Atsaucaties acu liecinieki

lamerok Reģ.: 23.04.2008

Šodien 17.06.2008 pl. ~12.10 notika avārija uz Tallinas un Tīnūžu ceļa krustojuma. Avārījas izraisītāja, sieviete ar tumši zilu BMW 5 sērijas, atstāja notikumu vietu. Lūdzu atsaukties cilvēku kas redzēja šo avāriju.

Varat zvanīt man vai vienkārši ierakstat šeit savas koordinātes un es ar Jums sazināšos. Mans mob.nr 28638077.

Pateicos jau iepriekš.

P.S. Ja nu tomēr vainīgā, vai viņas paziņa izlasa šo, ieteiktu pašiem sazināties ar man, tas atrisinās daudz Jūsu problēmu.

 
1 2
lamerok Reģ.: 23.04.2008
0 0 Atbildēt

Man pat prātā nebija kādam draudēt, šāda situācija rada problēmas visiem iesaistītajiem. Es vienkārši piedāvāju šo situāciju atrisināt bez liekiem sarežģījumiem. Ļoti atvainojos, ja mans iepriekšējais ieraksts tiek uztverts kā draudi, tas nemazāka mērā nau jāuztver kā draudi.

P.S. Un lūdzu bez liekas vajadzības šeit nerakstīt. Paldies

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

numuru pierakstiji?

CP uz notikua vietu izsauci?

Cerības tev ir tikai tad, ja uz abiem augšējiem jautājumiem atbilde ir :jā:

Tādā gadījumā kā liecinieku vari pierakstīt kaut vai savu vecomāti, kas :itkā: sēdējusi tavā auto.

Ir pieredze ar šādiem gadījumiem - gan kā apskādētajam, gan arī kā vainīgajam

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

lamerok rakstīja: Šodien 17.06.2008 pl. ~12.10 notika avārija uz Tallinas un Tīnūžu ceļa krustojuma. Avārījas izraisītāja, sieviete ar tumši zilu BMW 5 sērijas, atstāja notikumu vietu. Lūdzu atsaukties cilvēku kas redzēja šo avāriju.

Varat zvanīt man vai vienkārši ierakstat šeit savas koordinātes un es ar Jums sazināšos. Mans mob.nr 28638077.

Pateicos jau iepriekš.

P.S. Ja nu tomēr vainīgā, vai viņas paziņa izlasa šo, ieteiktu pašiem sazināties ar man, tas atrisinās daudz Jūsu problēmu.

bmw numurs ir? policiju sauci? kāds avārijas raksturs? atbildi uz jautājumiem, tad nokomentēšu potenciālo lietas atrisinājumu (darbā diezgan bieži sanāk krāmēties ar visādām šādām situācijām).

lamerok Reģ.: 23.04.2008
0 0 Atbildēt

Ir daļējs BMW numurs (burti un divi cipari) kuru pierakstīja šoferis, kas brauca aiz BMW un visu redzēja, tākā vismaz viens liecinieks jau ir.

Avārijas situācija sekojoša, braucu pie zaļās gaismas pāri krustijumam, taisni. BMW no pretējās joslas stāv krusta vidū un gaida lai izdarītu kreiso pagriezienu. Man gandrīz jau esot krustojumā BMW sāk braukt, lai nobremzētu attālums jau bija par mazu, tāpēc es bremzējot griezos uz labo pusi, lai izvairītos no frontālās sadursmes. Kā rezultātā ieslīdēju smagajam riepā, kas stāvēja pie krustojuma labajā pusē. Smagajam protams nekā, ja neskaita nobrāzto rūsu uz diska. Man izsists caurums bamperā un salocīts spārns.

lamerok Reģ.: 23.04.2008
0 0 Atbildēt

Ak jā un policiju saucu, bet viņi teica ka jātrod liecinieki, jo darba kolēģis kas bija ar mani mašīnā par liecinieku nevar būt.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

nu, veciit, tad jau labaak buutu skreejis bembii iekshaa, nevis veel kaadaa 3jaa pusee. Tagad veel vajadzees ekspertiizi kaut kaadu, lai pateiktu, ka tu neieskreeji smagajaa savas vainas deelj.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

P.S. Nosaukums gramatiski pareizaak buutu "Acu liecinieki, atsaucieties!"

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Domāju, ka te viss ir skaidrs....

BMW neatradīs, un Tev uzliks sodu par to, ka iebrauci pretējā joslā un izraisīji avāriju...

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Kaa man teica reiz prakses darba vadiitaajs Gaujas ielaa 15: "Neteelo shuumaheru!!! Ja juuti ka buus suudi, un neesi 100% paarliecinaats, ka jebkursh no taviem pienjemtajiem leemumiem var veerst situaaciju par labu, Dieva deelj neizbrauc no savas joslas!!! Pat ja tas noziimee notriekt kaadu kas ir ar kaajaam, jo preteejaa gadiijuma - Lohs buusi tu!!!" Taa luuk... Taakaa - situaacija suudiiga... Sheit tev var paliidzeet - tikai un vieniigi veiksme!!!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

lamerok rakstīja: Ir daļējs BMW numurs (burti un divi cipari) kuru pierakstīja šoferis, kas brauca aiz BMW un visu redzēja, tākā vismaz viens liecinieks jau ir.

Avārijas situācija sekojoša, braucu pie zaļās gaismas pāri krustijumam, taisni. BMW no pretējās joslas stāv krusta vidū un gaida lai izdarītu kreiso pagriezienu. Man gandrīz jau esot krustojumā BMW sāk braukt, lai nobremzētu attālums jau bija par mazu, tāpēc es bremzējot griezos uz labo pusi, lai izvairītos no frontālās sadursmes. Kā rezultātā ieslīdēju smagajam riepā, kas stāvēja pie krustojuma labajā pusē. Smagajam protams nekā, ja neskaita nobrāzto rūsu uz diska. Man izsists caurums bamperā un salocīts spārns.

Varbūt tā dāma pēc tam nemaz neapjauta ka ir visa šī cirka iniciatore un tāpēc arī ar mierīgu sirdi aizbrauca.

BTW, kā parasti vainīgs BMW.

V1 Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Varu Tev pastāstīt kā beigsies šis stāsts, Tu samaksāsi sodu vai arī Tev izteiks brīdinājumu. Pašam pirms pus gada bija līdzīgs gadījums un beigās nožēloju, ka vispār vērsos policijā.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: P.S. Nosaukums gramatiski pareizaak buutu "Acu liecinieki, atsaucieties!"

Latvieši ...Heh. Latviski neraksta "acu liecinieki", bet gan "aculiecinieki", kas sinonīmu vārdnīcā atrodami arī kā "skatītāji".. Nevarēju noturēties neuzrakstījusi pēc šāda komentāra... D

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Domāju, ka te viss ir skaidrs....

BMW neatradīs, un Tev uzliks sodu par to, ka iebrauci pretējā joslā un izraisīji avāriju...

O, lasītprasmes

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Latvieši ...Heh. Latviski neraksta "acu liecinieki", bet gan "aculiecinieki", kas sinonīmu vārdnīcā atrodami arī kā "skatītāji".. Nevarēju noturēties neuzrakstījusi pēc šāda komentāra... D

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Latvieši ...Heh. Latviski neraksta "acu liecinieki", bet gan "aculiecinieki", kas sinonīmu vārdnīcā atrodami arī kā "skatītāji".. Nevarēju noturēties neuzrakstījusi pēc šāda komentāra... D

;P

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

bezceriigi. bmw pazinjos ka nevienam netrauceeja un ja vajadzees arii atvilks baru liecinieku kuri redzeeja ka tur liidz sadursmei bij kaa liidz antarktiidai un hvz kaapeec tu iemauci smagajaa.

ja protams izdosies vinju vispaar atrast

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: P.S. Nosaukums gramatiski pareizaak buutu "Acu liecinieki, atsaucieties!"

Man domaat, ka pareizaak ir aculiecinieki, nevis acu liecinieki

gramatikji hrenovie

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

vou, karlsone jau arii ieveerojusi , vajadzeeja izlasiit visu topiku

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: vou, karlsone jau arii ieveerojusi , vajadzeeja izlasiit visu topiku

aha

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

es vairaak liku uzsvaru uz to "atsaucieTIES"

pietiks offtopika

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

man sāk likties, ka TGAM

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Pareizi ir aculiecinieki.

Kur prāts meklēt to bmw(lai legāli risinātu jautājumu).

Kur prāts meklēt to bmw(lai "atriebtos")

Nevienā gadījumā nav vērts meklēt.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Pareizi ir aculiecinieki.

Kur prāts meklēt to bmw(lai legāli risinātu jautājumu).

Kur prāts meklēt to bmw(lai "atriebtos")

Nevienā gadījumā nav vērts meklēt.

Pareizi teikts..protams skaade Tavam hvz kaadam superautinjam,bet par piemeeru varu pastaastiit viena gudra vecha (V.Kiesners),kursh mums autobusa vadiitaajiem "boreeja",ka nekad nedriikst pamest savu joslu uz celja,triecies iekshaa tajaa,kas tev ir "nozadzis" tavu celju..ej kautvai bojaa to cilveeku deelj kas seez tev aiz muguras,nevis nobijoties laid graavii vai kokaa.. bezjeedziigs topiks,nu tu vinju dabuusi rokaa (i to diez vai) un tad ko dariisi,suutiisi bratvu virsuu..sviests,pats sachuraajies un pats arii esi vainiigs..diemzeel..nekas personiigi..vnk,pieredzes truukums..

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

demo rakstīja:

orion rakstīja: Pareizi ir aculiecinieki.

Kur prāts meklēt to bmw(lai legāli risinātu jautājumu).

Kur prāts meklēt to bmw(lai "atriebtos")

Nevienā gadījumā nav vērts meklēt.

Pareizi teikts..protams skaade Tavam hvz kaadam superautinjam,bet par piemeeru varu pastaastiit viena gudra vecha (V.Kiesners),kursh mums autobusa vadiitaajiem "boreeja",ka nekad nedriikst pamest savu joslu uz celja,triecies iekshaa tajaa,kas tev ir "nozadzis" tavu celju..ej kautvai bojaa to cilveeku deelj kas seez tev aiz muguras,nevis nobijoties laid graavii vai kokaa.. bezjeedziigs topiks,nu tu vinju dabuusi rokaa (i to diez vai) un tad ko dariisi,suutiisi bratvu virsuu..sviests,pats sachuraajies un pats arii esi vainiigs..diemzeel..nekas personiigi..vnk,pieredzes truukums..

Ja nu kaac seko tavam padomam un tieshaam triecas kaadam benzovozam saanos, nevis ielaizh graavii, jeb nu kur ir kaada briivaaka vieta???

Un iet bojaa???

Mazaak klausi savus peleejuma apdvestos skolotaajus.

Plje, man tev blakus buutu bail seedeet, kamikadze atradies

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

demo rakstīja:

orion rakstīja: Pareizi ir aculiecinieki.

Kur prāts meklēt to bmw(lai legāli risinātu jautājumu).

Kur prāts meklēt to bmw(lai "atriebtos")

Nevienā gadījumā nav vērts meklēt.

Pareizi teikts..protams skaade Tavam hvz kaadam superautinjam,bet par piemeeru varu pastaastiit viena gudra vecha (V.Kiesners),kursh mums autobusa vadiitaajiem "boreeja",ka nekad nedriikst pamest savu joslu uz celja,triecies iekshaa tajaa,kas tev ir "nozadzis" tavu celju..ej kautvai bojaa to cilveeku deelj kas seez tev aiz muguras,nevis nobijoties laid graavii vai kokaa.. bezjeedziigs topiks,nu tu vinju dabuusi rokaa (i to diez vai) un tad ko dariisi,suutiisi bratvu virsuu..sviests,pats sachuraajies un pats arii esi vainiigs..diemzeel..nekas personiigi..vnk,pieredzes truukums..

Ja nu kaac seko tavam padomam un tieshaam triecas kaadam benzovozam saanos, nevis ielaizh graavii, jeb nu kur ir kaada briivaaka vieta???

Un iet bojaa???

Mazaak klausi savus peleejuma apdvestos skolotaajus.

Plje, man tev blakus buutu bail seedeet, kamikadze atradies

Nav jau runa par 100% gadiijumiem..bet lai nebuutu shaadi .... topiki,labaak ..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti