Cita īpašnieka auto ārvalstīs.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008

Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

 
1 2
keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

Pārbraukt var, tikai gadās, ka pāris kilometrus aiz robežas ir pasu kontrole.

Bet, ja pa tēmu, tad pilnvaras ES teritorijā vairs nevajag, izņēmums laikam ir Polija.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

uz EST nevajag pilnvaru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

ir tikai soda gan LV, gan EST vai LT robežsargi... un sūta atpakaļ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

keikei rakstīja: Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

Pārbraukt var, tikai gadās, ka pāris kilometrus aiz robežas ir pasu kontrole.

Bet, ja pa tēmu, tad pilnvaras ES teritorijā vairs nevajag, izņēmums laikam ir Polija.

paaris kilometrus jau PIRMS robezjas... robezjkontrolez zoona vai tik nebija...

columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Itkā jau nevajag, bet labāk jau nu uzcep trīs valodās, ka SIA ārzemnieks pilnvaro Ingas Brāli izmantot VAZ 2101 šas Nr *******, V/Nr. kisa visā ES teritorijā, Krievijas un NVS teritorijās ir tiesīgs risināt visus jautājumus, kas saistīti ar automašīnas izmantošanu, ekspluatāciju un apkalpošanu.

Direktora paraksts,

atšifrējums,

SIA zīmogs

un viss, ja mašīna ir uz firmu nekādi notāri nav vajadzīgi!!!

Lai veicas!

columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Ja gribi, iemet savu meilu aizsūtīšu sagatavi, ierakstīsi savus datus un aidā...!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pilnvaru sāk vajadzēt brīdī kad tu sataisi sūdus

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Uggga rakstīja:

keikei rakstīja: Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

Pārbraukt var, tikai gadās, ka pāris kilometrus aiz robežas ir pasu kontrole.

Bet, ja pa tēmu, tad pilnvaras ES teritorijā vairs nevajag, izņēmums laikam ir Polija.

paaris kilometrus jau PIRMS robezjas... robezjkontrolez zoona vai tik nebija...

Man bija aiz robežas. Braucām uz EST, precīzi nepateikšu cik kilometrus, bet tālu no robežas nebija, EST robežnieki nolika malā un smaidīgām sejas izteiksmēm pārbaudīja pases. To, ka mašīnā bija viens nepilngadīgais, kura vecāki nav klāt un vajadzētu pilnvaru, viņi gan nepamanīja (pilnvara gan bija sagatavota).

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

No visām ES valstīm tikai un vienīgi Polijā ir vajadzīga pilnvara. Visur citur - brīva kustība bez nekādām pilnvarām!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

columbia rakstīja: Itkā jau nevajag, bet labāk jau nu uzcep trīs valodās, ka SIA ārzemnieks pilnvaro Ingas Brāli izmantot VAZ 2101 šas Nr *******, V/Nr. kisa visā ES teritorijā, Krievijas un NVS teritorijās ir tiesīgs risināt visus jautājumus, kas saistīti ar automašīnas izmantošanu, ekspluatāciju un apkalpošanu.

Direktora paraksts,

atšifrējums,

SIA zīmogs

un viss, ja mašīna ir uz firmu nekādi notāri nav vajadzīgi!!!

Lai veicas!

Vai uz NVS braucot tiešām notāru nevajag?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Vai uz NVS braucot tiešām notāru nevajag?

lai izvairītos no mazgojobkas, es uztaisītu gan latviski, gan krieviski tās pilnvaras... un, lai samazinātu izmaksas, pie notāra apstiprinātu parakstu, nevis taisītu pilnvaru...

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

uz Lietuvu un Igauniju nevajag pilnvaras, ja auto ir uz firmu vai citu īpašnieku. Ja brauc tālāk, tad tāda pilnvara ir vēlama.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: uz Lietuvu un Igauniju nevajag pilnvaras, ja auto ir uz firmu vai citu īpašnieku. Ja brauc tālāk, tad tāda pilnvara ir vēlama.

Apturēja Polijā ar nomas busu un nekādu pilnvaru neprasīja. Tā, cik zinu, ir vienīgā ES valsts, kurā teorētisi pilnvaru vajag.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Andreass rakstīja: uz Lietuvu un Igauniju nevajag pilnvaras, ja auto ir uz firmu vai citu īpašnieku. Ja brauc tālāk, tad tāda pilnvara ir vēlama.

Apturēja Polijā ar nomas busu un nekādu pilnvaru neprasīja. Tā, cik zinu, ir vienīgā ES valsts, kurā teorētisi pilnvaru vajag.

Par to pilnvaru Polijā kāds riktīgi palaida baumas. Mani vairākas reizes tur apturēja(autiņš bija uz firmas) un NEKAD neko neprasija.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Seene rakstīja:

Andreass rakstīja: uz Lietuvu un Igauniju nevajag pilnvaras, ja auto ir uz firmu vai citu īpašnieku. Ja brauc tālāk, tad tāda pilnvara ir vēlama.

Apturēja Polijā ar nomas busu un nekādu pilnvaru neprasīja. Tā, cik zinu, ir vienīgā ES valsts, kurā teorētisi pilnvaru vajag.

Par to pilnvaru Polijā kāds riktīgi palaida baumas. Mani vairākas reizes tur apturēja(autiņš bija uz firmas) un NEKAD neko neprasija.

Nav baumas. Pats esmu lasījis vēstniecības lapā (tagad neatradu) un rekur arī ir: www.csdd.lv/...

Un arī visādos ārzemju ceļotāju forumos cilvēki besās par poļu paniem.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Kāda pilnvara no uzņēmuma vajadzīga braukšanai uz NVS valstīm?

Variet atsūtīt paraugu, kas ir trīs valodās uz e-pastu orions@spam.lv

Paldies.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

pilnvaru var uzprasīt tikai poļos, bet par pases neesamību būs protokols un atgriezīs atpakaļ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Kāda pilnvara no uzņēmuma vajadzīga braukšanai uz NVS valstīm?

Variet atsūtīt paraugu, kas ir trīs valodās uz e-pastu orions@spam.lv

Paldies.

ja, tupogolovij fedja, pasport NR 12345, doverjaju svoju kolimagu Opel zapfira, sovokupnostji s hozjainom VWFans, pasport NR 12345, na vtorsirjo...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

p.s. vēlams uzrādīt karietes NR (vel labāk VINu)....

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Uggga rakstīja:

keikei rakstīja: Tagad valsts robežu ir iespējams pārbraukt arī bez pases!

Pārbraukt var, tikai gadās, ka pāris kilometrus aiz robežas ir pasu kontrole.

Bet, ja pa tēmu, tad pilnvaras ES teritorijā vairs nevajag, izņēmums laikam ir Polija.

paaris kilometrus jau PIRMS robezjas... robezjkontrolez zoona vai tik nebija...

Man bija aiz robežas. Braucām uz EST, precīzi nepateikšu cik kilometrus, bet tālu no robežas nebija, EST robežnieki nolika malā un smaidīgām sejas izteiksmēm pārbaudīja pases. To, ka mašīnā bija viens nepilngadīgais, kura vecāki nav klāt un vajadzētu pilnvaru, viņi gan nepamanīja (pilnvara gan bija sagatavota).

tas ir LV likums, kas paģēr IZBRAUCOT no LV bērnam uzrādīt pilnvaru. igauņiem nav jākontrolē LV likomos noteiktais.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja: ...

tas ir LV likums, kas paģēr IZBRAUCOT no LV bērnam uzrādīt pilnvaru. igauņiem nav jākontrolē LV likomos noteiktais.

uz ceļa, pierādīt savu tukšpaurību būtu stipri sarežģitāk, kā noformētu laicīgi... smaidošs ikaunis atgrieza sievu atpakaļ, ka nemetas... pie ceļa izdevumiem tika pierēķināta viesnīca Valkā...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja: Kāda pilnvara no uzņēmuma vajadzīga braukšanai uz NVS valstīm?

Variet atsūtīt paraugu, kas ir trīs valodās uz e-pastu orions@spam.lv

Paldies.

ja, tupogolovij fedja, pasport NR 12345, doverjaju svoju kolimagu Opel zapfira, sovokupnostji s hozjainom VWFans, pasport NR 12345, na vtorsirjo...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

columbia rakstīja: Itkā jau nevajag, bet labāk jau nu uzcep trīs valodās, ka SIA ārzemnieks pilnvaro Ingas Brāli izmantot VAZ 2101 šas Nr *******, V/Nr. kisa visā ES teritorijā, Krievijas un NVS teritorijās ir tiesīgs risināt visus jautājumus, kas saistīti ar automašīnas izmantošanu, ekspluatāciju un apkalpošanu.

Direktora paraksts,

atšifrējums,

SIA zīmogs

un viss, ja mašīna ir uz firmu nekādi notāri nav vajadzīgi!!!

Lai veicas!

Vai uz NVS braucot tiešām notāru nevajag?

Saskaņā ar LV likumdošanu, jebkurai pilnvarai ir jābūt ar notāra apliecinātu parakstu, lai tai būtu juridisks spēks. Pat, ja firmeles šefs Tev iedod pilnvaru aiztumt firmai piederošo ķerru līdz ciema veikalam un atpakaļ.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

cap rakstīja:

columbia rakstīja: Itkā jau nevajag, bet labāk jau nu uzcep trīs valodās, ka SIA ārzemnieks pilnvaro Ingas Brāli izmantot VAZ 2101 šas Nr *******, V/Nr. kisa visā ES teritorijā, Krievijas un NVS teritorijās ir tiesīgs risināt visus jautājumus, kas saistīti ar automašīnas izmantošanu, ekspluatāciju un apkalpošanu.

Direktora paraksts,

atšifrējums,

SIA zīmogs

un viss, ja mašīna ir uz firmu nekādi notāri nav vajadzīgi!!!

Lai veicas!

Vai uz NVS braucot tiešām notāru nevajag?

Saskaņā ar LV likumdošanu, jebkurai pilnvarai ir jābūt ar notāra apliecinātu parakstu, lai tai būtu juridisks spēks. Pat, ja firmeles šefs Tev iedod pilnvaru aiztumt firmai piederošo ķerru līdz ciema veikalam un atpakaļ.

Notāra apliecināts paraksts ir nepieciešams tikai privātpersonām. Juridiskas personas var rakstīt pilnvaras pašas (t.i. paraksta tiesīgās personas jau ir notariāli apstiprinātas uzņēmumu reģistrā)

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti