BMW

330 benzīnieku jeb 330 dīzeli ?????

gacss Reģ.: 26.01.2004

Klau veči kādi plusi mīnusi salīdzinot šos???? Dīzelim it kā lielāka grieze(390N/m), bet 184 Zs, savukārt benzīniekam (300N/m),bet 230Zs ,ko sakāt???????

 
1 2 3
Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

pasties kā izskatīsies pēc čipšošanas www.chiptuning.lv/...

Būsi baigais visu ceļu kings !!!!!!!!!!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: kapec gan vinjam nevaig bmw vai ta vinsh kaukac hobans audists vai liizinga suukaatajs ar gezu

Ar Viļņa darbu esi apmierināts?

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

vot es tulit grasos nemt e46 kupeju 330cd ar 204hp, wot tas ir normals gazamais un to vel nocipot

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

SteelRat rakstīja: kapec gan vinjam nevaig bmw vai ta vinsh kaukac hobans audists vai liizinga suukaatajs ar gezu

Ar Viļņa darbu esi apmierināts?

loti

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: StīvāŽurka, klau...cik hp pienāk klāt nokrāsojot bmw pinkībaltu

alpinweis III hp nenaak klat, bet auto izskatas daudz daudz labak

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

pozitiivais rakstīja: StīvāŽurka, klau...cik hp pienāk klāt nokrāsojot bmw pinkībaltu

alpinweis III hp nenaak klat, bet auto izskatas daudz daudz labak

ko lai saka...balts golps ūber allllles

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

SteelRat rakstīja:

pozitiivais rakstīja: StīvāŽurka, klau...cik hp pienāk klāt nokrāsojot bmw pinkībaltu

alpinweis III hp nenaak klat, bet auto izskatas daudz daudz labak

ko lai saka...balts golps ūber allllles

Nu ja. Par to atejas krāsu jau kudi labāks

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

SteelRat rakstīja:

pozitiivais rakstīja: StīvāŽurka, klau...cik hp pienāk klāt nokrāsojot bmw pinkībaltu

alpinweis III hp nenaak klat, bet auto izskatas daudz daudz labak

ko lai saka...balts golps ūber allllles

Nu ja. Par to atejas krāsu jau kudi labāks

Kaspesrky laikam ir uberkruts auto virsbūvēs,tāpēc viņu likšu mierā>>>>Ja iet runa par dīzeli vai benzīnu,tad nu....sorry tikai dīzeli!!!! Jo tāda anomālija,kā patreiz ar cenām ilgi nebūs....Un kur tad vēl tas smukais trijnieka dīzeļa rūciens....

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja: Atkal viens salīdzinātājs. Turbo dīzeli adekvāti var salīdzināt tikai ar TURBO benzīnu. Un TURBO benzīns, it sevišķi liela tilpuma, vienmēr būs labāks. Tikai ne ekonomiskāks.

Nu nekādi nevaru piekrist, ka benzīns vienmēr būs labāks. "Labāks" ir šauri subjektīvs jēdziens, kas atkarīgs no gaumes, vajadzībām un dažadiem citiem faktoriem. Man "labāks" liekas dīzelis ar augstu griezes momentu. Tev acīmredzot "labāka" liekas bezjēdzīga jauda, ko faktiski nav iespējams izmantot.

Bet vispār TG/AM - ja pašam nav nojēgas, ar ko dīzelis atšķiras no benzīna, tad neviens te ar karoti mutē neieliks.

Te man liekas,ka ir vietā piesaukt vistu un olu..............Rēzultāts diskusijai būs līdzvērtīgs

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Man patīk, ka cilvēki ar augstāko izglītību var uzrakstīt vārdu benDzīns

Tu gan laikam esi makten gurdrs vīrs?!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Visu sāpi izkliedzi? Vai vēl būs kāda atrauga?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nenjemt galvaa

[url=www.nemirst.lv/... ]blaablaablaa[/url]

[url=\"www.nemirst.lv/... "]blaablaablaa[/url]

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: vot es tulit grasos nemt e46 kupeju 330cd ar 204hp, wot tas ir normals gazamais un to vel nocipot

ha, nu wot i ironija sudbi

pats panemu tikko 330ci un goodbye braukat "pa limonadi" un laistiities ar salarku

isak sakot- pie kajas visa ta ekonomija izbraucu gan ar 330cd, gan ar 330ci un man vairak nebija jautajumu, ko nemt, kampiens cits, skana, nekadas vibracijas utt turklat 4shtukas starpiba un pakete DAUDZ labaka- pilna, gandriz viss

karoce- baigi apmierinaats

btw- biju soka, bet paterins NORMALI nevis senojot braucot tam e46 330ci ir 10-10.5 pilseta/ arpus 70/30... pa trasi vispar 7-7.5litri. nu hv, vai ir jega ar to dizeli smereties, ja nu vienigi tiesham dabuut pilnu paku, nocipot un vel pa 0.50Ls salarku liet hura:

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

gacss rakstīja: Klau veči kādi plusi mīnusi salīdzinot šos???? Dīzelim it kā lielāka grieze(390N/m), bet 184 Zs, savukārt benzīniekam (300N/m),bet 230Zs ,ko sakāt???????

Palasi pēdējo autobild tur 8 testi bija benzīns VS dīzelis

Verdikts: pie šobrīdējām dīzeļa cenām dīzelis vai nu zaudē ekonomijas ziņā vai arī ja ieguvums ir, tad niecīgs.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

gacss rakstīja: Klau veči kādi plusi mīnusi salīdzinot šos???? Dīzelim it kā lielāka grieze(390N/m), bet 184 Zs, savukārt benzīniekam (300N/m),bet 230Zs ,ko sakāt???????

Palasi pēdējo autobild tur 8 testi bija benzīns VS dīzelis

Verdikts: pie šobrīdējām dīzeļa cenām dīzelis vai nu zaudē ekonomijas ziņā vai arī ja ieguvums ir, tad niecīgs.

panjem ka nu palasi pats arii... un peecak iepostee veelreiz...

un kas attiecaas uz biimeri- tad jamajam kaa reiz izdevbiigaaks bij diesel gan runa bij par 520 (tajaa pashaa autobildaa)

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

gacss rakstīja: Klau veči kādi plusi mīnusi salīdzinot šos???? Dīzelim it kā lielāka grieze(390N/m), bet 184 Zs, savukārt benzīniekam (300N/m),bet 230Zs ,ko sakāt???????

Palasi pēdējo autobild tur 8 testi bija benzīns VS dīzelis

Verdikts: pie šobrīdējām dīzeļa cenām dīzelis vai nu zaudē ekonomijas ziņā vai arī ja ieguvums ir, tad niecīgs.

panjem ka nu palasi pats arii... un peecak iepostee veelreiz...

un kas attiecaas uz biimeri- tad jamajam kaa reiz izdevbiigaaks bij diesel gan runa bij par 520 (tajaa pashaa autobildaa)

citēju:

Konkrēti BMW 520D VS 520i izmaksas uz 1 KM Ls0.35 diesel un 0.36 Ls benzīnsjeb uz 100KM 35Ls/36Ls tur pat 3 % nesanaak par labu diizelim protams ka taas nav tikai tiešās degvielas izmkas bet viss kopā. Nu tad lūk man piemēram liekas smieklīgs ~ 3% ietaupījums

Konkrētajā gadījumā kas attiecas uz BMW 330i VS 330D man domāt ja visu saksaitīs kopā reāli kā ir, tur pat diez vai 10% ietaupījums sanāks par labu dīzelim ietaupīt jau var bet smieklīgi

Neredzu nevienu citu argumentu par labu dīzelim iznemot smieklīgu ekonomiju

Benzīnieks iet labāk klusāk mazāk droši vien būs nojāts utt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un kaa ar to ka diesel labaak braucams bij?

vari neciteet- ar tas zjurnaaliic blakus ir

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Ziemā stipri patīkamāk ir braukt ar dīzeli. Vismaz man.

Griezes moments jau pie 1800 rpm visu izdara tavā vietā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ziemā?

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

nee, veci, ja runa iet par 330d ar 204zs, tad cepuri nost, super dvizoks, jauda dod sevi maniit un nav taads strafnojs kaa vecais 184zs 3.0d, bet.... taa ekonomija ir moz uz trases 6litri, nu nedaudz pilsetaa.vid 10litri.. man pazinam ir taads, bet kvatra- tatad 330xd 2004-taa gada sedans, iet super, ziema patikami del x-sa, ja nav nokauts dzinejs, kas ir reti jaunajiem 204zs, tad lec labi pie -25 arii utt bet ceniks uz auto... kosmoss, tiesham labu eksemplaru zem 15-16eur nevar panemt, talak ja NORMALI brauc del xd ir paterins pilseta ziema 12, vasara ap 10... ziema arii jalej tikai laba dd statiks, kas ir savus 8-10sant dargaaks, ja kas nobirst, tad tur gan serviss, gan detalas, gan priitiva diagnoztika ir dargaaka....

es jau arii mekleju un skatijos tos 330, bet es gribeju kupeju 330cd, zb, man visi tikai sedani bijusi nu luuk, izbraukajos ar vieniem (330cd- diesel) un otriem (330ci benziins) un tomer nonacu pie secinajuma ka 330ci bus labaaks, iepr. posta jau mineju, gan paterinus (nu loti lidzigs), gan kopejo bildi- cenas (diesel no 15- uz augsu, benzins sakot no 11.5-14), aprikojumu (diezeli parasti papliki, bez adas, bez elektro, bez ksenona, pdc, navi utt, savukart bezninam- viss ) utt

tad jau man ir cita ficha, pec kadiem 2-4g, kad kupeja apniks, panemt jau jauno piekto ar 215zs 530d, nu tr ka saka cita klase, paaudzi jaunaks dizains un dvizoks, bet tas jau cits stasts

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti