HELP....GAZ 21 VOLGA...HELP

moriss22 Reģ.: 25.03.2004

Help...varbūt kādam ir Gaz 21 Volga riepas uz 15 collām, vai kāds zin kur var nopirkt vai pasūtīt???

Orģinālais izmērs laikam ir 6,70x15, marka I 194B, iespējams ka ir kādas citas arī, bet izmēru tieši šito.....

ja kas, tel. 29917723

 
richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

moriss22 rakstīja: Help...varbūt kādam ir Gaz 21 Volga riepas uz 15 collām, vai kāds zin kur var nopirkt vai pasūtīt???

Orģinālais izmērs laikam ir 6,70x15, marka I 194B, iespējams ka ir kādas citas arī, bet izmēru tieši šito.....

ja kas, tel. 29917723

Tu no kura meness?

Jaunas b/u?

kama vel razo ar to pasu zimejumu, jeb tev "originalas" vajag?

moriss22 Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Kama ražo ko, vai tieši šito izmēr???

rakstam nav īpašas nozīmes, svarīgs ir izmērs un augstuma/platuma proporcija!!!

Tev ir varianti??

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

aizbrauc provincēs uz kādu autoveikalu un dabūsi

un M21, šķiet, bija R16. +/- tāda izmēra riepas ir arī UAZikiem, Ņivām. Īstenībā, ņivai pat ir pieejams ne-offroad zīmējums riepai

moriss22 Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: aizbrauc provincēs uz kādu autoveikalu un dabūsi

un M21, šķiet, bija R16. +/- tāda izmēra riepas ir arī UAZikiem, Ņivām. Īstenībā, ņivai pat ir pieejams ne-offroad zīmējums riepai

Nē, diemžēl Gaz 21 ir 6,70x15 orģināls...

vē derētu arī riepas no ZIM, tam nāk 7,00x15, biku augstākas, bet pēc stila iet klāt....

provincē, iespējams, bet tad ir jaapbrukā puse Latvijas, lai iespējams atrastu....

vajag parakties pa Rīgu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

moriss22 rakstīja: provincē, iespējams, bet tad ir jaapbrukā puse Latvijas, lai iespējams atrastu....

Veikalos noteikti nē. Kādā šķunītī varbūt.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bet ja jau Krievijā viņas joprojām ražo, kā saka Richi, tad kāda problēma pasūtināt kādā kantorī, kas tirgojas ar krievu traktoru detaļām?

Katrā bijušajā lauktehnikā tādi ir.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz Avotu ielas starp Matiisa un Lienes ir bode kas ar krievu masiinaam njemaas

Uz Lienes/Kraasotaaju stuura ir veel viena bodiite krievu masiinaam

Matiisielas galaa ir RussoBalt veicis, arii tur no visaadaam krievu lamataam ir lietas...

paprasiishu, mosk kaadas meetaajaas...taas tak ir kamernieces lai gan braukt ar taadaam ir noziegums pret cilveeci...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nepreciizi izteicos- es pa taam bodeem neskriešu bet paprasiishu garaazhaas....

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

moriss22 rakstīja: Help...varbūt kādam ir Gaz 21 Volga riepas uz 15 collām, vai kāds zin kur var nopirkt vai pasūtīt???

Orģinālais izmērs laikam ir 6,70x15, marka I 194B, iespējams ka ir kādas citas arī, bet izmēru tieši šito.....

ja kas, tel. 29917723

pamēģini MTZ ezermalas iela 6, tur ir toč kādas sirds vēlas krievu riepas, pamēģini autoapgāde maskavas ielā.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

moriss22 rakstīja: Help...varbūt kādam ir Gaz 21 Volga riepas uz 15 collām, vai kāds zin kur var nopirkt vai pasūtīt???

Orģinālais izmērs laikam ir 6,70x15, marka I 194B, iespējams ka ir kādas citas arī, bet izmēru tieši šito.....

ja kas, tel. 29917723

pamēģini MTZ ezermalas iela 6, tur ir toč kādas sirds vēlas krievu riepas, pamēģini autoapgāde maskavas ielā.

mtz-serviss sia

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

moriss22 rakstīja: Kama ražo ko, vai tieši šito izmēr???

rakstam nav īpašas nozīmes, svarīgs ir izmērs un augstuma/platuma proporcija!!!

Tev ir varianti??

Ja tev vajadzētu no gaz24 tad būtu ja no 21 varu pastāstīt kur meklēt un kur ne.

Skriet pa Latviju nav vērts - ja nemeklē ar uzrakstu un OTK CCCP,

Katrs vecs opis pat par mazlietotām paprasīs 40-70Ls gab!

Viņi visi ir sašķiebušies - dzīvo 20 gadus atpakaļ un skatās uz to ka viņa 40 Gadīgā rūsas kaudze maksājot jau vismaz 20kLs! Saskatījušies ss.lv un davai....

Reāli ja ļoti pamaeklēsi gada laikā atradīsi "jaunas" es pat zinu kur vismaz viena ir, bet ...tās ir izstādei -izbrauksi vienreiz un riepai kirdik- materiāli jau sākuši sadalīties , izturības tai riepai nekādas, ja viņa uz mašīnas stāvējusi tad vēl kautkā, bet plauktā vari aizmirst!

Ja kāds ir strādājis armijas konservācijas garažās tad moš mani palabos, bet cik atceros BTR riepa ir lietojama 25 gadus, pēc tam noraksta.Po ka izskatās kā jauna kaujas apstākļos neviens neies riskēt palikt bez riepām. Domā volgai ir labāk?

Vari paprasīt jebkuram lauksaimniecības tehnikas riepu tirgonim kas ar kamu nodarbojas. Atšķirībā no šejienes krievi vēl ar tiem auto brauc ikdienā.

Galu galā paprasi zavodam pašam kur var dabūt, krieviski vrodje visi šinī valstī vēl atceras....

Ir viens kantoris uz stirnu ielas gala garām tirgum un līdz pagriezienam pa labi tur guļošie menti un skola tur tāds konteiners vai pagrabs tur ar prasi. Šie paši ved, pārējie ir nīkuļi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Posts gan vēl no tālā 2005., bet varbūt vēl kaut kas saglabājies

bubliks rakstīja: Tēvam saimniecībā ir ieklīdušas divas vecās volgas riepas - izskatās kā pilnīgi jaunas, ar baltu malu. Izmērus precīzi neatceros, bet ja kādam ir interese, noskaidrošu. Par simbolisku samaksu.

parka1@inbox.lv

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viens diez gan vēsturisks sludinājums, bet ja nu tomēr... www.aak.lv/...

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

man viena mētājās no vecā bobika ,pilnigi jauna ar kameru .

kolēgim laikam otra tāda pati bija viņa garažaa ,ja labi grib var sapārot un būs pāris jaunas riepas .

par savu kādu 10ls tākā gribētu

ja interesē kādam tad lūdzu mans meils

au90di@inbox.lv

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

ja jau esi tāds volgas fanāts ,ko tad nebiji uz antīko lūžņu tirgu Ikšķilē pirmajā jūnija svētdienā,tur tak riepas jau nu točna redzeju .

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

www.gaz21.lv

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

biju Ikšķiles gadatirgū. Kā reiz ar riepām tur viens andelējās. Kā aºī bija speciālais Volgas stends. Visādus hromus un citus niekus varēja iepirkt.

Ja jau 30 gadu Harlijam var pasūtīt jaunas riepas, identiskas to gadu ražojumam, tad volgai jau nu arī vajadzetu krievos vēl ražot.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: man viena mētājās no vecā bobika ,pilnigi jauna ar kameru .

kolēgim laikam otra tāda pati bija viņa garažaa ,ja labi grib var sapārot un būs pāris jaunas riepas .

par savu kādu 10ls tākā gribētu

ja interesē kādam tad lūdzu mans meils

au90di@inbox.lv

Ir interes par tavu riepu. Lasi e-mail.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mēģini caur gūgli:

www.google.com/... :lv:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7GGLJ

Tev būtu foršas \"white sided\"... tās ir ar balto strīpu...

P.S. neparaksties uz šā veikala latvisko versiju...

www.reifendirekt.de/...

aiztaupīsi galvassāpes...

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

man ir kādas 12 vismaz gan jaunas, gan navarkas, bet ir arī volga, kurai likt virsū.

P.s laikam forši palielijos

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

jurkins rakstīja: man viena mētājās no vecā bobika ,pilnigi jauna ar kameru .

kolēgim laikam otra tāda pati bija viņa garažaa ,ja labi grib var sapārot un būs pāris jaunas riepas .

par savu kādu 10ls tākā gribētu

ja interesē kādam tad lūdzu mans meils

au90di@inbox.lv

Ir interes par tavu riepu. Lasi e-mail.

meilu ar tel. nosūtīju ,ko ta nezvani?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Riepas tirgoņi Kas ir labāk - uzlikt normālu mūsdienu riepu, vai vecu, uz izjukšanas robežas esošu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti