SEAT ALTEA

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

2004gada SEAT ALTEA.Interese vai sis auto ir tuvs GOLFA radinieks,domats -tehniski?Ja vizuali piesaista un es to iegadajos ar kadam problemam naksies satikties?Ludzu bez liela sarkasma,nauda tomer paliela 'ap 7000ls.

 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Tengizss rakstīja:.... Bet nav jau tā, ka gāzes pedāli maz lietotu - pa Rīgas - Jelgavas šoseju šad tad atvelku ar 95 km/h, kas dod 2450 motora apgriezienus minūtē.

muhahāāāā, atvelku ar 95km h

šitā atvilkt var tikai priekšādiņu

+1

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sakam par Seat,nonacam lidz Moskvicam!Ka vienmer,sak par da jebko un vienalga beigas nonak lidz sievietem,ta ka uz prieksu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

beerniibaa bija labi saskruuveec 2140 , gaaja lopaa nuu taj zinjaa ka vazus kabinaaja bet tas viss pateicoties 'dvigakjelj ruchnoj zborki ' ar 6aa vazja karbuli utt., karoch 'chista' roku darps - tjipo RR bet seerijvejdaa tas bij urodu urods , saakot ar montaazjas/detalju kvalitaati un beidzot ar ergonoomiku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

kuram bembim ir 1.8 motors????

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

kuram bembim ir 1.8 motors????

BMW 118i

ninja Reģ.: 26.04.2008
0 0 Atbildēt

BMW nav jau nekādi baigie super auto. Bij reiz gadījums, kad no Jaunjelgavas pa apvedceļu līdz pašai Jūrmalai vilku pakaļ BMW 525d (gan iepriekšējais modelis ap 2000. gadu). Centās jau visādi aizmukt pat melnus dūmus pūta man sejā (kā ikarus Padomju laikos), bet es ar savu 1.6 Focus vilku mierīgi pakaļ (lai gan arī mans focus dabūja pasvīst).

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vislabākais ko mosī ielikt būtu no 318iS [ja nemaldos, tad S]

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

kuram bembim ir 1.8 motors????

BMW 118i

īpaši gudrs neizklausies gan.... 118i ir DIVLITRU motors

to tak katrs bērns zina

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

1,8 nekad nebija normāls bembja dzinējs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Ja atmiņa neviļ, tad mosim IR bembja bīdelis. Nu vismaz kautkas kopēts. Un ne tas svaig'akais.

msh rakstīja: Ja mosim ieliek bembja bīdeli, tad ikdienasviesim iet garām kā stāvošam

Ja nemaldos, kaut kas primitīvi nospiests no BMW 2002 vai kā to modeli sauca, 1500 Bet te es domāju normālu mūsdienu bembja bīdeli - teiksim, 1.8 DOHC

1,8 nekad nebija normāls bembja dzinējs.

Ieliec mosim R6 bīdeli, būsi krutākais ciemā

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Man nah nav vajadzīgs tavs mosis. Atslābsti un turpini jūsmot.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav man mosis

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Par Dacīti laikam pat man ir jāpiekrīt, ļoti ok auto...darbam.

Izturīgs kā velns, grab mazāk nekā alfas un vispār visādi patīkams auto, bet tikai ar dīzeli. Benzīnnieki nīkuļi un birstoši, bet ar dīzelīti itin mierīgi var vālēt .

Klientim parkos ir Dacītes ar nujau 200-300k km un nekas, normāli turās! Pat pārsteidz!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Par Dacīti laikam pat man ir jāpiekrīt, ļoti ok auto...darbam.

Izturīgs kā velns, grab mazāk nekā alfas un vispār visādi patīkams auto, bet tikai ar dīzeli. Benzīnnieki nīkuļi un birstoši, bet ar dīzelīti itin mierīgi var vālēt .

Klientim parkos ir Dacītes ar nujau 200-300k km un nekas, normāli turās! Pat pārsteidz!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti