Atsaucaties acu liecinieki

lamerok Reģ.: 23.04.2008

Šodien 17.06.2008 pl. ~12.10 notika avārija uz Tallinas un Tīnūžu ceļa krustojuma. Avārījas izraisītāja, sieviete ar tumši zilu BMW 5 sērijas, atstāja notikumu vietu. Lūdzu atsaukties cilvēku kas redzēja šo avāriju.

Varat zvanīt man vai vienkārši ierakstat šeit savas koordinātes un es ar Jums sazināšos. Mans mob.nr 28638077.

Pateicos jau iepriekš.

P.S. Ja nu tomēr vainīgā, vai viņas paziņa izlasa šo, ieteiktu pašiem sazināties ar man, tas atrisinās daudz Jūsu problēmu.

 
1 2
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

ja precīzu bmw numuru nezini, tad CP Meklēšanas birojs pateiks, ka vainīgo nevar konstatēt un viss, lietu beigs. Un, šādā konkrētajā situācijā, pat ja atrastu, tad pašam vajag saprast, ka BMWvadītājs/īpašnieks visu noliegs, atradīs par liecinieku onkuli Juri, savukārt, CP administratīvo lietu, atsaucoties uz vispārīgajiem principiem, pretrunīgajām liecībām izbeigs un viens no trīs punktiem lemjošajā daļā skanēs - BMW ar valsts reģ.nr. dalība csng nav pierādīta. nav jēgas turpināt, bet, ja gribi atskaitīt juristam $$$, droši to vari darīt..(arī man vari noskaitīt $$$)

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja viens liecinieks ir - tad domāju, ka lieta nav bezcerīga. Būtu ļoti labi, ja smagā šoferis arī tāds būtu. Katrā ziņā dāmas rīcība bija par cēloni negadījumam. Protams, ja topika autoram tīra sirdsapziņa un šis neplēsa iekšā un mirgojošo zaļo vai vēl ļaunāk dzelteno

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ēmm, laikam vajag sākt ieviest lietošanā tos videorakstītājus, tā kā Krievijā dara...

pasākums īpaši dārgi neizmaksā, visādā ziņā lētāk nekā viens krašs.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Izmaksā kādus 400 $, ja pērk no jebaja - rekorderis+lēca

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu situācija neviennozīmīga, un domāju, ka nav vērts meklēt BMW - tas neko nedos, jo diez vai tā vadītājs teiks - jā, griezu priekšā. Drīzāk atbilde labākajā gadījumā būs - griezu, vietas manevram bija daudz, tas, ka tas otrs tāds nervozs un ieraugot mani rāva smagajam apakšā - pats vainīgs.

Vairāk jāmēģina tikt vaļā ar maksimāli mazu sodu. Šeit noteikti būtu līdzējusi savas joslas ieturēšana un kontakts ar BMW - tad vismaz juridiski viss būtu skaidrs.

P.S. teksts par to, ka kolēģis nevar būt liecinieks, tāds dīvains. Radinieks, sieva - iespējams (kaut arī apšaubāms), bet juridiski nesaistīts cilvēks - manuprāt CP batonu sprauž

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

smart235 rakstīja: ēmm, laikam vajag sākt ieviest lietošanā tos videorakstītājus, tā kā Krievijā dara...

pasākums īpaši dārgi neizmaksā, visādā ziņā lētāk nekā viens krašs.

Un ko tas dos? Avāriju ta izraisīja kurš? Kurš ieskrēja smagajā?

Piekrītu.

Iespējams, ja nebūtu raustījies, gan BMV būtu nogriezies, gan pats būtu aizbraucis savu ceļu neskarts.

Šādos gadījumos, kad kāds ir «sabijies» un izveidojis crash bez «vainīgā» dalības, bez video nav iespējams izvērtēt draudu pakāpi un vai tie bija pietiekoši šāda manevra (uzbraukšana smagajam) veikšanai.

Ja runājam par galējībām - tik pat labi kāds var te uzcept sekojošu topiku: «tauta, palīdziet sameklēt aizdomīga izskata vīreli tumšās brillēs un saplēstos džinsos. Viņš pie Maskavas ielas 333 mana uz mani tik dusmīgi, ka es sabijos, pagriezu stūri un ietriecos stāvošā tramvajā»

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

dusmīgi paskatījās

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, par to raustīšanos ir tā, kā ir. Sevišķi visādi kuriozi ar moci braucot sanāk - lūk sanāk kāds krustojums, kur var no 2 joslām griezt, tu pa ārmalu, auto pa iekšu. Puspagriezienā viņš tevi piepeši ieraugu un tā sabīstas...nē nu, to tā grūti izstāstīt, bet skats smieklīgs, šķiet, ka pat mani uz galvas palecas. Laikam padomā, ka nupat nupat viens orgānu donors uz viņa sirdsapziņas trāpījies.

Peace, veči - es jūs redzu, man nav akūti jāzina, vai jūs mani arī. Es pieņemu, ka ne un tā arī braucu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Izlasīju un nesapratu, kur BMW vadītājs vainīgs ?

Ja cilvēks iebrauc PATS smagajam auto riepā ?

Ko tu gribi no tā BMW vadītāja ?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Peace, veči - es jūs redzu, man nav akūti jāzina, vai jūs mani arī. Es pieņemu, ka ne un tā arī braucu.

Preciizi! Labaak braukt ar domu, ka citi lohi un nepamaniis mani, nevis klasiskaa spiitiiba- "esmu shai joslaa un taa man pienaakas un ja mani notrieksi- buusi vainiigs"

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Noteikumos ir skaidri rakstīts, kā jārīkojas, ja uz ceļa ir pēkšņi šķērslis, nekas tur nav teikts par joslas maiņu un stāvošu mašīnu taranēšanu, un ja smagā vietā būtu māmiņa ar ratiņiem, kas gaida zaļo gaismu ?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Es vienreiz uz ceļa debila žaķa dēļ gandrīz nositos, likās , ka vajag viņu apbraukt

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Vispaar situaacija baigi stulbaa man ar vienreiz viens passaats shitaa izpildijaas priekshaa un es gandriiz trotuaara margu nonesu izvairiidamies

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja: Vispaar situaacija baigi stulbaa man ar vienreiz viens passaats shitaa izpildijaas priekshaa un es gandriiz trotuaara margu nonesu izvairiidamies

braucot pa ceļu viienmēr jāiedomājas,ka tas kas brauc pretī vai vienā viirzienā ir stulbāks.....par Tevi.un tad atkrīt daudzas avārijas un pārējie mēsli

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

lieta ir bezcerīga (; priecājies, ka visi dzīvi un veseli (cerams, ka tā arī ir), jo bleķus sataisīsi vai nopirksi jaunus, veselību nē;

viktors1961 rakstīja: Ja viens liecinieks ir - tad domāju, ka lieta nav bezcerīga. Būtu ļoti labi, ja smagā šoferis arī tāds būtu. Katrā ziņā dāmas rīcība bija par cēloni negadījumam. Protams, ja topika autoram tīra sirdsapziņa un šis neplēsa iekšā un mirgojošo zaļo vai vēl ļaunāk dzelteno

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti