Pārdodu Jeep Grand Cherokee Limited

JJJANIS Reģ.: 08.06.2001

Pārdodu Jeep Grand Cherokee Limited

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tieši tā, man mašīna ir braukšanai, nevis saņķika žmiegšanai uz motora rēķina, tāpēc mainot motoru, vecā reduktora gāzes iekārta [es to neliku! ] izlidoja ārā Es arī brīnos par visādiem B4 A80 un passātiem ar elektroniskajām špricēm un reduktoriem - uzliek santīmjāklis tādu, un agrāk vai vēlāk pienāk moments, kad jams brīnās "nafig ar gāzi neiet"

TDIOT, ja tev ir lieki 300 ls, uzdāvini tos man, tie tiks lietderīgi izlietoti Man lieka nauda apkārt nemētājas un mūsu jaukajai valstij tāpēc 300 latus netaisos dāvināt Ja vēl nedaleca - pieregojot mašīnu latvijā, tu latvijā pierego bundžu ar noteiktu VIN un viss, savu šķībo līko nu vairākām mucām leišu sasvarokoto bundžu regot latvijā netaisos - tāpat pienāks laiks to nomainīt uz normālu q bundžu Būtu aktuāli, sameklētu kādu detaļās iztirgotāju un samainītu VINu

P.S. ŠAJĀ TOPIKĀ TIEK PĀRDOTS GRAND ČEROKI LIMITED

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

klau siikais perduk , ne tu buusi tas kursh bakstiis ar pirkstu un staastiis kursh ir santiimsipeejs un kursh nee .

iedzer indi savai paargudrajai nieciibai un nemocies savaa

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: klau siikais perduk , ne tu buusi tas kursh bakstiis ar pirkstu un staastiis kursh ir santiimsipeejs un kursh nee .

iedzer indi savai paargudrajai nieciibai un nemocies savaa

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

Vēl viens mana paraksta citētājs Nu, ielikšu parakstā "visi,kuriem nicks sākas ar "TDI", ir lohi", paliks labāk? Labi, kapeikžmiegšanai ir vienkāršs, vispārināms kritērijs - razotājs no rūpnīcas izlaiž mašīnas, domātas konkrētām degvielām, ja lietotājs uzstāda kaut ko sarežģītu un neērtības radošu [balons vienmēr aizņem kaut kādu vietu ],tātad žmiedz kapeiku Tas gan īsti nesakrīt ar maniem uzskatiem, bet nu enīvei. Apmierināts?

P.S. Mašīnu mainīt netaisos, jo tā savas funkcijas pilda un man, atšķirībā no diezgan liela bara, mašīna krānu nepagarina ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpēc varat manu parakstu neuzsvērt, man ir pilnīgi pajāt, ka to uzsver kads TDI, kuram saraujas par vienu centimetru no katras švīkas uz jama [pakaļaspārvietotājamodeļanosaukums]

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

indi iedzeeri ???

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDI rakstīja: klau siikais perduk , ne tu buusi tas kursh bakstiis ar pirkstu un staastiis kursh ir santiimsipeejs un kursh nee .

iedzer indi savai paargudrajai nieciibai un nemocies savaa

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

Vēl viens mana paraksta citētājs Nu, ielikšu parakstā "visi,kuriem nicks sākas ar "TDI", ir lohi", paliks labāk? Labi, kapeikžmiegšanai ir vienkāršs, vispārināms kritērijs - razotājs no rūpnīcas izlaiž mašīnas, domātas konkrētām degvielām, ja lietotājs uzstāda kaut ko sarežģītu un neērtības radošu [balons vienmēr aizņem kaut kādu vietu ],tātad žmiedz kapeiku Tas gan īsti nesakrīt ar maniem uzskatiem, bet nu enīvei. Apmierināts?

P.S. Mašīnu mainīt netaisos, jo tā savas funkcijas pilda un man, atšķirībā no diezgan liela bara, mašīna krānu nepagarina ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpēc varat manu parakstu neuzsvērt, man ir pilnīgi pajāt, ka to uzsver kads TDI, kuram saraujas par vienu centimetru no katras švīkas uz jama [pakaļaspārvietotājamodeļanosaukums]

vot man arii liidziiga nostaaja, daudz maz pofig ar ko braucu ikdienaa(passatB3,93.g) galvenais lai varu aizbraukt no pukta a uz b bez papildus ieguldijumiem,

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: indi iedzeeri ???

Iedzēru gan, veselus divus aliņus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

vot man arii liidziiga nostaaja, daudz maz pofig ar ko braucu ikdienaa(passatB3,93.g) galvenais lai varu aizbraukt no pukta a uz b bez papildus ieguldijumiem,

Man ir bik savādāka nostāja - ja ir tolks un tas atmaksāsies, vai vismaz "palielinās braukšanas baudu" tad es esmu ar mieru uz lielākiem izdevumiem Ieskaitot gaidāmo motora kapitalku

Bet tas tā. ATKĀRTOJU - TOPIKA AUTORS PĀRDOOD LIELISKU GRAND ČEROKI LIMITED AR ĶĪSELI!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja: indi iedzeeri ???

Iedzēru gan, veselus divus aliņus

tas nau pietiekami

dzer weel

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja: indi iedzeeri ???

Iedzēru gan, veselus divus aliņus

tas nau pietiekami

dzer weel

Dzer pats man vairāk nevajag

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tieši tā, man mašīna ir braukšanai, nevis saņķika žmiegšanai uz motora rēķina, tāpēc mainot motoru, vecā reduktora gāzes iekārta [es to neliku! ] izlidoja ārā Es arī brīnos par visādiem B4 A80 un passātiem ar elektroniskajām špricēm un reduktoriem - uzliek santīmjāklis tādu, un agrāk vai vēlāk pienāk moments, kad jams brīnās "nafig ar gāzi neiet"

TDIOT, ja tev ir lieki 300 ls, uzdāvini tos man, tie tiks lietderīgi izlietoti Man lieka nauda apkārt nemētājas un mūsu jaukajai valstij tāpēc 300 latus netaisos dāvināt Ja vēl nedaleca - pieregojot mašīnu latvijā, tu latvijā pierego bundžu ar noteiktu VIN un viss, savu šķībo līko nu vairākām mucām leišu sasvarokoto bundžu regot latvijā netaisos - tāpat pienāks laiks to nomainīt uz normālu q bundžu Būtu aktuāli, sameklētu kādu detaļās iztirgotāju un samainītu VINu

P.S. ŠAJĀ TOPIKĀ TIEK PĀRDOTS GRAND ČEROKI LIMITED

Kapec brauc ar vecu audi???Brauc ar jaunu audi,jeb tomer esi lielais kapeikjakklis ka brauksi ar vecu sudu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

braucot ar jaunu , nesanaaks diviem alinjiem

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

ko jūs te d...

Mihnētais subj (WJ ar gāzi) pilnīgi mierīgi var būt ar reduktoru, jo tas 4.0 ir 1964.gada izgudrojums, labs un uzticams, nelūztošs un vienkāršs, kurš gan to bundžu velk tā, ne visai Nezinu gan, vai viņa un automata smadzenes ar to reduktoru normāli sakomunicē

Topika autoram - salīdzinat viņa tirgoto auto ar WJ4.0 ar gāzi tiešām ir nekorekti, jo kaut uzsprāgsti, jaunakais Grands ir par 350% labāks par iepriekšējo (neiet runa par abu teh. stāvokli).

karoč, veiksmi tirgošanā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Kapec brauc ar vecu audi???Brauc ar jaunu audi,jeb tomer esi lielais kapeikjakklis ka brauksi ar vecu sudu

Žēl, ka tu arī neiebrauc situācijā, bet sāc tirst Kapeikžmiegšana sākas tajā brīdī, kad cilvēks nopērk mašīnu, kuru nevar atļauties - nevar atļauties ieliet ražotāja noteiktu degvielu, nevar atļauties uzlikt normāla ražotāja normālas kvalitātes rezerves daļas, nevar atļauties apkopt mašīnu. Es to visu pat kaut kā... varu TDIOTS pat nonāca tuvāk patiesībai - es nevaru uz sitiena, noskaitīt, teiksim, 10k eiru par kādu jaunāku Audi Un man arī nav vajadzīga mašīna, kurai rezerves daļu cenas sākas ar diviem cipariem, bet iespēja dabūt kādas retākas lietotas detaļas līdzinās nullei - un jaunu cena vismaz 20% no mašīnas vērtības Kam tas vajadzīgs? Man ne.

cap motors noteikti ir izturīgs, bet tā elektroniskā šprice diez vai ir četrdesmit gadus veca un izturīga

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Batka, ja tu brauc ar vecu sūdu, tā ir tava bēda, es braucu ar vecu mašīnu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Batka, ja tu brauc ar vecu sūdu, tā ir tava bēda, es braucu ar vecu mašīnu

nu iedzer toksh indi , nemocies

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

khm... labi rūkts...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Kapec brauc ar vecu audi???Brauc ar jaunu audi,jeb tomer esi lielais kapeikjakklis ka brauksi ar vecu sudu

Žēl, ka tu arī neiebrauc situācijā, bet sāc tirst Kapeikžmiegšana sākas tajā brīdī, kad cilvēks nopērk mašīnu, kuru nevar atļauties - nevar atļauties ieliet ražotāja noteiktu degvielu, nevar atļauties uzlikt normāla ražotāja normālas kvalitātes rezerves daļas, nevar atļauties apkopt mašīnu. Es to visu pat kaut kā... varu TDIOTS pat nonāca tuvāk patiesībai - es nevaru uz sitiena, noskaitīt, teiksim, 10k eiru par kādu jaunāku Audi Un man arī nav vajadzīga mašīna, kurai rezerves daļu cenas sākas ar diviem cipariem, bet iespēja dabūt kādas retākas lietotas detaļas līdzinās nullei - un jaunu cena vismaz 20% no mašīnas vērtības Kam tas vajadzīgs? Man ne.

cap motors noteikti ir izturīgs, bet tā elektroniskā šprice diez vai ir četrdesmit gadus veca un izturīga

Un pasaki kapec nevaretu likt piemeram Hameram gazi un braukt???Ta nav sanitmjašana,bet gan normali domajoša cilveka ekonomešana uz lietam uz kuram ir jega ekonomet.Ta vairs nav santimjašana liet uz pusi letaku degvielu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Kapec brauc ar vecu audi???Brauc ar jaunu audi,jeb tomer esi lielais kapeikjakklis ka brauksi ar vecu sudu

Žēl, ka tu arī neiebrauc situācijā, bet sāc tirst Kapeikžmiegšana sākas tajā brīdī, kad cilvēks nopērk mašīnu, kuru nevar atļauties - nevar atļauties ieliet ražotāja noteiktu degvielu, nevar atļauties uzlikt normāla ražotāja normālas kvalitātes rezerves daļas, nevar atļauties apkopt mašīnu. Es to visu pat kaut kā... varu TDIOTS pat nonāca tuvāk patiesībai - es nevaru uz sitiena, noskaitīt, teiksim, 10k eiru par kādu jaunāku Audi Un man arī nav vajadzīga mašīna, kurai rezerves daļu cenas sākas ar diviem cipariem, bet iespēja dabūt kādas retākas lietotas detaļas līdzinās nullei - un jaunu cena vismaz 20% no mašīnas vērtības Kam tas vajadzīgs? Man ne.

cap motors noteikti ir izturīgs, bet tā elektroniskā šprice diez vai ir četrdesmit gadus veca un izturīga

Un pasaki kapec nevaretu likt piemeram Hameram gazi un braukt???Ta nav sanitmjašana,bet gan normali domajoša cilveka ekonomešana uz lietam uz kuram ir jega ekonomet.Ta vairs nav santimjašana liet uz pusi letaku degvielu

Es visiem tiem "TDI" par godu vispārināju Pret normālu, normālā kantorī ieliktu gāzes šprici man pēc idejas nekā pretī nav Vienīgi uzjautrina tendence - liela amerikāņu kaste 95% būs ar gāzi Uzpildāmais sūds arī parasti ir labā vietā iegrūzts Man savulaik bija labi uztaisīts, no ārpuses gāzes iekārtas eksistenci varēja pateikt tikai pēc smakas,vizuāli nekā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

veel neiedzeeri ???

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pat normàla analogà nesmird.Ja vanco,tad jau ir probléma.gribi teikt ka pa4otnàk ir pildít bendzu tankà par 5ls un norèkjinàties ar rizhikiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pat normàla analogà nesmird.Ja vanco,tad jau ir probléma.gribi teikt ka pa4otnàk ir pildít bendzu tankà par 5ls un norèkjinàties ar rizhikiem?

Protams, ka bija problēma, ar nosaukumu "beigts motors" Jo pati gāzes iekārta bija kārtībā, kādu pusgadu pirms izmešanas tika pārlasīts reduktors un vēl šis tas.

Par to "krutumu" - izmaksas atsver vairāki patīkami faktori - piemēram, tukšs grabažnieks Normāla motora darbība [manai špricei varētu uzlikt tikai reduktoru, tātad jāappiš kompis ]. Neizkropļots mašīnas izskats - man gan nebija aktuāli Gaisa masas mērītāja potenciometrs arī pieder pie vienas no dārgajām detaļām - vēl viena mana šrota vērtība Un, galu galā, ja neskaita amerikāņu kastes, pārējo mašīnu lietotāju starpā "gāznieki" ir minoritāte - kāpēc ar normālu motoriņu būt izņēmumam?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti