Zhurnali

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Hi, ir kaadam interese par auto zhurnaliem? Man ir vesela kaste ar Auto Bild, Tehnika Jums, Forsazha utt. Zhurnali saakot no kaada 2005.gada lidz shodienaam. Atdoshu par alinju sixpack

 
1 2
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

..... tie glaunie, glancētie žurnāli ņifigā nedeg.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kas nu kuram tuvaaks... Domaaju, ka kaadam interesentam patiktu palasiit auto aprakstus, modeljus utt. Ja nevienam nevajadzees tad zhurnali satils Hoeticu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar meitenēm ar ir?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tie zhurnaali ir ljoti taalu no tehnikas. tikai reklaama un pumpainu mazgadiigu zhurnalistu viedoklji.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Ar meitenēm ar ir?

******************************************************fForsazhaa paaris pliki pupi ir, bet Zhirafi es tev nevaru piedaavat

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja:

recluse rakstīja: Ar meitenēm ar ir?

******************************************************fForsazhaa paaris pliki pupi ir, bet Zhirafi es tev nevaru piedaavat

Man plikie pupi drukātā veidā neinteresē, ja pa žirafi un tamlīdzīga satura. Es vairāk domāju - Klubs vai FHM, kuros ar ir auto apskati, reizēm.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nea, Klubs un FHM nav.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nea, Klubs un FHM nav.

Mans kakjis vienkaarshi dievina savaa kastiitee likt silto uz shiem zhurnaaliem! Kosmopoliteleenpleeve vispaar saldaiseediens shim

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir kaudze ar kaut kādiem klubiem. dedzināšu laikam, slinkums vest uz Rīgu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Skmji ka nav Man kkur 2006.g. beigās pārtrūka FHM "kolekcija". Autobild ir pašam, forsāžu ciemos parasti apskatu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nea, Klubs un FHM nav.

Mans kakjis vienkaarshi dievina savaa kastiitee likt silto uz shiem zhurnaaliem! Kosmopoliteleenpleeve vispaar saldaiseediens shim

Mans kaķis gan nemāk kastītē žurnālus ieklāt, laikam nav tik gudrs, bet presi saplosīt ar nagiem gan patīk.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Hi, ir kaadam interese par auto zhurnaliem? Man ir vesela kaste ar Auto Bild, Tehnika Jums, Forsazha utt. Zhurnali saakot no kaada 2005.gada lidz shodienaam. Atdoshu par alinju sixpack

KUR DZĪVO? KĀDS ALUS?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

man ir čupa ar klubiem un k-kādiem aizpērniem rīgas laikiem.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ilguciems. Heineken.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tie zhurnaali ir ljoti taalu no tehnikas. tikai reklaama un pumpainu mazgadiigu zhurnalistu viedoklji.

+1

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Autobilds savā nišā imo ir puslīdz ok.

Tehnika Jums jau cik gadus vairs neiznāk

Forsāža - na ļubiķeļa.

Vēl laikam ir k-kāds auto (velk dzīvību ar nelielu auditoriju)...

Kā jums šķiet - Latvijā vajag jaunu auto žurnālu? Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Autobilds savā nišā imo ir puslīdz ok.

Tehnika Jums jau cik gadus vairs neiznāk

Forsāža - na ļubiķeļa.

Vēl laikam ir k-kāds auto (velk dzīvību ar nelielu auditoriju)...

Kā jums šķiet - Latvijā vajag jaunu auto žurnālu? Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

No LV zhurnaaliem pirku autobildu, bet kkaa saaku just, ka aizvien garlaiciigak ir lasiit garlaiciigo jauno auto garlaiciigos apskatus. Taada sajuuta, ka visos apskatos galvenie apskataamie parametri ir garums/platums/augstums un galvenais! Galvenais!!! Bagaazhnieka tilpums un vai benjkjus nogaazhot ir vienaada liimenja virsma vai nee. Booooring. Krievu zhurnaali buutu ok, bet tie ir paarpilni ar informaaciju par celju satiksmi u.c. lietaam, kas attiecas tikai uz Krieviju.

Labraat lasiitu kaadu zhurnaalu, kur ir kkas par ieprieksheejaas desmitgades autinjiem, legjendaariem autinjiem un kkas par antiikajiem ar utml. Mosh i kas iesakaams?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Autobilds savā nišā imo ir puslīdz ok.

Tehnika Jums jau cik gadus vairs neiznāk

Forsāža - na ļubiķeļa.

Vēl laikam ir k-kāds auto (velk dzīvību ar nelielu auditoriju)...

Kā jums šķiet - Latvijā vajag jaunu auto žurnālu? Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

kādu brīdi jau pirktu, kamēr žurnālisteļi sāktu atkārtoties un lasītājiem jaunā formāta blablabla piegrieztos

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vaacija ir lieliski zhurnaali par auto lietaam, daudzi specializeeejas pat par markaam. pie mums nav kompetentu redakciju, laj realizeetu kaadu laikrakstu. pat ieveerojamu zhurnaalu latviskaas versijas ir nebaudaamas. tas pats FHM, krievu versijaa lielisks, bet latvieshu galiigi garaam. kadreiz biju liels ZA ruljom fans, bet pedejos gados arii tie paliek garlaiciigi. jasaak paarlasiit dajljliteratuuru

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tagad modē ir nopirkt frančīzi, vai vispār tulkot un adaptēt periodiku. Sanāk lētāk.

Lielākā daļa izdevniecību aizvien vairāk pievēršas pirktam kontentam, jo LV tirgus ir sadrumstalots un mazs, bet lasītājs izlepis.

Ilustrētā Zinātne

Ilustrētā Vēsture

GEO

FHM

Auto Bild

Cosmo

Shape

Joy

Dari Pats

Tūliņ Santa izdos Playboy... Arī Tehnika Jums bija no poļiem pirkts...

tie visi ir pirkti un adaptēti izdevumi. Lielākā daļa no viņiem iet uz urrā.

Tādēļ, ka mūsu valstī nav neko daudz zinošu rakstītāju, LU SZF māca visnotaļ murgus, kuru galaprodukti pievēršas (paldies dievam) Pr un sacer tekstiņus par oooo revolucionāro resti un citus murgus.

Savukārt vietējs tīrasiņu LV izdevums neizvilktu ilgi - kvalitatīvs kontents tomēr ir nozīmē lielas izmaksas, bet kamēr šādu prodžektu iegriež, paiet pāris gadi. Savukārt investors grib lai izdevums ir TNS top10 jau pirmajā pusgadā.... kaut kā tā. Ja nav, tad klapē ciet.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ... tas pats FHM, krievu versijaa lielisks, bet latvieshu galiigi garaam. kadreiz biju liels ZA ruljom fans, bet pedejos gados arii tie paliek garlaiciigi. jasaak paarlasiit dajljliteratuuru

Pareizi ir, lasi grāmatas. Esmu nenormāli iecienījis Atēnas izdevumus.

FHM ir lieki pulgot - Metuzāls to mušupletni tomēr ir uztaisījis godam. Ir ļoti grūti tulkot angļu izdevumu, tā lai arī latviski tas lasītos garšīgi. Viņam, manuprāt, tas ir izdevies.

Rīgas Laiks gan ir mazliet iegājis pats sevī.

Klubs cenšas iet uz biznesa pusi, tomēr intervija ar Lembergu bija visai bezzobaina. Redzēs, kā viņiem ies iekšējā konkurencē ar Spēļuzēnu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aizdomas, ka NEXT ar drīz ies pa skuju taku

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Žurnālus nepērku un nelasu izņemot AutoBild un Klubs. Klubā ik pa laikam interesantas intervijas. Domāju, ka taisīt drukāto izdevumu nav jēgas, cik zinu AB tāpat neko diži neiet ar reklāmām. Latvija ir maza un neinteresanta valsts...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

...Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

A tu anglisku versiju lasiji?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Master_D rakstīja:

...Jūs pirktu, piemēram, Top Gear, ja tas iznāktu latviski?

A tu anglisku versiju lasiji?

Man kompī mētājas k-kāds aprīļa numura pdfs. Slinkums vērt vaļā.

Es zinu, ka TG ir tikko izdots poliski.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti