Zhurnali

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Hi, ir kaadam interese par auto zhurnaliem? Man ir vesela kaste ar Auto Bild, Tehnika Jums, Forsazha utt. Zhurnali saakot no kaada 2005.gada lidz shodienaam. Atdoshu par alinju sixpack

 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: aizdomas, ka NEXT ar drīz ies pa skuju taku

Es dzirdēju, ka Nexta ebreji ir satirsušies ar Elkora ebrejiem, itogo tur pirmajiem viss slikti.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

A tādu mēsla FHM es nepirktu un nelasītu pat ja man piemaksātu. Pilnīgākais shyte kaut kādiem jefiņiem onānistiem. Vieneiz mūžā rokā esmu viņu turējis. Nesaprotu, kas tur cilvēkus pievelk.

Da un žurnāli vispār suks. Uzrāda vienu tirāžu, bet reāli pusi žurnālu sasmalcina pēc tam. Kaut kur dzirdēju, ka next vispār tikai 2k eksemplārus pārdod, bet pārējo sasmalcina. Tipa mēģina parādīt reklāmdevējiem, ka baigais izdevums, bet patiesībā nekas no tā visa nav. Un ar visiem žurnāliem tā ir. Mēneša beigās pilni plaukti.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: A tādu mēsla FHM es nepirktu un nelasītu pat ja man piemaksātu. Pilnīgākais shyte kaut kādiem jefiņiem onānistiem. Vieneiz mūžā rokā esmu viņu turējis. Nesaprotu, kas tur cilvēkus pievelk.

Viņš ir uzjautrinošs. Sevišķi jau grāmatu/mūzikas apskati. Smieklīgs bija brauciens uz 3. divīzijas hokeja čempionātu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Uzrāda vienu tirāžu, bet reāli pusi žurnālu sasmalcina pēc tam. Kaut kur dzirdēju, ka next vispār tikai 2k eksemplārus pārdod, bet pārējo sasmalcina. Tipa mēģina parādīt reklāmdevējiem, ka baigais izdevums, bet patiesībā nekas no tā visa nav. Un ar visiem žurnāliem tā ir. Mēneša beigās pilni plaukti.

30-50% makulatūras ir normāls cipars. Savādāk nemaz nevar būt. Mērķis ir lai nekur žurnāli netrūktu, jo ja kaut kur kopijas ir beigušās, cilvēks, kas kas žurnālu nopirktu to nenopērk. Un tie jau ir reāli zaudējumi.

Savukārt attiecībā pret reklāmas ieņēmumiem nav starpības, drukāt 20 000 vai 30 000 un 10 000 sagriezt makulatūrā. Papīrs / tipogrāfija sastāda nelielu daļu no kopējām izmaksām.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Tad kāds paņēma tos žurnālus ?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Veel ne

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Ilguciems. Heineken.

Pēc 4 dienām būšu atpakaļ Latvijā, saskriesimies.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: ..... tie glaunie, glancētie žurnāli ņifigā nedeg.

un tūpli plēš...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Autobilds savā nišā imo ir puslīdz ok.

Tehnika Jums jau cik gadus vairs neiznāk

Forsāža - na ļubiķeļa.

Vēl laikam ir k-kāds auto (velk dzīvību ar nelielu auditoriju)...

Kā jums šķiet - Latvijā vajag jaunu auto žurnālu? Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

nē...

esmu 1 reizi nopircis AutoBild (pirmsākumos), Forsāžu pat rokās neesmu turējis...

regulāri pērku Club 4x4 un Off Road Drive (ORD)... abi RU...

ja pērku tad krievu žurnālus un diezgan regulāri EiroAuto...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Vienìgais Lv normàlais vìriesu zhurnàls-Patron.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Vienìgais Lv normàlais vìriesu zhurnàls-Patron.

gan patāls no auto tematikas, bet tiršot pašķirstīt var...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Veel ne

Gribu skjirties no aliem,

nosutiju i-pasta zinju

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, kas tad buus? Vajag to zhurnaalus kaadam vai nee?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, kas tad buus? Vajag to zhurnaalus kaadam vai nee?

Kur var zurnaalinjus savaakt?

Un kas ir " Tehnika Jums" ???

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, kas tad buus? Vajag to zhurnaalus kaadam vai nee?

Tā - kur var braukt pakaļ ? Šodien , teiksim pēc 16.00 ?

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Vai arī uzraksti - eksemplars@inbox.lv

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nu, kas tad buus? Vajag to zhurnaalus kaadam vai nee?

Kur var zurnaalinjus savaakt?

Un kas ir " Tehnika Jums" ???

bija reiz tāds izdevums. No Poļu valodas tulkots. Tad izdevniecību nopirka cita izdevniecība un žurnāls pārstāja iznākt.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Yetti;Kad pēdējo reizi redzēji ORD veikalā?Pēdējos mēnešus neesmu manījis.Žēl ja vairāk šeit nebūs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Aigarcix rakstīja: Yetti;Kad pēdējo reizi redzēji ORD veikalā?Pēdējos mēnešus neesmu manījis.Žēl ja vairāk šeit nebūs.

ar nav manīts...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti