NOVAJA VOLNA 2008.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004

Gribēju apsveikt visus ar grandiozāko latviešu svētku šova sākšānos!!

ar Novaja Volna 2008.

Urā, Tovariši!!

Atkal Pugačova ar visu savu klaunu balagānu ir klāt, un kārtējo reizi , kā jau katru gadu, uzskatāmi parāda mums cik ļoti Latvija naf neatkarīga un cik dziļi esam krievijai ielīduši pakaļā..., dziļak laikam vairs nevar, aklā zarna traucē......

A ko domā par šo Grandiozo Šovu citi Iauto Lietotāji

 
1 2 3 4
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz

Galerija

25.07.2008 13:59

tas ka krievs no lapinjas dzied Latvijas himnu-tas Tev liekas ok

=======

tātad tu esi to balagānu skatījies

es neskatos, nezinu neko par himnu...bet ja man vajadzētu piemēram Moldāvijā dziedāt viņu himnu, es arī dziedātu no lapiņas.

Sviestc

Galerija

25.07.2008 14:01

tikmēr mums taisa uz galvas,

=============

nezinu kas tev uz galvas, es nejūtu ka man būtu uztaisīts tāpēc, ka kaut kur vienā Latvijas koncertzālē notiek kaut kāds mani neinteresējošs pasākums.

Un tici man - tu tur sākumā rakstīji vai kaut kur citur pasaulē tas būtu iespējams - jā, būtu! Savāc piķi, nofraktē Alberthollu vai Kārnegija centru uz 3 dienām un dziedi kaut vai viens pats pa visu māju. Mierīgi to var izdarīt, tikai samaksā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Es vēl saprastu, ja ceptos jūrmalnieki, kuriem tās šausmas deguna priekšā.

Bet gan Sviests gan Ozis takš atrodas sprādziendrošā attālumā no epicentra!

Hū kērz

Un pat visvecākajam TV ir opcija POWER OFF.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pa SWH Fredis šodien cepaas, ka ar šausmiigu akcentu un vispaar vairaak ponta peec, nevis peec vajadziibas...

apmeeram taa ka mees esam liels bars un taapeec tiršam kur gribam....

nu taads kvn liimenis...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A baltik bič partī mums ir vajadzīgs

Volnā ta vismaz vipi pipi savācas, bet bič pārtijā savācas visas latvijas šmaras, alkāni, urlāni utt.... Un tad piedirš visu pilsētu, pišās uz soliņiem parkā un tad ar saviem bezmotoru sūdiem sitās nost.... Stulbie peņi....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: A baltik bič partī mums ir vajadzīgs

Volnā ta vismaz vipi pipi savācas, bet bič pārtijā savācas visas latvijas šmaras, alkāni, urlāni utt.... Un tad ******* visu pilsētu, pišās uz soliņiem parkā un tad ar saviem bezmotoru sūdiem sitās nost.... Stulbie peņi....

www.urlas.lv

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Mēs laikam runājam par dažādām lietām,man viņi netraucē fiziski,man vienkārši kā Latvietim ir kauns par to marazmu kas tur pašlaik notiek jūrmalā...man nav žēl ka krieviem vaig patusē,da radji boga,lai brauc uz sočiem un tusē,a napig jūrmala? Saki tradīcijas? Da skuj,lētā vide kur krievi krieviem piķo kāpostu par šovu,a Letiņš stāv malā un aplaudē. Forši,ja?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kādreiz pats dzīvoju Jūrmalā un par latviešu pilsētu to nekad neesmu uzskatījis. Nu gluži kā daugafpils tikai katakombas tur nedaudz krutākas...

A latvieši kā tauta ir deģenerējusies un deģenerēsies vēl vairāk...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir taads savaads fenomens-

krievvalodiigie sludina ka Krievija rullee, skataas Krieviajs TV, lasa Krievijas aviizes, bet dziivo tepat, kur viss ir slikti...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kādreiz pats dzīvoju Jūrmalā un par latviešu pilsētu to nekad neesmu uzskatījis. Nu gluži kā daugafpils tikai katakombas tur nedaudz krutākas...

A latvieši kā tauta ir deģenerējusies un deģenerēsies vēl vairāk...

A pašlepnums Tev ir tukša skaņa? Pokuj,ja būs normāla varka vari i ķīnieti notēlot? Ū

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

nafigators rakstīja: Kādreiz pats dzīvoju Jūrmalā un par latviešu pilsētu to nekad neesmu uzskatījis. Nu gluži kā daugafpils tikai katakombas tur nedaudz krutākas...

A latvieši kā tauta ir deģenerējusies un deģenerēsies vēl vairāk...

A pašlepnums Tev ir tukša skaņa? Pokuj,ja būs normāla varka vari i ķīnieti notēlot? Ū

Nu ko Tu chiiksti?

1) Tu vari sariikot dajebko liidziigu Laimes pljavaa.. Vai piedirstos kruumos, vai dajebkur citur. Un Tu noteiksi, kur dirst, kur nee, un ko dziedaat, ja vispaar dziedaat.

2) Ja Tu dziivo peec principa, kaut pliki, bet briivi, tad kaapeec ir iideeshana par Shkjeeles milijoniem un Lemberga trubu? Shie un citi kungi Tevi izgjeerbj, bet Tu tak esi briivs ar savu pashlepnumu.

3) Tas Vilnis Jaunais ir pietiekami reprezentabls pasaakums visaa Austrumeiropaa un daljaa Rietumeiropas, kuraa Tu vari ielikt arii savu reklaamu.. Tipa, ja braucot uz shito pasaakumu nopliist juusu lidmashiina vai limuziins, Tavs kantoris piedaavaa 20% atlaidi jebkurai detalajai

4) Katraa zinjaa Vilnis Jaunais ir atbalstaamaaks pasaakums nekaa Positivus ab vai tas Liepaajas bichpartijs, kur nodzeras un apnarkojas muusu, latvieshu, jaunieshi, nevis kaut kaadi krievi, kas shajaa pasaakumaa un tam apkaart atstaaj pietiekami daudz naudas (piem Pugachova par nakti Juurmalas hotelii maksaa 1200ls).

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Da nu kaut miljonu.... Tāpat mums no tā nekas neatlec....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un kas liek domàt ka tà wiesnìca pieder nacionàlajam kapitàlam?cik saprotu tad jùrmalà wispàr maz kas pieder vietèjiem.tà ka tà pasakainà pelnja tåpat aiziet garàm kasei.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviest, niekus Tu stāsti... lai ir, lai notiek, lai jamie ņemas...

P.S. Par himnu bija/ir aizvainojoši... man tik šķiet, ka to jāregulē tur esošiem LV pārstāvjiem...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Es vēl saprastu ja to pasākumu sauktu par Jauno Vilni,ja tur būtu latviešu vadītāji kuri pat varētu ārzemju viesiem pārtulkot kaut ko gan krieviski,gan angliski,ja vaig...a tagad kā ir? Jā,pasākums ir populārs Eiropā,jā visa Eiropa var redzēt kā krievu mūzikas industrijas elite rīko tusiņu pie saviem plebejiem,kuri stāv aiz barjēras,aplaudē un jūtas pārlaimīgi no tā,ka Alla Barisovna atmet mums trīs rubļus ,un arī drīkstam attaisīt viņas limuzīnam durvis un nobučot zandali ,bet tikai kreiso...da pretīgi man tas škiet,jā mēs esam maza tauta,jā bez resursiem,jā esam atkarīgi gan no gāzes,gan naztas ieguvējiem,bet nu nevaig tak tāpēc pazemoties tik tālu,ka rāpot to vareno šovmeņu priekšā uz ceļiem un bučot šamiem rokas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu tādu nevajadzīgu stresu ķer... man tas pasākums ir visai vienaldzīgs... tjipa, sosedi atkal nost...

Tev ir pilnīgi legāla iespēja no "aizbarjeras" tikt zālē... vienkārši nopērc biļeti...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Cik nu to stresu ķeru,matus no galvas jau neplēšu..(da i plēst īsti nav ko ) ,viedokli tik izsaku.. Daudz patīkamāk būtu bijis,ka ja pasākums notiek Latvijā,tad lai tam būtu vismaz Latvisks nosaukums un vismaz kaut kāda lielāka saistība ar Latviju nekā tik viena mūsu solista dalība..a par to biļeti,nu tiešām nezinu kas tajā koncertā būtu tik labs lai es piķotu 200 ls par viena vakara aplaudēšanas iespējām,nu neesmu es tik liels Allas Barisovnas and kompaņi fans...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

TG/AM, sorry...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pokuj... un piedraazt kameer netraucee - lai ir kaut araabu vilnis... vai mis kitajoza-shkjiibacainaa 2008

a par himnu... hvz... cik nu esmu pamaniijis... jocinji par himnu ir biezja paraadiiba visaadaas valstiis/valodaas utt... nekaa ljauna tur nav...

a ja shvaki ar humora izjuutu-tad cepjam augshaa pretenzijas

un vispaar- Nuudele pareizo tekstu nogruuda.. tb ir tak arii citi kanaali...

to-Shizo- TG- piekrist!!! bet AM- diezi...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

to-Shizo- TG- piekrist!!! bet AM- diezi...

Pēc tāda topika ir jāpiekrit abiem apgalvojumiem. Es domāju ka tādi tipiņi divojas pa laukiem un skatās vien LTV1 un LTV2 kanālus, bet nē, it-kā normals vecis, bet cepās par tādu kujņu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

to-Shizo- TG- piekrist!!! bet AM- diezi...

Pēc tāda topika ir jāpiekrit abiem apgalvojumiem. Es domāju ka tādi tipiņi divojas pa laukiem un skatās vien LTV1 un LTV2 kanālus, bet nē, it-kā normals vecis, bet cepās par tādu kujņu.

nu nemaz tik traki es necepjos, a topiku izcēlu ar sarkanu jo biju ielicis sadaļā kur var izlamāties, a izrādās ka tās sadaļas diskusijas nemaz kopējā pēdējo komentēto topiku lapā neparādās...

Man vienkārši ir savs viedoklis, kuru es arī izteicu, un pavaicāju jums, ko jūs par to domājiet...

izrādās ka vairums saka ka vai nu forši, ka tā Volna notiek, vai arī ka ir pokuj....

tas man tagad tā kā būtu skaidrs....

P.S.

a par to AM, vai tad visi , kuru viedoklis nesakrīt ar Tavu, uzreiz ir Mud.aki

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Un es jau nesaku ka tādi Konkursi nedrīkstētu notikt Latvijā, es cepjos par to formu, kādā tie notiek, manuprāt Latvijas pārstāvjiem vajadzētu darīt visu, lai tie būtu ar Latviskāku ievirzi, jau jau reiz šeit tie notiek, a ne vēll dziedāt tajos nez kāpec krieviski....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Krieviski vai angliski-naw nozìmes,kaut vai bulgàriski.Cita tèma-cik kvalitatìvs tas pasàkums.pat eirowìzijà ir prasìba lai dziesma ir gadu weca,nevis kursh labàk izpildìs kaveru.bet novaja volna ir frìkshowa translàcija no sarkjenes,kur galwenà loma ir atwéléta nevis jaunajiem censonjiem bet pashiem frìkiem.Valsts pirmajàm amatpersonàm bùtu jàizvairas oficiàli apmeklèt lìdzìgus pasàkumus.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

kāds nevar sakarīgi pastāstīt, kas tur ar to himnu tāds traģisks noticis, ka visi, ieskaitot Zatleru, šitā cepas?

īsajā variantā derēs.

-------

divreiz, šķirstot kanālus, uzšķīrās tas s**s; ar pārsteigumu konstatēju, ka neraugoties uz visu PR, kas tika stumts jau mēnešiem iepriekš - ka krutais pasāciens, otra tāda nav -pat verka serdjučka zem fonogrammas laida! kad ieslēdza jamā to mikrofonu, tad dzīvajā bija galīgā ēzeļa balss

es, duriks, domāju, ka tur visi dzīvajā atlaiž; izrādās, talantu fabrikas pirmā nedēļa vien ir...

Laikam šitiem, kas pērk biļetes uz to konci, nieres nedarbojas pareizajā virzienā, viss uz smadzenēm sakāpj.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Es vēl saprastu, ja ceptos jūrmalnieki, kuriem tās šausmas deguna priekšā.

Bet gan Sviests gan Ozis takš atrodas sprādziendrošā attālumā no epicentra!

Hū kērz

Un pat visvecākajam TV ir opcija POWER OFF.

laps

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Un es jau nesaku ka tādi Konkursi nedrīkstētu notikt Latvijā, es cepjos par to formu, kādā tie notiek, manuprāt Latvijas pārstāvjiem vajadzētu darīt visu, lai tie būtu ar Latviskāku ievirzi, jau jau reiz šeit tie notiek, a ne vēll dziedāt tajos nez kāpec krieviski....

Tu, pļē, vēl izdomā, ka Pugačovai tautastērpā jāierodas un kokle jāstrinkšķina...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti