Cita īpašnieka auto ārvalstīs.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008

Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jap... juridiskais var uzrakstīt uz balta papīra vai uz kancelejas preču veikalā iegādātas sagatves (veidlapas), privātais to nevar...

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

ES pilnvaru vajag tikai Polijā. Nekur citur.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Tātad, ir doma aizlaist uz Igauniju, bet rīcībā esošais auto ir cita īpašnieka (firmas).

Cik zinu, agrāk pārbraucot robežu, ja automašīnas īpašnieks nav tās vadītājs/pasažieris, klāt bija vajadzīga pilnvara.

Kā ir tagad?

Vai bez šīs pilnvaras ir iespējams pārbraukt valsts robežu?

Es ieteiktu nodroshinaaties ar visaadiem iespeejamiem papiiriem shkjeersojot jebkuru robezu aarpus LV teritorijas..'braucu darba dariishanaas,kaa arii biezi celjoju ar visaadiem autinjiem..cik polichu,robezsargu un t.t. paarbaudiitaaju tik arii jaunu "taisniibu"shajaa pasaulee..katrs no vinjiem saprot,ka esi vai gribi iekljuut citaa zemee un negribi probleemas..lai arii kaads te rakstija,ka Polijaa no problemo,es laikam tiku tiem neiistajiem..nu vnk pzd..50 eiro un peec 2 stundaam tiku taalaak.. Tai pashaa Igaunijaa..- dzinu vilceeju uz Tallinu - aiz Ainazu robezas kur peec paaris kilometriem kur ir parking place mani uz stop - un prasa iipashniekkompaanijas pilnvaru lai es vareetu stuureet to vilceeju.. rezultaataa 5 stundu pauze..Secinaajumaa-piekasiities var jebkur,un ja nezini taas valsts likumus un ja zini,ticiec,ka vinji zin tos labaak..vopshem-papiirs kabatu nespiez..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man pani piepisās, "kas tā par Nr zīmi"... paņēma pasi, teh pasi un pēc minūtēm 30 turpināju ceļu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man pani piepisās, "kas tā par Nr zīmi"... paņēma pasi, teh pasi un pēc minūtēm 30 turpināju ceļu...

Man ar viņiem tikai viena ilgāka diskusija ir sanākusi. Ar vairākkārtīgi atkārtotu frāzi "pačemu ti tak abgaņiš?" Principā jau šķērsoju apdzīvotas vietas robežu uz ~110, tikko pirms tam atgriežoties savā joslā pāri dubultajai baltajai līnijai. Bet tikpat labi zināju, ka viņš stāvēja pietiekami tālu, lai nevarētu redzēt, kur tieši pārtrauktā līnija beidzās. Nobeigumā, pēc 15 minūšu diskusijas, kurā es tikpat cītīgi nepareizā krievu valodā ieciklojos uz to, ka tur bija pārtraukta līnija, panam apnika (laikam pārāk daudz klienti tikmēr brauca garām) un viņš man izteica brīdinājumu - ar zīmuli nosmulētā blociņā pierakstīja manus tiesību datus... Pasažieri pēc tam uzreiz prasīja pieturu - no smiekliem nesaturēšana piemetās

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Ja nu kādam ir pilnvara privātpersonai šķērsot robežas, tad varbūt var nosūtīt man uz andrips@gmail.com

Liels paldies.

Itkā jau visi raksta, ka nevajag, bet tomēr gribās nodrošināties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

www.rcb.lv/...

tekstā norādi Marku, Modeli, Valsts Nr., VINu, Teh pases Nr., kas, kur, kad izdevis

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti