Vajag Falken ZIEX ZE512 215/55R16

Seene Reģ.: 18.12.2002

Tātad - vajag 1. gab minēto riepu sakarā ar praktiski jaunas riepas neveiksmīgu un neremontējamu saplēšanu.

 
1 2 3
Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Negribējās cept jaunu topiku tāpē uzjautāšu tepat :

Uz J8 paltiem diskiem kāda plātuma ripeles var uzlikt ???

Tagad virsū stāv 235, interesē cix būtu max un min iespējmaie platumi ?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nekorekts jautājums...

vari "uzstiept' 185, vai 32'...

ko tu īsti gribi, un kam vajag?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Negribējās cept jaunu topiku tāpē uzjautāšu tepat :

Uz J8 paltiem diskiem kāda plātuma ripeles var uzlikt ???

Tagad virsū stāv 235, interesē cix būtu max un min iespējmaie platumi ?

pēc loģikas 8J - 8 = no collām, ap 20cm... J malas konfigurācija...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja:...

Cik maksā shippings no Vācijas, ja nav noslēpums. Un vai tiešām ir izdevīgi no Vācijas vest, ja tepat Latvijā jebkurā riepu centrā iebraucot pa 100-150 Ls var nopirkt pilnīgi jaunas vasaras riepas ar visu montāzu, pie tam.

Reifendirekt bija 7.5 EUR... kaut kādas galvas uzsēdās uz astes direktam un tagad par piegādi ielūdz uz 8.- LVL...

Šobrīd piegāde ir BEZ MAKSAS normāliem pirkumiem. 8Ls ir ekstra par VIENAS riepas pasūtīšanu. (pareizāk sakot gan tā piegāde vienmēr ir bijusi ietverta cenā un arī tagad ir)

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

pēc loģikas 8J - 8 = no collām, ap 20cm... J malas konfigurācija...

colla=2.54 cm

diska paltums tev 8 collas kas = 20.32 cm

Ttad normālos apstākļo būtu jāzivēlas saķot ar 205 platuma riepām. Pārējais ir tikai un vienīgi tas cik resnas un augstas riepas tev lien arkās. Man piemēram lielāks par 205/55 R16 nelien arkās un draud berzēties gar MacPherson tipa "svecēm", jua šis izmērs ķer arkas ārmalu kad autoss pilnāks. Un amortiņu pusē pie jaunām riepām firkstus nevar iebāzt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti piedod laža komentējot.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:...Šobrīd piegāde ir BEZ MAKSAS normāliem pirkumiem. 8Ls ir ekstra par VIENAS riepas pasūtīšanu. ...

nekad tur nav bijušas bezmaksas piegādes...

tu ar kaksi blakus dzīvo, vai ... pat negribu iedomāties...

ei, sēne, es nelecos, bet tev nav taisnība...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:...Šobrīd piegāde ir BEZ MAKSAS normāliem pirkumiem. 8Ls ir ekstra par VIENAS riepas pasūtīšanu. ...

nekad tur nav bijušas bezmaksas piegādes...

tu ar kaksi blakus dzīvo, vai ... pat negribu iedomāties...

ei, sēne, es nelecos, bet tev nav taisnība...

Taisnība nav TEV - aizej uz www.reifen-direkt.lv un paskaties. Cena ir norādīta ieskaitot PVN un piegādi Latvijā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

labi... tātad tie astoņi lati ir iekļauti produktā...

Sēne, es nediršos un man nav nepieciešamība pēc pēdējā vārda... ja Tev piegādā par velti, nav man ko teikt......

Vienkārši, savulaik, pasūtīju reifenā, tad uzradās bāleliņi, kuri prasīja 8 lašus 7.5eiro vietā... un pēkšņi, pa velti, ar omķenes tačku piegādā...

ieej iekš .de un salīdzini cenas...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nekorekts jautājums...

vari "uzstiept'' 185, vai 32''...

ko tu īsti gribi, un kam vajag?

ja bik nekorekti pateicu.

kr4 E39'ajam - nopirku diskus ar J8 R18, un domāju cik platas gumijas likt. Cik uzzināju min ir 215 un max laikam 245.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bez obid, da... 245 uz E39... nu nepavilksi... lietotas , varbūt...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

ja bik nekorekti pateicu.

kr4 E39'ajam - nopirku diskus ar J8 R18, un domāju cik platas gumijas likt. Cik uzzināju min ir 215 un max laikam 245.

Nav taisnība - laikam Vācijā aizsākās "tūninga" "novriziens" ar riepām kas ir gana šāurākas par diskiem.

Pēc šī tūninga parauga - būtu pilnīgi OK, uz ~20cm diskiem likt 195mm un šaurākas gumijas

Bet protams normālos apstākļos absolūts minimums būtu 205 mm riepas uz 20 cm platiem diskiem. Ja grib braukt tā lai CPistiem pensiju fonds nodrošināts, tad protams minimums ir 215.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Viktos rakstīja:

ja bik nekorekti pateicu.

kr4 E39'ajam - nopirku diskus ar J8 R18, un domāju cik platas gumijas likt. Cik uzzināju min ir 215 un max laikam 245.

Nav taisnība - laikam Vācijā aizsākās "tūninga" "novriziens" ar riepām kas ir gana šāurākas par diskiem.

Pēc šī tūninga parauga - būtu pilnīgi OK, uz ~20cm diskiem likt 195mm un šaurākas gumijas

Bet protams normālos apstākļos absolūts minimums būtu 205 mm riepas uz 20 cm platiem diskiem. Ja grib braukt tā lai CPistiem pensiju fonds nodrošināts, tad protams minimums ir 215.

neiebraucu pēdejā teikumā par to CP pensiju fondu ?!?!

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: bez obid, da... 245 uz E39... nu nepavilksi... lietotas , varbūt...

šis bij tip uzbrauciens ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: labi... tātad tie astoņi lati ir iekļauti produktā...

Sēne, es ne*******os un man nav nepieciešamība pēc pēdējā vārda... ja Tev piegādā par velti, nav man ko teikt......

Vienkārši, savulaik, pasūtīju reifenā, tad uzradās bāleliņi, kuri prasīja 8 lašus 7.5eiro vietā... un pēkšņi, pa velti, ar omķenes tačku piegādā...

ieej iekš .de un salīdzini cenas...

Beidz dzīvot pagātnē. Iekš .de tu vari iet līdz vemšanai, bet tur tu vairs pasūtīt NEVARI - Latvijai ir savas cenas savā .lv lapā, kas ir norādītas Latos un ir ietverta piegāde. Un tie nav nekādi bāleliņi, bet gan ReifenDirekta pārstāvniecība - t.i. pāris telefonoperatori, kas māk runāt latviski. Bet 8Ls par piegādi ir pasūtot vienu riepu. Papildus maksa šadā gadījumā ir arī .de. Bet piegādi veic DPD kurjerpasts - ar ReifenDirektu vai bāleliņiem tiešā veidā nekādi nesaistīta iestāde.

Līdz šim likās, ka tu esi saprātīgāks. Bet laikam uz vecumu visiem sāk parādīties vēlma iegalvot visiem, ka lietas joprojām notiek tā, kā "kad mēs augām".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

neiebraucu pēdejā teikumā par to CP pensiju fondu ?!?!

Tas no sērijas ja mēdz reizi pa reizei izdzīt zirnekļus no trubām, jeb ātrāk braukt

Tiem kas auto grasās lietot pie 200 km robežas vismaz šad tad - nekādi nav ieteicams riepas izmērs kas būtu mazāks par diska platumu.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Viktos rakstīja:

neiebraucu pēdejā teikumā par to CP pensiju fondu ?!?!

Tas no sērijas ja mēdz reizi pa reizei izdzīt zirnekļus no trubām, jeb ātrāk braukt

Tiem kas auto grasās lietot pie 200 km robežas vismaz šad tad - nekādi nav ieteicams riepas izmērs kas būtu mazāks par diska platumu.

tik tāl pat nebiju aizdomājies, bet ja nopietni reti kad tā braukāju.

tāpēc tas neattiecas uz mani

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: [

tik tāl pat nebiju aizdomājies

natirsh tas kursh domaa...ta vareetu teikt....

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: labi... tātad tie astoņi lati ir iekļauti produktā...

Sēne, es ne*******os un man nav nepieciešamība pēc pēdējā vārda... ja Tev piegādā par velti, nav man ko teikt......

Vienkārši, savulaik, pasūtīju reifenā, tad uzradās bāleliņi, kuri prasīja 8 lašus 7.5eiro vietā... un pēkšņi, pa velti, ar omķenes tačku piegādā...

ieej iekš .de un salīdzini cenas...

Beidz dzīvot pagātnē. Iekš .de tu vari iet līdz vemšanai, bet tur tu vairs pasūtīt NEVARI - Latvijai ir savas cenas savā .lv lapā, kas ir norādītas Latos un ir ietverta piegāde. Un tie nav nekādi bāleliņi, bet gan ReifenDirekta pārstāvniecība - t.i. pāris telefonoperatori, kas māk runāt latviski. Bet 8Ls par piegādi ir pasūtot vienu riepu. Papildus maksa šadā gadījumā ir arī .de. Bet piegādi veic DPD kurjerpasts - ar ReifenDirektu vai bāleliņiem tiešā veidā nekādi nesaistīta iestāde.

Līdz šim likās, ka tu esi saprātīgāks. Bet laikam uz vecumu visiem sāk parādīties vēlma iegalvot visiem, ka lietas joprojām notiek tā, kā "kad mēs augām".

Tev ar' nepielec- Yetti tik vien gribēja uzsvērt, ka nekas nav par velti (piegāde), tomēr tagad Tu pateici precīzāk- ka tā iekļauta cenā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Tev ar' nepielec- Yetti tik vien gribēja uzsvērt, ka nekas nav par velti (piegāde), tomēr tagad Tu pateici precīzāk- ka tā iekļauta cenā.

Vispārzināmas patiesības var iet un uzsvērt kādā citā vietā. Tām nav nekāda sakara ar diskusiju par to, vai ir jāmaksā papildus maksas pie norādītās.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Yetti rakstīja: bez obid, da... 245 uz E39... nu nepavilksi... lietotas , varbūt...

šis bij tip uzbrauciens ?

nē, osel,

nopērc un tad to mieznamo staipi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. man PoHui jebkura mantiskais stāvoklis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man vienaldzīgs taus viedoklis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: man vienaldzīgs taus viedoklis...

ja jau tā pūlējies lai atbildētu, tad piedūra gan...

tu esi kādreiz mēģinājis - kto ja? gde ja?

man ir ph... tā kā neglaimo sev....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: man vienaldzīgs taus viedoklis...

ja jau tā pūlējies lai atbildētu, tad piedūra gan...

tu esi kādreiz mēģinājis - kto ja? gde ja?

man ir ph... tā kā neglaimo sev....

Tā ir kautkāda jauna atrakcija kālija parkā?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti