Autosalons oscar Mūkusalas 67

MXer Reģ.: 08.07.2002

Vai kāds no šī salona ir pircis auto? Kādas atsauksmes?

Paldies

 
MXer Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Labu, tikai labu

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu esu tur pircis nu jau divus auto - pirms daudziem gadiem Pontiaku un pirms kāda laika Jeep`u - kas atiecas uz palča/autosalona darbu un darbību nekadu problēmu nav bijis, tikai protams njem vērā ka tās visas ir lietotas am nevis jaunas - tirgoties Jankam patīk un padodas

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

MXer rakstīja: Vai kāds no šī salona ir pircis auto? Kādas atsauksmes?

Paldies

Sievas auto nāk no turienes. Neko sliktu nevaru teikt ne par auto, ne par apkalpošanu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tas ir tas pie mūkusalas apļa?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tas ir tas pie mūkusalas apļa?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ar ngadus atpakalj tur i saabs iekampts... i neko... veel shobaltdien braucams

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tam salonam nav pēdējās dienas?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tjip deel;j taa supaa dupaa centra hvz... izskataas ka jamie veel telpas klaat buuvee...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
1 0 Atbildēt

Tika veidota sadarbība, auto izcili, visi klienti braukā un priecājās, bet rūpīgi visus finansiālos jautājumus jārisina.

Cenu gan šie īpaši nelaiž nost, labāk auto sapūdē =)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
1 0 Atbildēt

Tā starpcitu, pie viņiem noteikti ieteiktu izmantot iespēju pasūtīt konkrētu modeli konkrētā komplektācijā, piegādā diezgan labus eksemplārus.

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirms kaada pusgada pirku tur auto, iespaids taads videejs. Mashiinas itkaa daudzmaz normaalas, bet nu ir arii tipiskie plachu paardeveeju vije.boni - beigts akjis, pusbeigts xenons, paartiits nobraukums, "pazudusi servisgraamata" un protams visa veida batonu spraushana klientam ausii Ja pats neesi pietiekami zinoshs, iesaku njemt liidz "ekspertu". Rokasnaudas atdoshana ievilkaas uz pusotru meenesi, beigaas jautaajumu kaartoju caur vinju shefu. Par atlaidi nopietni runaat negribeja, pat peec tam kad diagnostika sastaadija defektu sarakstu uz ~700Ls.

Kas ir labi - var izbraukt ar noskatiito auto, bija atsauciigi liizinga kaartoshanaa, un galvenais ka auto ir Ok

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

MXer rakstīja: Vai kāds no šī salona ir pircis auto? Kādas atsauksmes?

Paldies

5-us gadus atpakalj njeemu no taa placha Saab,naakamajam iipashniekam taaapat kaa man tas ripo ideaali..prichom te placis..? Auto ir auto taads kads vinjsh ir vainu Balvos vai Liepaajaa..Vai tik nav sleepta placha reklaama sakaraa ar zemes driizu zaudeeshanu..??

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Nav vis visur "auto tāds kā viņš ir".Ir svarīgi atlases kritēriji.Cits tirgonis atlasa pēc zemākās cenas,cits grib saglabāt tēlu ilgtermiņā un atlasa rūpīgāk kvalitatīvu,bet dārgāku preci.Kā redzam,par šo konkrēto placi ir pārsvarā pozitīvi viedokļi,bet,piemēram,par "Provento" pamatā ir tikai negatīvi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

S_2 rakstīja: Pirms kaada pusgada pirku tur auto, iespaids taads videejs. Mashiinas itkaa daudzmaz normaalas, bet nu ir arii tipiskie plachu paardeveeju vije.boni - beigts akjis, pusbeigts xenons, paartiits nobraukums, "pazudusi servisgraamata" un protams visa veida batonu spraushana klientam ausii Ja pats neesi pietiekami zinoshs, iesaku njemt liidz "ekspertu". Rokasnaudas atdoshana ievilkaas uz pusotru meenesi, beigaas jautaajumu kaartoju caur vinju shefu. Par atlaidi nopietni runaat negribeja, pat peec tam kad diagnostika sastaadija defektu sarakstu uz ~700Ls.

Kas ir labi - var izbraukt ar noskatiito auto, bija atsauciigi liizinga kaartoshanaa, un galvenais ka auto ir Ok

Vot man arī tas ka ļauj braukt likās baigi ok.

A par atlaidi, tur viens Vision jau entos gadus stāv, gribēju kā otro auto paņemt, nu ko pa brīvdienām skrūvēt, nu saku šim, šitai daikts tev te jau otro gadu pūst, riepas beigtas, durvis šķības, bagāžnieks šķībs, nomet no 2300 uz 2000 un ņemu neskatoties.

Domā nomet! Nu ir pagājuši vēl divi gadi tas Visions joprojām tur pūst un vietu aizņem biznesmeņi!!!

Bet autiņi ir ok, protams esmu arī pusbeigtus redzējis, bet kopumā tomēr labi verķi tiek tirgoti, vienīgi pārdevēji viņam draņķīgi, pie tām mašīnām varēja jaunu pie apkalpošanas kvalitātes piestrādāt un batonu ausī arī nebāzt. Pašam bosam ir talants atrast autiņus, bet pārdevēju nav tādu lai par solīdu vietu kļūtu.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

S_2 rakstīja: Pirms kaada pusgada pirku tur auto, iespaids taads videejs. Mashiinas itkaa daudzmaz normaalas, bet nu ir arii tipiskie plachu paardeveeju vije.boni - beigts akjis, pusbeigts xenons, paartiits nobraukums, "pazudusi servisgraamata" un protams visa veida batonu spraushana klientam ausii Ja pats neesi pietiekami zinoshs, iesaku njemt liidz "ekspertu". Rokasnaudas atdoshana ievilkaas uz pusotru meenesi, beigaas jautaajumu kaartoju caur vinju shefu. Par atlaidi nopietni runaat negribeja, pat peec tam kad diagnostika sastaadija defektu sarakstu uz ~700Ls.

Kas ir labi - var izbraukt ar noskatiito auto, bija atsauciigi liizinga kaartoshanaa, un galvenais ka auto ir Ok

Kados gadijums butu rokasnauda jaatdod? Manuprat tikai tad, ja kadam citam pardots un rokasnaudas devejam ta jaatdod 2x apmera. Cita gadijuma laikam atdoshana nekada...

Civillikuma tas viss aprakstits.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

2003.gadā pirku tur Volkswagen-Vento VR6, mana atsauksme ir laba.

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Par rokasnaudu - situaacija, kad par auto paardevejam maksaa liizings, bet kameer tiek kaartotas formalitaates, kautkas tiek iemaksaats mashiinas 'pietureeshanai'. Shajaa gadiijumaa iemaksaataa summa zinaamu apsveerumu deelj netika balanseeta kopeejaa liizinga summaa. Varbuut juridiski korekti taa nesaucaas rokasnauda, bet 'droshiibas nauda' vai kaa savaadaak, bet nu tas buutiibu nemaina.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu nezinu gan - tirgoties viņi prot un doto vārdu kaut ar asarām acīs bet tur

Kad pirku pirmo 7vietīgo busu - ilgi tirgojos, beigās šefs saka - labi pa katru ģimenes locekli 200$ nost no cenas - kādas bija viņa acis ka vinš ieraudzija viena vietā divus bērnus un vel sievas vecākus - Bet gods godam vārdu turēja. Jeepu pērkot viņš ieraugot mani uzreiz teica - "es ar tevi vairs netirgošos" ... tālākais ir komercnoslēpums bet nākamo auto ja viņi atradīs to ko mēs gribam pirksim pie viņiem

avants Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Jā jā jā, es arī tikai labu varu teikt.

Mašina, kuru pirms kādiem 6 gadiem pie viņiem nopirku, brauc joprojām, kaut arī vairs ne manis aprūpēta. Tajā laikā man likās, ka diezgan dārgi nopirku. Saimnieks nemaz neielaidās uz kaulēšanos, bet nogarantēja tehnisko apskati gan.

īstenībā, sakarā ar veiksmīgo pieredzi, kad vien sanāk, iegriežos pie viņiem papētīt preci - auto ir padārgi.

Arī es esmu tur pamanījis ilgdaudzgadstāvētājus.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti