiik NELASI manus komentus!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tā kā piebaldzēnam griezi nevajag, bet ērtu braukšanu vajag, tad acīmredzot viņš ir viens no tiem, kas čunčina pa šoseju uz 80 Tagad padomā, kas ir ērtāk - ļoti samīzies uz šosejas kost kādu nost ar 90 kmph ar 1.6, teiksim, ceturto golfmašīnu, kuras 102 lopi pamožas pie piecikomatsciktur abarotiem, bet griezes nav nemaz, vai stipri mazāk samīzies ar, teiksim, B4 1.9 TDI, kuram pa desmit lopiem mazāk, bet ņūtonmetru stipri vairāk [neaizmirsīsim, ka pretī arī kaut kas brauc ] Tev tas varbūt ir pagarinājums, man tā ir elementāra ērtība Kaut gan uz 80 čunčināt arī ir ērti - nevienu nav jāapdzen un tad tiešām ir vienalga, kas zem haubes

Vienreiz pirms es savam šrotam mainīju motoru, sanāca salīdzināt uz šosejas manu nokauto 1.8 gāzmotoriņu ar 101 kaiti pret muteres golfmašīnas 1.6 mono ar 2x mazāku noskrējienu un bez kaitēm - abi puslīdz vienādā svarā, bet ar golfmašīnu vienalga vairāk adrenalīna

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tā kā piebaldzēnam griezi nevajag, bet ērtu braukšanu vajag, tad acīmredzot viņš ir viens no tiem, kas čunčina pa šoseju uz 80 Tagad padomā, kas ir ērtāk - ļoti samīzies uz šosejas kost kādu nost ar 90 kmph ar 1.6, teiksim, ceturto golfmašīnu, kuras 102 lopi pamožas pie piecikomatsciktur abarotiem, bet griezes nav nemaz, vai stipri mazāk samīzies ar, teiksim, B4 1.9 TDI, kuram pa desmit lopiem mazāk, bet ņūtonmetru stipri vairāk [neaizmirsīsim, ka pretī arī kaut kas brauc ] Tev tas varbūt ir pagarinājums, man tā ir elementāra ērtība Kaut gan uz 80 čunčināt arī ir ērti - nevienu nav jāapdzen un tad tiešām ir vienalga, kas zem haubes

te nu tu iebrauci TOTAALAS AUZAAS un dziljaa diikjii... Nebuut neesmu nedz opiisju stila piekriteejs, nedz arii kautkaads tipa krutais dzjigits vai amplis, kas bremzee satiksmi... parasti braucu atkariibaa no apstaakljiem uz celja - ja pluusma pa sjoseju iet 100-110 km/h, tad arii tanii iekljaujos un nebuut nebremzeeju un neradu biistamas dzjigitu situaacijas uz celja! Driizaak ja pie apvaarsjnja paraadaas taads tevis ilustreets dzjigits, mazliet piembremzeeju palaizju jamo garaam - lai jau skrien...

Bet tava ziimeesjanaas ar tiem zirgiem un griezeem zem kapota ir SMIEKLIIGA un atgaadina epizodi no Cilveeka beerna par Bonjku, kursj upes malaa meerijas ar...

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tā kā piebaldzēnam griezi nevajag, bet ērtu braukšanu vajag, tad acīmredzot viņš ir viens no tiem, kas čunčina pa šoseju uz 80 Tagad padomā, kas ir ērtāk - ļoti samīzies uz šosejas kost kādu nost ar 90 kmph ar 1.6, teiksim, ceturto golfmašīnu, kuras 102 lopi pamožas pie piecikomatsciktur abarotiem, bet griezes nav nemaz, vai stipri mazāk samīzies ar, teiksim, B4 1.9 TDI, kuram pa desmit lopiem mazāk, bet ņūtonmetru stipri vairāk [neaizmirsīsim, ka pretī arī kaut kas brauc ] Tev tas varbūt ir pagarinājums, man tā ir elementāra ērtība Kaut gan uz 80 čunčināt arī ir ērti - nevienu nav jāapdzen un tad tiešām ir vienalga, kas zem haubes

Vienreiz pirms es savam šrotam mainīju motoru, sanāca salīdzināt uz šosejas manu nokauto 1.8 gāzmotoriņu ar 101 kaiti pret muteres golfmašīnas 1.6 mono ar 2x mazāku noskrējienu un bez kaitēm - abi puslīdz vienādā svarā, bet ar golfmašīnu vienalga vairāk adrenalīna

laikam jau golfiem nav dīzeļi, ja visas markas, par ko tiek runāts, jāsalīdzina ar B4

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestneši.

Starp 1.6 un 1.8 benzīnniekiem (ierindas) nekādas dižās atšķirības ne jaudā, ne griezē nav. Gan ar vienu, gan ar otru ir apdzīšanas labi jāpārdomā. Bet, kad iemanās, tad braukt var ar abiem.

Un "ātram komfortam" neder ne 1.6, ne 1.8, ne 2.0 benzīnnieki. Ātri un komfortabli var pabraukt piemēram ar 3-litru dīzeli ar ~200lopiem, bezidejiski daudz Nm un automātu.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirmais - nu es domāju R6 nevis to mazmotoriņu

Par tagadējo 2.0E nemaz nerunāsim

Nu 2.0E jau gan ir mega monstrs, it sevišķi kopā ar vecu audi

seat altea XL ir galīgi ok aparāts, bet nu skaties labāk uz 1.9 dīzeli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

B4 minēju kā piemēru, jo tas ir vecs un tāpēc diezgan vājš 1.9 TDI Jaunākiem vieglāk izvīlēt beizmēra ņūtonmetrus - ne vienam vien vwmotion biedram ir 1.9 TDI ar varenu ņūtonu skaitu

Piebaldzēn kādi vēl džigiti - braucu es pa šoseju 95-100 kmph un šad un tad jāizdara apdzīšanas manevri Ja velk pilnā ručkā, tad par tādu lietu nav jādomā

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: B4 minēju kā piemēru, jo tas ir vecs un tāpēc diezgan vājš 1.9 TDI Jaunākiem vieglāk izvīlēt beizmēra ņūtonmetrus - ne vienam vien vwmotion biedram ir 1.9 TDI ar varenu ņūtonu skaitu

Piebaldzēn kādi vēl džigiti - braucu es pa šoseju 95-100 kmph un šad un tad jāizdara apdzīšanas manevri Ja velk pilnā ručkā, tad par tādu lietu nav jādomā

Nu sorry veciit, bet peec taviem sviestainajiem textiem rodaas iespaids ka esi taads ap 19-21 gadiigs kex, kursj brauc ar kautkaadu 10-15 gadiigu auto un meegjina ziimeeties - tipa redzi, CIK ES KRUTS un CIK KRUTS ir mans sjrots...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vispār... Apdzīt ir jāmāk... Ar pirkstu ne uz vienu nerādīšu...

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

to MSH: Shitas te gadiijumaa nav taveejais ? www.apollo.lv/...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nu vispār nesaprot kādēļ jāpērk mazmotori! Normāls 2.4-3.5l motors pa šoseju ēd tikpat cik 1.6-2.0l! Tad kāpēc liegt sev klusuma un drošas apdzīšanas baudu?!

Topika autoram.

Par 7000 ļoti iesaku apskatīt chrysler 300m eiropas modeli, Rover 75 ar 2.0l dīzeli vai 2.5 v6 benz. Ļoti baudāmas mašīnas nepagarinātājiem!!!

Par 9500 eur. varu piedāvāt Volvo s60 2002 2.4l AWD, te viens klients tirgo.

Seat neko nesniedz par to cenu ko prasa!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Par tiem motoriem,pats kadreiz braucu ar Nisan Primeru 1995g. ar 1,6 motoriti,apdzisana lielas problemas nesagadaja.Vai tad jaunaka gadagajuma motori butu sliktaki?Volvo marka pavisam svesa,bet varetu iepazities.Vizuali labs,kur to varetu satikt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja: to MSH: Shitas te gadiijumaa nav taveejais ? www.apollo.lv/...

Man priekš tevis sameklēt degošas dacītes?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti